Дублираща група 1964/65

| Регламент | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Академик (София) играе домакинските си мачове на ст."Академик" /IV-ти километър/ в София освен ако не е посочено друго.
  - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в кв.Герена, София освен ако не е посочено друго.
  - Локомотив (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в кв.Захарна фабрика, София освен ако не е посочено друго.
  - Славия (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" в София освен ако не е посочено друго.
  - Спартак (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго.
  - ЦСКА Червено знаме (София) играе домакинските си мачове на ст."Народна армия" в София освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

21 август 1964 г., петък, 20:15 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Академик (София) - Марек (Станке Димитров)                3:0 
22 август 1964 г., събота, 15:30 ч:
Славия (София) - Черно море (Варна)                       3:3 
23 август 1964 г., неделя:
Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив)                            1:0 
Локомотив (Пловдив) - Спартак (Плевен)                    2:0 
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:2 
Берое (Стара Загора) - Спартак (София)                    2:0 
Сливен (Сливен) - ЦСКА Червено знаме (София)              0:2 
23 август 1964 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив (София) - Спартак (Пловдив)                     0:1 

                           II кръг

28 август 1964 г., петък:
Спартак (София) - Сливен (Сливен)                         6:4 (4:2) 
29 август 1964 г., събота:
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)                     0:1 
29 август 1964 г., събота, 15:30 ч:
Академик (София) - Локомотив (София)                      3:3 
30 август 1964 г., неделя:
Марек (Станке Димитров) - ЦСКА Червено знаме (София)      0:5 
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          2:1 
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)                         1:0 
Спартак (Пловдив) - Славия (София)                        2:1 
30 август 1964 г., неделя, 20:15 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:2 

                           III кръг

4 септември 1964 г., петък, 15:30 ч:
Локомотив (София) - Марек (Станке Димитров)               2:0 (1:0) 
5 септември 1964 г., събота:
Дунав (Русе) - Спартак (Пловдив)                          0:1 
Локомотив (Пловдив) - Черно море (Варна)                  1:1 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           1:0 
5 септември 1964 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА Червено знаме (София) - Спартак (София)              9:1 
6 септември 1964 г., неделя:
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                   3:4 
6 септември 1964 г., неделя, 09:30 ч:
Славия (София) - Академик (София)                         1:1 
8 септември 1964 г., вторник:
Сливен (Сливен) - Левски (София)                          0:0 

                           IV кръг

11 септември 1964 г., петък:
Марек (Станке Димитров) - Спартак (София)                 1:1 (0:0) 
12 септември 1964 г., събота:
Спартак (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)                   отложен 
12 септември 1964 г., събота, 15:00 ч:
Академик (София) - Дунав (Русе)                           4:1 
13 септември 1964 г., неделя:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    2:3 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        4:0 
13 септември 1964 г., неделя, 10:00 ч:
в София, ст."Народна армия":
Левски (София) - ЦСКА Червено знаме (София)               2:2 
14 септември 1964 г., понеделник:
Спартак (Плевен) - Сливен (Сливен)                        2:2 
Локомотив (София) - Славия (София)                        3:1 

                           V кръг

18 септември 1964 г., петък, 15:00 ч:
Славия (София) - Марек (Станке Димитров)                  прекратен * 
* - прекратен при 1:1 заради проливен дъжд.
19 септември 1964 г., събота:
Сливен (Сливен) - Ботев (Пловдив)                         2:3 
19 септември 1964 г., събота, 14:30 ч:
Спартак (София) - Левски (София)                          2:2 
20 септември 1964 г., неделя:
Локомотив (Пловдив) - Академик (София)                    0:1 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:0 
20 септември 1964 г., неделя, 10:00 ч:
ЦСКА Червено знаме (София) - Спартак (Плевен)             6:0 
21 септември 1964 г., понеделник:
Ботев (Враца) - Спартак (Пловдив)                         8:1 (1:1) 
22 септември 1964 г., вторник, 14:30 ч:
Дунав (Русе) - Локомотив (София)                          3:0 сл. * 
* - самолетът с отборите на Локомотив каца в Русе със закъснение (в 15:15 ч,
    вместо в 12:30 ч), поради което мачът на дублиращите отбори не се състоява.
    Заради уважителните причини за закъснението, не се присъжда служебна
    загуба на "А" отбора на Локомотив.

                           VI кръг

25 септември 1964 г., петък:
Марек (Станке Димитров) - Левски (София)                  2:2 
26 септември 1964 г., събота:
Спартак (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                  2:2 
26 септември 1964 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив)                   0:1 
26 септември 1964 г., събота, 15:00 ч:
Славия (София) - Дунав (Русе)                             1:0 
27 септември 1964 г., неделя:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА Червено знаме (София)              0:1 
Черно море (Варна) - Сливен (Сливен)                      2:2 
27 септември 1964 г., неделя, 14:00 ч:
Академик (София) - Ботев (Враца)                          2:1 
28 септември 1964 г., понеделник:
Спартак (Плевен) - Спартак (София)                        3:1 

                           VII кръг

2 октомври 1964 г., петък:
Левски (София) - Спартак (Плевен)                         4:1 
3 октомври 1964 г., събота:
Локомотив (Пловдив) - Славия (София)                      0:0 
Сливен (Сливен) - Спартак (Пловдив)                       0:0 
3 октомври 1964 г., събота, 14:00 ч:
ЦСКА Червено знаме (София) - Черно море (Варна)           2:0 
4 октомври 1964 г., неделя:
Берое (Стара Загора) - Академик (София)                   1:1 
4 октомври 1964 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (София) - Ботев (Пловдив)                         1:4 
5 октомври 1964 г., понеделник:
Ботев (Враца) - Локомотив (София)                         0:0 
6 октомври 1964 г., вторник:
Дунав (Русе) - Марек (Станке Димитров)                    1:0 

                           VIII кръг

9 октомври 1964 г., петък, 20:00 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  0:1 
10 октомври 1964 г., събота:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          1:4 
10 октомври 1964 г., събота, 18:00 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Академик (София) - Сливен (Сливен)                        1:0 
11 октомври 1964 г., неделя:
Марек (Станке Димитров) - Спартак (Плевен)                3:1 
Черно море (Варна) - Спартак (София)                      5:0 
Спартак (Пловдив) - ЦСКА Червено знаме (София)            1:3 
11 октомври 1964 г., неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Славия (София) - Ботев (Враца)                            4:1 
13 октомври 1964 г., вторник:
Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив)                        2:2 (0:2) 

                           IX кръг

16 октомври 1964 г., петък, 20:15 ч:
в София, ст."Васил Левски":
Левски (София) - Черно море (Варна)                       4:0 
17 октомври 1964 г., събота:
Сливен (Сливен) - Локомотив (София)                        - 
Спартак (София) - Спартак (Пловдив)                        - 
18 октомври 1964 г., неделя:
Локомотив (Пловдив) - Марек (Станке Димитров)              - 
Берое (Стара Загора) - Славия (София)                      - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Академик (София)              - 
19 октомври 1964 г., понеделник:
Ботев (Враца) - Дунав (Русе)                               - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив)                         - 

                           X кръг

Марек (Станке Димитров) - Ботев (Пловдив)                  - 
Черно море (Варна) - Спартак (Плевен)                      - 
Спартак (Пловдив) - Левски (София)                         - 
Академик (София) - Спартак (София)                         - 
Локомотив (София) - ЦСКА Червено знаме (София)             - 
Славия (София) - Сливен (Сливен)                           - 
Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора)                        - 
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Враца)                        - 

                           XI кръг

Ботев (Враца) - Марек (Станке Димитров)                    - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Пловдив)                 - 
Сливен (Сливен) - Дунав (Русе)                             - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Славия (София)                - 
Спартак (София) - Локомотив (София)                        - 
Левски (София) - Академик (София)                          - 
Спартак (Плевен) - Спартак (Пловдив)                       - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 

                           XII кръг

Марек (Станке Димитров) - Черно море (Варна)               - 
Спартак (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        - 
Академик (София) - Спартак (Плевен)                        - 
Локомотив (София) - Левски (София)                         - 
Славия (София) - Спартак (София)                           - 
Дунав (Русе) - ЦСКА Червено знаме (София)                  - 
Локомотив (Пловдив) - Сливен (Сливен)                      - 
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       - 

                           XIII кръг

Берое (Стара Загора) - Марек (Станке Димитров)             - 
Сливен (Сливен) - Ботев (Враца)                            - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Локомотив (Пловдив)           - 
Спартак (София) - Дунав (Русе)                             - 
Левски (София) - Славия (София)                            - 
Спартак (Плевен) - Локомотив (София)                       - 
Ботев (Пловдив) - Академик (София)                         - 
Черно море (Варна) - Спартак (Пловдив)                     - 

                           XIV кръг

Марек (Станке Димитров) - Спартак (Пловдив)                - 
Академик (София) - Черно море (Варна)                      - 
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)                        - 
Славия (София) - Спартак (Плевен)                          - 
Дунав (Русе) - Левски (София)                              - 
Локомотив (Пловдив) - Спартак (София)                      - 
Ботев (Враца) - ЦСКА Червено знаме (София)                 - 
Берое (Стара Загора) - Сливен (Сливен)                     - 

                           XV кръг

Сливен (Сливен) - Марек (Станке Димитров)                  - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Берое (Стара Загора)          - 
Спартак (София) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Локомотив (Пловдив)                       - 
Спартак (Плевен) - Дунав (Русе)                            - 
Ботев (Пловдив) - Славия (София)                           - 
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                     - 
Спартак (Пловдив) - Академик (София)                       - 

                           XVI кръг

Марек (Станке Димитров) - Академик (София)                 - 
Спартак (Пловдив) - Локомотив (София)                      - 
Черно море (Варна) - Славия (София)                        - 
Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе)                             - 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Пловдив)                     - 
Левски (София) - Ботев (Враца)                             - 
Спартак (София) - Берое (Стара Загора)                     - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Сливен (Сливен)               - 

                           XVII кръг

ЦСКА Червено знаме (София) - Марек (Станке Димитров)       - 
Сливен (Сливен) - Спартак (София)                          - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                           - 
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                      - 
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)                          - 
Славия (София) - Спартак (Пловдив)                         - 
Локомотив (София) - Академик (София)                       - 

                           XVIII кръг

Марек (Станке Димитров) - Локомотив (София)                - 
Академик (София) - Славия (София)                          - 
Спартак (Пловдив) - Дунав (Русе)                           - 
Черно море (Варна) - Локомотив (Пловдив)                   - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора)                    - 
Левски (София) - Сливен (Сливен)                           - 
Спартак (София) - ЦСКА Червено знаме (София)               - 

                           XIX кръг

Спартак (София) - Марек (Станке Димитров)                  - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Левски (София)                - 
Сливен (Сливен) - Спартак (Плевен)                         - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Локомотив (Пловдив) - Спартак (Пловдив)                    - 
Дунав (Русе) - Академик (София)                            - 
Славия (София) - Локомотив (София)                         - 

                           XX кръг

Марек (Станке Димитров) - Славия (София)                   - 
Локомотив (София) - Дунав (Русе)                           - 
Академик (София) - Локомотив (Пловдив)                     - 
Спартак (Пловдив) - Ботев (Враца)                          - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Ботев (Пловдив) - Сливен (Сливен)                          - 
Спартак (Плевен) - ЦСКА Червено знаме (София)              - 
Левски (София) - Спартак (София)                           - 

                           XXI кръг

Левски (София) - Марек (Станке Димитров)                   - 
Спартак (София) - Спартак (Плевен)                         - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Ботев (Пловдив)               - 
Сливен (Сливен) - Черно море (Варна)                       - 
Берое (Стара Загора) - Спартак (Пловдив)                   - 
Ботев (Враца) - Академик (София)                           - 
Локомотив (Пловдив) - Локомотив (София)                    - 
Дунав (Русе) - Славия (София)                              - 

                           XXII кръг

Марек (Станке Димитров) - Дунав (Русе)                     - 
Славия (София) - Локомотив (Пловдив)                       - 
Локомотив (София) - Ботев (Враца)                          - 
Академик (София) - Берое (Стара Загора)                    - 
Спартак (Пловдив) - Сливен (Сливен)                        - 
Черно море (Варна) - ЦСКА Червено знаме (София)            - 
Ботев (Пловдив) - Спартак (София)                          - 
Спартак (Плевен) - Левски (София)                          - 

                           XXIII кръг

Спартак (Плевен) - Марек (Станке Димитров)                 - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Спартак (София) - Черно море (Варна)                       - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Спартак (Пловдив)             - 
Сливен (Сливен) - Академик (София)                         - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)                   - 
Ботев (Враца) - Славия (София)                             - 
Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе)                         - 

