ОФГ Варна 2015/16

« ОФГ Варна 2015/16 »


"А" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФК Спартак (Варна) 22 19 0 3 90:20 57 [+][*] Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Белослав 1918 (Белослав) 22 16 4 2 50:16 52 3. Ботев (Брестак) 22 16 3 3 53:19 51 4. Провадия (Провадия) 22 16 1 5 53:24 49 [-] 5. Бозвелийско (Бозвелийско) 22 10 4 8 43:39 34 6. Тополи 2010 (Тополи) 22 10 2 10 25:34 32 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 22 7 5 10 32:44 26 [+][*] 8. Черноморец 1946 (Чернево) 22 6 5 11 33:35 23 9. Атлетик (Провадия) 22 6 4 12 31:60 22 10. Напредък (Суворово) 22 4 2 16 30:61 14 11. Искра (Генерал Киселово) 22 2 2 18 14:64 8 ------------------------------------------------------------------- 12. Балкан (Аспарухово) 22 4 0 18 14:52 12 [+][*] Изваден
Бележки - Спартак 1918 (Варна), 16-ти и изваден от "Б" ФГ през изминалия сезон; първоначално се включва в Североизточна "В" АФГ, но на 11 август 2015, след изтегляне на жребия и 4 дни преди началото на сезона; се отказва от участие. Отборът отказва участие и в ОФГ Варна и през настоящия сезон поддържа само детско-юношеска школа. - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна), 14-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и през настоящия сезон не поддържа никакви отбори. - Провадия (Провадия), 15-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Варна. - Химик (Девня), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ. - Устрем (Караманите), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ. - Аксаково (Аксаково), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и прекратява дейност. - Балкан (Аспарухово), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. - Спартак (Варна), новообразуван клуб; се включва в ОФГ Варна и с решение на ЗС на БФС - Варна влиза директно в "А" ОФГ. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Аксаково 1948 (Аксаково), състезаващ се през изминалия сезон само с юношески отбор; се включва в ОФГ Варна и с решение на ЗС на БФС - Варна влиза директно в "А" ОФГ. - На 5 април 2016 г. Балкан (Аспарухово) се отказва от участие. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 5 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Напредък (Суворово) - Балкан (Аспарухово) 1:0 6 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: ФК Спартак (Варна) - Ботев (Брестак) 2:1 Искра (Генерал Киселово) - Провадия (Провадия) 0:4 Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско) 2:3 Аксаково 1948 (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) 1:3 Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:1 II кръг 12 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Балкан (Аспарухово) 5:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово) 2:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1 13 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) 4:0 Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи) 1:0 ФК Спартак (Варна) - Искра (Генерал Киселово) 10:0 III кръг 19 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 1:3 20 септември 2015 г., неделя, 15:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак) 1:3 20 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - ФК Спартак (Варна) 0:2 Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия) 1:4 Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско) 2:1 Балкан (Аспарухово) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:0 IV кръг 26 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово) 4:0 Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия) 5:0 27 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Балкан (Аспарухово) 5:0 ФК Спартак (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково) 1:0 Искра (Генерал Киселово) - Тополи 2010 (Тополи) 2:0 V кръг 3 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Напредък (Суворово) - Провадия (Провадия) 1:3 Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) 1:4 4 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак) 2:1 Аксаково 1948 (Аксаково) - Искра (Генерал Киселово) 1:1 Атлетик (Провадия) - ФК Спартак (Варна) отложен Балкан (Аспарухово) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:3 5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - ФК Спартак (Варна) 1:2 VI кръг 10 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав) 0:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Провадия (Провадия) - Балкан (Аспарухово) 2:1 11 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч: ФК Спартак (Варна) - Напредък (Суворово) 5:2 Искра (Генерал Киселово) - Атлетик (Провадия) 0:2 Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0 VII кръг 17 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Напредък (Суворово) - Искра (Генерал Киселово) 5:2 Балкан (Аспарухово) - ФК Спартак (Варна) 3:0 сл. * * - прекратен в 72' при 0:4 след масов бой между привърженици на двата отбора по трибуните и последвалото му пренасяне на терена. Балкан е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, а Спартак - за 4 мача (в последствие намалено на 3). Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия) 1:2 18 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч: Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Брестак) 0:2 Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи) 1:2 Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:0 VIII кръг 30 октомври 2015 г., петък, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско) отложен * Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) отложен * Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово) отложен * Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово) отложен * Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия) отложен * 30 октомври 2015 г., петък, 17:00 ч: ФК Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен * * - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната. 28 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско) 4:0 29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 на неутрален терен: * ФК Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово) 0:1 Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово) 2:0 Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 1:1 IX кръг 7 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Напредък (Суворово) - Аксаково 1948 (Аксаково) 1:2 Черноморец 1946 (Чернево) - Искра (Генерал Киселово) 0:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия) 2:0 8 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак) 2:4 в Тополи: * Балкан (Аспарухово) - Тополи 2010 (Тополи) 0:1 * - в Тополи, заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан. Белослав 1918 (Белослав) - ФК Спартак (Варна) 1:0 X кръг 14 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия) 1:0 15 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: в Суворово, помощен терен: * ФК Спартак (Варна) - Бозвелийско (Бозвелийско) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Искра (Генерал Киселово) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 Аксаково 1948 (Аксаково) - Балкан (Аспарухово) 2:1 Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово) 4:0 XI кръг 21 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак) 1:4 Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково 1948 (Аксаково) 1:2 Бозвелийско (Бозвелийско) - Искра (Генерал Киселово) 4:1 Провадия (Провадия) - ФК Спартак (Варна) 0:3 22 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Аспарухово) - Атлетик (Провадия) 0:1 Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи) 2:1 VIII кръг - отложени мачове 28 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско) 4:0 29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 на неутрален терен: * ФК Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово) 0:1 Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово) 2:0 Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 1:1 V кръг - отложен мач 5 декември 2015 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - ФК Спартак (Варна) 1:2 XII кръг 5 март 2016 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - ФК Спартак (Варна) 2:1 Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи) 4:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия) 2:2 6 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: Провадия (Провадия) - Искра (Генерал Киселово) 4:0 Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1 Балкан (Аспарухово) - Напредък (Суворово) 2:1 XIII кръг 12 март 2016 г., събота, 15:00 ч: Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 13 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: Балкан (Аспарухово) - Ботев (Брестак) 0:3 сл. * * - прекратен в 85' при 0:0 по вина на домакините. Балкан е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 1:8 Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1 Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия) 1:1 Искра (Генерал Киселово) - ФК Спартак (Варна) 1:4 XIV кръг 19 март 2016 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово) 3:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия) 3:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Балкан (Аспарухово) 4:1 20 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: във Варна, ст."Локомотив": * ФК Спартак (Варна) - Тополи 2010 (Тополи) 7:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково) 4:1 Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово) 3:2 XV кръг 26 март 2016 г., събота, 15:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак) 0:2 Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1 27 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: на неутрален терен: * Балкан (Аспарухово) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3 сл. * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан. Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия) 1:4 Аксаково 1948 (Аксаково) - ФК Спартак (Варна) 0:6 Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово) 1:0 XVI кръг 2 април 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи) 2:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Балкан (Аспарухово) 3:0 сл. 3 април 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Аксаково 1948 (Аксаково) 3:4 ФК Спартак (Варна) - Атлетик (Провадия) 9:1 Провадия (Провадия) - Напредък (Суворово) 2:1 Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 XVII кръг 9 април 2016 г., събота, 16:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско) 6:1 Напредък (Суворово) - ФК Спартак (Варна) 1:10 10 април 2016 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак) 0:0 на неутрален терен: * Балкан (Аспарухово) - Провадия (Провадия) 0:3 сл. * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан. Атлетик (Провадия) - Искра (Генерал Киселово) 4:0 сл. * * - прекратен в 65' при 1:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. Аксаково 1948 (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи) 1:2 XVIII кръг 16 април 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2 Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 17 април 2016 г., неделя, 16:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия) 0:0 Искра (Генерал Киселово) - Напредък (Суворово) 0:3 ФК Спартак (Варна) - Балкан (Аспарухово) 3:0 сл. Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:2 XIX кръг 23 април 2016 г., събота, 16:00 ч: Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак) 2:4 Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи) 1:2 24 април 2016 г., неделя, 16:00 ч: Балкан (Аспарухово) - Искра (Генерал Киселово) 0:3 сл. Атлетик (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково) 0:3 24 април 2016 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия) 2:1 Черноморец 1946 (Чернево) - ФК Спартак (Варна) 2:4 XX кръг 7 май 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия) 5:2 8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово) 2:2 Тополи 2010 (Тополи) - Балкан (Аспарухово) 3:0 сл. Искра (Генерал Киселово) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 ФК Спартак (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско) 4:1 XXI кръг 15 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак) 2:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - ФК Спартак (Варна) 2:6 Белослав 1918 (Белослав) - Искра (Генерал Киселово) 3:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи) 0:1 Балкан (Аспарухово) - Аксаково 1948 (Аксаково) 0:3 сл. Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия) 6:2 XXII кръг 22 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово) 3:0 Атлетик (Провадия) - Балкан (Аспарухово) 3:0 сл. Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:1 Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав) 2:3 Искра (Генерал Киселово) - Бозвелийско (Бозвелийско) 0:4 ФК Спартак (Варна) - Провадия (Провадия) 5:2
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК Спартак (Варна) XXX 2:0 2:1 5:2 4:0 7:1 1:0 4:0 9:1 5:2 10:0 3:0* 2. Белослав 1918 (Белослав) 1:0 XXX 0:0 2:1 1:0 2:1 3:1 0:0 4:0 3:2 3:0 5:0 3. Ботев (Брестак) 2:1 0:0 XXX 1:0 4:0 2:0 2:2 2:1 5:2 3:0 3:0 5:1 4. Провадия (Провадия) 0:3 2:0 2:0 XXX 4:1 1:0 4:1 3:2 5:0 2:1 4:0 2:1 5. Бозвелийско (Бозвелийско) 2:6 1:1 2:4 2:0 XXX 4:0 3:1 0:0 3:0 4:0 4:1 3:0* 6. Тополи 2010 (Тополи) 0:2 2:3 2:1 1:1 2:3 XXX 2:0 0:3 0:0 2:0 1:0 3:0* 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 0:6 1:3 0:2 1:4 1:1 1:2 XXX 3:1 1:1 2:2 1:1 2:1 8. Черноморец 1946 (Чернево) 2:4 1:4 0:2 1:2 6:1 0:1 1:2 XXX 2:2 2:0 0:0 4:1 9. Атлетик (Провадия) 1:2 1:8 2:4 1:4 2:1 1:2 0:3 1:1 XXX 4:0 4:0* 3:0* 10. Напредък (Суворово) 1:10 1:3 1:4 1:3 1:1 1:2 1:2 0:3 6:2 XXX 5:2 1:0 11. Искра (Генерал Киселово) 1:4 0:1 1:3 0:4 0:4 2:0 3:4 0:3 0:2 0:3 XXX 0:1 12. Балкан (Аспарухово) 3:0* 0:3* 0:3* 0:3* 1:3 0:1 0:3* 3:0 0:1 2:1 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 1926 (Вълчи дол)             14    8   5   1   34:19   29        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Караманите)                14    7   3   4   42:29   24 [-][*]       [1 1 0  6:2  4]
 3. Академик (Варна)                   14    6   6   2   48:21   24 [+][*]       [0 1 1  2:6  1]
 4. Спортист (Михалич)                 14    6   2   6   46:36   20             
 5. Агромел (Момчилово)                14    5   3   6   33:40   18             
 6. Факел 1935 (Гроздьово)             14    5   1   8   31:40   16             
 7. Спринт (Белоградец)                14    4   3   7   27:43   15             
 8. Аврен (Аврен)                      14    3   1  10   19:52   10             

Бележки
  - Устрем (Караманите), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ.
  - Балкан (Аспарухово), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Лудогорец (Доброплодно) се отказва от участие след I кръг без да е изиграл мач. Вместо него и с неговата програма в групата е включен Академик (Варна).
  - Академик (Варна) играе домакинските си мачове в Аксаково (през есента) и на НСБ "Спортпалас" в КК Чайка (през пролетта).

                           I кръг

13 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич)               5:2 
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)                       1:4 
15 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 1:1 

                           II кръг

20 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 отложен 
Спортист (Михалич) - Аврен (Аврен)                        6:0 
в Гроздьово: *
Академик (Варна) - Факел 1935 (Гроздьово)                 1:3 
* - в Гроздьово с решение на ЗС на БФС.
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              отложен 
22 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 1:1 
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              2:2 

                           III кръг

27 септември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Академик (Варна)                          1:1 
27 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Устрем (Караманите)              6:3 
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                  3:0 
29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 

                           IV кръг

4 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  3:2 
в Момчилово:
Академик (Варна) - Агромел (Момчилово)                    3:3 
Устрем (Караманите) - Аврен (Аврен)                       3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           1:1 

                           V кръг

11 октомври 2015 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист (Михалич) - Академик (Варна)                     1:4 
11 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)              9:1 
Аврен (Аврен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                    0:1 
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 4:1 

                           VI кръг

18 октомври 2015 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Академик (Варна)                    2:2 
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                  3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              3:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                    0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Факел 1935 е присъдена служебна загуба
    заради участие на нередовен футболист.

                           VII кръг

30 октомври 2015 г., петък, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       отложен * 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)              отложен * 
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               отложен * 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Устрем (Караманите)                    отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
8 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       3:0 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)              5:2 
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               2:2 
във Варна, ст."Спартак":
Академик (Варна) - Устрем (Караманите)                    1:1 

                           I кръг - отложени мачове

15 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 1:1 

                           II кръг - отложени мачове

22 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 1:1 
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              2:2 

                           III кръг - отложен мач

29 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 

                           VIII кръг

20 март 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 1:6 
Академик (Варна) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                 0:0 
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)               6:0 
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                      10:1 

                           IX кръг

27 март 2016 г., неделя, 15:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 2:2 
Аврен (Аврен) - Спортист (Михалич)                        3:4 
Факел 1935 (Гроздьово) - Академик (Варна)                 0:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)              4:2 

                           X кръг

3 април 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              4:2 
Устрем (Караманите) - Факел 1935 (Гроздьово)              4:0 
Академик (Варна) - Аврен (Аврен)                         10:0 
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                  9:1 

                           XI кръг

10 април 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Аврен (Аврен) - Устрем (Караманите)                       1:2 
10 април 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:1 
Агромел (Момчилово) - Академик (Варна)                    0:8 
Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)           2:3 

                           XII кръг

16 април 2016 г., събота, 16:00 ч:
Академик (Варна) - Спортист (Михалич)                     4:2 
17 април 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово)              3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    отложен 
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                 3:0 
15 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    6:3 

                           XIII кръг

24 април 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              0:3 сл. 
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    3:0 
24 април 2016 г., неделя, 17:00 ч:
Академик (Варна) - Спринт (Белоградец)                    7:2 
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  4:4 

                           XIV кръг

8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       5:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Агромел (Момчилово)              3:0 сл. 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               3:0 сл. 
Устрем (Караманите) - Академик (Варна)                    5:1 

                           XII кръг - отложен мач

15 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    6:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Вихър 1926 (Вълчи дол) XXX 4:2 1:1 3:0* 3:0 1:1 3:2 6:3 2. Устрем (Караманите) 2:2 XXX 5:1 3:5 3:0 4:0 3:0 3:0 3. Академик (Варна) 0:0 1:1 XXX 4:2 3:3 1:3 7:2 10:0 4. Спортист (Михалич) 2:2 4:4 1:4 XXX 9:1 6:0 3:1 6:0 5. Агромел (Момчилово) 0:3* 4:1 0:8 3:0 XXX 5:2 2:2 10:1 6. Факел 1935 (Гроздьово) 2:3 6:3 0:5 5:2 3:0* XXX 9:1 0:3* 7. Спринт (Белоградец) 4:2 1:6 2:2 3:2 1:1 3:0 XXX 5:0 8. Аврен (Аврен) 0:1 1:2 1:1 3:4 1:4 3:0 3:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре