bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кюстендил 2013/14


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              22   21   1   0   98:10   64
-------------------------------------------------------------------
 2. Струма (Нови чифлик)               22   15   2   5   64:24   47
 3. Септември 2005 (Жабокрът)          22   12   3   7   68:53   39
 4. Боила (Лозно)                      22   12   2   8   56:34   38
 5. Сините извори (Горна Гращица)      22   12   0  10   46:47   36
 6. Спортист (Слокощица)               22    9   3  10   35:43   30
 7. Елешница (Ваксево)                 22    8   4  10   46:45   28
 8. Копие (Копиловци)                  22    8   3  11   41:54   27 [+] [1 0 1  5:4  3]
 9. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    22    8   3  11   48:72   27     [1 0 1  4:5  3]
10. Руен (Богослов)                    22    8   2  12   37:64   26
11. Осогово (Багренци)                 22    4   3  15   24:55   15
12. Славия (Граница)                   22    1   2  19   18:80    1

Бележки
  - Спортист (Ябълково), 10-ти; и Пауталия (Соволяно), 13-ти през изминалия
сезон; се отказват от участие.
  - Копие (Копиловци) се включва в групата.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      1:0
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   3:2
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  7:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         1:2
Боила (Лозно) - Славия (Граница)                          1:1
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         9:0

                           II кръг

15 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         3:2
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  0:4
Осогово (Багренци) - Боила (Лозно)                        0:4
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          4:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      1:4
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    2:3

                           III кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           2:3
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 1:2
Боила (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           7:0
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                7:0
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   3:1
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             0:5

                           IV кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 3:6
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      1:0
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   0:3
Спортист (Слокощица) - Боила (Лозно)                      2:2
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      3:2

                           V кръг

6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        3:1
Боила (Лозно) - Руен (Богослов)                           7:0
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              4:0
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    7:0
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    3:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              5:1

                           VI кръг

13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          4:1
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            0:5
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       1:5
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               3:2
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:4
Елешница (Ваксево) - Боила (Лозно)                        2:1

                           VII кръг

20 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Боила (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             0:1
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                3:0
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    2:2
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  0:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    3:2
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     2:3

                           VIII кръг

27 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        1:0
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        3:1
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       5:2
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          0:2
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 0:1
Боила (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:2

                           IX кръг

3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     2:1
Струма (Нови чифлик) - Боила (Лозно)                      5:1
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    2:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               5:2
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   1:1
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:2

                           X кръг

10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 2:1
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            2:1
Боила (Лозно) - Копие (Копиловци)                         4:2
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    4:3
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        4:0
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              1:1

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      3:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Боила (Лозно)                 1:4
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     1:3
17 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:5
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:4
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    6:0

                           XII кръг

9 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         1:1
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   1:4
Славия (Граница) - Боила (Лозно)                          1:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         1:2
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  5:1

                           XIII кръг

16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  5:1
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                        0:2
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:2
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         2:3
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          3:0
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    2:3

                           XIV кръг

23 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Боила (Лозно)           3:5
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             1:2
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                1:2
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:3
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 2:1

                           XV кръг

30 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 3:0
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)  12:1
Боила (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      1:0
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 2:0
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      4:0
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      0:1

                           XVI кръг

6 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        2:0
Руен (Богослов) - Боила (Лозно)                           0:4
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    1:1
6 април 2014, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              0:4
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    1:4
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              2:6

                           XVII кръг

13 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          1:5
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            2:2
Боила (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        4:1
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       0:3
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               2:0
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                  11:0

                           XVIII кръг

19 април 2014, събота, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Боила (Лозно)             3:4
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    0:3
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  0:1
19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жаб.)   3:3
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     4:0

                           XIX кръг

27 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:7
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          6:5
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 5:0
27 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        1:0
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       5:0
Кюстендил (Кюстендил) - Боила (Лозно)                     2:0

                           XX кръг

4 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     1:7
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    2:2
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   2:1
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Боила (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      0:2
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               0:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      3:1

                           XXI кръг

11 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица)    4:3
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        1:3
Копие (Копиловци) - Боила (Лозно)                         2:1
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 1:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            5:5
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              0:1

                           XXII кръг

18 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      2:1
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 5:1
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 3:2
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     8:0
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      3:1
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    5:0

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Кочериново)                16   11   3   2   51:17   36
-------------------------------------------------------------------
 2. Бенковски 53 (Сапарево)            16   11   2   3   44:22   35
 3. Ботев (Бобошево)                   16    9   5   2   39:16   32     [1 1 0  3:1  4]
 4. Ботев 2009 (Джерман)               16   10   2   4   39:24   32     [0 1 1  1:3  1]
 5. Славия 2000 (Яхиново)              16    8   4   4   39:19   28
 6. Горица (Овчарци)                   16    5   1  10   21:41   16
 7. Мусала (Рила)                      16    3   2  11   16:38   11     [1 1 0  3:1  4]
 8. Рилец 1948 (Ресилово)              16    3   2  11   24:51   11     [0 1 1  1:3  1]
 9. Ива (Боровец)                      16    1   1  14   12:57    4 [+][*]

Бележки
  - Миньор (Бобов дол), 16-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон;
изпада в ОФГ Кюстендил. Отборът се отказва от участие и през този сезон
поддържа само ДЮШ.
  - Ботев (Крайници), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ива (Боровец), 10-ти през изминалия сезон и отказал се от участие преди
края на сезона; се включва отново в групата.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   1:2
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     2:5
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)           3:2
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       5:2
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      7:1
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               1:1
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           0:0
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       7:0
Мусала (Рила)                                             почива

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          0:2
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            2:0
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               2:2
Горица (Овчарци)                                          почива

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     4:0
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                2:2
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                3:3
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          6:1
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                4:2
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    2:1
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      0:1
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             2:5
Ива (Боровец)                                             почива

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    0:2
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              4:3
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          2:1
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       2:0
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          0:1
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  2:3
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              0:1
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  4:2
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             0:2
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  3:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)             3:2
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:6
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     1:0
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  6:0
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   1:3
Левски (Кочериново)                                       почива

                           X кръг

16 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   2:1
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     3:0
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 53 (Сапарево)           1:3
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       0:3
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XI кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               9:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           1:3
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      0:6
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       0:0
Мусала (Рила)                                             почива

                           XII кръг

30 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     0:0
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          0:0
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            1:0
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               0:2
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XIII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:1
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                5:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                2:1
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          1:2
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XIV кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                0:1
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    4:2
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      6:2
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             2:0
Ива (Боровец)                                             почива

                           XV кръг

18 април 2014, петък, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   9:3
18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              3:2
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          1:2
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    3:0
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           XVI кръг

27 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              4:1
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       0:5
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          1:3
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  8:1
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           XVII кръг

4 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             4:2
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  0:0
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  1:2
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             1:2
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           XVIII кръг

11 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   3:0
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     2:4
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:6
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   0:0
Левски (Кочериново)                                       почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал 2013/14

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в Кочериново:
Левски (Кочериново) - Кюстендил (Кюстендил)               0:0; при дузпите: 2:4

нагоре


ОФГ Кюстендил - страници на отбори 2013/14

Ботев 2009 (Джерман)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com