Женски футбол 2014/15

« Женски футбол 2014/15 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 16 16 0 0 66:6 48 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. ЛП Суперспорт (София) 16 14 0 2 65:12 42 3. Спортика (Благоевград) 16 12 0 4 51:12 36 4. Екомет 90 (Пловдив) 16 6 3 7 24:31 21 5. ЖФК Берое (Стара Загора) 16 5 2 9 26:30 17 6. Академик - Гео Милев (София) 16 3 4 9 14:29 13 7. Олимпия (София) 15 5 2 8 18:29 17 [*] 8. Спартак 1918 (Варна) 14 3 1 10 18:35 10 [*] 9. ЖФК Оборище (Панагюрище) 15 0 0 15 1:99 0 [+][*]
Бележки - Оборище (Панагюрище) се включва в групата. - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Академик - Гео Милев (София) - нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/, София; - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора; - Екомет 90 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив; - ЛП Суперспорт (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София; - НСА (София) - ст."НСА", София; - Оборище (Панагюрище) - ст."Орчо войвода", Панагюрище; - Олимпия (София) - комплекс "Царско село", София; - Спартак 1918 (Варна) - ст."Спартак", Варна; - Спортика (Благоевград) - ст."Христо Ботев", Благоевград. - Оборище (Панагюрище) се отказва от участие след XIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - Спартак 1918 (Варна) и Олимпия (София) се отказват от участие след XIV кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 7 септември 2014 г., неделя, 10:30 ч: ЖФК Оборище (Панагюрище) - Спартак 1918 (Варна) 0:11 [Моника Чернева (4), Мариела Нелкова (3), Тея Пенкова (2), Ани Тодорова, Моника Михалева] 7 септември 2014 г., неделя, 17:30 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Суперспорт (София) 0:2 (0:1) [0:2 Лора Димитрова 6',50'] Олимпия (София) - Академик - Гео Милев (София) 1:1 (1:1) [1:0 Велизара Владимирова 8', 1:1 _ 45'] ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София) 0:4 Екомет 90 (Пловдив) почива II кръг 20 септември 2014 г., събота, 17:30 ч: в София, комплекс "Царско село": ЛП Суперспорт (София) - Олимпия (София) 4:1 21 септември 2014 г., неделя, 14:30 ч: във Варна, ст."Локомотив": Спартак 1918 (Варна) - Спортика (Благоевград) 0:3 (0:1) [0:1 Даяна Иванова 25', 0:3 Евдокия Попадийнова 2п,2п] 21 септември 2014 г., неделя, 17:30 ч: Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:1 [??? - Петя Дикова] Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 9:0 НСА (София) почива III кръг 27 септември 2014 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - Академик - Гео Милев (София) 7:0 28 септември 2014 г., неделя, 14:30 ч: Олимпия (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явяат по финансови причини. 28 септември 2014 г., неделя, 16:00 ч: в Симитли, ст."Струма": Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив) 2:1 (1:0) [1:0 Вероника Гоцева 1п-д, 1:1 Анелия Кукунова 2п, 2:1 Стефка Петкова 2п] в Стара Загора, ст."Локомотив": ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София) 0:3 (0:1) ЖФК Оборище (Панагюрище) почива IV кръг 4 октомври 2014 г., събота, 14:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Олимпия (София) 0:1 (0:0) [0:1 Велизара Владимирова 71'], ~ 100 зрители 4 октомври 2014 г., събота, 15:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - НСА (София) 0:4 Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:4 (0:2) [0:3 Нина Георгиева 1п,1п,2п; 1:3 _ 2п-д, 1:4 Нина Георгиева 2п] ЖФК Оборище (Панагюрище) - Спортика (Благоевград) 0:20 Академик - Гео Милев (София) почива V кръг 11 октомври 2014 г., събота, 15:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - ЛП Суперспорт (София) 0:2 (0:0) [0:1 Вили Карадакова 2п, 0:2 Ася Асенова 2п] 12 октомври 2014 г., неделя, 13:00 ч: НСА (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително заявяват, че няма да се явят. 12 октомври 2014 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) отложен в Стара Загора, ст."Локомотив": ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив) 1:1 (0:1) [0:1 Инна Димова 1п, 1:1 Звезделина Георгиева 2п] 25 октомври 2014 г., събота, 15:00 ч: Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. * * - Оборище предварително уведомяват, че няма да се явят. Спортика (Благоевград) почива VI кръг 18 октомври 2014 г., събота, 14:30 ч: ЖФК Оборище (Панагюрище) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:11 (0:6) [Звезделина Георгиева (4), Нина Георгиева (4), Петя Дикова (2), Михаела Славчева] 19 октомври 2014 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Академик - Гео Милев (София) 1:0 19 октомври 2014 г., неделя, 14:30 ч: Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София) 0:7 Спортика (Благоевград) - Олимпия (София) 5:0 (2:0) [2:0 Евдокия Попадийнова 1п,1п; 4:0 Вероника Гоцева 2п,2п; 5:0 Стефка Петкова 2п] ЛП Суперспорт (София) почива V кръг - отложен мач 25 октомври 2014 г., събота, 15:00 ч: Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. * * - Оборище предварително уведомяват, че няма да се явят. VII кръг 1 ноември 2014 г., събота, 14:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Екомет 90 (Пловдив) 0:0 2 ноември 2014 г., неделя, 12:30 ч: ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна) отложен 2 ноември 2014 г., неделя, 14:00 ч: в Стара Загора, ст."Локомотив": ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 0:1 (0:1) [0:1 Евдокия Попадийнова 20'] 2 ноември 2014 г., неделя, 15:00 ч: НСА (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 23 ноември 2014 г., неделя, 14:00 ч: във Варна, ст."Локомотив": * ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 (2:0) [1:0 Полина Георгиева 29', 2:0 Ивет Василева 39', 2:1 Мария Георгиева 81', 3:1 Десислава Прахльова 85'] * - във Варна по взаимна договорка заради финансовите трудности на гостите да пътуват до София. Олимпия (София) почива VIII кръг 9 ноември 2014 г., неделя, 14:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Суперспорт (София) 0:3 ЖФК Оборище (Панагюрище) - Академик - Гео Милев (София) 0:5 (0:3) [0:1 Виктория Тодорова 35', 0:2 Анна Попова 42', 0:3 Виктория Тодорова 44', 0:4 Ивета Косева 75', 0:5 Виктория Тодорова 79'] Спортика (Благоевград) - НСА (София) 2:3 (0:1) [0:1 Валя Асенова 1п, 1:1 Стефка Петкова 54', 1:2 Симона Петкова 59', 2:2 Даяна Иванова 61', 2:3 Валя Господинова 67'] в кв.Драгалевци, София: Олимпия (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 (0:0) [1:0 Велизара Владимирова 50', 2:0 Гергана Петкова 54', 3:0 Биляна Пенчева 64'-д] [ид: Лора Петрова (О) 60'] [чк: _ (вр) (Б) 61'] Спартак 1918 (Варна) почива IX кръг 15 ноември 2014 г., събота, 14:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград) 0:1 (0:0) [0:1 Милослава Григорова 61'] 16 ноември 2014 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Екомет 90 (Пловдив) 0:0 16 ноември 2014 г., неделя, 14:00 ч: НСА (София) - Олимпия (София) 3:1 16 ноември 2014 г., неделя, 16:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 17:0 ЖФК Берое (Стара Загора) почива VII кръг - отложен мач 23 ноември 2014 г., неделя, 14:00 ч: във Варна, ст."Локомотив": * ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 (2:0) [1:0 Полина Георгиева 29', 2:0 Ивет Василева 39', 2:1 Мария Георгиева 81', 3:1 Десислава Прахльова 85'] * - във Варна по взаимна договорка заради финансовите трудности на гостите да пътуват до София. X кръг 22 март 2015 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище) отложен НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват заради провеждането на турнир за девойки в Стара Загора. 22 март 2015 г., неделя, 13:30 ч: Академик - Гео Милев (София) - Олимпия (София) 1:1 [Албена Тончева - Ивета Иванова], ~ 100 зрители 22 март 2015 г., неделя, 16:00 ч: в София, комплекс "Царско село": ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград) 2:1 (1:0) [1:0 _ 38', 1:1 Евдокия Попадийнова 61', 2:1 _ 85'] [ид: Вероника Гоцев (Спортика) 76'] 24 май 2015 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище) анулиран * * - първоначално отложен, след отказването на Оборище, а в последствие и на Спартак 1918 - анулиран. Екомет 90 (Пловдив) почива XI кръг 28 март 2015 г., събота, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 (1:0) [1:0 Веселина Махлелиева 40'-д, 3:0 Евдокия Попадийнова 83',88'] 28 март 2015 г., събота, 14:00 ч: в Стара Загора, ст."Локомотив": ЖФК Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София) 2:0 (1:0) [1:0 Кристина Александрова 10'-аг, 2:0 Нина Георгиева 59'-д] в Костинброд, ст."Белица": Олимпия (София) - ЛП Суперспорт (София) 1:3 29 март 2015 г., неделя, 14:00 ч: ЖФК Оборище (Панагюрище) - Екомет 90 (Пловдив) 1:2 НСА (София) почива XII кръг 4 април 2015 г., събота, 15:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:1 (0:0) [0:1 Евдокия Попадийнова 65'] ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) отложен * * - отложен заради участие на ЛП Суперспорт в приятелски турнир във Франция. 5 април 2015 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София) отложен 5 април 2015 г., неделя, 14:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - НСА (София) 0:4 ненасрочен: Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след оттеглянето и на двата отбора. 30 май 2015 г., събота, 16:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 5:0 (1:0) ЖФК Оборище (Панагюрище) почива XIII кръг 18 април 2015 г., събота, 14:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 1:4 18 април 2015 г., събота, 15:00 ч: НСА (София) - ЛП Суперспорт (София) 4:2 (2:0) [1:0 Кристин Кръстева 1п, 2:0 Симона Петкова 1п, 2:1 _ 2п, 2:2 _ 2п, 3:2 Мартина Станкова 2п, 4:2 Симона Петкова 2п] 19 април 2015 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия (София) - Екомет 90 (Пловдив) 0:3 Спортика (Благоевград) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Академик - Гео Милев (София) почива * - Оборище (Панагюрище) се отказва от участие след XIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. XIV кръг 25 април 2015 г., събота, 15:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - Академик - Гео Милев (София) 3:0 26 април 2015 г., неделя, 12:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - НСА (София) 0:6 26 април 2015 г., неделя, 15:00 ч: ЖФК Оборище (Панагюрище) - Олимпия (София) 0:3 сл. Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:0 Спортика (Благоевград) почива * - Спартак 1918 (Варна) и Олимпия (София) се отказват от участие след XIV кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се присъждат служебни победи с 3:0. XII кръг - отложен мач ненасрочен: Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след оттеглянето и на двата отбора. XV кръг 2 май 2015 г., събота, 14:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. 2 май 2015 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив) 5:1 Олимпия (София) - Спортика (Благоевград) 0:3 сл. 3 май 2015 г., неделя, 16:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. ЛП Суперспорт (София) почива XVI кръг 10 май 2015 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЛП Суперспорт (София) 0:3 сл. 10 май 2015 г., неделя, 16:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. ЖФК Оборище (Панагюрище) - НСА (София) 0:3 сл. Екомет 90 (Пловдив) - Академик - Гео Милев (София) 3:0 Олимпия (София) почива XVII кръг 17 май 2015 г., неделя, 16:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - Екомет 90 (Пловдив) 10:0 Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище) 3:0 сл. ЖФК Берое (Стара Загора) - Олимпия (София) 3:0 сл. 17 май 2015 г., неделя, 17:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 4:0 Спартак 1918 (Варна) почива X кръг - отложен мач 24 май 2015 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище) анулиран * * - първоначално отложен, след отказването на Оборище, а в последствие и на Спартак 1918 - анулиран. XII кръг - отложен мач 30 май 2015 г., събота, 16:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 5:0 (1:0) XVIII кръг 31 май 2015 г., неделя, 16:30 ч: Олимпия (София) - НСА (София) 0:3 сл. Спортика (Благоевград) - Академик - Гео Милев (София) 3:0 сл. ЖФК Оборище (Панагюрище) - ЛП Суперспорт (София) 0:3 сл. Екомет 90 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. ЖФК Берое (Стара Загора) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 4:2 4:0 5:1 3:0* 7:0 3:1 3:0* 3:0* 2. ЛП Суперспорт (София) 0:4 XXX 2:1 10:0 5:0 3:0 4:1 3:1 17:0 3. Спортика (Благоевград) 2:3 0:2 XXX 2:1 3:0* 3:0* 5:0 3:0 3:0* 4. Екомет 90 (Пловдив) 0:7 0:3 0:1 XXX 1:0 3:0 0:1 3:0* 9:0 5. ЖФК Берое (Стара Загора) 0:4 0:3 0:1 1:1 XXX 2:0 3:0* 1:4 3:0* 6. Академик - Гео Милев (София) 0:4 0:2 0:1 0:0 1:1 XXX 1:1 3:0* 3:0* 7. Олимпия (София) 0:3* 1:3 0:3* 0:3 3:0 1:1 XXX 3:0* 3:0* 8. Спартак 1918 (Варна) 0:6 0:3* 0:3 0:0 1:4 1:0 --- XXX --- 9. ЖФК Оборище (Панагюрище) 0:3* 0:3* 0:20 1:2 0:11 0:5 0:3* 0:11 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

Първи кръг

ЖФК Берое (Стара Загора)4 Академик - Гео Милев (София)0
НСА (София)2 Спортика (Благоевград)1

1/2 финали

ЛП Суперспорт (София)4 ЖФК Берое (Стара Загора)0
Екомет 90 (Пловдив)0 НСА (София)5

Финал

ЛП Суперспорт (София)1 (3) НСА (София)1 (4) след дузпи

                           Първи кръг

- 6 отбора подават заявки за участие. 
- Всички мачове от турнира първоначално са предвидени да се играят на помощния терен на ст."Локомотив" в Стара Загора. В последствие от Берое (Стара Загора) - клубът концесионер на стадиона - заявяват, че основният терен на стадиона ще е зает заради срещи от Републиканско първенство на юношеския отбор на клуба. В резултат турнирът е преместен на комплекс "Царско село" в София.

5 юни 2015 г., петък, 15:45 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София)   4:0 (1:0) 
  [1:0 Денислава Вълчинова 1п, 2:0 Петя Дикова 2п, 3:0 Тея Пенкова 2п,
   4:0 Петя Дикова 2п]
5 юни 2015 г., петък, 18:30 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      2:1 (0:1) * 
  [0:1 Евдокия Попадийнова 30', 1:1 _ 2п, 2:1 _ 2п]
* - второто полувреме на мача се забавя, тъй като се оказва че
    футболистките на Спортика са заключени в съблекалнята им.
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива
ЛП Суперспорт (София)                                     почива

                           1/2 финали

6 юни 2015 г., събота, 15:45 ч:
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)          4:0 (1:0) 
6 юни 2015 г., събота, 18:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         0:5 

                           Финал за 5-то място

7 юни 2016 г., вторник, 10:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - изкуствен терен:
Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград)     1:4 
  [Албена Тончева - _]

                           Финал за 3-то място

7 юни 2015 г., неделя, 10:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)            1:3 (0:3) 
  [Тея Пенкова - _]

                           Финал

7 юни 2015 г., неделя, 15:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       1:1 (0:0); при дузпите: 3:4  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Велина Кошулева 76', 1:1 Лидия Начева 79']

нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре