« ОФГ Шумен 2014/15 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Устрем (Трем)                      26   23   2   1  109:17   71        Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Дъбрава (Осеновец)                 26   21   2   3   82:16   65        3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Ясен 2007 (Ясенково)               26   17   3   6   58:35   54                 
 4. Лудогорец (Каолиново)              26   17   1   8   88:30   52                  [1 0 1  6:3  3]
 5. Победа 1973 (Пристое)              26   17   1   8   74:48   52    [*]           [1 0 1  3:6  3]
 6. Никола Козлево (Никола Козлево)    26   13   3  10   56:49   42                 
 7. Мълния (Климент)                   26   10   4  12   57:58   34                 
 8. Заря Звегор 1963 (Звегор)          26    9   5  12   50:71   32                 
 9. Устрем (Пет могили)                26    8   6  12   47:45   30                 
10. Вихър 1969 (Боян)                  26    7   1  18   38:89   22                  [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
11. Борци (Борци)                      26    6   4  16   37:72   22 [+]              [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
12. Звезда (Студеница)                 26    6   3  17   34:80   21                  [1 0 1  4:3  3]
13. Паламара (Венец)                   26    6   3  17   31:77   21                  [1 0 1  3:4  3]
14. Заря (Тодор Икономово)             26    1   4  21   30:104   7                 

Бележки
  - Космос 2013 (Браничево), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Борци (Борци) се включва в групата.
  - Победа (Пристое), 8-ми през изминалия сезон; е преименуван на Победа 1973. Възможно е промяната да е извършена и на по-ранен етап.
  - Никола Козлево (Никола Козлево) играе домакинските си мачове във Вълнари.
  - Мълния (Климент) играе домакинските си мачове през пролетта в Изгрев.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци)                        2:1 
Звезда (Студеница) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            0:8 
Паламара (Венец) - Ясен 2007 (Ясенково)                   0:3 
Заря (Тодор Икономово) - Устрем (Пет могили)              0:4 
Мълния (Климент) - Никола Козлево (Никола Козлево)        0:1 
Устрем (Трем) - Победа 1973 (Пристое)                     3:1 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян)                 8:0 

                           II кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     0:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Трем)           1:1 
Устрем (Пет могили) - Мълния (Климент)                    3:1 
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря (Тодор Икономово)             3:0 
Вихър 1969 (Боян) - Паламара (Венец)                      1:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Лудогорец (Каолиново)         2:7 
Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница)                   4:1 

                           III кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Звезда (Студеница) - Борци (Борци)                        1:5 
Лудогорец (Каолиново) - Дъбрава (Осеновец)                0:2 
Паламара (Венец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              3:3 
Заря (Тодор Икономово) - Вихър 1969 (Боян)                1:2 
Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково)                   1:3 
Устрем (Трем) - Устрем (Пет могили)                       3:0 
Победа 1973 (Пристое) - Никола Козлево (Никола Козлево)   3:1 

                           IV кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Борци (Борци) - Никола Козлево (Никола Козлево)           3:0 
Устрем (Пет могили) - Победа 1973 (Пристое)               0:2 
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Трем)                      1:2 
Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент)                      2:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Заря (Тодор Икономово)        6:1 
Дъбрава (Осеновец) - Паламара (Венец)                     7:0 
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                0:4 

                           V кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Борци (Борци)                     4:0 
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     3:0 
Заря (Тодор Икономово) - Дъбрава (Осеновец)               1:4 
Мълния (Климент) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              3:2 
Устрем (Трем) - Вихър 1969 (Боян)                         5:0 
Победа 1973 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)              1:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Пет могили)     4:1 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  6:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Борци (Борци) - Устрем (Пет могили)                       0:0 
Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево)    3:1 
Вихър 1969 (Боян) - Победа 1973 (Пристое)                 3:4 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Трем)                 0:3 
Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент)                     3:0 
Звезда (Студеница) - Заря (Тодор Икономово)               6:1 

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Паламара (Венец) - Борци (Борци)                          4:1 
Заря (Тодор Икономово) - Лудогорец (Каолиново)            1:2 
Мълния (Климент) - Звезда (Студеница)                     3:0 
Устрем (Трем) - Дъбрава (Осеновец)                        2:1 
Победа 1973 (Пристое) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         3:0 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Вихър 1969 (Боян)       9:1 
Устрем (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково)                0:3 

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково)                      отложен * 
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Пет могили)                   отложен * 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Н.Козлево)    отложен * 
Дъбрава (Осеновец) - Победа 1973 (Пристое)                отложен * 
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        отложен * 
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  отложен * 
Паламара (Венец) - Заря (Тодор Икономово)                 отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лоши метеорологични условия.
6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Пет могили)                   1:3 
Дъбрава (Осеновец) - Победа 1973 (Пристое)                1:0 
Паламара (Венец) - Заря (Тодор Икономово)                 3:0 сл. 
7 декември 2014, неделя, 13:30 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково)                      1:5 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Н.Козлево)    4:1 
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        0:6 
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  6:0 

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Заря (Тодор Икономово) - Борци (Борци)                    4:1 
Мълния (Климент) - Паламара (Венец)                       3:1 
Устрем (Трем) - Лудогорец (Каолиново)                     3:0 
Победа 1973 (Пристое) - Звезда (Студеница)                6:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Дъбрава (Осеновец)      0:2 
Устрем (Пет могили) - Заря Звегор 1963 (Звегор)           1:1 
Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян)                  4:2 

                           X кръг

9 ноември 2014, неделя, 13:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Ясен 2007 (Ясенково)          2:2 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Борци (Борци) - Вихър 1969 (Боян)                         3:1 
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Пет могили)                  4:0 сл. * 
* - прекратен при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    футболисти, се контузва.
Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево)      1:4 
Лудогорец (Каолиново) - Победа 1973 (Пристое)             5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0 в 17', когато гостите атакуват съдията и играчи на
    домакините след получен червен картон.
Паламара (Венец) - Устрем (Трем)                          0:5 
Заря (Тодор Икономово) - Мълния (Климент)                 2:2 

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Мълния (Климент) - Борци (Борци)                          1:1 
Устрем (Трем) - Заря (Тодор Икономово)                    4:0 
Победа 1973 (Пристое) - Паламара (Венец)                  4:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   0:3 сл. * 
* - първоначално 6:2, в последствие на домакините е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовни играчи.
Устрем (Пет могили) - Звезда (Студеница)                 10:0 
Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец)                 1:0 
Вихър 1969 (Боян) - Заря Звегор 1963 (Звегор)             2:3 

                           XII кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Борци (Борци) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 4:4 
Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян)                    7:1 
Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково)                 1:1 
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Пет могили)               1:1 
Паламара (Венец) - Никола Козлево (Никола Козлево)        3:2 
Заря (Тодор Икономово) - Победа 1973 (Пристое)            1:2 
Мълния (Климент) - Устрем (Трем)                          1:6 

                           XIII кръг

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Борци (Борци)                             7:1 
Победа 1973 (Пристое) - Мълния (Климент)                  5:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Ник.Козлево) - Заря (Тодор Икономово)     3:3 
Устрем (Пет могили) - Паламара (Венец)                    1:0 
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)              2:0 
Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница)                    2:1 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Дъбрава (Осеновец)            0:5 

                           VIII кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Пет могили)                   1:3 
Дъбрава (Осеновец) - Победа 1973 (Пристое)                1:0 
Паламара (Венец) - Заря (Тодор Икономово)                 3:0 сл. 
7 декември 2014, неделя, 13:30 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково)                      1:5 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Н.Козлево)    4:1 
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        0:6 
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  6:0 

                           XIV кръг

1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Дъбрава (Осеновец)                        3:2 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Звезда (Студеница)            1:0 
Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец (Каолиново)                 3:2 
Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)                   2:0 
Устрем (Пет могили) - Заря (Тодор Икономово)              5:0 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент)        3:2 
Победа 1973 (Пристое) - Устрем (Трем)                     2:4 

                           XV кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Победа 1973 (Пристое) - Борци (Борци)                     4:0 
Устрем (Трем) - Никола Козлево (Никола Козлево)           4:1 
в Изгрев:
Мълния (Климент) - Устрем (Пет могили)                    4:1 
Заря (Тодор Икономово) - Ясен 2007 (Ясенково)             1:2 
Паламара (Венец) - Вихър 1969 (Боян)                      1:1 
Лудогорец (Каолиново) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         2:1 
Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец)                   1:3 

                           XVI кръг

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Звезда (Студеница)                        1:1 
Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец (Каолиново)                5:1 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Паламара (Венец)              3:1 
Вихър 1969 (Боян) - Заря (Тодор Икономово)                5:0 
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент)                   0:1 
Устрем (Пет могили) - Устрем (Трем)                       1:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Победа 1973 (Пристое)   2:2 

                           XVII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Борци (Борци)           3:0 
Победа 1973 (Пристое) - Устрем (Пет могили)               4:0 
Устрем (Трем) - Ясен 2007 (Ясенково)                      5:0 
в Изгрев:
Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян)                      6:1 
Заря (Тодор Икономово) - Заря Звегор 1963 (Звегор)        1:1 
Паламара (Венец) - Дъбрава (Осеновец)                     0:3 
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)                5:0 

                           XVIII кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Лудогорец (Каолиново)                     0:6 
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                     4:0 
Дъбрава (Осеновец) - Заря (Тодор Икономово)               3:0 сл. 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Мълния (Климент)              1:5 
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Трем)                         1:5 
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 1973 (Пристое)              3:2 
Устрем (Пет могили) - Никола Козлево (Никола Козлево)     1:3 

                           XIX кръг

5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Пет могили) - Борци (Борци)                       4:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково)    2:1 
Победа 1973 (Пристое) - Вихър 1969 (Боян)                 4:2 
Устрем (Трем) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 5:0 
в Каолиново:
Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец)                     0:0 
Заря (Тодор Икономово) - Звезда (Студеница)               1:2 
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                  1:6 

                           XX кръг

12 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Пет могили)                0:0 
12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Борци (Борци) - Паламара (Венец)                          1:0 
Лудогорец (Каолиново) - Заря (Тодор Икономово)            9:1 
Звезда (Студеница) - Мълния (Климент)                     1:1 
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Трем)                        3:2 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Победа 1973 (Пристое)         2:4 
Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево (Никола Козлево)       0:1 

                           XXI кръг

19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци)                      3:0 
Устрем (Пет могили) - Вихър 1969 (Боян)                   7:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Н.Козлево) - Заря Звегор 1963 (Звегор)    2:0 
Победа 1973 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец)                0:2 
Устрем (Трем) - Звезда (Студеница)                        4:1 
в Изгрев:
Мълния (Климент) - Лудогорец (Каолиново)                  3:1 
Заря (Тодор Икономово) - Паламара (Венец)                 1:1 

                           XXII кръг

26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Борци (Борци) - Заря (Тодор Икономово)                    5:1 
Паламара (Венец) - Мълния (Климент)                       4:3 
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Трем)                     0:1 
Звезда (Студеница) - Победа 1973 (Пристое)                2:1 
Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево (Никола Козлево)      3:0 сл. 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Пет могили)           2:1 
Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково)                  3:4 

                           XXIII кръг

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци)                         2:0 
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря Звегор 1963 (Звегор)          8:1 
Устрем (Пет могили) - Дъбрава (Осеновец)                  1:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Звезда (Студеница)      3:0 сл. 
Победа 1973 (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)             3:1 
Устрем (Трем) - Паламара (Венец)                          8:0 сл. 
в Изгрев:
Мълния (Климент) - Заря (Тодор Икономово)                 9:0 сл. * 
* - прекратен при 6:0 на полувремето, гостите отказват да излязат за второто
    полувреме.

                           XXIV кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Борци (Борци) - Мълния (Климент)                          1:4 
Заря (Тодор Икономово) - Устрем (Трем)                    0:8 
Паламара (Венец) - Победа 1973 (Пристое)                  2:6 
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево (Никола Козлево)   4:0 
Звезда (Студеница) - Устрем (Пет могили)                  2:1 
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково)                 6:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Вихър 1969 (Боян)             1:0 

                           XXV кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Борци (Борци)                 2:1 
Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец)                    1:3 
Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)                 2:0 
Устрем (Пет могили) - Лудогорец (Каолиново)               1:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Паламара (Венец)        3:0 сл. 
Победа 1973 (Пристое) - Заря (Тодор Икономово)            6:5 
Устрем (Трем) - Мълния (Климент)                          6:0 

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 10:30 ч:
в Изгрев:
Мълния (Климент) - Победа 1973 (Пристое)                  3:4 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Борци (Борци) - Устрем (Трем)                             2:6 
Заря (Тодор Икономово) - Никола Козлево (Ник.Козлево)     4:6 
Паламара (Венец) - Устрем (Пет могили)                    3:0 сл. 
Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково)              3:0 сл. 
Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян)                    7:0 
Дъбрава (Осеновец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            6:0 сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Устрем (Трем) XXX 2:1 5:0 3:0 3:1 4:1 6:0 5:0 3:0 5:0 7:1 4:1 8:0* 4:0 2. Дъбрава (Осеновец) 3:2 XXX 6:0 5:1 1:0 3:0* 3:0 6:0* 4:0* 7:1 2:1 4:1 7:0 3:0* 3. Ясен 2007 (Ясенково) 1:2 1:0 XXX 2:0 3:2 3:1 0:1 8:1 0:0 4:2 3:0 2:0 2:0 3:0 4. Лудогорец (Каолиново) 0:1 0:2 3:0* XXX 5:0* 4:0 6:0 2:1 1:1 8:0 4:0 5:0 6:0 9:1 5. Победа 1973 (Пристое) 2:4 0:2 1:2 3:1 XXX 3:1 5:1 3:0 4:0 4:2 4:0 6:2 4:1 6:5 6. Никола Козлево (Никола Козлево) 1:1 0:2 2:1 0:3* 2:2 XXX 3:2 2:0 4:1 9:1 3:0 3:0* 3:0* 3:3 7. Мълния (Климент) 1:6 0:0 1:3 3:1 3:4 0:1 XXX 3:2 4:1 6:1 1:1 3:0 3:1 9:0* 8. Заря Звегор 1963 (Звегор) 0:3 0:5 2:2 2:7 2:4 4:1 1:5 XXX 2:1 1:0 2:1 1:0 3:1 6:1 9. Устрем (Пет могили) 1:1 1:1 0:3 1:2 0:2 1:3 3:1 1:1 XXX 7:1 4:2 10:0 1:0 5:0 10. Вихър 1969 (Боян) 1:5 1:3 3:4 3:2 3:4 0:1 2:0 2:3 1:3 XXX 2:0 2:1 1:0 5:0 11. Борци (Борци) 2:6 3:2 1:5 0:6 0:1 3:0 1:4 4:4 0:0 3:1 XXX 1:1 1:0 5:1 12. Звезда (Студеница) 0:6 1:3 1:1 0:4 2:1 1:4 1:1 0:8 2:1 7:0 1:5 XXX 4:0 6:1 13. Паламара (Венец) 0:5 0:3 0:3 1:6 2:6 3:2 4:3 3:3 3:0* 1:1 4:1 3:0 XXX 3:0* 14. Заря (Тодор Икономово) 0:8 1:4 1:2 1:2 1:2 4:6 2:2 1:1 0:4 1:2 4:1 1:2 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енев (Дибич)                       24   22   2   0  102:18   68     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Стан (Стан)                        24   16   3   5   57:34   51 [+] 3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лудогорец 2013 (Хитрино)           24   14   2   8   54:36   44               [1 0 1  3:2  3]
 4. Върбица (Върбица)                  24   14   2   8   64:29   44               [1 0 1  2:3  3]
 5. Феърплей (кв.Мътница, Шумен)       24   11   7   6   51:33   40 [+]          
 6. Смядово 2010 (Смядово)             24   10   5   9   55:48   35              
 7. Ендже (Царев брод)                 24   10   3  11   46:50   33              
 8. Локомотив 2008 (Каспичан)          24    8   8   8   45:46   32              
 9. Герой (Зайчино ореше)              24    9   3  12   37:49   30              
10. Велики Преслав (Велики Преслав)    24    7   3  14   34:64   24 [-]           [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
11. Балкан 1965 (Градище)              24    6   6  12   36:44   24               [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
12. Мадара 2010 (Мадара)               24    4   1  19   33:82   13              
13. Янково (Янково)                    24    1   3  20   19:100   6              

Бележки
  - Шумен 2010 (Шумен), 14-ти; и Велики Преслав (Велики Преслав), 15-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпадат в ОФГ Шумен - юг. Шумен 2010 (Шумен) се отказва от участие.
  - Имренчево (Имренчево), 2-ри; и Кочово (Кочово), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) и Стан (Стан) се включват в групата.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Герой (Зайчино ореше)      4:0 
Ендже (Царев брод) - Балкан 1965 (Градище)                1:1 
Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово)                0:0 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Мадара 2010 (Мадара)           7:1 
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            0:7 
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    1:4 
Стан (Стан)                                               почива

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Локомотив 2008 (Каспичан)         1:0 
Стан (Стан) - Велики Преслав (Велики Преслав)             2:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Янково (Янково)                    2:0 
Смядово 2010 (Смядово) - Лудогорец 2013 (Хитрино)         0:3 
Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица)                 1:3 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Ендже (Царев брод)         2:2 
Енев (Дибич)                                              почива

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше)                2:3 
Върбица (Върбица) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)          4:0 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Балкан 1965 (Градище)          2:1 
Янково (Янково) - Смядово 2010 (Смядово)                  0:5 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Енев (Дибич)            0:7 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан)                   1:2 
Мадара 2010 (Мадара)                                      почива

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Стан (Стан)                       2:2 
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан)                  8:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Велики Преслав (Велики Преслав)    3:2 
Балкан 1965 (Градище) - Янково (Янково)                   3:1 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Лудогорец 2013 (Хитрино)   3:0 
Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица)                    3:2 
Смядово 2010 (Смядово)                                    почива

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше)                 4:0 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Ендже (Царев брод)             0:5 
Янково (Янково) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)            1:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Смядово 2010 (Смядово)       1:4 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара 2010 (Мадара)          3:1 
Стан (Стан) - Енев (Дибич)                                0:2 
Балкан 1965 (Градище)                                     почива

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Енев (Дибич)                      0:3 
Мадара 2010 (Мадара) - Стан (Стан)                        2:4 
Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)        2:2 
Балкан 1965 (Градище) - Велики Преслав (Велики Преслав)   1:1 
Ендже (Царев брод) - Янково (Янково)                      7:1 
Върбица (Върбица) - Лудогорец 2013 (Хитрино)              2:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен)                              почива

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Герой (Зайчино ореше)          2:1 
Янково (Янково) - Върбица (Върбица)                       1:3 
Велики Преслав (В.Преслав) - Феърплей (кв.Мътница, Шн)    4:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Балкан 1965 (Градище)         1:1 
Стан (Стан) - Смядово 2010 (Смядово)                      6:4 
Енев (Дибич) - Мадара 2010 (Мадара)                       4:1 
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара)              2:1 
Смядово 2010 (Смядово) - Енев (Дибич)                     2:2 
Балкан 1965 (Градище) - Стан (Стан)                       2:3 
Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Локомотив 2008 (Каспичан)     6:1 
Ендже (Царев брод) - Велики Преслав (Велики Преслав)      0:3 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
в Студеница: *
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Янково (Янково)                отложен ** 
* - в Студеница заради наказание с лишаване от домакинство на Лудогорец
    2013.
** - мачът е отложен заради лоши метеорологични условия.
6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Янково (Янково)                3:0 сл. 
Върбица (Върбица)                                         почива

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Янково (Янково) - Герой (Зайчино ореше)                   1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Върбица (Върбица)       2:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод)            2:1 
Стан (Стан) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)                0:1 
Енев (Дибич) - Балкан 1965 (Градище)                      3:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово)             3:1 
Лудогорец 2013 (Хитрино)                                  почива

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово)            2:4 
Балкан 1965 (Градище) - Мадара 2010 (Мадара)              1:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Енев (Дибич)               1:1 
Ендже (Царев брод) - Стан (Стан)                          1:2 
Върбица (Върбица) - Локомотив 2008 (Каспичан)             2:0 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Велики Преслав (В.Преслав)     1:2 
Янково (Янково)                                           почива

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Янково (Янково)         3:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Лудогорец 2013 (Хитрино)      1:1 
Стан (Стан) - Върбица (Върбица)                           3:0 
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод)                         6:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)       2:5 
Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище)            4:3 
Герой (Зайчино ореше)                                     почива

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Балкан 1965 (Градище)             1:5 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово)     0:2 
Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара)                 4:0 
Върбица (Върбица) - Енев (Дибич)                          2:3 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Стан (Стан)                    0:3 
Янково (Янково) - Локомотив 2008 (Каспичан)               2:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше)   2:1 
Стан (Стан) - Янково (Янково)                             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Енев (Дибич) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                   4:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица)                  0:4 
Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Балкан 1965 (Градище) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)      1:0 
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           VIII кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Янково (Янково)                3:0 сл. 

                           XIV кръг

28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)      1:1 
Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод)                1:1 
Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица)                2:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Лудогорец 2013 (Хитрино)           0:5 
Енев (Дибич) - Янково (Янково)                            6:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав)    2:1 
Стан (Стан)                                               почива

                           XV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Герой (Зайчино ореше)         1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан)             отложен 
Янково (Янково) - Мадара 2010 (Мадара)                    3:3 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Смядово 2010 (Смядово)         3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Върбица (Върбица) - Балкан 1965 (Градище)                 3:0 сл. 
Ендже (Царев брод) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)         0:1 
6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан)             1:4 
Енев (Дибич)                                              почива

                           XVI кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод)                1:2 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Върбица (Върбица)          2:1 
Балкан 1965 (Градище) - Лудогорец 2013 (Хитрино)          1:2 
Смядово 2010 (Смядово) - Янково (Янково)                  6:1 
Енев (Дибич) - Велики Преслав (Велики Преслав)            4:0 
Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан)                   0:1 
Мадара 2010 (Мадара)                                      почива

                           XVII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Стан (Стан) - Герой (Зайчино ореше)                       1:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев (Дибич)                  1:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Мадара 2010 (Мадара)    4:2 
Янково (Янково) - Балкан 1965 (Градище)                   0:5 
Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод)                    5:0 
22 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)   1:0 
Смядово 2010 (Смядово)                                    почива

                           XVIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица)                 0:2 
Ендже (Царев брод) - Лудогорец 2013 (Хитрино)             4:0 
Смядово 2010 (Смядово) - Велики Преслав (В.Преслав)       2:2 
Мадара 2010 (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан)          2:4 
Енев (Дибич) - Стан (Стан)                                3:1 
29 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Янково (Янково)            5:1 
Балкан 1965 (Градище)                                     почива

                           XIX кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Енев (Дибич) - Герой (Зайчино ореше)                      4:1 
Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара)                        4:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово 2010 (Смядово)        2:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан 1965 (Градище)   0:0 
Янково (Янково) - Ендже (Царев брод)                      1:2 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Върбица (Върбица)              3:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен)                              почива

                           XX кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Лудогорец 2013 (Хитрино)          1:4 
Върбица (Върбица) - Янково (Янково)                      10:0 сл. * 
* - прекратен при 7:1.
Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Велики Преслав (В.Преслав)    2:0 
Балкан 1965 (Градище) - Локомотив 2008 (Каспичан)         1:1 
Смядово 2010 (Смядово) - Стан (Стан)                      1:3 
Мадара 2010 (Мадара) - Енев (Дибич)                       0:6 
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           XXI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше)              2:4 
Енев (Дибич) - Смядово 2010 (Смядово)                     7:0 
Стан (Стан) - Балкан 1965 (Градище)                       1:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Феърплей (кв.Мътница, Шн)     2:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)      1:2 
Янково (Янково) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                0:5 
Върбица (Върбица)                                         почива

                           XXII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Янково (Янково)                   3:0 сл. 
Върбица (Върбица) - Велики Преслав (Велики Преслав)       7:1 
Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан)            1:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Стан (Стан)                3:3 
Балкан 1965 (Градище) - Енев (Дибич)                      2:3 
Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара)             7:1 
Лудогорец 2013 (Хитрино)                                  почива

                           XXIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            0:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Балкан 1965 (Градище)              1:3 
Енев (Дибич) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)               2:0 
Стан (Стан) - Ендже (Царев брод)                          6:4 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица)             2:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Лудогорец 2013 (Хитрино)     1:4 
Янково (Янково)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан)             1:4 

                           XXIV кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Янково (Янково) - Велики Преслав (Велики Преслав)         3:1 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Локомотив 2008 (Каспичан)      отложен * 
* - отложен заради леко пътно произшествие с гостите на път за мача.
Върбица (Върбица) - Стан (Стан)                           3:0 сл. 
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич)                         1:4 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Мадара 2010 (Мадара)       2:1 
Балкан 1965 (Градище) - Смядово 2010 (Смядово)            1:3 
10 май 2015, неделя, 13:00 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Локомотив 2008 (Каспичан)      4:1 
Герой (Зайчино ореше)                                     почива

                           XXV кръг

17 май 2015, неделя, 10:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше)             1:2 
Смядово 2010 (Смядово) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)     2:2 
Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод)                 5:0 
Енев (Дибич) - Върбица (Върбица)                          6:2 
Стан (Стан) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                    1:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Янково (Янково)              10:0 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (Велики Преслав)   7:1 
Янково (Янково) - Стан (Стан)                             2:3 
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Енев (Дибич)                   2:4 
Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара)                  3:0 сл. 
Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово)               3:0 сл. 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Балкан 1965 (Градище)      7:1 
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Енев (Дибич) XXX 3:1 4:1 6:2 2:0 7:0 6:0 8:1 4:1 4:0 3:0 4:1 6:0 2. Стан (Стан) 0:2 XXX 1:1 3:0 0:1 6:4 6:4 0:1 1:0 2:0 1:0 4:0 3:0* 3. Лудогорец 2013 (Хитрино) 2:4 0:3 XXX 3:0 1:0 3:0* 0:5 4:1 2:1 1:2 2:1 7:1 3:0* 4. Върбица (Върбица) 2:3 3:0* 2:0 XXX 4:0 0:0 5:0 2:0 4:0 7:1 3:0* 3:0*10:0* 5. Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 1:1 3:3 3:0 2:1 XXX 0:2 2:2 6:1 4:0 2:0 7:1 2:1 5:1 6. Смядово 2010 (Смядово) 2:2 1:3 0:3 2:0 2:2 XXX 3:0* 2:2 0:1 2:2 4:3 7:1 6:1 7. Ендже (Царев брод) 1:4 1:2 4:0 3:2 0:1 3:0* XXX 1:0 2:3 0:3 1:1 4:0 7:1 8. Локомотив 2008 (Каспичан) 1:3 1:2 1:1 2:2 2:2 2:1 2:1 XXX 1:1 2:1 1:1 3:1 10:0 9. Герой (Зайчино ореше) 0:3 2:2 1:4 0:2 1:1 2:4 1:2 1:0 XXX 7:1 1:5 2:1 3:0* 10. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:7 1:4 1:4 2:0 4:1 1:4 1:2 1:4 2:1 XXX 0:0 4:2 3:1 11. Балкан 1965 (Градище) 2:3 2:3 1:2 1:3 1:0 1:3 1:1 1:1 1:2 1:1 XXX 1:0 3:1 12. Мадара 2010 (Мадара) 0:6 2:4 0:5 0:4 2:5 3:1 5:0 2:4 2:4 3:2 1:3 XXX 2:0 13. Янково (Янково) 0:7 2:3 0:5 1:3 1:1 0:5 1:2 2:2 1:2 3:1 0:5 3:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

30 май 2015, събота, 14:50 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Дъбрава (Осеновец) - Стан (Стан)                          0:2 (0:2) 
  [0:1 Йордан Александров 1п, 0:2 Траян Тошев 1п]
  [чк: Руслан Тошев (С) 35']

                           Финал

30 май 2015, събота, 17:30 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Устрем (Трем) - Енев (Дибич)                              2:5 (2:3) 
  [0:1 Цветан Руменов 2', 1:1 Месут Закир 8', 1:2 Борислав Борисов 17',
   2:2 Христо Христов 22', 2:3 Борислав Борисов 29', 2:4 Михаил Денчев 2п,
   2:5 Пламен Кънев 2п]

нагоре


Страници на отбори

fb група за ОФГ Шумен

Герой (Зайчино ореше)

нагоре