Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Пазарджик - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

16 март 2019, събота, 10:30 ч / X кръг:
Батак (Батак) - Левски (Ракитово)                         1:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           0:2 
17 март 2019, неделя, 10:30 ч / X кръг:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            16:1 
Оборище (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)                 9:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище (Панагюрище)                9    7   2   0   52:3    23    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Брацигово (Брацигово)               8    7   1   0   70:2    22    
 3. Левски (Ракитово)                   9    6   0   3   29:33   18    
 4. Чико Бунара (Бяга)                  9    5   2   2   34:16   17    
 5. Хебър 1918 (Пазарджик)              8    4   1   3   19:20   13    
 6. Батак (Батак)                       8    2   1   5   12:25    7     [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 7. Спартак (Калугерово)                9    2   1   6   12:40    7     [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 8. Свобода 2011 (Пещера)               9    2   0   7   12:53    6    
 9. Тракиец 2005 (Главиница)            9    0   0   9    4:52    0    
--. Локомотив 2011 (Септември)          0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Локомотив 2011 (Септември) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                 2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Хебър 1918 (Пазарджик)       анулиран 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           4:1 
16 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Батак (Батак)                         4:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             0:12 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)         анулиран 
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                1:0 
23 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                  2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)             7:1 
Левски (Ракитово) - Свобода 2011 (Пещера)                 6:1 

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово)                    5:1 
Спартак (Калугерово) - Оборище (Панагюрище)               0:9 
30 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Батак (Батак)                     1:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        анулиран 
Тракиец 2005 (Главиница) - Хебър 1918 (Пазарджик)         0:3 

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Локомотив 2011 (Септември)            анулиран 
7 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    2:3 
Оборище (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)          12:0 
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              8:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                1:6 

                           V кръг

14 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Батак (Батак)                        8:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)        анулиран 
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                  3:5 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          0:14 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             0:3 

                           VI кръг

21 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Оборище (Панагюрище)                      0:3 
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 (Пазарджик)            6:0 
Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница)              6:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Спартак (Калугерово)              4:0 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           анулиран 

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга)                 0:4 
28 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Батак (Батак)                анулиран 
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          0:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                1:4 
28 октомври 2018, неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)              1:1 

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Брацигово (Брацигово)                     анулиран * 
* - първоначално 1:4, в последствие анулиран, заради нередовни футболисти и
    в двата отбора.
4 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Оборище (Панагюрище)                  0:6 
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            2:3 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)             7:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         анулиран 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)               2:2 
11 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Батак (Батак)                      2:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     анулиран 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово)                12:0 
11 ноември 2018, неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)              7:0 

                           X кръг

16 март 2019, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Левски (Ракитово)                         1:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           0:2 
17 март 2019, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            16:1 
Оборище (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)                 9:0 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XI кръг

23 март 2019, събота, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)                   - 
Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
23 март 2019, събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Ракитово)                  - 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XII кръг

30 март 2019, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Свобода 2011 (Пещера)                      - 
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Калугерово)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)          - 
31 март 2019, неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга)                     - 
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XIII кръг

6 април 2019, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                     - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище (Панагюрище)            - 
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)               - 
6 април 2019, събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                 - 
Левски (Ракитово)                                         почива

                           XIV кръг

13 април 2019, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Чико Бунара (Бяга)                         - 
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово)                   - 
14 април 2019, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)           - 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XV кръг

20 април 2019, събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Батак (Батак)                       - 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
21 април 2019, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)             - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово)               - 
Чико Бунара (Бяга)                                        почива

                           XVI кръг

26 април 2019, петък, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                  - 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)           - 
Левски (Ракитово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)               - 
Батак (Батак)                                             почива

                           XVII кръг

4 май 2019, събота, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Батак (Батак)                      - 
Оборище (Панагюрище) - Левски (Ракитово)                   - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)             - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)              - 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVIII кръг

11 май 2019, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Спартак (Калугерово)                       - 
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)                - 
Свобода 2011 (Пещера) - Оборище (Панагюрище)               - 
12 май 2019, неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово)                  - 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Оборище (Панагюрище) XXX 1:1 -:- 9:0 -:- -:- -:- 7:0 12:0 --- 2. Брацигово (Брацигово) -:- XXX 12:0 1:0 6:0 -:- 8:0 16:1 -:- --- 3. Левски (Ракитово) 0:6 -:- XXX -:- -:- 4:2 -:- 6:1 6:2 --- 4. Чико Бунара (Бяга) 2:2 -:- 5:1 XXX -:- 8:0 -:- -:- 7:0 --- 5. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3 -:- 1:4 2:2 XXX -:- 7:1 -:- -:- --- 6. Батак (Батак) 0:3 --- 1:3 -:- 2:3 XXX -:- -:- 2:1 --- 7. Спартак (Калугерово) 0:9 -:- 3:5 0:4 -:- 2:2 XXX -:- 4:1 --- 8. Свобода 2011 (Пещера) -:- 0:12 -:- 1:6 2:3 1:3 4:0 XXX -:- --- 9. Тракиец 2005 (Главиница) -:- 0:14 -:- -:- 0:3 -:- 0:2 0:2 XXX --- 10. Локомотив 2011 (Септември) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре