ОФГ Кюстендил 2014/15


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              24   20   2   2   85:12   62        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Слокощица)               24   17   2   5   61:32   53              [2 0 0  5:2  6]
 3. Ботев (Лозно)                      24   17   2   5   72:29   53    [*]       [0 0 2  2:5  0]
 4. Струма (Нови чифлик)               24   16   2   6   86:42   50             
 5. Септември 2005 (Жабокрът)          24   13   1  10   54:68   40             
 6. Руен (Богослов)                    24   10   5   9   49:42   35             
 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    24    9   4  11   48:76   31             
 8. Елешница (Ваксево)                 24    8   3  13   50:55   27             
 9. Сините извори (Горна Гращица)      24    7   2  15   44:60   23              [1 1 0  6:1  4]
10. Копие (Копиловци)                  24    6   5  13   36:51   23              [0 1 1  1:6  1]
11. Ябълково (Ябълково)                24    6   3  15   45:70   21 [+]         
12. Славия (Граница)                   24    5   2  17   29:84   17             
13. Осогово (Багренци)                 24    4   3  17   28:66   15             

Бележки
  - Боила (Лозно), 4-ти през изминалия сезон; е преименуван на Ботев.
  - Ябълково (Ябълково) се включва в групата.

                           I кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           4:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)     2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            0:1 
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     1:1 
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      2:0 
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  1:3 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           II кръг

7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    2:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         6:1 
Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           5:2 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  8:0 
Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           2:4 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           III кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         1:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно)                 2:1 
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     0:6 
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              2:1 
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    5:1 
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      2:1 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           IV кръг

21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 3:0 
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 1:3 
Ябълково (Ябълково) - Славия (Граница)                    1:1 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 2:4 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът)    4:6 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           V кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               3:2 
Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          0:8 
Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково)                5:2 
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    1:1 
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              4:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        0:3 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     6:0 
Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   0:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        1:3 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      4:1 
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 1:4 
Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      5:4 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              0:4 
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   11:2 
Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         0:2 
Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково)                3:2 
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        5:0 
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:6 
Руен (Богослов)                                           почива

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   5:2 
Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      2:4 
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          3:4 
26 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:3 
Ябълково (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       5:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       4:1 
Славия (Граница)                                          почива

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        2:4 
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             6:0 
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    4:4 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Ботев (Лозно)             1:4 
Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково)                  5:5 
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                3:0 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           X кръг

9 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               0:7 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица)    3:1 
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:5 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      3:0 
Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          0:4 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    4:2 
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      2:3 
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:3 
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                     1:0 
Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково)                  0:1 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XII кръг

23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково)                     4:0 
Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        4:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   1:5 
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            2:1 
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   0:5 
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  5:0 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XIII кръг

30 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       1:0 
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          6:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         3:0 
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:2 
Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно)                       2:3 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XIV кръг

1 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     3:4 
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      3:1 
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  2:1 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Ботев (Лозно)                           2:2 
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            2:6 
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     5:1 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XV кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    отложен 
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         отложен 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 отложен 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  отложен 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           отложен 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           отложен 
13 април 2015, понеделник, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         0:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 2:0 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:2 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           3:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           1:1 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XVI кръг

15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         4:0 
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     1:0 
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    2:1 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 4:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              0:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:2 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XVII кръг

22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           1:1 
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 4:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 0:1 
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:6 
Славия (Граница) - Ябълково (Ябълково)                    2:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    4:2 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           XVIII кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               2:3 
Ботев (Лозно) - Славия (Граница)                          5:0 
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    0:0 
29 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                7:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              3:0 
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        3:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XIX кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно)                      1:4 
5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 5:2 
Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково)                   3:0 
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:1 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      2:3 
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     0:5 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              4:1 
Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци)                         4:1 
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        0:3 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    2:6 
Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                3:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                2:0 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XV кръг - отложени мачове

13 април 2015, понеделник, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         0:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 2:0 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:2 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           3:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           1:1 

                           XXI кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   2:1 
Сините извори (Горна Гращица) - Ябълково (Ябълково)       0:3 
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:1 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   6:0 
Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно)                      1:0 
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)         13:0 
Славия (Граница)                                          почива

                           XXII кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             3:0 
Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  3:3 
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                1:4 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        4:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             3:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    0:3 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XXIII кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)               8:0 
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно)                        0:4 
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    3:4 
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:0 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXIV кръг

10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      3:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 3:7 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      0:7 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    0:5 
Ботев (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:4 
Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  4:0 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XXV кръг

17 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   3:0 
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            3:0 
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   2:3 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов)                     1:5 
Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        0:1 
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  1:1 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               3:4 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      4:3 
24 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       1:4 
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          2:4 
Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково)                       3:0 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         0:0 
Елешница (Ваксево)                                        почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Кюстендил (Кюстендил)              XXX  3:0  1:0  0:0  3:0  2:1  3:0  2:0  6:0  3:0  8:0  8:0  3:0 
 2. Спортист (Слокощица)               4:0  XXX  1:0  1:0  2:0  0:0  4:4  0:1  2:1  2:1  3:2  2:3  5:2 
 3. Ботев (Лозно)                      1:4  2:4  XXX  5:4  4:1  4:0  5:2  2:0  3:0  4:1  3:0  5:0  4:2 
 4. Струма (Нови чифлик)               2:1  3:4  1:4  XXX 13:0  4:2 11:2  2:0  2:0  5:0  5:2  3:2  4:0 
 5. Септември 2005 (Жабокрът)          0:0  0:4  2:1  3:4  XXX  3:2  4:2  2:1  3:7  3:2  3:1  4:1  0:1 
 6. Руен (Богослов)                    0:3  2:0  2:2  0:5  2:3  XXX  4:0  4:1  3:0  1:4  4:0  4:2  3:0 
 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    1:5  0:3  1:1  2:6  4:6  1:1  XXX  0:7  3:1  4:1  2:0  1:3  4:3 
 8. Елешница (Ваксево)                 1:6  2:4  0:4  1:2  3:0  2:3  0:3  XXX  3:0  2:1  5:5  5:1  6:0 
 9. Сините извори (Горна Гращица)      0:5  1:2  1:4  3:1  1:3  1:1  3:4  0:3  XXX  6:1  0:3  6:1  5:0 
10. Копие (Копиловци)                  0:6  1:3  0:2  1:1  6:0  1:0  1:1  5:1  0:0  XXX  3:0  2:3  1:1 
11. Ябълково (Ябълково)                0:7  3:2  2:3  7:0  2:4  1:5  3:4  3:3  5:1  0:2  XXX  1:1  4:0 
12. Славия (Граница)                   1:2  0:5  0:8  1:5  0:4  2:4  0:1  1:1  2:4  3:2  2:0  XXX  0:6 
13. Осогово (Багренци)                 1:4  1:4  0:1  1:3  2:6  1:1  1:2  5:2  0:3  0:0  0:1  1:0  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 2000 (Яхиново)              20   17   0   3   75:18   51        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор (Бобов дол)                 20   16   0   4   73:26   48 [+]         
 3. Левски (Кочериново)                20   14   1   5   58:22   43             
 4. Бенковски 53 (Сапарево)            20   13   0   7   52:30   39             
 5. Ботев (Бобошево)                   20   11   0   9   42:38   33             
 6. Горица (Овчарци)                   20    9   3   8   41:45   30             
 7. Ботев 2009 (Джерман)               20    6   2  12   29:62   20             
 8. Мусала (Рила)                      20    6   1  13   40:68   19             
 9. Ива (Боровец)                      20    4   3  13   33:62   15             
10. Рилец 1948 (Ресилово)              20    2   2  16   28:77    8             
11. Марек 2007 (Дупница)               20    5   2  13   23:46   17 [+][*]      

Бележки
  - Марек 2007 (Дупница) и Миньор (Бобов дол) се включват в групата.
  - Марек 2007 (Дупница) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                отложен 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     отложен 
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          1:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              2:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           4:0 сл. * 
* - прекратен в 68' при 1:0.
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                1:2 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     2:0 
Мусала (Рила)                                             почива

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   6:2 
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             3:8 
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   6:1 
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          7:2 
Марек 2007 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                 3:2 
Левски (Кочериново)                                       почива

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Марек 2007 (Дупница)                      1:3 
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   0:4 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Левски (Кочериново)                  3:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  3:1 
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     4:1 
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             1:0 
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          5:3 
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:4 
Марек 2007 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман)               5:1 
Миньор (Бобов дол) - Ива (Боровец)                        5:4 
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       1:0 
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор (Бобов дол)                 3:6 
Славия 2000 (Яхиново) - Марек 2007 (Дупница)              2:0 
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)           7:3 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          2:5 
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           VI кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               2:0 
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                1:4 
Марек 2007 (Дупница) - Мусала (Рила)                      3:1 
Миньор (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)                2:1 
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      1:1 
Горица (Овчарци)                                          почива

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                0:3 
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     6:0 
Мусала (Рила) - Миньор (Бобов дол)                        0:5 
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                6:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  2:1 
Марек 2007 (Дупница)                                      почива

                           VIII кръг

2 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    5:1 
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  2:2 
Марек 2007 (Дупница) - Бенковски 53 (Сапарево)            1:2 
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             4:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              1:4 
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           IX кръг

9 ноември 2014, неделя, 11:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      4:1 
Бенковски 53 (Сапарево) - Миньор (Бобов дол)              0:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Марек 2007 (Дупница)              1:3 
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       1:2 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 
ненасрочен:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Ива (Боровец)                                             почива

                           X кръг

16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    5:0 
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 
Миньор (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово)                3:0 
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   1:4 
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     6:0 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   0:3 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           XI кръг

23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       1:8 
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            3:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     2:2 
Ботев (Бобошево) - Миньор (Бобов дол)                     1:4 
Горица (Овчарци) - Марек 2007 (Дупница)                   1:1 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           I кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Левски (Кочериново)                1:2 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     2:0 

                           V кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          отложен 

                           IX кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 

                           X кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   отложен 

                           XII кръг

15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Марек 2007 (Дупница)                3:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              3:4 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Горица (Овчарци) - Миньор (Бобов дол)                     3:0 
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          1:0 
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           отложен 
ненасрочен:
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Мусала (Рила)                                             почива

                           XIII кръг

22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             9:0 
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          3:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   4:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   0:4 
Миньор (Бобов дол) - Марек 2007 (Дупница)                 4:0 
Левски (Кочериново)                                       почива

                           XIV кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ива (Боровец)                      2:2 
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     0:5 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Миньор (Бобов дол)                  4:1 
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   3:3 
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:4 
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

* - Марек 2007 (Дупница) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до
    края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  3:0 
Ботев 2009 (Джерман) - Марек 2007 (Дупница)               3:0 сл. 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)             2:1 
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          0:1 
Ива (Боровец) - Миньор (Бобов дол)                        0:5 
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XVI кръг

10 април 2015, петък, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:2 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       7:1 
Миньор (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман)                 5:0 
Марек 2007 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново)              0:3 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 53 (Сапарево)           1:3 
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           V кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          2:5 

                           IX кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               отложен 

                           X кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Марек 2007 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   0:3 

                           XVII кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                4:3 
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      5:4 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               1:2 
Мусала (Рила) - Марек 2007 (Дупница)                      3:0 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Миньор (Бобов дол)                2:0 
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:4 
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                1:0 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                отложен 
Миньор (Бобов дол) - Мусала (Рила)                        9:2 
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  3:0 
ненасрочен:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марек 2007 (Дупница)                                      почива

                           XIX кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    2:1 
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  3:5 
Бенковски 53 (Сапарево) - Марек 2007 (Дупница)            3:0 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              3:0 
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XX кръг

10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      1:0 
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       0:2 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               2:4 
Миньор (Бобов дол) - Бенковски 53 (Сапарево)              3:0 
Марек 2007 (Дупница) - Рилец 1948 (Ресилово)              0:3 сл. 
Ива (Боровец)                                             почива

                           XXI кръг

17 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    2:4 
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   3:0 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Марек 2007 (Дупница)                   3:0 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор (Бобов дол)                2:9 
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:5 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           IX кръг - отложен мач

ненасрочен:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            3:0 
Марек 2007 (Дупница) - Горица (Овчарци)                   0:3 сл. 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       1:1 
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:0 
Миньор (Бобов дол) - Ботев (Бобошево)                     4:0 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Славия 2000 (Яхиново)              XXX  2:0  0:3* 4:0* 3:1  3:0  3:0  6:0  6:0  9:0  2:0 
 2. Миньор (Бобов дол)                 2:1  XXX  3:1  3:0  4:0  2:0  5:0  9:2  5:4  3:0  4:0 
 3. Левски (Кочериново)                2:4  4:1  XXX  1:0  5:1  5:0  3:0* 1:1  7:1  2:0  3:1 
 4. Бенковски 53 (Сапарево)            3:0* 0:1  2:1  XXX  4:3  6:0  3:0  6:2  3:0  7:3  3:0*
 5. Ботев (Бобошево)                   1:4  1:4  2:1  1:4  XXX  1:2  6:1  5:3  1:0  3:0  3:0*
 6. Горица (Овчарци)                   0:4  3:0  2:4  1:0  0:2  XXX  3:3  3:2  7:2  2:2  1:1 
 7. Ботев 2009 (Джерман)               1:4  3:6  0:3  3:0  0:4  0:4  XXX  1:0  5:4  2:1  3:0*
 8. Мусала (Рила)                      1:5  0:5  1:8  4:2  0:1  2:5  4:1  XXX  3:2  4:1  3:0*
 9. Ива (Боровец)                      1:4  0:5  1:0  1:4  1:2  3:0  1:1  4:2  XXX  3:0  1:3 
10. Рилец 1948 (Ресилово)              3:8  2:9  1:2  1:3  2:1  3:5  3:4  0:5  2:2  XXX  1:3 
11. Марек 2007 (Дупница)               0:3* 3:2  1:2  1:2  0:3  0:3* 5:1  3:1  2:2  0:3* XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал 2014/15

                           Регламент:

Победителите от подгрупа "Осогово" и подгрупа "Рила" се срещат в един мач като
домакинството се определя чрез жребий.
Славия 2000 (Яхиново), 1-ви в подгрупа "Рила" не участва във финала тъй като не
отговаря на изискванията за участие във "В" група. Вместо него участва Миньор
(Бобов дол), 2-ри в групата.

                           Финал:

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Бобов дол, ст."Николай Кръстев - Шулц":
Миньор (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил)                2:4
  [0:1 Георги Димитров _, 0:2 Иво Максимов _, 1:2 Васил Тотев _,
   2:2 Венцислав Венциславов _, 2:3 Георги Димитров _-д, 2:4 Явор Димитров]

нагоре


ОФГ Кюстендил 2014/15 - страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)

нагоре