Елитна група (U-15) 2015/16

Деца (род.2001-02):
« Елитна група (U-15) 2015/16 »

Bulgaria Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черно море (Варна) 16 12 1 3 51:7 37 Републиканско 2. Лудогорец 1945 (Разград) 16 11 2 3 33:17 35 Републиканско 3. Дунав 2010 (Русе) 16 5 5 6 17:23 20 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 4. Спартак 1918 (Варна) 16 5 2 9 14:28 17 5. Добруджа 1919 (Добрич) 16 0 4 12 8:48 4
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич; - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав" в Русе; - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград; - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна.

Елитна група (U-15): Северозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Литекс (Ловеч) 16 14 2 0 127:4 44 Републиканско 2. Етър В.Търново (Велико Търново) 16 12 3 1 91:13 39 Републиканско 3. Монтана 1921 (Монтана) 16 10 3 3 53:15 33 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 4. Спартак Плевен (Плевен) 16 10 1 5 56:32 31 5. Ботев (Враца) 16 7 2 7 69:21 23 6. Бдин 1923 (Видин) 16 7 1 8 42:64 22 7. Янтра 1919 (Габрово) 16 4 0 12 24:138 12 8. Кариана (Ерден) 16 1 0 15 9:124 3 9. Видин (Видин) 16 1 0 15 5:65 3 [*]
Бележки - Видин (Видин) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат слуежбни победи с 3:0.

Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 30 27 2 1 132:14 83 Републиканско 2. ЦСКА (София) 30 26 2 2 120:19 80 Републиканско 3. Славия 1913 (София) 30 25 0 5 105:22 75 Републиканско 4. ДИТ Спорт (София) 30 23 1 6 121:25 70 Републиканско 5. Левски-Раковски (София) 30 18 4 8 78:37 58 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 16 2 12 65:54 50 7. Локомотив 1929 (София) 30 13 7 10 37:29 46 8. Ферион (София) 30 14 2 14 45:67 44 9. Пирин (Благоевград) 30 14 1 15 52:49 43 10. Чавдар (Етрополе) 30 9 6 15 27:46 33 11. Велбъжд (Кюстендил) 30 7 6 17 30:63 27 12. Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 4 19 18:64 25 13. Миньор (Перник) 30 5 6 19 23:90 21 14. Марек 1915 (Дупница) 30 3 5 22 13:79 14 [1 0 1 1:1 3, -66 обща ГР] 15. БМ Спорт (София) 30 4 2 24 18:112 14 [1 0 1 1:1 3, -94 обща ГР] 16. ЕСФА (София) 30 3 2 25 19:133 11
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София; - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил; - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София; - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта; - ЕСФА (София) - комплекс "Царско село", СОфия; - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София; - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци; - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник; - ФК Миньор (Перник) - ст."Димова махала", Перник; - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София; - Ферион (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта; - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори. - Първоначално заявки за участие в групата подават и Локомотив (София) и ОФК Костинброд (Костинброд), но и двата отбора се отказват преди началото на сезона.

Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив 1926 (Пловдив) 20 17 1 2 63:14 52 Републиканско [1 1 0 5:4 4] 2. Ботев (Пловдив) 20 17 1 2 94:14 52 Републиканско [0 1 1 4:5 1] 3. Берое (Стара Загора) 20 13 3 4 67:22 42 Републиканско 4. Сокол 1996 (Марково) 20 13 2 5 49:16 41 Републиканско 5. Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 10 1 9 31:25 31 Републиканско [2 0 0 4:0 6] ------------------------------------------------------------------- 6. Асеновец 2005 (Асеновград) 20 10 1 9 30:28 31 [0 0 2 0:4 0] 7. Черноморец Бургас (Бургас) 20 8 1 11 26:37 25 8. Брестник 1948 (Пловдив) 20 4 6 10 20:58 18 9. Хасково (Хасково) 20 5 1 14 20:59 16 10. Несебър (Несебър) 20 2 3 15 20:72 9 11. Металик 1938 (Сопот) 20 1 0 19 9:84 3
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове както следва: - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - на Градски стадион в Българово; - Хасково (Хасково) - на ст."Хасково", Хасково; - останалите отбори - на основните или помощни игрища на стадионите, където играят и мъжките отбори на клуба.