« ОФГ Силистра 2014/15 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Любен)                      22   18   4   0   80:16   58     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Червена звезда (Дулово)            22   17   2   3   77:17   53     3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лудогорец 2011 (Паисиево)          22   13   4   5   67:26   43              
 4. Победа 2009 (Вокил)                22   13   3   6   69:35   42               [1 0 1  8:6  3]
 5. Галактика (Черник)                 22   14   0   8   60:46   42               [1 0 1  6:8  3]
 6. Чернолик (Чернолик)                22    9   2  11   41:48   29              
 7. Кале (Руйно)                       22    9   1  12   46:55   28 [+]           [1 0 1  4:4  3, 1 гол на чужд терен, -9 обща ГР, 46 отбелязани гола]
 8. Йълдъръм (Яребица)                 22    8   4  10   41:50   28               [1 0 1  4:4  3, 1 гол на чужд терен, -9 обща ГР, 41 отбелязани гола]
 9. Вихър (Боил)                       22    8   3  11   57:50   27              
10. Правда 1944 (Правда)               22    5   0  17   25:70   15              
11. Релакс (Овен)                      22    3   3  16   26:69   12              
12. Орлите (Секулово)                  22    1   2  19   18:125   5              

Бележки
  - В края на юли 2014 Брадвари 08 (Брадвари), 3-ти в ОФГ Силистра - изток през изминалия сезон; се обединява със сформирания през 2013 отбор на Доростол 2013 (Силистра), който не участва със свои отбори в състезания през изминалия сезон. Новият отбор е Доростол 2013 (Силистра) и под това име влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Кале (Руйно) се включва в групата.
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 17:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      1:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        4:4 
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             1:9 
31 август 2014, неделя, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        5:0 
Чернолик (Чернолик) - Кале (Руйно)                        3:0 
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              3:1 

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           0:0 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  3:2 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      1:4 
7 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   0:8 
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)                         5:1 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          7:0 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             7:0 
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    1:1 
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:2 
14 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:0 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        2:0 
Червена звезда (Дулово) - Кале (Руйно)                    3:0 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:0 
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  1:2 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  5:0 
21 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)                              0:2 
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         2:3 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:2 

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                6:1 
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   6:0 
Кале (Руйно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  3:2 
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       4:0 
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         0:3 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    6:1 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 3:6 
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 1:6 
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   3:0 
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Боил) - Кале (Руйно)                               7:5 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              2:5 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       4:0 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         2:2 
Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)                         3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  2:1 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 3:1 
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        1:3 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            3:0 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            1:5 
Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)                       0:4 
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  7:3 
26 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              отложен * 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   отложен * 
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   отложен * 
* - мачовете на 26 октомври са отложени заради лошо време.
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              3:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   2:0 
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   0:3 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              1:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          3:0 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         3:2 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       5:1 
Галактика (Черник) - Орлите (Секулово)                    3:1 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             3:1 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:1 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       3:5 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 3:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        4:2 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               1:5 
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  3:0 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        3:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 6:1 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             4:0 
Кале (Руйно) - Орлите (Секулово)                          7:0 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              1:1 

                           VIII кръг - отложени мачове

23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              3:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   2:0 
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   0:3 

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        0:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)            11:0 
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)                        3:0 
15 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      1:2 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        1:3 
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)              3:0 

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           0:3 сл. 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  3:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      2:0 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   5:1 
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         5:1 
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          1:6 

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                    3:0 
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        6:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            5:1 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             0:2 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                0:1 
Кале (Руйно) - Червена звезда (Дулово)                    0:2 

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         1:0 
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  1:2 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  4:5 
5 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              3:2 
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       1:0 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       1:2 

                           XVI кръг

11 април 2015, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                        10:1 
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   0:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале (Руйно)                  3:0 сл. 
13 април 2015, понеделник, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       3:2 
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                3:2 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    1:3 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 3:1 
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 3:0 
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   1:6 
19 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Кале (Руйно) - Вихър (Боил)                               1:1 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              5:0 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       0:6 

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        9:0 
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         3:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  0:1 
26 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         7:0 
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 3:0 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:1 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            1:2 
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       3:0 сл. * 
* - прекратена в 32' при 0:0.
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  3:1 
3 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              3:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   0:2 
Чернолик (Чернолик) - Орлите (Секулово)                   7:0 

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 17:30 ч:
Орлите (Секулово) - Галактика (Черник)                    1:8 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              3:0 сл. 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         2:2 
10 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       1:1 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             2:2 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          0:3 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 17:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        4:0 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       8:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 4:4 
17 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Кале (Руйно) - Победа 2009 (Вокил)                        2:10 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)              14:1 
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  6:1 

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 17:30 ч:
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        0:3 
Орлите (Секулово) - Кале (Руйно)                          3:0 
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           4:3 
24 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             0:3 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              3:0 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 1:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Любен) XXX 2:0 3:0 2:2 9:0 4:0 3:0* 4:4 3:0 2:0 7:0 10:1 2. Червена звезда (Дулово) 0:2 XXX 1:0 3:1 3:0 4:0 3:0 5:0 6:1 3:0 5:1 14:1 3. Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:4 0:0 XXX 1:1 5:1 0:0 3:0* 1:2 2:1 3:0 3:1 11:0 4. Победа 2009 (Вокил) 1:2 2:2 4:3 XXX 7:3 3:0 4:2 3:1 5:0 3:0 4:0 3:0 5. Галактика (Черник) 1:3 3:1 0:2 3:1 XXX 6:1 5:1 6:0 1:0 3:0 3:0 3:1 6. Чернолик (Чернолик) 0:6 0:3 0:3* 3:1 3:0 XXX 3:0 1:2 2:0 6:1 5:1 7:0 7. Кале (Руйно) 1:2 0:2 3:2 2:10 5:1 3:0 XXX 3:1 1:1 3:0* 3:2 7:0 8. Йълдъръм (Яребица) 0:2 2:5 1:5 3:2 0:1 1:2 3:1 XXX 2:2 6:1 4:0 3:0 9. Вихър (Боил) 1:1 1:3 0:1 1:3 2:3 6:2 7:5 3:2 XXX 8:1 3:0 7:0 10. Правда 1944 (Правда) 1:4 0:1 0:3 0:1 1:6 3:2 0:4 1:2 3:5 XXX 1:0 5:0 11. Релакс (Овен) 0:2 0:8 3:6 3:2 0:3 1:1 0:2 1:1 3:2 1:2 XXX 7:0 12. Орлите (Секулово) 0:3 1:5 1:9 1:6 1:8 0:3 3:0 1:1 1:6 4:5 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)               20   17   2   1   74:16   53        Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджа (Искра)                   20   13   4   3   53:26   43        3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Преславци)               20   13   2   5   56:27   41                 
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        20   12   4   4   52:30   40                 
 5. Заря 2006 (Цар Самуил)             20    8   4   8   45:35   28                 
 6. Левски 96 (Главиница)              20    7   4   9   36:46   25                 
 7. Айдемир (Айдемир)                  20    6   1  13   25:61   19                  [2 1 1  6:6  7]
 8. Добруджанец 2005 (Алфатар)         20    5   4  11   35:49   19                  [1 2 1  8:6  5]
 9. Трансмариска 2013 (Тутракан)       20    5   4  11   24:41   19 [+][*]           [1 1 2  5:7  4]
10. Ботев 1936 (Професор Иширково)     20    4   3  13   20:44   15 [+]             
11. Добруджа (Ситово)                  20    3   2  15   24:69   11                 

Бележки
  - Силистра 2009 (Силистра), 16-ти и изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; има право да се включи в групата, но не го прави.
  - Трансмариска 2013 (Тутракан), изваден от групата през есента на изминалия сезон; се включва отново в групата.
  - Ботев 1936 (Професор Иширково) се включва в групата.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 17:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  4:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        0:2 
31 август 2014, неделя, 17:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  0:5 
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      1:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 5:4 
Спортист (Преславци) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     1:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            6:0 
7 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        2:0 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   0:1 
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              1:3 
14 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            1:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  1:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)          0:1 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Спортист (Преславци) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       5:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        1:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      1:1 
21 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     5:0 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      4:2 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:4 
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              0:2 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    2:2 
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         0:0 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  0:4 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            1:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   3:1 
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       5:0 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           2:1 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            2:2 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  0:5 
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         6:4 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           1:0 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     4:2 
в Главиница: *
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       4:4 
* - в Главиница по взаимна договорка, ответният мач през пролетта се играе
    в Калипетрово.
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        0:4 
26 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               отложен 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      отложен 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               2:0 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:7 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   2:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         2:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 4:0 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)   1:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             0:3 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:1 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             3:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           4:0 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          0:0 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     4:0 
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        3:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       1:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)    5:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   1:1 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           VIII кръг - отложени мачове

23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               2:0 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:0 

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:3 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  4:2 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        3:1 
15 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             4:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)      2:1 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 4:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 2:3 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Преславци)     1:1 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            4:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   3:3 
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              4:0 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            3:2 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                 11:1 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          1:3 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 16:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        4:2 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      2:6 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      1:1 
5 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Преславци)       0:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     1:3 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XVI кръг

11 април 2015, събота, 16:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                0:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    3:0 
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  3:0 
13 април 2015, понеделник, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         4:1 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              4:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  0:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   4:2 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:3 
19 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            3:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       1:4 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  4:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            4:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)         3:2 
26 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           5:1 
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  6:0 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:30 ч:
Спортист (Преславци) - Спортист (Кайнарджа)               2:4 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     0:0 
в Калипетрово: *
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       0:6 
* - в Калипетрово по взаимна договорка от VIII кръг
3 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      0:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        1:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 17:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 2:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                6:0 
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   1:0 
10 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   4:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 17:30 ч:
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             5:0 
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    4:0 
17 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             0:3 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          5:2 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 17:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        6:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       3:0 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   6:6 
24 май 2015, неделя, 17:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    1:0 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     3:1 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Кайнарджа) XXX 1:1 2:0 2:0 4:1 4:0 6:0 3:0 5:0 5:0 11:1 2. Добруджа (Искра) 6:6 XXX 1:0 3:2 3:2 1:2 5:0 3:1 5:1 4:1 4:2 3. Спортист (Преславци) 2:4 2:1 XXX 3:1 5:0 4:0 3:0 6:4 5:1 1:0 4:2 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 1:1 6:3 XXX 1:1 4:4 4:0 4:1 4:0 4:1 2:1 5. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:1 2:3 0:3 1:1 XXX 4:1 6:0 3:0 4:2 3:1 0:1 6. Левски 96 (Главиница) 0:2 0:2 1:3 0:6 2:2 XXX 4:2 4:2 1:0 4:0 4:0 7. Айдемир (Айдемир) 0:5 0:1 0:4 1:2 1:7 5:4 XXX 3:2 1:3 3:1 4:0 8. Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1 0:3 3:2 1:3 1:3 1:1 1:1 XXX 3:0 3:3 6:0 9. Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:4 1:0 0:0 1:2 0:0 2:1 0:1 2:2 XXX 5:0 5:2 10. Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:3 0:0 1:1 1:2 4:2 0:1 0:2 0:1 1:0 XXX 1:0 11. Добруджа (Ситово) 1:2 2:6 0:5 2:3 1:4 2:2 3:1 4:1 0:0 0:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

29 май 2015, петък, 17:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Червена звезда (Дулово) - Добруджа (Искра)                1:1 (1:0); при дузпите: 3:0 
  [1:0 Юскан Ахмед 20', 1:1 Ерхан Мехмед 77']

                           Финал

30 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Вихър (Любен) - Спортист (Кайнарджа)                      1:1 (0:0); при дузпите: 0:3  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Сечкин Галиб 70', 1:1 Димитър Митев 90'+5']
  [чк: Момчил Маринов (В) 77'], ~ 2 000 зрители

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре