« ОФГ София (столица) 2014/15 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол (кв.Бенковски, София)        17   15   0   2   56:22   45     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  18   12   2   4   41:16   38          
 3. Спартак (Подгумер)                 18   11   1   6   42:31   34          
 4. Вихър (кв.Требич, София)           18   10   1   7   38:21   31          
 5. София спорт (София)                18    9   0   9   34:39   27          
 6. Левски (Чепинци)                   18    6   5   7   34:41   23          
 7. Банкя 2009 (Банкя)                 17    7   1   9   21:30   22 [*]      
 8. Изтребител (Иваняне)               18    4   4  10   23:46   16          
 9. Въстаник (Войнеговци)              18    4   1  13   32:56   13          
10. Сокол (Негован)                    18    3   1  14   34:53   10          

Бележки
  - Преди началото на сезона Банкя (Банкя) е преименуван на Банкя 2009. Възможно е и промяната да е станала на по-ранен етап. Отборът играе домакинските си мачове в Иваняне.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София.
  - София спорт (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - Въстаник (Войнеговци) играе домакинските си мачове през пролетта в Негован.
  - Мачът от IX кръг Банкя 2009 - Сокол (кв.Бенковски) е анулиран.

                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Негован) - Сокол (кв.Бенковски, София)             1:4 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Изтребител (Иваняне)     5:0 
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                2:6 
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               1:1 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София)                  1:0 

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София)         7:2 
Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя)                     1:2 
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)             4:2 
Изтребител (Иваняне) - Въстаник (Войнеговци)              0:6 
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       3:3 

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Сокол (кв.Бенковски)     2:3 
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   3:2 
Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне)           3:0 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Спартак (Подгумер)                   3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    1:2 

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци)            отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Спартак (Подгумер) - София спорт (София)                  4:0 
Изтребител (Иваняне) - Банкя 2009 (Банкя)                 0:2 
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                0:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    1:0 
15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци)            7:3 

                           V кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (кв.Бенковски, София)       2:5 
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци)     1:2 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован)                      2:3 
София спорт (София) - Изтребител (Иваняне)                3:1 
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     1:2 

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спартак (Подгумер)          3:2 
Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци)                   2:2 
Сокол (Негован) - София спорт (София)                     1:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя)    1:2 
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          0:5 

                           IV кръг - отложен мач

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци)            7:3 

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (кв.Бенковски, София)    2:0 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник (Войнеговци)                3:0 
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   1:2 
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        4:3 
Спартак (Подгумер) - Изтребител (Иваняне)                 3:1 

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Изтребител (Иваняне)        3:2 
Сокол (Негован) - Спартак (Подгумер)                      3:5 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      4:1 
Въстаник (Войнеговци) - София спорт (София)               1:3 
Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя)             2:0 

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (кв.Бенковски, София)          анулиран * 
* - прекратен в 40' при 1:1, след като първоначално футболисти на домакините
    атакуват играч на гостите, а в последствие на терена нахлува публика и
    на двата отбора.
София спорт (София) - Вихър (кв.Требич, София)            3:1 
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  3:2 
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    1:0 
Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован)                    2:1 

                           X кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Сокол (Негован)             отложен 
Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     1:0 
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)                4:0 
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               2:1 
София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  3:2 
1 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Сокол (Негован)             5:2 

                           XI кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)         0:2 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци)                     0:3 
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             1:2 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне)              1:4 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       7:0 

                           X кръг - отложен мач

1 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Сокол (Негован)             5:2 

                           XII кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, Сф) - Кремиковци (кв.Кремиковци)     0:1 
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   0:4 
Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София)           1:4 
Спартак (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя)                   3:0 
Левски (Чепинци) - София спорт (София)                    1:3 

                           XIII кръг

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Чепинци) - Сокол (кв.Бенковски, София)            1:2 
София спорт (София) - Спартак (Подгумер)                  4:1 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Изтребител (Иваняне)                 1:1 
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)                3:1 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    1:3 

                           XIV кръг

26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Въстаник (Войнеговци)       3:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич)     1:0 
Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя)                      0:1 
Изтребител (Иваняне) - София спорт (София)                3:0 
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)                     4:0 

                           XV кръг

29 април 2015, сряда, 16:00 ч:
София спорт (София) - Сокол (Негован)                     3:1 
3 май 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София)          0:2 
Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне)                   2:2 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    0:1 
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          6:1 

                           XVI кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София)    1:0 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя)                3:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - София спорт (София)   4:1 
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)                        1:3 
Изтребител (Иваняне) - Спартак (Подгумер)                 1:1 

                           XVII кръг

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Сокол (кв.Бенковски, София)        1:2 
Спартак (Подгумер) - Сокол (Негован)                      0:5 
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      1:1 
София спорт (София) - Въстаник (Войнеговци)               4:2 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София)             1:2 

                           XVIII кръг

24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Банкя 2009 (Банкя)          7:0 
Вихър (кв.Требич, София) - София спорт (София)            3:1 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  3:3 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спартак (Подгумер)    3:0 сл. 
Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне)                    7:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол (кв.Бенковски, София) XXX 0:1 3:2 1:0 7:2 7:3 7:0 3:2 3:1 5:2 2. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:3 XXX 3:0* 1:0 4:1 4:1 1:2 5:0 1:0 7:0 3. Спартак (Подгумер) 0:2 1:0 XXX 4:2 4:0 4:0 3:0 3:1 4:0 0:5 4. Вихър (кв.Требич, София) 2:0 1:2 1:2 XXX 3:1 1:1 2:0 3:0 6:1 3:1 5. София спорт (София) 0:2 1:2 4:1 3:1 XXX 1:2 3:2 3:1 4:2 3:1 6. Левски (Чепинци) 1:2 1:1 1:2 2:1 1:3 XXX 1:2 2:2 3:2 4:3 7. Банкя 2009 (Банкя) --- 0:1 3:0* 1:2 1:0 0:3 XXX 1:1 3:0 2:3 8. Изтребител (Иваняне) 1:2 1:0 1:1 1:4 3:0 2:2 0:2 XXX 0:6 2:1 9. Въстаник (Войнеговци) 2:5 1:3 2:6 0:5 1:3 3:3 3:1 1:4 XXX 3:2 10. Сокол (Негован) 1:4 3:3 3:5 0:1 1:2 1:3 0:1 7:1 0:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. София 2010 (София)                 20   15   3   2   74:16   48 [+]    Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Академик 1947 (София)              20   14   2   4   71:30   44             
 3. Гранит (Владая)                    20   13   1   6   67:40   40              [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
 4. Септември (София)                  19   13   1   5   64:21   40 [-]          [1 0 1  3:3  3, 2 гола на чужд терен]
 5. Урвич (Панчарево)                  20    8   0  12   38:60   24             
 6. Железница (Железница)              20    7   1  12   33:61   22             
 7. Легия (София)                      20    7   0  13   37:61   21              [2 0 0  8:5  6]
 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         20    6   3  11   31:61   21              [0 0 2  5:8  0]
 9. Акфикс (София)                     20    6   2  12   50:78   20             
10. Люлин (кв.Люлин, София)            20    2   2  16   18:62    8 [+]         
11. Витоша II (Бистрица)               19    8   5   6   35:28   29 [+][*]      
--. Левски Драгалевци (София)           0    0   0   0    0:0     -    [*]      

Бележки
  - Конелиано (Герман), 1-ви през изминалия сезон и шампион на ОФГ София (столица); влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Септември (София), 16-ти и изваден от Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ София (столица) - юг.
  - Елит София (София), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Люлин (кв.Люлин, София), Витоша II (Бистрица) и София 2010 (София) се включват в групата.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София.
  - Витоша II (Бистрица) играе домакинските си мачове на ст."Летище" в София.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Лозен.
  - София 2010 (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.
  - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София.
  - Люлин (кв.Люлин, София), играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин, София.
  - Левски Драгалевци (кв.Драгалевци, София) се отказва от участие непосредствено преди сезона, след изтеглянето на програмата. Противниците му по програма почиват.
  - Витоша II (Бистрица) се отказва от участие преди XVIII кръг заради много наказани футболисти след прекратения им мач със Септември. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от XIII кръг Витоша II - Септември е анулиран.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница)              4:1 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               3:0 
Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              7:0 
Акфикс (София) - Левски Драгалевци (София)                анулиран * 
* - анулиран след отказването от участие на Левски Драгалевци.
София 2010 (София) - Академик 1947 (София)                1:1 
Легия (София) - Урвич (Панчарево)                         3:0 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Септември (София) - Витоша II (Бистрица)                  0:0 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)               2:4 
Академик 1947 (София) - Легия (София)                     3:1 
Левски Драгалевци (София) - София 2010 (София)            анулиран 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Акфикс (София)               3:0 
Железница (Железница) - Гранит (Владая)                   3:1 

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)            4:0 
Гранит (Владая) - Септември (София)                       0:2 
Акфикс (София) - Железница (Железница)                    6:1 
София 2010 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          13:0 
Легия (София) - Левски Драгалевци (София)                 анулиран 
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 1:6 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая)                    4:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София)           1:5 
Левски Драгалевци (София) - Урвич (Панчарево)             анулиран 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Легия (София)                3:5 
Железница (Железница) - София 2010 (София)                1:5 
Септември (София) - Акфикс (София)                        7:0 

                           V кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Витоша II (Бистрица)                     2:5 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Люлин (кв.Люлин, София)                 2:1 
София 2010 (София) - Септември (София)                    2:1 
Легия (София) - Железница (Железница)                     0:3 сл. * 
* - домакините не предоставят редовни медицински документи.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            2:3 
Академик 1947 (София) - Левски Драгалевци (София)         анулиран 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - София 2010 (София)                 2:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Драгалевци (София)       анулиран 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София)        1:4 
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 1:5 
Септември (София) - Легия (София)                         4:0 
Гранит (Владая) - Акфикс (София)                          6:1 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Легия (София) - Витоша II (Бистрица)                      0:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  1:2 
София 2010 (София) - Гранит (Владая)                      1:1 
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Септември (София)                     0:4 
Академик 1947 (София) - Железница (Железница)             2:0 
Левски Драгалевци (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)    анулиран 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево)                  отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      0:1 
Железница (Железница) - Левски Драгалевци (София)         анулиран 
Септември (София) - Академик 1947 (София)                 3:2 
Гранит (Владая) - Легия (София)                           отложен * 
Акфикс (София) - София 2010 (София)                       отложен * 
* - мачовете на Витоша II - Урвич (П), Гранит - Легия и Акфикс - София 2010 са
    отложени заради лошо време и заснежени терени.
5 ноември 2014, сряда, 15:00 ч:
Акфикс (София) - София 2010 (София)                       1:5 
22 ноември 2014, събота, 13:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево)                  4:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - Легия (София)                           5:1 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       3:2 
Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица)              2:2 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:0 
Легия (София) - Акфикс (София)                            5:4 
Левски Драгалевци (София) - Септември (София)             анулиран 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        1:0 

                           VIII кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 15:00 ч:
Акфикс (София) - София 2010 (София)                       1:5 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Левски Драгалевци (София)          анулиран 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)           1:1 
Септември (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            4:1 
Гранит (Владая) - Академик 1947 (София)                   5:2 
Акфикс (София) - Урвич (Панчарево)                        1:3 
София 2010 (София) - Легия (София)                        3:1 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица)         0:0 
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Легия (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   7:0 
в Герман:
Урвич (Панчарево) - София 2010 (София)                    1:3 
Академик 1947 (София) - Акфикс (София)                    9:1 
Левски Драгалевци (София) - Гранит (Владая)               анулиран 
Железница (Железница) - Септември (София)                 3:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

22 ноември 2014, събота, 13:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево)                  4:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - Легия (София)                           5:1 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица)              отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               отложен * 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              отложен * 
Урвич (Панчарево) - Легия (София)                         отложен * 
8 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - София 2010 (София)                отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               0:2 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Легия (София)                         6:2 
ненасрочен:
Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Витоша II.
29 април 2015, сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - София 2010 (София)                0:5 
13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              1:3 
Акфикс (София)                                            почива

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Акфикс (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               2:2 
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Септември (София)                  отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               отложен 
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     отложен 
Гранит (Владая) - Железница (Железница)                   6:1 
1 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     0:4 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:1 
22 април 2015, сряда:
Витоша II (Бистрица) - Септември (София)                  анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран.
София 2010 (София)                                        почива

                           XIV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица)            1:5 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       1:3 
Железница (Железница) - Акфикс (София)                    2:3 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София 2010 (София)           0:2 
22 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 3:0 сл. 
Легия (София)                                             почива

                           XII кръг - отложен мач

25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               0:2 

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    отложен 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Герман:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           4:0 
Легия (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                3:2 
София 2010 (София) - Железница (Железница)                6:1 
в София, ст."57-мо училище":
Акфикс (София) - Септември (София)                        2:1 
ненасрочен:
Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Витоша II.
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           XIII кръг - отложен мач

1 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     0:4 

                           XVI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Акфикс (София)                     3:3 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая)                 1:3 
Септември (София) - София 2010 (София)                    3:1 
Железница (Железница) - Легия (София)                     1:0 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            6:0 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           XII кръг - отложен мач

10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Легия (София)                         6:2 

                           XIII кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:1 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 10:00 ч:
в Герман:
Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        8:0 
18 април 2015, събота, 16:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Акфикс (София) - Гранит (Владая)                          4:8 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 3:0 
Легия (София) - Септември (София)                         1:4 
София 2010 (София) - Витоша II (Бистрица)                 1:1 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XIII кръг - отложен мач

22 април 2015, сряда:
Витоша II (Бистрица) - Септември (София)                  анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран.

                           XII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Витоша II.

                           XV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Витоша II.

* - Витоша II (Бистрица) се отказва от участие преди XVIII кръг заради много
    наказани футболисти след прекратения им мач със Септември.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Акфикс (София)                  2:7 
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Легия (София)                      0:3 сл. 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - София 2010 (София)                      1:5 
Септември (София) - Урвич (Панчарево)                     8:0 
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             2:3 
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

                           XII кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - София 2010 (София)                0:5 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица)                  3:0 сл. 
София 2010 (София) - Акфикс (София)                       7:0 сл. 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София)      2:2 
Академик 1947 (София) - Септември (София)                 3:1 
Легия (София) - Гранит (Владая)                           4:3 
Железница (Железница)                                     почива

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Акфикс (София) - Легия (София)                            6:0 сл. 
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София)              0:3 сл. 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София 2010 (София)              0:4 
Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево)                       4:3 
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        3:2 
Септември (София)                                         почива

                           XII кръг - отложен мач

13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              1:3 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая)                   2:4 
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Акфикс (София)                        2:4 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София)           3:0 сл. 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Септември (София)            0:3 сл. 
Легия (София) - София 2010 (София)                        1:5 
Витоша II (Бистрица)                                      почива

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         0:3 сл. 
24 май 2015, неделя, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Академик 1947 (София)                    2:5 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Легия (София)                   4:0 сл. 
София 2010 (София) - Урвич (Панчарево)                    3:0 
Септември (София) - Железница (Железница)                11:3 
Гранит (Владая)                                           почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. София 2010 (София) XXX 1:1 1:1 2:1 3:0 6:1 3:1 13:0 7:0* 2:0 1:1 --- 2. Академик 1947 (София) 0:5 XXX 2:4 3:1 3:0* 2:0 3:1 8:0 9:1 4:0 2:2 --- 3. Гранит (Владая) 1:5 5:2 XXX 0:2 4:3 6:1 5:1 7:0 6:1 2:1 3:0* --- 4. Септември (София) 3:1 3:2 1:3 XXX 8:0 11:3 4:0 4:1 7:0 3:0 0:0 --- 5. Урвич (Панчарево) 1:3 1:6 3:2 0:4 XXX 3:0 6:2 2:3 2:4 2:1 3:0* --- 6. Железница (Железница) 1:5 2:3 3:1 3:2 1:5 XXX 1:0 3:2 2:3 3:0* 3:0* --- 7. Легия (София) 1:5 0:4 4:3 1:4 3:0 0:3* XXX 3:2 5:4 7:0 0:1 --- 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:2 1:4 1:3 0:3* 6:0 1:0 3:5 XXX 3:0 2:2 0:0 --- 9. Акфикс (София) 1:5 2:5 4:8 2:1 1:3 6:1 6:0* 2:2 XXX 1:2 2:5 --- 10. Люлин (кв.Люлин, София) 0:4 1:5 1:3 0:2 2:4 1:1 4:0* 0:1 2:7 XXX 1:5 --- 11. Витоша II (Бистрица) 2:0 0:3* 4:0 --- 4:0 4:1 0:3* 0:3* 3:3 4:0 XXX --- 12. Левски Драгалевци (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в кв.Шияковци, Костинброд, ст."Бенковски":
Сокол (кв.Бенковски, София) - София 2010 (София)          2:2 (0:1); при дузпите: 2:4 * 
  [0:1 _ 1п, 0:2 _ 2п, 1:2 _ 2п,
   2:2 _ 2п]
* - Възможно е резултата при дузпите да е бил 1:4.

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре