Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
Враца - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

пролет 2018 / XI кръг:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Околчица (Моравица)                 4    4   0   0   24:0    12 [1 0 0  4:0  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дунав 2016 (Селановци)              5    4   0   1   15:5    12 [0 0 1  0:4  0]
 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          5    3   0   2   15:9     9
 4. Бутан (Бутан)                       4    2   0   2    5:11    6
 5. Торпедо 2004 (Борован)              5    1   0   4    3:22    3
 6. Първа атомна (Козлодуй)             5    0   0   5    0:15    0

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Околчица (Моравица)             0:3 
Бутан (Бутан)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Бутан (Бутан) - Първа атомна (Козлодуй)                   3:0 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)              4:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Бутан (Бутан)                    5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          0:6 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)             11:0 
Бутан (Бутан) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                0:6 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          0:3 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Бутан (Бутан)                    0:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      3:0 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          0:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       3:1 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       5:0 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           IX кръг

Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           X кръг

Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       отложен 
пролет 2018:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                        - 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XI кръг - отложен мач

пролет 2018:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                        - 

                           XII кръг

пролет 2018:
Околчица (Моравица) - Първа атомна (Козлодуй)              - 
Бутан (Бутан)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIII кръг

Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                    - 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XIV кръг

Бутан (Бутан) - Дунав 2016 (Селановци)                     - 
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XV кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)               - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан)                 - 
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)           - 

                           XVI кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       - 
Бутан (Бутан) - Торпедо 2004 (Борован)                     - 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XVII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)        - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива

                           XVIII кръг

Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)            - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        - 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XX кръг

Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XXI кръг

Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XXII кръг

Бутан (Бутан) - Околчица (Моравица)                        - 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Околчица (Моравица) XXX 4:0 -:- -:- 11:0 -:- 2. Дунав 2016 (Селановци) -:- XXX 3:1 5:0 -:- -:- 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:6 -:- XXX -:- 5:0 3:0 4. Бутан (Бутан) -:- -:- 0:6 XXX -:- 3:0 5. Торпедо 2004 (Борован) -:- 0:4 -:- 0:2 XXX -:- 6. Първа атомна (Козлодуй) 0:3 0:3 -:- -:- 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре