« Лятна подготовка и приятелски срещи 2022/23


Приятелски срещи

11 юни 2022 г., събота

в Пловдив, ст."Марица", 11:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          0:2 (0:0) * 
* - прекратен в 71' при 0:2 заради продължаващ проливен дъжд.

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   1:3 (0:2) Video

в Павликени, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - * 
* - мачът е част от програмата за чествена на 100 г. организиран футбол в
    Павликени.


13 юни 2022 г., понеделник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)      5:1 (3:0) Video


14 юни 2022 г., вторник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна)               5:0 (3:0) Video

в Момчилград, 17:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              0:0 


15 юни 2022 г., сряда

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:1 (0:0) Video

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:0 (1:0) 


17 юни 2022 г., петък

в Правец, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 2019 (Габрово)                      5:2 (2:0) Video


18 юни 2022 г., събота

в Брезник, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сборен отбор на АБФ       1:2 (1:2) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 11:30 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        1:1 (0:0) *  /пряко по Диема спорт 2/ Video
* - в 2 полувремена по 30'.

в Йенбах /Jenbach/, Австрия, 17:15 ч (16:15 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Гройтер Фюрт (Фюрт, Германия, 2)           1:4 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Банско, комплекс "Пири" /"Евима спорт"/, 17:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                3:0 (2:0) Video

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:1 (0:1) 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)             4:2 (1:2) 

в Своге, Градски стадион, 18:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)            1:1 (1:0) 

в Кърджали, ст."Арена Арда", 18:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Созопол (Созопол)                  3:0 (0:0) 


19 юни 2022 г., неделя

в кв.Драгалевци, София, комплекс "Царско село", 11:00 ч:
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                 0:1 (0:0) 

в Кирхбихел /Kirchbichl/, Австрия, ст."Брукхаусел", 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Блау Вайс (Линц, Австрия, 2) - Лудогорец 1945 (Разград)   0:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт 3/ Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)                1:2 (1:1) Video


21 юни 2022 г., вторник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:15 ч:
Черно море (Варна) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)   1:2 (0:2) 

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)           4:1 (0:1) Video

в Кематен ин Тирол, Австрия, 19:30 ч (18:30 ч местно CEST):
Кематен (Кематен ин Тирол, Австрия, 4) - ЦСКА (София)     3:5 (1:2)  /пряко по Диема спорт/ Video


22 юни 2022 г., сряда

в Симитли, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Септември (София)                  2:0 (1:0) Video

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      2:1 (2:1)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Созопол, ст."Арена Созопол", 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:2 (1:2) Video

в Своге, Градски стадион, 18:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Сборен отбор на АБФ               2:1 (1:1) 

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе)                     0:3 (0:1) Video

в София, комплекс "Царско село", 18:30 ч:
Ботев (Враца) - Спартак 1918 (Варна)                      3:0 (1:0) 

в Стойнци /Stojnci/, Словения, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST):
Войводина (Нови Сад, Сърбия, 1) - Марица 1921 (Пловдив)   3:0 (2:0) Video

в Занкт Йохан ин Тирол /Sankt Johann in Tirol/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Гройтер Фюрт (Фюрт, Германия, 2) - Лудогорец 1945 (Рз)    1:1 (1:1) *  /пряко по Диема спорт 3/ Video
* - в 2 полувремена от по 60'.

във Велико Търново, ст."Ивайло", 19:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово)           2:1 (0:1) Video


23 юни 2022 г., четвъртък

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)               2:0 * Video
* - в 3 части от по 30' (1:0, 2:0).

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              1:1 (0:1) 


24 юни 2022 г., петък

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              1:1 (1:1) 

в Крумовград, 17:30 ч:
Крумовград (Крумовград) - Лудогорец 1945 II (Разград)     2:3 (2:0) 

в Словенске Конице /Slovenske Konjice/, Словения, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
УТА Арад (Арад, Румъния, 1) - Марица 1921 (Пловдив)       5:1 (0:0) Video

в Аниф /Anif/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Ред Бул (Залцбург, Австрия, 1) - ЦСКА (София)             2:1 (1:1) *  /пряко по Диема спорт/ Video
* - прекратен в 71' заради инцидент със зрител.


25 юни 2022 г., събота

в Мездра, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Ботев (Враца) - Миньор (Перник)                           2:1 (0:1) 

в Бурдур /Burdur/, Турция, 17:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Металист (Харков, Украйна, 1)           2:1 (0:0) Video

в Сапарева баня, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица)                1:5 (1:3) 

в Рила, ст."Мусала", 17:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       3:0 (2:0) Video

в Куфщайн /Kufstein/, Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Ференцварош (Будапеща, Унг) - Лудогорец 1945 (Разград)    3:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 3/ Video

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 18:00 ч:
Левски (София) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)       3:1 (2:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                   2:1 (0:1) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)                0:0 Video

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     2:3 (1:2) 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе)           0:0 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 18:45 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:0 (1:0) Video


26 юни 2022 г., неделя

в Занкт Йохан ин Тирол /Sankt Johann in Tirol/, Австрия, 17:30 ч (16:30 ч местно CEST):
Нюрнберг (Нюрнберг, Германия, 2) - Лудогорец 1945 (Рз)    0:3 (0:1)  /пряко по Диема спорт 3/ Video

в Рила, ст."Мусала", 17:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           1:2 (0:0) 

в Нова Загора, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив)                    2:0 (1:0) 

в Радомле /Radomlje/, Словения, ст."Шпортни парк", 18:30 ч (17:30 ч местно CEST):
Раднички 1923 (Крагуевац, Сър, 1) - Марица 1921 (Пловдив) 3:0 (0:0) 


27 юни 2022 г., понеделник

в Занкт Улрих ам Пилерзее, Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Шепши (Сфънту Георге, Румъния, 1)          0:4 (0:3)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Рила, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                1:0 (1:0) Video

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Лудогорец 1945 II (Разград)      0:5 (0:2) 


28 юни 2022 г., вторник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:2 * 
* - в 3 части от по 30' (0:1, 0:2).

в кк Рогла /Rogla/, Словения, 17:30 ч (16:30 ч местно CEST):
Раднички (Ниш, Сърбия, 1) - Марица 1921 (Пловдив)         6:0 (1:0) 

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)               1:0 (0:0) 

в Кьосен /Kössen/, Австрия, 19:00 ч (18:00 местно CEST):
ЦСКА (София) - Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1)         анулиран *  /пряко по Диема спорт/ 
* - отменен заради множество контузии в отбора на ЦСКА.


29 юни 2022 г., сряда

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич)               1:1 (0:1) 

във Варна, ст."Младост", 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Созопол (Созопол)                     - 

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)  - 

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)              -  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

в Мездра, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                           - Video

във Варна, ст."Тича", 19:30 ч:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              - 

в Черрна вода, 20:00 ч (20:00 ч местно EEST):
Аксиополис (Черна вода, Рум, 4) - Добруджа 1919 (Добрич)   - 


30 юни 2022 г., четвъртък

в Оризари, 10:15 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев II (Пловдив)           - 

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе)                - 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - АПОЕЛ (Никозия, Кипър, 1)                  - 

в Брежице /Brežice/, Словения, 21:45 ч (20:45 ч местно CEST):
Тузла Сити (Симин Хан, БиХ, 1) - Марица 1921 (Пловдив)     - 


1 юли 2022 г., петък

в София, ст."Александър Шаламанов":
Славия 1913 (София) - Спортист 2009 (Своге)                - 

в Тетевен:
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                      - 


2 юли 2022 г., събота

във Варна:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                    - 

във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 

Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София)    - 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)           - 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 - 

в Кърджали, ст."Арена Арда", 18:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)              - 

в Бистрица, ст."Витоша", 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - АПОЕЛ (Никозия, Кипър, 1)           - 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)                     - 


5 юли 2022 г., вторник

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 18:00 ч:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 

в София, ст."Българска армия", 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 2009 (Своге)                       - 


6 юли 2022 г., сряда

Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 

в Етрополе:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 

Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен)                    - 

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Крумовград (Крумовград)          - 


8 юли 2022 г., петък

Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен)                    - 

Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 

Ботев II (Пловдив) - Гигант (Съединение)                   - 


9 юли 2022 г., събота

Созопол (Созопол) - Саяна (Хасково)                        - 

в Перник, ст."Миньор":
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                        - 

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                       - 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)       - 

в Русе:
Дунав от Русе (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 

Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Пирин 1941 (Разлог)              - 


16 юли 2022 г., събота

Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 


20 юли 2022 г., сряда

Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)               - 


23 юли 2022 г., събота

Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                 - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник, хотел "Маринела", София
                                     първи лагер - 7-13 юни 2022 г., Банско
                                     втори лагер - 16-27 юни 2022 г., Бад Херинг /Bad Häring/, Австрия

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 16-22 юни 2022 г., Фулпмес /Fulpmes/, Австрия
                                     втори лагер - 23-29 юни 2022 г., Занкт Йохан ин Тирол /Sankt Johann in Tirol/, Австрия

 3. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 7 юни 2022 г., вторник
                                     първи лагер - 12-26 юни 2022 г., Бурдур /Burdur/, Турция

 4. Левски (София)                   сбор        - 4 юни 2022 г., събота
                                     първи лагер - 8-30 юни 2022 г., кк Боровец

 5. Черно море (Варна)               сбор        - 4 юни 2022 г., събота
                                     първи лагер - 12-24 юни 2022 г., Банско

 6. Славия 1913 (София)              сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 12-30 юни 2022 г., Банско

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 13 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 20 юни-1 юли 2022 г., Тетевен

 8. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 2 юни 2022 г., четвъртък, мед.център "Юровита", София
                                     първи лагер - 3-14 юни 2022 г., Банско
                                     втори лагер - 17 юни-2 юли 2022 г., Банско

 9. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник, Садово
                                     първи лагер - 13-25 юни 2022 г., Банско

10. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 19 юни-1 юли 2022 г., кк Боровец

11. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 9-17 юни 2022 г., Трявна

12. Пирин (Благоевград)              сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Ботев (Враца)                    сбор        - 8 юни 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

14. Септември (София)                сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 13-25 юни 2022 г., Разлог

15. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 13 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 20-30 юни 2022 г., Банско

16. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 13-25 юни 2022 г., Банско

                           Втора лига

 -. Царско село 2015 (София)         сбор        - не е насрочен
                                     отказва се  - 21 юни 2022 г., вторник

 1. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 13 юни 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

 2. Миньор (Перник)                  сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 13-25 юни 2022 г., Етрополе
                                     втори лагер - 30 юни-9 юли 2022 г., Етрополе

 3. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 20-30 юни 2022 г., Смолян

 4. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 8 юни 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 22 юни-1 юли 2022 г., Банско

 5. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 8 юни 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

 6. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 10 юни 2022 г., петък
                                     първи лагер - 19 юни-6 юли 2022 г., кк Терме Чатеж /Terme Čatež/, Словения

 7. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 10 юни 2022 г., петък
                                     първи лагер - 

 8. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 8 юни 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

 9. ФК ЦСКА 1948 II (София)          сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник, комплекс "Царско село", кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 7-21 юни 2022 г., комплекс "Царско село", кв.Драгалевци, София
                                     втори лагер - 22 юни-9 юли 2022 г., Банско

10. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 10 юни 2022 г., петък
                                                 - подготовка в домашни условия

11. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 6 юни 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

12. Созопол (Созопол)                сбор        - 10 юни 2022 г., петък
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Ботев II (Пловдив)               сбор        - 12 юни 2022 г., неделя
                                                 - подготовка в домашни условия

14. Дунав от Русе (Русе)             сбор        - 8 юни 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 20-30 юни 2022 г., Трявна

15. Спартак (Плевен)                 сбор        - 15 юни 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

16. Беласица (Петрич)                сбор        - 14 юни 2022 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

17. Крумовград (Крумовград)          сбор        - 13 юни 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 26 юни-8 юли 2022 г., Банско

18. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 15 юни 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

нагоре