                           XXIV кръг

Марек (Станке Димитров) - Локомотив (Пловдив)              - 
Дунав (Русе) - Ботев (Враца)                               - 
Славия (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Локомотив (София) - Сливен (Сливен)                        - 
Академик (София) - ЦСКА Червено знаме (София)              - 
Спартак (Пловдив) - Спартак (София)                        - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен)                         - 

                           XXV кръг

Ботев (Пловдив) - Марек (Станке Димитров)                  - 
Спартак (Плевен) - Черно море (Варна)                      - 
Левски (София) - Спартак (Пловдив)                         - 
Спартак (София) - Академик (София)                         - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Локомотив (София)             - 
Сливен (Сливен) - Славия (София)                           - 
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)                        - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив)                        - 

                           XXVI кръг

Марек (Станке Димитров) - Ботев (Враца)                    - 
Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                 - 
Дунав (Русе) - Сливен (Сливен)                             - 
Славия (София) - ЦСКА Червено знаме (София)                - 
Локомотив (София) - Спартак (София)                        - 
Академик (София) - Левски (София)                          - 
Спартак (Пловдив) - Спартак (Плевен)                       - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 

                           XXVII кръг

Черно море (Варна) - Марек (Станке Димитров)               - 
Ботев (Пловдив) - Спартак (Пловдив)                        - 
Спартак (Плевен) - Академик (София)                        - 
Левски (София) - Локомотив (София)                         - 
Спартак (София) - Славия (София)                           - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Дунав (Русе)                  - 
Сливен (Сливен) - Локомотив (Пловдив)                      - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXVIII кръг

Марек (Станке Димитров) - Берое (Стара Загора)             - 
Ботев (Враца) - Сливен (Сливен)                            - 
Локомотив (Пловдив) - ЦСКА Червено знаме (София)           - 
Дунав (Русе) - Спартак (София)                             - 
Славия (София) - Левски (София)                            - 
Локомотив (София) - Спартак (Плевен)                       - 
Академик (София) - Ботев (Пловдив)                         - 
Спартак (Пловдив) - Черно море (Варна)                     - 

                           XXIX кръг

Спартак (Пловдив) - Марек (Станке Димитров)                - 
Черно море (Варна) - Академик (София)                      - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                        - 
Спартак (Плевен) - Славия (София)                          - 
Левски (София) - Дунав (Русе)                              - 
Спартак (София) - Локомотив (Пловдив)                      - 
ЦСКА Червено знаме (София) - Ботев (Враца)                 - 
Сливен (Сливен) - Берое (Стара Загора)                     - 

                           XXX кръг

Марек (Станке Димитров) - Сливен (Сливен)                  - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА Червено знаме (София)          - 
Ботев (Враца) - Спартак (София)                            - 
Локомотив (Пловдив) - Левски (София)                       - 
Дунав (Русе) - Спартак (Плевен)                            - 
Славия (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                     - 
Академик (София) - Спартак (Пловдив)                       - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА Червено знаме (София) XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 6:0 -:- -:- -:- -:- -:- 9:1 2. Левски (София) 2:2 XXX -:- 4:2 -:- 4:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Академик (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- 3:3 2:1 -:- 1:0 3:0 -:- 4. Берое (Стара Загора) -:- -:- 1:1 XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 5. Локомотив (Пловдив) -:- -:- 0:1 -:- XXX 1:1 -:- 0:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- 4:0 -:- 2:2 -:- 5:0 7. Спартак (Пловдив) 1:3 -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Славия (София) -:- -:- 1:1 -:- -:- 3:3 -:- XXX 1:0 -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- 9. Дунав (Русе) -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- 0:1 -:- XXX -:- 3:0* -:- 1:0 -:- 1:0 -:- 10. Спартак (Плевен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 2:2 -:- 3:1 11. Локомотив (София) -:- -:- -:- 0:1 0:1 -:- 0:1 3:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- 12. Ботев (Враца) -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- 0:0 XXX 1:0 -:- -:- -:- 13. Ботев (Пловдив) 0:1 1:4 -:- 2:3 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Сливен (Сливен) 0:2 0:0 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 XXX -:- -:- 15. Марек (Станке Димитров) 0:5 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 16. Спартак (София) -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 6:4 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре