« ОФГ Кюстендил 2015/16 »


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              22   20   1   1   89:16   61    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Лозно)                      22   17   2   3   51:20   53    
 3. Струма (Нови чифлик)               22   14   2   6   55:33   44    
 4. Спортист (Слокощица)               22   13   2   7   60:34   41    
 5. Елешница (Ваксево)                 22   11   5   6   41:37   38    
 6. Руен (Богослов)                    22    9   4   9   47:46   31    
 7. Славия (Граница)                   22    8   4  10   38:51   28    
 8. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    22    8   1  13   41:63   25    
 9. Септември 2005 (Жабокрът)          22    7   2  13   42:64   23    
10. Сините извори (Горна Гращица)      22    6   1  15   44:59   19    
11. Осогово (Багренци)                 22    3   2  17   15:59   11    
12. Копие (Копиловци)                  22    1   4  17   24:65    7    
--. Ябълково (Ябълково)                 5    0   0   5    5:24    - [*]

Бележки
  - Ябълково (Ябълково) се отказва от участие след V кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

30 август 2015, неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            0:3 
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:5 
Ябълково (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       2:5  /анулиран/ 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              3:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    0:3 
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      1:2 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           II кръг

6 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         1:3 
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   0:0 
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          3:1 
6 септември 2015, неделя, 18:00 ч:
Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково)                     7:2  /анулиран/ 
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   6:0 
Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      1:0 
Славия (Граница)                                          почива

                           III кръг

13 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           2:7 
Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  1:6  /анулиран/ 
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          1:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         0:2 
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 0:3 
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       1:2 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           IV кръг

20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        2:4 
Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково)                3:0 сл.  /анулиран/ 
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                3:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    1:1 
Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 2:0 
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    3:0 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           V кръг

27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        0:1 
Ябълково (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               0:3 сл.  /анулиран/ 
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  1:6 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          1:6 
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     2:5 
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           3:4 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           VI кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        2:0 
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 6:0 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът)    2:6 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 5:0 
Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково)                       анулиран 
Руен (Богослов)                                           почива

                           VII кръг

11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:5 
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:2 
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      1:2 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:1 
Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                анулиран 
Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         0:1 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           VIII кръг

18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Славия (Граница)                          1:1 
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  3:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)     анулиран 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     4:3 
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            4:0 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           IX кръг

1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       0:2 
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:5 
1 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           анулиран 
Сините извори (Горна Гращица) - Ботев (Лозно)             2:5 
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:0 
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 3:0 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           X кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           3:1 
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      5:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             5:3 
Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково)                  анулиран 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                5:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        0:5 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XI кръг

15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    3:4 
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              0:2 
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    5:3 
15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    0:2 
Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно)                        2:0 
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              0:3 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XII кръг

22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      0:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 0:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         4:2 
Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   анулиран 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Г.Гращица)     2:1 
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     0:3 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XIII кръг

29 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Славия (Граница) - Ябълково (Ябълково)                    анулиран 
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:0 
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:2 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        4:1 
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               5:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                     5:0 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XIV кръг

28 февруари 2016, неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              2:0 
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    5:1 
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            3:0 
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      3:0 
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      2:1 
Ботев (Лозно)                                             почива
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XV кръг

6 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         1:3 
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   2:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          4:6 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   2:9 
Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно)                      0:1 
Славия (Граница)                                          почива
Руен (Богослов)                                           почива

                           XVI кръг

13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           1:0 
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 отложен 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         отложен 
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       отложен 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          отложен 
30 април 2016, събота, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 2:0 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         6:0 
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       2:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          5:0 
Струма (Нови чифлик)                                      почива
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XVII кръг

20 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        1:7 
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    1:4 
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                1:3 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно)                 0:5 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    5:0 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XVIII кръг

27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        4:0 
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           2:0 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          5:2 
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  6:2 
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     2:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XIX кръг

3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        2:3 
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   1:3 
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:1 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    4:1 
Руен (Богослов)                                           почива
Ботев (Лозно)                                             почива

                           XX кръг

10 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци)                         4:0 
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      2:2 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  3:0 
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      3:1 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XXI кръг

17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    0:7 
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     2:6 
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  2:2 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          0:1 
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            3:2 
Елешница (Ваксево)                                        почива
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XXII кръг

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       4:0 
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   3:1 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   7:2 
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 1:2 
Осогово (Багренци)                                        почива
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XVI кръг - отложени мачове

30 април 2016, събота, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 2:0 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         6:0 
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       2:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          5:0 

                           XXIII кръг

2 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      5:3 
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        2:2 
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             2:2 
2 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                0:4 
Руен (Богослов) - Ботев (Лозно)                           1:2 
Спортист (Слокощица)                                      почива
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XXIV кръг

8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              1:4 
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    2:1 
Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        5:2 
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    2:2 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица)    2:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              5:1 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XXV кръг

15 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         2:1 
Сините извори (Г.Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът)     0:3 
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     3:0 
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно)                      1:3 
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 2:3 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXVI кръг

18 май 2016, сряда, 17:00 ч:
в Копиловци:
Ботев (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:2 
22 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        1:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               2:2 
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      6:0 
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               1:5 
Копие (Копиловци)                                         почива
Славия (Граница)                                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 5:0 2:0 5:1 5:0 7:2 3:0 6:0 6:0 4:3 3:0 5:0 --- 2. Ботев (Лозно) 1:2 XXX 1:0 0:0 5:2 3:1 1:1 1:0 2:0 3:1 4:0 4:0 --- 3. Струма (Нови чифлик) 3:2 0:1 XXX 1:5 0:0 2:1 3:1 3:0 5:2 5:1 6:0 3:0 --- 4. Спортист (Слокощица) 0:3 1:3 1:2 XXX 1:2 1:1 1:2 5:1 3:1 3:1 2:0 6:2 (3:0) 5. Елешница (Ваксево) 0:4 2:0 2:3 3:0 XXX 2:2 2:2 2:0 3:0 2:0 0:0 1:1 --- 6. Руен (Богослов) 0:0 1:2 0:2 0:7 1:2 XXX 2:4 2:1 5:1 2:0 3:0 2:0 (7:2) 7. Славия (Граница) 1:5 0:1 1:5 1:3 2:5 1:7 XXX 2:2 0:2 1:1 3:0 2:1 --- 8. Струмска слава 1956 (Търновлаг) 2:9 2:7 5:0 0:3 6:0 4:2 0:5 XXX 2:6 2:1 3:0 4:0 --- 9. Септември 2005 (Жабокрът) 0:2 0:5 1:6 4:6 0:3 2:2 1:4 4:1 XXX 2:1 4:0 5:3 --- 10. Сините извори (Горна Гращица) 2:6 2:5 5:3 1:2 2:3 3:4 5:0 5:3 0:3 XXX 4:1 1:3 --- 11. Осогово (Багренци) 1:3 0:1 0:1 0:3 2:1 1:5 0:3 0:1 3:2 1:2 XXX 2:2 --- 12. Копие (Копиловци) 0:2 0:1 2:2 1:6 1:4 1:2 1:2 0:2 2:2 1:3 3:4 XXX --- 13. Ябълково (Ябълково) (0:3) --- --- --- (1:6) --- --- --- --- (2:5) --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марек 1915 (Дупница)               20   19   1   0   89:8    58 [+]    Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор (Бобов дол)                 20   13   0   7   55:20   39             
 3. Левски (Кочериново)                20   12   2   6   59:28   38             
 4. Ботев (Бобошево)                   19   10   4   5   47:30   34             
 5. Мусала (Рила)                      20    9   2   9   33:42   29              [2 0 0  4:0  6]
 6. Славия 2000 (Яхиново)              20    9   2   9   39:44   29              [0 0 2  0:4  0]
 7. Горица (Овчарци)                   20    7   4   9   34:50   25             
 8. Ботев 2009 (Джерман)               20    5   3  12   30:66   18             
 9. Рилец 1948 (Ресилово)              18    4   3  11   24:54   15             
10. Бенковски 53 (Сапарево)            19    4   2  13   21:40   14             
11. Ива (Боровец)                      20    4   1  15   20:69   13             
--. Сокол (Самораново)                  1    0   0   1    0:3     - [+][*]      

Бележки
  - Марек 1915 (Дупница) и Сокол (Самораново) се включват в групата.
  - Сокол (Самораново) се отказва след I кръг. Резултатът му е анулиран, а противниците му по програма до края почиват.
  - Мачовете от XII кръг Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово) и от XVI кръг Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево) са анулирани.

                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 53 (Сапарево)           2:1 
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      1:2 
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          2:3 
6 септември 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски (Кочериново) - Марек 1915 (Дупница)                0:3 
Миньор (Бобов дол) - Сокол (Самораново)                   3:0 сл.  /анулиран/ 
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  4:0 

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                2:4 
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     5:0 
Сокол (Самораново) - Мусала (Рила)                        анулиран 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   1:1 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                 1:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               0:0 

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Миньор (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово)                9:0 
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      2:4 
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             3:0 
Мусала (Рила) - Марек 1915 (Дупница)                      1:6 
Ботев (Бобошево) - Сокол (Самораново)                     анулиран 

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           1:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   1:1 
Сокол (Самораново) - Ива (Боровец)                        анулиран 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   3:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     0:2 
Левски (Кочериново) - Миньор (Бобов дол)                  3:2 

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Бенковски 53 (Сапарево)              2:0 
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       1:3 
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  6:0 
Ива (Боровец) - Марек 1915 (Дупница)                      0:6 
Горица (Овчарци) - Сокол (Самораново)                     анулиран 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              2:1 

                           VI кръг

11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Горица (Овчарци)                   5:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            4:5 
Сокол (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)                анулиран 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     3:0 
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    0:0 
Миньор (Бобов дол) - Мусала (Рила)                        0:1 

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   отложен 
Ботев (Бобошево) - Миньор (Бобов дол)                     2:1 
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       0:3 сл. 
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  1:0 
в Дупница, ст."Бончук":
Славия 2000 (Яхиново) - Марек 1915 (Дупница)              1:5 
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол (Самораново)                 анулиран 
29 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   3:0 сл. 

                           VIII кръг

1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Сокол (Самораново)              анулиран 
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    0:3 
Миньор (Бобов дол) - Ива (Боровец)                        3:0 
1 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман)               8:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             1:1 
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          0:2 

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             0:3 
Горица (Овчарци) - Миньор (Бобов дол)                     0:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              1:4 
Сокол (Самораново) - Марек 1915 (Дупница)                 анулиран 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                3:0 
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               1:2 

                           X кръг

15 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол (Самораново)                анулиран 
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                6:0 
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          3:2 
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          3:1 
15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Марек 1915 (Дупница)            0:3 
Миньор (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)                8:0 

                           XI кръг

22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:0 
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       4:1 
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор (Бобов дол)                 0:3 
Сокол (Самораново) - Левски (Кочериново)                  анулиран 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Рилец 1948 (Ресилово)              8:0 

                           VII кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   3:0 сл. 

                           XII кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)           анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след края на сезона.
Марек 1915 (Дупница) - Левски (Кочериново)                3:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      2:2 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  1:1 
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          1:5 
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XIII кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                0:0 
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     0:5 
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   4:1 
Миньор (Бобов дол) - Марек 1915 (Дупница)                 0:5 
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               6:2 
Мусала (Рила)                                             почива

                           XIV кръг

27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      2:3 
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  5:2 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)             3:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор (Бобов дол)                2:6 
Марек 1915 (Дупница) - Мусала (Рила)                      5:0 
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XV кръг

3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           3:0 
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   2:1 
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:0 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Марек 1915 (Дупница)                   0:6 
Миньор (Бобов дол) - Левски (Кочериново)                  1:2 
Ива (Боровец)                                             почива

                           XVI кръг

10 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след края на сезона.
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              1:9 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Миньор (Бобов дол)              3:0 
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       7:1 
Марек 1915 (Дупница) - Ива (Боровец)                      8:1 
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XVII кръг

17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:2 
17 април 2016, неделя, 11:30 ч:
Мусала (Рила) - Миньор (Бобов дол)                        0:3 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            3:0 
Горица (Овчарци) - Марек 1915 (Дупница)                   2:2 
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    4:3 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           XVIII кръг

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       9:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  2:2 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   4:1 
Миньор (Бобов дол) - Ботев (Бобошево)                     1:0 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново)              3:0 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           XIX кръг

2 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             2:1 
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    1:4 
Ива (Боровец) - Миньор (Бобов дол)                        0:2 
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          3:3 
2 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Марек 1915 (Дупница)               0:4 
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           XX кръг

8 май 2016, неделя:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                3:0 
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             3:0 
Миньор (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                     3:0 
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               6:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              4:1 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XXI кръг

15 май 2016, неделя:
Марек 1915 (Дупница) - Бенковски 53 (Сапарево)            3:0 
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                3:0 
Славия 2000 (Яхиново) - Миньор (Бобов дол)                0:3 
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:1 
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          0:4 
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XXII кръг

22 май 2016, неделя:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   0:3 
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       9:2 
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     3:0 
Миньор (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман)                 6:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Марек 1915 (Дупница)              1:2 
Левски (Кочериново)                                       почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марек 1915 (Дупница) XXX 1:0 3:2 3:0 5:0 3:0 5:0 8:0 8:0 3:0 8:1 --- 2. Миньор (Бобов дол) 0:5 XXX 1:2 1:0 0:1 8:0 3:0 6:1 9:0 2:0 3:0 (3:0) 3. Левски (Кочериново) 0:3 3:2 XXX 0:0 7:1 6:0 0:3 6:0 6:2 3:0 9:0 --- 4. Ботев (Бобошево) 0:6 2:1 4:3 XXX 3:3 4:0 9:2 4:1 6:0 3:0 3:1 --- 5. Мусала (Рила) 1:6 0:3 1:3 0:2 XXX 3:0 3:2 1:2 3:0 3:0* 3:0 --- 6. Славия 2000 (Яхиново) 1:5 0:3 1:2 1:1 0:1 XXX 5:2 2:1 2:1 3:0 5:0 --- 7. Горица (Овчарци) 2:2 0:2 1:4 4:1 3:1 1:2 XXX 2:1 1:0 0:0 1:5 --- 8. Ботев 2009 (Джерман) 0:4 0:3 3:0 1:1 2:2 1:9 1:1 XXX 1:4 3:0 2:3 --- 9. Рилец 1948 (Ресилово) 1:2 2:6 0:0 --- 0:2 1:1 2:2 4:1 XXX 2:1 3:0 --- 10. Бенковски 53 (Сапарево) 0:3 3:0 3:0 3:0 4:1 1:2 2:4 4:5 --- XXX 0:3 --- 11. Ива (Боровец) 0:6 0:2 0:3* 0:4 0:3 0:5 2:3 2:4 3:2 0:0 XXX --- 12. Сокол (Самораново) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

25 май 2016, сряда, 17:00 ч:
в Бобошево:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              1:2 (1:1) 
  [1:0 Жорж Георгиев 26', 1:1 Радостин Джогански 28', 1:2 Росен Йорданов 86']

нагоре


Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре