« ОФГ Велико Търново 2014/15 »


"А" ОФГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ресен 2012 (Ресен)                 18   16   1   1   53:14   49     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Лозен 2006 (Сухиндол)              17   11   1   5   45:25   34            
 3. Ботев (Дебелец)                    18   10   3   5   38:20   33            
 4. Левски 1986 (Стражица)             17    9   2   6   29:27   29            
 5. Левски (Лясковец)                  18    7   4   7   35:28   25            
 6. Изгрев 93 (Царевец)                18    5   3  10   25:36   18            
 7. Янтра (Полски Тръмбеш)             18    4   2  12   29:59   14             [1 1 0  7:4  4]
 8. Чумерна (Елена)                    18    4   2  12   19:37   14             [0 1 1  4:7  1]
 9. Земеделец-Елит (Козловец)          18    1   1  16    9:64    4 [*]        
10. Лайтс (Велико Търново)             18   12   1   5   48:20   37 [*]        

Бележки
  - Земеделец-Елит (Козловец), 11-ти; и Ботев 1921 (Златарица), 12-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Вихър (Раданово), 1-ви в "Б" ОФГ - север; и Лозен (Лозен), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; имат право да влязат в "А" ОФГ, но и двата отбора се отказват и остават в "Б" ОФГ. В резултат Земеделец-Елит и Ботев 1921 (Златарица) запазват местата си в "А" ОФГ.
  - Алекс ОК (Шемшево), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ - юг. Клубът се обединява с Килифарево 2003 (Килифарево), 6-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон. Новият клуб е Шемшево (Шемшево).
  - Лайтс (Велико Търново) играе домакинските си мачове в Лесичери.
  - Непосредствено преди началото на сезона и след изтеглянето на програмата Ботев 1921 (Златарица) също се отказва от участие. В резултат е изтеглена нова програма, а старата, I кръг от която е приложен по-долу, е анулирана:
    01.Чумерна - 12.почива
    02.Левски 1986 (Стр) - 11.Ботев (Деб)
    03.Лозен 2006 - 10.Янтра
    04.Левски (Ляск) - 09.Изгрев 93
    05.Ботев 1921 (Злат) - 08.Земеделец-Елит
    06.Лайтс - 07.Ресен 2012.
  - Мачът от II кръг Лозен 2006 - Левски (Лясковец) е анулиран.
  - Янтра (Полски Тръмбеш) играе домакинските си мачове през пролетта в Раданово.
  - Лайтс (Велико Търново) се отказва от по-нататъшно участие след XVI кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Ресен 2012 (Ресен)               1:0 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  4:4 
Ботев (Дебелец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   0:3 
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)        5:0 
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   4:1 

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ресен 2012 (Ресен)               2:3 
Изгрев 93 (Царевец) - Лайтс (Велико Търново)              0:3 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец)             0:2 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            анулиран * 
* - прекратен в 70' при 0:2 след сбиване на футболисти от двата отбора,
    започнало след отбелязването на втория гол от гостите. В последствие
    анулиран.
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         0:3 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Земеделец-Елит (Козловец)        7:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец)                  3:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  7:1 
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  3:1 
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 2:0 

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              2:1 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ресен 2012 (Ресен)            0:5 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лайтс (Велико Търново)            0:4 
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       1:1 
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                  3:0 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           2:0 
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец)                       0:0 
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Чумерна (Елена)                  2:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 2006 (Сухиндол)                4:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           1:0 

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        2:0 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               2:2 
Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:2 
Ботев (Дебелец) - Лайтс (Велико Търново)                  1:3 
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                4:3 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица)           4:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец)                      2:0 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                5:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     2:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         1:4 

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            отложен * 
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               отложен * 
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     отложен * 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               отложен * 
Левски (Лясковец) - Лайтс (Велико Търново)                отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:5 
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               3:0 
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     2:0 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               1:3 
Левски (Лясковец) - Лайтс (Велико Търново)                1:3 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)           8:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    4:2 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              0:1 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец)               1:4 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена)                   5:0 

                           VIII кръг - отложени мачове

9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:5 
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               3:0 
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     2:0 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               1:3 
Левски (Лясковец) - Лайтс (Велико Търново)                1:3 

                           X кръг

21 март 2015, събота, 14:30 ч:
в Раданово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена)                  3:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Лайтс (Велико Търново)               0:0 
22 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев (Дебелец)                   3:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        0:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   2:2 

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Полски Тръмбеш)               3:1 
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)              4:1 
29 март 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)             1:0 
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:2 
Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена)                         1:0 

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Раданово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец)                  0:3 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  0:2 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 3:1 
Земеделец-Елит (Козловец) - Лайтс (Велико Търново)        0:5 
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  2:4 

                           XIII кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              2:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Земеделец-Елит (Козловец)            5:0 
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:4 
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       0:1 
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец)                  2:2 

                           XIV кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Раданово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)           1:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец)                       0:0 
Чумерна (Елена) - Лайтс (Велико Търново)                  0:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен)                0:2 
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)           0:3 

                           XV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      2:0 
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец)                  отложен 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        4:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               4:0 
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:2 
ненасрочен:
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Лайтс.

                           XVI кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Раданово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец)                2:6 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лайтс (Велико Търново)           2:0 
Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:2 
Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     3:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         6:0 

* - Лайтс (Велико Търново) се отказва от по-нататъшно участие след XVI кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Лайтс.

                           XVII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица)               6:2 
в Лесичери:
Лайтс (Велико Търново) - Левски (Лясковец)                0:3 сл. 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            4:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Чумерна (Елена)               1:5 
Изгрев 93 (Царевец) - Ботев (Дебелец)                     2:4 

                           XVIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Раданово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново)           3:0 сл. 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен)                    1:3 
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)              0:1 
Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец)               4:1 
Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   0:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ресен 2012 (Ресен) XXX 4:0 2:0 6:2 4:2 3:0 3:1 2:0 5:0 0:0 2. Лозен 2006 (Сухиндол) 0:2 XXX 3:0 --- 3:1 2:2 4:0 5:0 6:0 0:4 3. Ботев (Дебелец) 1:2 0:3 XXX 3:0 0:0 2:0 7:1 1:0 4:1 1:3 4. Левски 1986 (Стражица) 1:3 1:2 2:2 XXX 4:3 0:1 2:0 3:1 5:0 2:0 5. Левски (Лясковец) 1:3 2:0 0:0 1:2 XXX 4:1 5:2 0:1 1:0 1:3 6. Изгрев 93 (Царевец) 2:4 4:0 2:4 0:1 2:2 XXX 2:2 2:0 1:0 0:3 7. Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3 1:5 0:3 1:2 2:6 2:1 XXX 3:0 2:0 3:0* 8. Чумерна (Елена) 1:2 0:4 0:3 0:2 1:1 3:1 4:4 XXX 3:0 0:1 9. Земеделец-Елит (Козловец) 0:5 1:4 1:4 0:0 0:2 0:3 4:2 1:5 XXX 0:5 10. Лайтс (Велико Търново) 1:0 3:4 0:3* 4:0 0:3* 4:1 8:1 2:0 7:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Велико Търново

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Недан (Недан)                      26   23   0   3   88:27   69        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Лато (Алеково)                     26   22   2   2  127:25   68             
 3. Вихър (Раданово)                   26   19   3   4  101:29   60              [1 0 1  4:2  3]
 4. Удар (Бяла черква)                 26   19   3   4   97:22   60              [1 0 1  2:4  3]
 5. Атлетик (Свищов)                   26   14   3   9   88:58   45             
 6. Стрела (Ореш)                      26   14   0  12   71:60   42             
 7. Морава (Морава)                    26    8   3  15   54:66   27 [+]         
 8. Спортист (Върбовка)                26    7   4  15   41:71   25 [+]         
 9. Бенковски (Българско Сливово)      26    7   1  18   32:85   22              [1 0 1  4:3  3]
10. Бъдеще 2010 (Бутово)               26    7   1  18   44:155  22              [1 0 1  3:4  3]
11. Дунав (Вардим)                     26    7   0  19   51:89   21             
12. Устрем (Масларево)                 26    5   3  18   51:115  18             
13. Димча (Димча)                      26    3   3  20   23:85   12             
14. Светкавица (Михалци)               26   11   6   9   62:43   39    [*]      

Бележки
  - Вихър (Раданово), 1-ви през изминалия сезон; има право да влезе в "А" ОФГ, но отказва и остава в "Б" ОФГ - север.
  - Стрела (Обединение), 13-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Върбовка) и Морава (Морава) се включват в групата.
  - Лато (Алеково) играе домакинските си мачове в Козловец.
  - Светкавица (Михалци) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          3:5 
Дунав (Вардим) - Морава (Морава)                          3:2 
Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево)                 7:2 
Димча (Димча) - Спортист (Върбовка)                       0:0 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Удар (Бяла черква)                       2:1 
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             4:0 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово)                  13:1 

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Недан (Недан)                        1:0 
Спортист (Върбовка) - Лато (Алеково)                      1:8 
Устрем (Масларево) - Димча (Димча)                        3:1 
Морава (Морава) - Светкавица (Михалци)                    1:1 
Атлетик (Свищов) - Дунав (Вардим)                         3:2 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      4:3 
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          0:5 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Дунав (Вардим) - Стрела (Ореш)                            4:5 
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов)                   6:0 
Димча (Димча) - Морава (Морава)                           2:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Устрем (Масларево)                      10:2 
Недан (Недан) - Спортист (Върбовка)                       4:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      2:1 
14 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     3:0 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 9:0 
Спортист (Върбовка) - Вихър (Раданово)                    1:4 
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)                        1:2 
Морава (Морава) - Лато (Алеково)                          1:7 
Атлетик (Свищов) - Димча (Димча)                          6:0 
Дунав (Вардим) - Светкавица (Михалци)                     1:3 
21 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)            12:2 

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      3:0 
Димча (Димча) - Дунав (Вардим)                            4:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Атлетик (Свищов)                         7:0 
Недан (Недан) - Морава (Морава)                           8:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка)                0:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Устрем (Масларево)                    15:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)        1:2 

                           VI кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Бенковски (Българско Сливово)       0:3 сл. * 
* - прекратен в 85' при 1:0, когато след възникнал бой между футболисти на
    двата отбора, публика на домакините нахлува на терена.
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 6:0 
Морава (Морава) - Вихър (Раданово)                        1:3 
Атлетик (Свищов) - Недан (Недан)                          0:3 
Дунав (Вардим) - Лато (Алеково)                           отложен 
Светкавица (Михалци) - Димча (Димча)                      5:0 
5 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        0:4 
6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Дунав (Вардим) - Лато (Алеково)                           0:3 

                           VII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Димча (Димча) - Стрела (Ореш)                             1:2 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Светкавица (Михалци)                     2:2 
Недан (Недан) - Дунав (Вардим)                            3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    4:1 
Удар (Бяла черква) - Спортист (Върбовка)                  5:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)                       2:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево)        3:2 

                           VIII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Удар (Бяла черква)                   0:10 
Морава (Морава) - Бенковски (Българско Сливово)           1:2 
Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово)                  18:2 
Дунав (Вардим) - Вихър (Раданово)                         0:6 
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      3:4 
Димча (Димча) - Лато (Алеково)                            0:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Ореш) - Спортист (Върбовка)                       1:0 

                           IX кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Стрела (Ореш)                            отложен * 
Недан (Недан) - Димча (Димча)                             отложен * 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     отложен * 
Удар (Бяла черква) - Морава (Морава)                      отложен * 
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   отложен * 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Лато (Алеково) - Стрела (Ореш)                            6:1 
Недан (Недан) - Димча (Димча)                             3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     3:0 
Удар (Бяла черква) - Морава (Морава)                      3:0 
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  3:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   3:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          1:3 

                           X кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Морава (Морава) - Спортист (Върбовка)                     2:1 
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)                     1:3 
Дунав (Вардим) - Бенковски (Българско Сливово)            5:0 сл. * 
* - прекратен в 75' при 2:1, когато след второ за мача нахлуване на публика на
    домакините на терена без последствия, гостите отказват да продължат.
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)              10:0 
Димча (Димча) - Вихър (Раданово)                          1:4 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Недан (Недан)                            2:3 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево)                       10:0 

                           XI кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Димча (Димча)                      3:2 
Удар (Бяла черква) - Дунав (Вардим)                       8:0 
Спортист (Върбовка) - Атлетик (Свищов)                    1:3 
Устрем (Масларево) - Морава (Морава)                      2:3 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Лато (Алеково)                         2:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      0:3 

                           XII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     9:0 
Дунав (Вардим) - Спортист (Върбовка)                      3:5 
Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква)                 1:1 
Димча (Димча) - Бенковски (Българско Сливово)             2:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Бъдеще 2010 (Бутово)                    23:3 
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          2:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Стрела (Ореш) - Морава (Морава)                           5:2 

                           XIII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан)                      1:6 
Удар (Бяла черква) - Димча (Димча)                        8:1 
Спортист (Върбовка) - Светкавица (Михалци)                2:2 
Устрем (Масларево) - Дунав (Вардим)                       2:3 
Морава (Морава) - Атлетик (Свищов)                        1:3 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          4:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Лато (Алеково)            1:4 

                           IX кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Лато (Алеково) - Стрела (Ореш)                            6:1 
Недан (Недан) - Димча (Димча)                             3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     3:0 
Удар (Бяла черква) - Морава (Морава)                      3:0 
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  3:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   3:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          1:3 

                           VI кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Дунав (Вардим) - Лато (Алеково)                           0:3 

                           XIV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Морава (Морава) - Дунав (Вардим)                          9:1 
Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 4:4 
Спортист (Върбовка) - Димча (Димча)                       4:1 
Удар (Бяла черква) - Лато (Алеково)                       0:3 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          2:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             0:5 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово)                   3:5 

                           XV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Недан (Недан) - Удар (Бяла черква)                        3:2 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Спортист (Върбовка)                      8:0 
Димча (Димча) - Устрем (Масларево)                        3:3 
Светкавица (Михалци) - Морава (Морава)                    2:0 
Дунав (Вардим) - Атлетик (Свищов)                         0:3 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш)                      3:2 
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          4:1 

                           XVI кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   2:2 
Морава (Морава) - Димча (Димча)                           2:0 
Устрем (Масларево) - Лато (Алеково)                       0:3 
Спортист (Върбовка) - Недан (Недан)                       2:3 
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                     2:1 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Дунав (Вардим)                            3:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово)      3:1 

                           XVII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        3:0 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Морава (Морава)                          4:2 
Димча (Димча) - Атлетик (Свищов)                          0:3 
Светкавица (Михалци) - Дунав (Вардим)                     4:0 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             1:5 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква)                 0:5 
Вихър (Раданово) - Спортист (Върбовка)                    3:1 

                           XVIII кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Дунав (Вардим) - Димча (Димча)                            8:1 
Атлетик (Свищов) - Лато (Алеково)                         0:3 
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           1:2 
Устрем (Масларево) - Вихър (Раданово)                     1:3 
Спортист (Върбовка) - Бъдеще 2010 (Бутово)                3:1 
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        6:0 
12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      0:2 

                           XIX кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)                        3:0 
Недан (Недан) - Атлетик (Свищов)                          6:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Дунав (Вардим)                           6:0 
Димча (Димча) - Светкавица (Михалци)                      0:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Спортист (Върбовка)       1:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 3:3 
Вихър (Раданово) - Морава (Морава)                        4:0 

* - Светкавица (Михалци) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XX кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Лато (Алеково)                     0:3 сл. 
Дунав (Вардим) - Недан (Недан)                            2:3 
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       1:1 
Морава (Морава) - Бъдеще 2010 (Бутово)                   10:2 
Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        6:2 
Спортист (Върбовка) - Удар (Бяла черква)                  1:3 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Димча (Димча)                             5:1 

                           XXI кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       3:1 
Удар (Бяла черква) - Устрем (Масларево)                   7:1 
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      3:0 сл. 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Димча (Димча)                            6:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Морава (Морава)           0:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов)                   2:7 
Вихър (Раданово) - Дунав (Вардим)                         5:0 

                           XXII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Димча (Димча) - Недан (Недан)                             2:4 
Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово)                   0:3 сл. 
Дунав (Вардим) - Бъдеще 2010 (Бутово)                    11:0 
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          8:0 
Морава (Морава) - Удар (Бяла черква)                      1:1 
Устрем (Масларево) - Спортист (Върбовка)                  4:0 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Лато (Алеково)                            1:2 

                           XXIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш)                        3:0 
Спортист (Върбовка) - Морава (Морава)                     4:4 
Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов)                     4:1 
Недан (Недан) - Лато (Алеково)                            4:0 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Дунав (Вардим)            3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               3:0 сл. 
Вихър (Раданово) - Димча (Димча)                          3:0 

                           XXIV кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Вихър (Раданово)                         5:1 
Димча (Димча) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      0:3 сл. 
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      0:3 сл. 
Дунав (Вардим) - Удар (Бяла черква)                       1:5 
Атлетик (Свищов) - Спортист (Върбовка)                    4:1 
Морава (Морава) - Устрем (Масларево)                      3:1 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             3:1 

                           XXV кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Морава (Морава) - Стрела (Ореш)                           4:0 
Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов)                     4:5 
Спортист (Върбовка) - Дунав (Вардим)                      0:3 
Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци)                 3:0 сл. 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Димча (Димча)             3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Лато (Алеково)                     0:4 
Вихър (Раданово) - Недан (Недан)                          3:0 

                           XXVI кръг

6 юни 2015, събота, 18:00 ч:
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      6:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Бенковски (Българско Сливово)            3:0 
Димча (Димча) - Удар (Бяла черква)                        1:1 
Светкавица (Михалци) - Спортист (Върбовка)                0:3 сл. 
Дунав (Вардим) - Устрем (Масларево)                       3:0 
Атлетик (Свищов) - Морава (Морава)                        1:0 
7 юни 2015, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)                          3:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Недан (Недан) XXX 4:0 2:0 3:2 6:1 3:0 8:1 4:1 4:0 6:1 3:0 3:0 3:0 3:0* 2. Лато (Алеково) 2:3 XXX 5:1 2:1 7:0 6:1 4:2 8:0 3:0 23:3 6:0 10:2 6:0 2:2 3. Вихър (Раданово) 3:0 2:2 XXX 3:0 2:2 4:1 4:0 3:1 4:1 13:1 5:0 15:1 3:0 3:0 4. Удар (Бяла черква) 1:0 0:3 2:1 XXX 4:1 3:0 3:0 5:0 6:0 9:0 8:0 7:1 8:1 3:0* 5. Атлетик (Свищов) 0:3 0:3 1:1 1:3 XXX 3:5 1:0 4:1 8:0 18:2 3:2 9:0 6:0 2:2 6. Стрела (Ореш) 3:1 1:2 3:1 0:4 2:1 XXX 5:2 1:0 12:2 4:3 3:0 10:0 5:1 0:2 7. Морава (Морава) 1:2 1:7 1:3 1:1 1:3 4:0 XXX 2:1 1:2 10:2 9:1 3:1 2:0 1:1 8. Спортист (Върбовка) 2:3 1:8 1:4 1:3 1:3 3:1 4:4 XXX 0:3* 3:1 0:3 3:0 4:1 2:2 9. Бенковски (Българско Сливово) 0:5 1:4 0:5 1:2 1:3 1:5 0:1 1:1 XXX 3:1 3:0 3:2 3:0 0:3 10. Бъдеще 2010 (Бутово) 1:6 0:4 3:5 0:5 2:7 3:2 4:1 0:3 2:1 XXX 3:0 3:3 3:2 3:0* 11. Дунав (Вардим) 2:3 0:3 0:6 1:5 0:3 4:5 3:2 3:5 5:0*11:0 XXX 3:0 8:1 1:3 12. Устрем (Масларево) 1:2 0:3 1:3 0:10 4:5 3:0 2:3 4:0 6:2 6:0 2:3 XXX 3:1 4:4 13. Димча (Димча) 2:4 0:1 1:4 1:1 0:3 1:2 2:1 0:0 2:1 0:3* 4:1 3:3 XXX 0:2 14. Светкавица (Михалци) 3:4 0:3* 0:3* 1:1 6:0 3:0 2:0 0:3* 0:3*10:0 4:0 7:2 5:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Велико Търново

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  20   19   0   1   74:13   57        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист (Козаревец)               20   13   2   5   32:17   41             
 3. Янтра (Драганово)                  20   10   4   6   47:26   34              [2 0 0  9:3  6]
 4. Рудановски 1922 (Константин)       20   11   1   8   47:48   34              [0 0 2  3:9  0]
 5. Първомайци (Първомайци)            20   10   3   7   30:22   33              [2 0 0  5:3  6]
 6. Владислав (Джулюница)              20   10   3   7   54:38   33              [0 0 2  3:5  0]
 7. Шемшево (Шемшево)                  20   10   2   8   45:40   32 [-][*]      
 8. Росица (Поликраище)                20    8   3   9   29:34   27             
 9. Юнак (Мерданя)                     20    2   5  13   22:58   11             
10. Вихър (Добри дял)                  20    3   1  16   20:60   10             
11. Победа (Кесарево)                  20    1   2  17   21:65    5             
--. Лозен (Лозен)                       0    0   0   0    0:0     -    [*]      

Бележки
  - Алекс ОК (Шемшево), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ - юг. Клубът се обединява с Килифарево 2003 (Килифарево), 6-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон. Новият клуб е Шемшево (Шемшево).
  - Лозен (Лозен), 1-ви през изминалия сезон; има право да влезе в "А" ОФГ, но отказва и остава в "Б" ОФГ - юг.
  - Спарта (Самоводене), 13-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Лозен (Лозен) се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач. Отложената му среща от I кръг се анулира, а противниците му до края почиват.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Лозен (Лозен) - Юнак (Мерданя)                            анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Лозен.
Шемшево (Шемшево) - Спортист (Козаревец)                  3:1 
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     3:0 
Владислав (Джулюница) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 1:5 
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          0:1 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             2:1 

* - Лозен (Лозен) се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач.
    Отложената му среща от I кръг се анулира, а противниците му до края
    почиват.

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             2:3 
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                   1:1 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци)       1:0 
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  2:0 
Лозен (Лозен) - Шемшево (Шемшево)                         анулиран 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 3:4 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Шемшево (Шемшево) - Юнак (Мерданя)                        5:1 
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)                         анулиран 
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              1:0 
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        2:1 
14 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               4:0 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      1:3 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  9:1 
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            2:1 
Лозен (Лозен) - Владислав (Джулюница)                     анулиран 
Шемшево (Шемшево) - Янтра (Драганово)                     1:1 
21 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     2:0 

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя)                        5:1 
Владислав (Джулюница) - Шемшево (Шемшево)                 0:1 
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  0:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          3:0 
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   0:4 
28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Лозен (Лозен)                   анулиран 

                           VI кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        2:5 
Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       0:0 
Лозен (Лозен) - Победа (Кесарево)                         анулиран 
Шемшево (Шемшево) - Първомайци (Първомайци)               0:0 
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 2:2 
5 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   0:3 

                           VII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    2:0 
Победа (Кесарево) - Шемшево (Шемшево)                     2:3 
Рудановски 1922 (Константин) - Лозен (Лозен)              анулиран 
Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                1:2 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)     4:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               1:1 

                           VIII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        3:3 
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  отложен 
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище)                       анулиран 
Шемшево (Шемшево) - Рудановски 1922 (Константин)          4:1 
Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево)                     2:0 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           2:3 
22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  0:3 

                           IX кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 отложен * 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          отложен * 
Росица (Поликраище) - Шемшево (Шемшево)                   отложен * 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Лозен (Лозен)         анулиран 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  отложен * 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 3:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          0:4 
Росица (Поликраище) - Шемшево (Шемшево)                   0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  3:0 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:3 

                           X кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     0:0 
Лозен (Лозен) - Вихър (Добри дял)                         анулиран 
Шемшево (Шемшево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     3:2 
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   1:1 
Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин)      9:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево)               3:0 

                           XI кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        1:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    3:0 
Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница)               2:2 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово)     1:0 
Спортист (Козаревец) - Лозен (Лозен)                      анулиран 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Добри дял) - Шемшево (Шемшево)                     2:5 

                           IX кръг - отложени мачове

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 3:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          0:4 
Росица (Поликраище) - Шемшево (Шемшево)                   0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  3:0 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:3 

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  0:3 

                           XII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Шемшево (Шемшево)                  2:1 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Владислав (Джулюница) 3:1 
Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци)             1:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          5:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     1:5 
Юнак (Мерданя)                                            почива

                           XIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             9:2 
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   1:3 
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 4:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       0:1 
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  0:3 
Шемшево (Шемшево)                                         почива

                           XIV кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Шемшево (Шемшево)                        1:0 
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              2:1 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)    10:0 
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        1:0 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               0:1 
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XV кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      3:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  2:3 
Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял)                     3:0 
12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            0:2 
Янтра (Драганово) - Шемшево (Шемшево)                     3:0 
Владислав (Джулюница)                                     почива

                           XVI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        0:4 
Шемшево (Шемшево) - Владислав (Джулюница)                 2:7 
Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  3:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   5:0 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин)          2:4 
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           XVII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        1:0 
Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял)                   3:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец)       2:0 
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 4:2 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Шемшево (Шемшево)               3:1 
Победа (Кесарево)                                         почива

                           XVIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    2:2 
Шемшево (Шемшево) - Победа (Кесарево)                     7:2 
Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище)                2:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               4:1 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:6 
Рудановски 1922 (Константин)                              почива

                           XIX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спортист (Козаревец)  2:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Шемшево (Шемшево)          5:2 
Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово)                     0:3 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        3:0 
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           2:1 
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XX кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  1:1 
Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево)                 5:3 
Шемшево (Шемшево) - Росица (Поликраище)                   4:1 
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  2:0 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          5:3 
Долна Оряховица (Долна Оряховица)                         почива

                           XXI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     3:1 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Шемшево (Шемшево)     3:0 
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   3:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница)      3:0 сл. 
Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци)               1:2 
Вихър (Добри дял)                                         почива

                           XXII кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        4:2 
Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               2:0 
Шемшево (Шемшево) - Вихър (Добри дял)                     0:3 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:0 
Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     0:2 
Спортист (Козаревец)                                      почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица) XXX 2:1 1:0 9:1 1:0 3:1 3:0 5:0 1:0 4:0 10:0 --- 2. Спортист (Козаревец) 0:3 XXX 2:0 0:0 2:1 2:1 2:1 2:1 3:1 2:0 3:0 --- 3. Янтра (Драганово) 0:2 0:3 XXX 5:3 4:1 2:2 3:0 1:1 5:1 3:0 2:0 --- 4. Рудановски 1922 (Константин) 2:3 2:0 0:4 XXX 3:0 3:0* 5:2 2:1 9:2 3:0 5:1 --- 5. Първомайци (Първомайци) 0:1 0:2 1:1 3:0 XXX 2:1 3:1 2:1 3:0 4:0 3:0 --- 6. Владислав (Джулюница) 1:5 1:0 4:2 9:0 2:3 XXX 0:1 2:0 2:0 4:0 5:3 --- 7. Шемшево (Шемшево) 3:2 3:1 1:1 4:1 0:0 2:7 XXX 4:1 5:1 0:3 7:2 --- 8. Росица (Поликраище) 0:4 1:2 3:2 1:0 1:0 2:2 0:3 XXX 3:0 3:0 1:1 --- 9. Юнак (Мерданя) 2:5 0:0 0:4 2:3 1:1 2:2 1:0 1:3 XXX 3:3 4:2 --- 10. Вихър (Добри дял) 1:6 0:3 1:5 2:4 0:1 3:4 2:5 0:3 3:0 XXX 2:0 --- 11. Победа (Кесарево) 1:4 0:2 0:3 0:1 1:2 3:4 2:3 1:3 1:1 3:0 XXX --- 12. Лозен (Лозен) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре