« ОФГ Кърджали 2014/15 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Искра (Черноочене)                  8    6   1   1   28:13   19        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак 2000 (Ардино)                  8    4   1   3   15:16   13 [+][*]        
 3. Байкал (Широко поле)                8    4   0   4   15:21   12               
 4. Левски 2005 (Крумовград)            8    3   1   4   18:14   10               
 5. Перперикон (Перперек)               8    1   1   6    9:21    4               

Бележки
  - Родопи 1935 (Момчилград), 2-ри; и Джебел (Джебел), 4-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Юнак 2000 (Ардино), изваден от групата през есента на изминалия сезон; се включва в групата.

                           I кръг

21 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             1:2 
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                отложен 
29 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                1:0 
Байкал (Широко поле)                                      почива

                           II кръг

28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                6:1 
Байкал (Широко поле) - Левски 2005 (Крумовград)           2:1 
Юнак 2000 (Ардино)                                        почива

                           III кръг

12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Перперикон (Перперек) - Байкал (Широко поле)              1:2 
Юнак 2000 (Ардино) - Искра (Черноочене)                   2:2 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           IV кръг

19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Байкал (Широко поле) - Юнак 2000 (Ардино)                 1:2 
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          4:2 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           V кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Левски 2005 (Крумовград)             4:2 
Искра (Черноочене) - Байкал (Широко поле)                 8:1 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           I кръг - отложен мач

29 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                1:0 

                           VI кръг

15 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             отложен * 
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                отложен * 
* - мачовете от кръга са отложени заради силен снеговалеж и бедствено
    положение в областта. Началото на пролетния полусезон и всички кръгове
    от него са изместени със седмица по-късно.
22 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             2:1 
26 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                3:2 
Байкал (Широко поле)                                      почива

                           VII кръг

29 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                0:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Байкал (Широко поле)           5:1 
Юнак 2000 (Ардино)                                        почива

                           VIII кръг

5 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Байкал (Широко поле) - Перперикон (Перперек)              2:1 
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   отложен 
1 май 2015, петък, 15:30 ч:
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   5:1 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           IX кръг

12 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 отложен 
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          1:1 
3 май 2015, неделя, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 3:0 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           X кръг

19 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Юнак 2000 (Ардино)             3:0 
Байкал (Широко поле) - Искра (Черноочене)                 6:0 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           VI кръг - отложен мач

26 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                3:2 

                           VIII кръг - отложен мач

1 май 2015, петък, 15:30 ч:
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   5:1 

                           IX кръг - отложен мач

3 май 2015, неделя, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 3:0 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Искра (Черноочене) XXX 5:1 8:1 2:1 6:1 2. Юнак 2000 (Ардино) 2:2 XXX 3:0 4:2 3:2 3. Байкал (Широко поле) 6:0 1:2 XXX 2:1 2:1 4. Левски 2005 (Крумовград) 1:2 3:0 5:1 XXX 4:2 5. Перперикон (Перперек) 0:3 1:0 1:2 1:1 XXX --------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Родопи 1935 (Момчилград)

нагоре