« ОФГ Хасково 2014/15 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аида (Караманци)                   22   20   1   1   78:25   61        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Хеброс 1921 (Харманли)             22   17   1   4   62:15   52               
 3. Хасково 1957 (Хасково)             22   15   1   6   49:25   46 [+]           
 4. Топлика 77 (Минерални бани)        22   11   5   6   60:34   38               
 5. Любимец 2007 (Любимец)             22   11   3   8   32:19   36 [-][*]        
 6. Герганин извор (Бисер)             22   10   1  11   49:46   31               
 7. Възход (Радиево)                   22    7   4  11   30:48   25               
 8. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 22    8   0  14   30:32   24                [2 0 0  4:0  6]
 9. Извор АМ (Горски извор)            22    6   6  10   24:29   24                [0 0 2  0:4  0]
10. Свиленград 1921 II (Свиленград)    22    6   2  14   23:71   20               
11. Бенковски (Симеоновград)           22    5   2  15   29:50   17               
12. Раковски (Ивайловград)             22    2   2  18   13:85    8               

Бележки
  - Любимец 2007 (Любимец), 14-и в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за "Б" ФГ. Отборът в последствие отказва участие и в Югоизточна "В" АФГ и се включва в ОФГ Хасково.
  - Хасково 1957 (Хасково) се включва в групата.
  - Аида (Караманци) играе домакинските си мачове в Минерални бани.
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли.
  - Възход (Радиево) играе домакинските си мачове през есента на ст."Раковски" в Димитровград; а през пролетта - на помощното игрище на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове в Горски извор.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград.
  - Сакарски спортист (Тополовград) играят домакинските си мачове през пролетта в Срем заради ремонт на стадиона в Тополовград.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                 6:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Любимец 2007 (Любимец)                 3:0 
14 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика 77 (Минерални бани)      1:6 
Свиленград 1921 II (Свил) - Хеброс 1921 (Харманли)        0:4 
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        1:1 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         4:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           0:1 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Раковски (Ивайловград)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Извор АМ (Горски извор)          1:0 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                       2:8 
Топлика 77 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)   1:3 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хасково 1957 (Хасково)           0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Топлика 77 (Минерални бани)      2:6 
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                1:0 
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ.)   2:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:1 
Бенковски (Симеоновград) - Любимец 2007 (Любимец)         0:1 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец 2007 (Любимец)           2:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          4:0 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Герганин извор (Бисер)      1:4 
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Бенковски (Симеоновград)               1:3 
Топлика 77 (Минерални бани) - Аида (Караманци)            2:2 
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свил)        1:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Хасково 1957 (Хасково)        0:4 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           3:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     3:1 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 77 (Минерални бани)     2:2 
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:4 
Любимец 2007 (Любимец) - Възход (Радиево)                 0:1 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 отложен * 
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           отложен * 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)    отложен * 
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 отложен * 
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Раковски е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 4:2 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           2:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
в Горски извор: *
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     1:0 
* - в Горски извор по взаимна договорка. Ответният мач от 17 кръг се играе в
    Тополовград.
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        1:4 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)           0:2 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        9:0 
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)          3:0 сл. * 
* - гостите не успяват да съберат отбор за мача.
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    2:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Топлика 77 (Минерални бани)      1:2 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                 3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:0 
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         2:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)                 4:5 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Възход (Радиево)            3:1 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Любимец 2007 (Любимец)      1:2 
Свиленград 1921 II (Свил) - Извор АМ (Горски извор)       0:5 

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хасково 1957 (Хасково)                 4:2 
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          3:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)           6:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил)      5:1 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 77 (Минерални бани)      3:0 

                           X кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика 77 (Минерални бани)      2:0 
Раковски (Ивайловград) - Възход (Радиево)                 1:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         2:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хеброс 1921 (Харманли)      0:1 
Свиленград 1921 II (Свил) - Любимец 2007 (Любимец)        0:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)                2:1 

                           VI кръг - отложен мач

26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Раковски е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.

                           XI кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Хасково 1957 (Хасково)          2:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Герганин извор (Бисер)           4:0 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        4:1 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Аида (Караманци)               1:3 
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           6:2 
Топлика 77 (Мин.бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VI кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 4:2 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           2:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VI кръг - отложени мачове

1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
в Горски извор: *
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     1:0 
* - в Горски извор по взаимна договорка. Ответният мач от 17 кръг се играе в
    Тополовград.
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        1:4 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      отложен * 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                 отложен * 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)      отложен * 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        отложен * 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 отложен * 
* - всички мачове от кръга са отлижени заради силен снеговалеж.
30 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        6:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 3:1 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)     11:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                 1:3 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        3:0 сл. 

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)         0:6 
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          отложен 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:2 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       отложен 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 77 (Мин.бани)   3:6 
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      1:6 
9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       2:0 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          1:0 

                           XIV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Раковски (Ивайловград)           3:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)      отложен * 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                отложен * 
* - мачовете в Минерални бани и Димитровград са отложени заради наводнени
    терени.
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 II (Свил)   2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)                 4:2 
Любимец 2007 (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)         1:0 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)      2:1 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                0:0 

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           отложен * 
* - отложен заради силен дъжд и наводнен терен.
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)          0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      2:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Възход (Радиево)               1:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Топлика 77 (Минерални бани)            2:1 
Свиленград 1921 II (Свил) - Раковски (Ивайловград)        1:0 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           отложен 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           3:0 

                           XVI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свил)        3:0 
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           2:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Любимец 2007 (Любимец)                 1:0 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)     0:1 
Топлика 77 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)     1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         2:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       2:0 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          1:0 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:3 
Любимец 2007 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:0 
в Тополовград: *
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     0:3 сл. 
* - в Тополовград по взаимна договорка от 6 кръг.
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 77 (Минерални бани)    0:4 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Раковски (Ивайловград)                 9:0 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свил)        6:0 

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)           0:0 
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)          1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                 5:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)        0:3 сл. 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Бенковски (Симеоновград)    1:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Любимец 2007 (Любимец)      0:0 

                           XIV кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)      2:1 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           6:2 
Любимец 2007 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      4:2 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)                 5:3 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Топлика 77 (Минерални бани)            2:2 
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)         6:0 
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свил)       1:1 

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Аида (Караманци)                 1:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)          2:1 
Свиленград 1921 II (Свил) - Бенковски (Симеоновград)      3:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2007 (Любимец)           0:1 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)     4:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)      1:2 

                           XV кръг - отложен мач

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           отложен 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      1:0 
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)         3:6 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)      4:2 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Раковски (Ивайловград)                 3:0 сл. 
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свил)        1:1 
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)                1:2 

                           XIV кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                0:0 

                           XV кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           3:0 

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)          1:0 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2007 (Любимец)           0:4 сл. * 
* - прекратен в 87' при 1:1, когато футболисти на домакините атакуват съдията.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)        3:2 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Бенковски (Симеоновград)               3:0 сл. 
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:7 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика 77 (Мин.бани)       3:0 сл. 

                           XII кръг - отложени мачове

30 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        6:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 3:1 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)     11:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                 1:3 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        3:0 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Аида (Караманци) XXX 2:1 4:2 2:1 3:0 5:3 2:0 3:1 2:1 9:0 3:0* 9:0 2. Хеброс 1921 (Харманли) 4:2 XXX 6:2 3:0 2:0 0:1 5:0 1:0 4:0 6:1 2:0 6:2 3. Хасково 1957 (Хасково) 1:2 1:0 XXX 2:0 2:1 0:0 4:2 2:0 1:0 3:0 4:1 3:0 4. Топлика 77 (Минерални бани) 2:2 1:2 4:2 XXX 0:0 2:1 3:1 3:0* 1:1 1:3 3:0*11:1 5. Любимец 2007 (Любимец) 1:3 0:0 3:0 1:2 XXX 4:0 0:1 4:2 1:0 1:1 1:0 6:0 6. Герганин извор (Бисер) 4:5 0:2 0:2 2:6 0:4* XXX 6:1 2:0 2:1 6:0 2:0 3:1 7. Възход (Радиево) 2:8 3:0* 0:3 2:2 1:0 3:1 XXX 2:0 0:0 4:1 1:3 3:0* 8. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:1 0:1 0:2 3:0* 1:2 1:4 4:0 XXX 1:0 2:0 1:0 3:0* 9. Извор АМ (Горски извор) 1:2 0:2 2:1 2:2 1:0 3:1 1:0 0:3* XXX 1:1 1:1 3:0* 10. Свиленград 1921 II (Свиленград) 0:3* 0:4 0:4 3:6 0:1 1:4 3:2 2:1 0:5 XXX 3:2 1:0 11. Бенковски (Симеоновград) 1:3 0:4 0:6 0:4 0:1 3:6 1:1 2:1 3:0* 5:1 XXX 6:0 12. Раковски (Ивайловград) 0:3* 0:7 0:2 1:6 0:1 2:1 1:1 1:6 1:1 1:2 2:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

DG News /Димитровград/
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 (Свиленград)

нагоре