« ОФГ Варна 2014/15 »


"А" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белослав 1918 (Белослав)           20   16   2   2   47:12   50        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец 1946 (Чернево)          20   13   3   4   47:15   42               
 3. Тополи 2010 (Тополи)               20   12   5   3   39:16   41               
 4. Бозвелийско (Бозвелийско)          20   11   6   3   41:25   39               
 5. Ботев (Брестак)                    20   10   5   5   33:18   35               
 6. Химик (Девня)                      20   10   4   6   45:34   34               
 7. Напредък (Суворово)                20    6   4  10   28:39   22               
 8. Атлетик (Провадия)                 20    5   2  13   20:47   17    [*]        
 9. Искра (Генерал Киселово)           20    4   1  15   20:43   13                [1 0 1  5:2  3]
10. Устрем (Караманите)                20    3   4  13   29:59   13                [1 0 1  2:5  3]
11. Аксаково (Аксаково)                20    1   2  17   11:52    5 [+]           
-------------------------------------------------------------------
--. Камчиец (Дългопол)                  1    0   0   1    0:3     -    [*]        

Бележки
  - ОФГ Варна е реорганизирана от две групи на регионален принцип на "А" ОФГ и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора от северната и южната подгрупа от миналия сезон имат право да се включат в "А" ОФГ. Още два отбора - Химик (Девня), 6-ти; и Атлетик (Провадия), 7-ми в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; отговарят на изискванията за "А" ОФГ и изявяват желание за участие в групата. Други два отбора - Аксаково (Аксаково) и Вихър 1926 (Вълчи дол) се включват в ОФГ Варна и също отговарят на изискванията за "А" ОФГ. Поради това е решено "А" ОФГ да се разшири до 12 отбора, а новите две места да се попълнят чрез баражи между двете двойки отбори.
  - Шерба (Гроздьово), 5-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; се отказва от участие. В резултат в групата е допуснат и загубилият баража между участвалите през изминалия сезон - Атлетик (Провадия).
  - Камчиец (Дългопол), 1-ви в ОФГ Варна - юг и вицешампион на ОФГ Варна през изминалия сезон; се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач. Служебната загуба на отбора от I кръг е анулирана, а противниците му по програма през сезона почиват.
  - Напредък (Суворово) играе домакинските си мачове през пролетта в Чернево.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                2:3 
Ботев (Брестак) - Аксаково (Аксаково)                     1:0 
Камчиец (Дългопол) - Атлетик (Провадия)                   0:3 сл.  /анулиран/ 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Устрем (Караманите)           5:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Искра (Генерал Киселово)       1:0 
Химик (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)                 0:1 

* - Камчиец (Дългопол), 1-ви в ОФГ Варна - юг и вицешампион на ОФГ Варна през
    изминалия сезон; се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач.
    Служебната загуба на отбора от I кръг е анулирана, а противниците му по
    програма през сезона почиват.

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)           2:3 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)          2:2 
Искра (Генерал Киселово) - Химик (Девня)                  1:2 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             2:3 
Аксаково (Аксаково) - Камчиец (Дългопол)                  анулиран * 
* - анулиран след оттеглянето на Камчиец.
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                     2:3 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                     2:1 
Камчиец (Дългопол) - Устрем (Караманите)                  анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Искра (Генерал Киселово)      4:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)          0:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково)            2:1 
Химик (Девня) - Атлетик (Провадия)                        5:0 

                           IV кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)           отложен 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            отложен 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                       отложен 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
Напредък (Суворово) - Камчиец (Дългопол)                  анулиран 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               отложен 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            1:2 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)           3:0 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                       0:4 
в Белослав:
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            0:6 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               1:1 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                    1:2 
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково)           3:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово)            4:0 
Химик (Девня) - Устрем (Караманите)                       3:2 
Искра (Генерал Киселово) - Атлетик (Провадия)             3:0 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Химик (Девня)                       2:2 
Ботев (Брестак) - Камчиец (Дългопол)                      анулиран 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                 5:0 
Аксаково (Аксаково) - Искра (Генерал Киселово)            2:1 
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:7 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      1:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)           6:1 
25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)                 анулиран 
Химик (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)                 8:0 
Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                  2:0 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                2:0 
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            отложен 
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            отложен 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            0:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Искра (Генерал Киселово)            1:2 
Ботев (Брестак) - Химик (Девня)                           2:2 
Камчиец (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)             анулиран 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково (Аксаково)                1:1 
Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия)                  1:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     0:2 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Камчиец (Дългопол)                        анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               0:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           1:1 
Искра (Генерал Киселово) - Бозвелийско (Бозвелийско)      0:0 
Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово)                  2:0 
Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите)                 1:3 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 3:1 
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)                3:2 
Камчиец (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)            анулиран 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем (Караманите)                2:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            3:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Химик (Девня)                  5:0 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Тополи 2010 (Тополи)                      3:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)      0:1 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Камчиец (Дългопол)             анулиран 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                      0:3 
Аксаково (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)           0:2 
Устрем (Караманите) - Напредък (Суворово)                 3:3 

                           IV кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            1:2 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)           3:0 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                       0:4 
в Белослав:
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            0:6 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               1:1 

                           VII кръг - отложен мач

7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            отложен 

                           VII кръг - отложен мач

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            0:1 

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Химик (Девня)                 1:0 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                0:1 
Устрем (Караманите) - Бозвелийско (Бозвелийско)           2:2 
Аксаково (Аксаково) - Ботев (Брестак)                     0:1 
Искра (Генерал Киселово) - Белослав 1918 (Белослав)       1:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                     4:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)          1:1 
Химик (Девня) - Искра (Генерал Киселово)                  3:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             2:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово)           4:0 
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                     1:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          0:1 
Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)            0:2 
Атлетик (Провадия) - Химик (Девня)                        0:2 
Искра (Генерал Киселово) - Черноморец 1946 (Чернево)      0:2 
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)            6:0 
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               0:0 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Тополи 2010 (Тополи)           0:3 
Химик (Девня) - Аксаково (Аксаково)                       5:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите)            3:1 
Напредък (Суворово)                                       почива

                           XVI кръг

10 април 2015, петък, 13:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    1:0 
Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)            2:1 
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Химик (Девня)                       1:1 
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)           1:5 
Атлетик (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)             2:0 
Бозвелийско (Бозвелийско)                                 почива

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 0:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите)           3:0 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Аксаково (Аксаково)            3:0 
Химик (Девня) - Напредък (Суворово)                       3:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)      4:0 
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:1 
25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                0:1 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Химик (Девня)                 7:0 
Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)            1:5 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1 в полза на Аксаково, в последствие на Аксаково е
    присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите)                  4:3 
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)     0:1 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи)                1:4 
Искра (Генерал Киселово) - Напредък (Суворово)            0:2 
Химик (Девня) - Ботев (Брестак)                           2:2 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               3:0 
Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия)                  1:1 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           1:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Искра (Генерал Киселово)      6:1 
Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково)                 3:0 
Химик (Девня)                                             почива

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            0:2 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Тополи:
Устрем (Караманите) - Тополи 2010 (Тополи)                1:3 
Аксаково (Аксаково) - Напредък (Суворово)                 1:1 
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                0:3 
Химик (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)                  0:1 
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                      4:0 сл. 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково (Аксаково)           3:0 сл. 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Химик (Девня)                      3:0 сл. 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)      3:1 
Напредък (Суворово) - Устрем (Караманите)                 3:0 сл. 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Белослав 1918 (Белослав) XXX 3:1 1:1 4:0 2:0 5:0 4:0 2:1 1:0 3:1 2:1 --- 2. Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 XXX 1:1 0:1 0:0 1:0 6:1 6:0 4:0 3:0 3:1 --- 3. Тополи 2010 (Тополи) 1:0 2:2 XXX 0:1 1:0 3:0* 0:1 5:0 3:0 2:1 1:1 --- 4. Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1 0:2 0:0 XXX 1:1 7:0 4:0 3:1 6:1 5:3 3:0* --- 5. Ботев (Брестак) 0:1 3:0 1:2 0:0 XXX 2:2 2:1 4:0* 3:2 4:1 1:0 --- 6. Химик (Девня) 0:1 0:1 3:2 8:0 2:2 XXX 3:2 5:0 3:1 3:2 5:1 --- 7. Напредък (Суворово) 2:1 0:1 2:3 2:3 1:0 2:2 XXX 1:1 1:2 3:0* 3:1 --- 8. Атлетик (Провадия) 2:3 1:2 0:2 0:2 0:3 0:2 2:0 XXX 2:0 4:3 2:0 --- 9. Искра (Генерал Киселово) 1:4 0:2 0:3 0:0 0:3 1:2 0:2 3:0 XXX 0:1 3:0 --- 10. Устрем (Караманите) 0:6 0:7 1:3 2:2 2:3 1:1 3:3 1:1 1:5 XXX 3:0 --- 11. Аксаково (Аксаково) 0:2 1:5 1:4 0:2 0:1 0:4 1:1 0:3* 2:1 1:3 XXX --- 12. Камчиец (Дългопол) --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Аспарухово)                14   10   0   4   38:17   30 [+][*] Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист (Михалич)                 14    9   1   4   34:36   28             
 3. Лудогорец (Доброплодно)            14    7   1   6   40:32   22              [2 0 0 11:4  6]
 4. Факел 1935 (Гроздьово)             14    7   1   6   44:31   22              [0 0 2  4:11 0]
 5. Вихър 1926 (Вълчи дол)             14    6   2   6   26:24   20 [+]         
 6. Агромел (Момчилово)                14    5   1   8   26:46   16             
 7. Аврен (Аврен)                      14    5   0   9   29:35   15             
 8. Спринт (Белоградец)                14    3   2   9   23:39   11             

Бележки
  - ОФГ Варна е реорганизирана от две групи на регионален принцип на "А" ОФГ и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора от северната и южната подгрупа от миналия сезон имат право да се включат в "А" ОФГ. Още два отбора - Химик (Девня), 6-ти; и Атлетик (Провадия), 7-ми в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; отговарят на изискванията за "А" ОФГ и изявяват желание за участие в групата. Други два отбора - Аксаково (Аксаково) и Вихър 1926 (Вълчи дол) се включват в ОФГ Варна и също отговарят на изискванията за "А" ОФГ. Поради това е решено "А" ОФГ да се разшири до 12 отбора, а новите две места да се попълнят чрез баражи между двете двойки отбори.
  - Шерба (Гроздьово), 5-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; се отказва от участие. В резултат в групата е допуснат и загубилият баража между участвалите през изминалия сезон - Атлетик (Провадия).
  - Ветрино (Ветрино), 11-ти в ОФГ Варна - север през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Грифид (Варна), 8-ми в ОФГ Варна - север през изминалия сезон; се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Преди това отборът заявява за домакинските си мачове стадиона в Аксаково.
  - След III кръг в "Б" ОФГ се включва Балкан (Аспарухово), който играе на позицията, първоначално предвидена за Грифид, а в последствие оставена свободна в програмата. Първите два мача на отбора след включването му в групата се отлагат, докато клуба се организира за участие в групата, а срещите му от първите 3 кръга придобиват статут на отлжожени и също се изиграват по-късно.

                           I кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                 отложен * 
* - отложен заради късното включване на Балкан в групата.
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Факел 1935 (Гроздьово)          5:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:0 сл. 
Аврен (Аврен) - Спортист (Михалич)                        9:0 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                 0:5 

                           II кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Лудогорец (Доброплодно)             2:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  отложен * 
* - отложен заради късното включване на Балкан в групата.
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)           4:1 
ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  0:3 сл. * 
* - Спортист отказва да приеме мача за отложен предвид късното включване
    на Балкан в групата.
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       3:2 

                           III кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             отложен 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              отложен 
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    отложен 
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  отложен 
8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Вихър 1926 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    1:0 

* - След III кръг в "Б" ОФГ се включва Балкан (Аспарухово), който играе на
    позицията, първоначално предвидена за Грифид, а в последствие оставена
    свободна в програмата. Първите два мача на отбора след включването му в
    групата се отлагат, докато клуба се организира за участие в групата, а
    срещите му от първите 3 кръга придобиват статут на отлжожени и също се
    изиграват по-късно.

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
във Ветрен:
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       4:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич)               9:0 
Лудогорец (Доброплодно) - Вихър 1926 (Вълчи дол)          2:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                  3:4 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              отложен 
Аврен (Аврен) - Лудогорец (Доброплодно)                   4:2 
Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово)              0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              1:2 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Факел 1935 (Гроздьово)              3:0 
Лудогорец (Доброплодно) - Спортист (Михалич)              3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    2:1 
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 0:3 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               2:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Балкан (Аспарухово)                       1:3 
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)             1:3 
Факел 1935 (Гроздьово) - Агромел (Момчилово)              6:0 

                           III кръг - отложени мачове

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Вихър 1926 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    1:0 

                           II кръг - отложени мачове

ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  0:3 сл. * 
* - Спортист отказва да приеме мача за отложен предвид късното включване
    на Балкан в групата.
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       3:2 

                           V кръг - отложен мач

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              1:2 

                           IV кръг - отложен мач

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                 0:5 

                           VI кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 

                           VI кръг - отложен мач

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 

                           VIII кръг

28 март 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Аврен (Аврен)                        4:3 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Агромел (Момчилово)                 3:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)          отложен 
Спринт (Белоградец) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              4:4 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)          4:6 

                           IX кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Балкан (Аспарухово)                  3:0 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           6:1 
Лудогорец (Доброплодно) - Агромел (Момчилово)             6:2 

                           X кръг

10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  0:1 
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)             отложен 
Агромел (Момчилово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              2:3 
Факел 1935 (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                    6:0 
ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XI кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)               4:1 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Балкан (Аспарухово)                 2:4 
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)                       3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Лудогорец (Доброплодно)          1:2 

                           XII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                  4:3 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              0:1 
Лудогорец (Доброплодно) - Аврен (Аврен)                   4:1 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)              4:2 

                           XIII кръг

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Балкан (Аспарухово)              3:0 
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 6:2 
Аврен (Аврен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                    0:2 
6 май 2015, сряда, 12:30 ч:
Спортист (Михалич) - Лудогорец (Доброплодно)              2:1 

                           XIV кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Аврен (Аврен)                       5:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               1:1 
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)             2:2 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)              3:3 

                           VI кръг - отложен мач

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 0:3 

                           VIII кръг - отложен мач

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)          4:6 

                           X кръг - отложен мач

ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Балкан (Аспарухово) XXX 0:3* 3:0* 3:0 0:1 3:0 5:0 5:0* 2. Спортист (Михалич) 3:0 XXX 2:1 4:1 2:1 3:4 4:3 3:0* 3. Лудогорец (Доброплодно) 3:5 3:5 XXX 5:0 2:0 6:2 4:1 2:2 4. Факел 1935 (Гроздьово) 3:0 9:0 4:6 XXX 4:1 6:0 6:0 4:2 5. Вихър 1926 (Вълчи дол) 1:2 1:1 1:2 6:1 XXX 0:3* 2:1 3:0* 6. Агромел (Момчилово) 0:5 4:3 2:1 3:3 2:3 XXX 4:1 0:3 7. Аврен (Аврен) 1:3 9:0 4:2 1:0 0:2 3:0 XXX 3:0 8. Спринт (Белоградец) 2:4 0:1 1:3 0:3 4:4 6:2 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре