Деца (род.2002-03):
Републиканско първенство 2016/17



1/8 финали

Черноморец 1919 (Бургас)00 Левски-Раковски (София)30
Черно море (Варна)0 (1)2 Нефтохимик 1962 (Бургас)2 (3)0 след дузпи
Ботев (Враца)00 ЦСКА (София)51
Лудогорец 1945 (Разград)63 Локомотив 1929 (София)00
Славия 1913 (София)33 Берое (Стара Загора)10
Етър ВТ (Велико Търново)21 Локомотив (Горна Оряховица)10
Ботев (Пловдив)31 Локомотив 1926 (Пловдив)11
Левски (София)02 Дунав 2010 (Русе)01

1/4 финали

Левски-Раковски (София)10 Нефтохимик 1962 (Бургас)21
ЦСКА (София)11 Лудогорец 1945 (Разград)02
Славия 1913 (София)60 Етър ВТ (Велико Търново)41
Ботев (Пловдив)24 Левски (София)41

1/2 финали

Нефтохимик 1962 (Бургас)01 Лудогорец 1945 (Разград)23
Славия 1913 (София)21 Ботев (Пловдив)51

Финал

Лудогорец 1945 (Разград)0 Ботев (Пловдив)2


1/8 финали

Жребий: 5 юни 2017 г., понеделник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

8 юни 2017, четвъртък, 10:30 ч:
в Бургас, ст."Черноморец" - терен 1:
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски-Раковски (София)        0:0 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1929 (София)         3:0 (0:0) 
  [1:0 Петър Георгиев 55', 2:0 Хидает Хюсеин 63', 3:0 Онур Чолак 67']
8 юни 2017, четвъртък, 18:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Ангел Генчев 19', 1:1 Мерт Салимехмед 47']
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                3:0 (1:0) 
  [3:0 Красимир Панчев 5',55',70']
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Митев 48']
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        2:1 (2:1) 
  [1:0 Тодор Найдин 2', 1:1 Преслав Папарков 5', 2:1 Тодор Найдин 24']
във Враца, ст."Христо Ботев":
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              0:1 (0:0) 
  [0:1 Любомир Митков 57']
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             2:0 (1:0) 
  [1:0 Росен Светославов 3', 2:0 Джан Хасан 60']

                           Срещи реванш

11 юни 2017, неделя, 10:30 ч:
в София, ст."Раковски":
Левски-Раковски (София) - Черноморец 1919 (Бургас)        3:0 (2:0); общ резултат: 3:0 
  [1:0 Доменик Маринов 13', 3:0 Георги Вълков 28',38']
в Русе, ст."РУ Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:0; общ резултат: 1:2 
  [чк: Преслав Папарков (Д) 65', Георги Владимиров (Л) 65']
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 (0:2); общ резултат: 0:9 
  [0:1 Даниел-Виктор Кънчев 21', 0:2 Петър Георгиев 31', 0:3 Костадин Илиев 41',
   0:5 Калоян Симеонов 57',63'; 0:6 Стилян Спасов 68']
11 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:3 (0:2); общ резултат: 2:4 
  [0:1 Аспарух Славов 6', 0:2 Станислав Шопов 11', 1:2 Христиан Томов 42',
   1:3 Аспарух Славов 54']
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:3 (0:0); общ резултат: 1:6 
  [0:1 Красимир Панчев 40'-д, 1:1 Димитър Спасов 55', 1:3 Красимир Панчев 60',70']
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:2 (0:0); общ резултат: 1:3 
  [0:1 Стелиян Добрев 39', 0:2 Марио Балъков 54', 1:2 Иван Славов 60']
в Панчарево - терен 1:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              5:0 (3:0); общ резултат: 6:0 
  [1:0 Емил Ценов 16', 2:0 Атанас Няголов 20', 3:0 Кристиян Атанасов 28',
   4:0 Михаил Ангелов 65', 5:0 Марио Попов 70']
в Българово:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             2:0 (1:0); при дузпите: 3:1; общ резултат: 2:2 
  [1:0 Цветомир Цайков 25', 2:0 Димитър Примов 50']
  [дузпи:
   неф: Павел Русев, Дамян Руменов, Валентин Димитров - вкарват; Димитър Примов - аут;
   чмо: Джан Хасан - вкарва; Радостин Желев, Радостин Станков, Светослав Николов - спасени от Мехмедемин Адем]

нагоре


1/4 финали

Жребий: 13 юни 2017 г., вторник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

16 юни 2017, петък, 10:30 ч:
в София, ст."Раковски":
Левски-Раковски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Павел Русев 35']
  [чк: Иво Георгиев (Н) 68']
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:2 (1:1) 
  [0:1 Петър Георгиев 20', 1:1 Марио Гуглин 30', 1:2 Калоян Симеонов 54']
16 юни 2017, петък, 18:00 ч:
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:1 (0:1) 
  [0:1 Десислав Пенев 7']
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          4:1 (2:0) 
  [1:0 Слави Шопов 17', 2:0 Иво Казаков 22', 3:0 Слави Шопов 40',
   4:0 Иво Казаков 48', 4:1 Мартин Петков 60']

                           Срещи реванш

19 юни 2017, понеделник, 10:30 ч:
в Българово:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски-Раковски (София)        2:1 (0:0); общ резултат: 3:1 
  [1:0 Павел Русев 45'-д, 2:0 Димитър Примов 55', 2:1 Йоан Асенов 63']
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   0:1 (0:0); общ резултат: 2:2 
  [0:1 Емил Ценов 65']
19 юни 2017, понеделник, 18:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)            4:6 (4:3); общ резултат: 5:6 
  [0:1 Красимир Панчев 9', 2:1 Стелиян Добрев 12',13'; 2:2 Тома Ушагелов 19',
   4:2 Димитър Митев 20',22'; 4:3 Александър Дилов 31', 4:4 Тома Ушагелов 38',
   4:5 Красимир Панчев 70'+1', 4:6 Тома Ушагелов 70'+3']
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          4:2 (1:2); общ резултат: 5:6 
  [1:0 Тодор Найдин 1', 1:1 Аспарух Славов 21', 1:2 Мартин Русев 35',
   2:2 Мартин Хайдаров 50', 3:2 Радослав Гайдов 53', 4:2 Богдан Костов 64']

нагоре


1/2 финали

Жребий: 21 юни 2017 г., сряда, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

24 юни 2017, събота, 18:00 ч:
в Българово:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:3 (0:2) 
  [0:1 Димитър Василев 4', 0:2 Петър Георгиев 8', 1:2 Димитър Примов 54',
   1:3 Димитър Василев 56']
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:1 (0:0) 
  [1:0 Тома Ушагелов 41', 1:1 Иво Казаков 69']

                           Срещи реванш

27 юни 2017, вторник, 18:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       2:0 (1:0); общ резултат: 5:1 
  [1:0 Петър Георгиев 28', 2:0 Хидает Хюсеин 40']
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     5:2 (4:1); общ резултат: 6:3 
  [1:0 Иво Казаков 4', 1:1 Тома Ушагелов 5', 2:1 Георги Трифонов 12',
   3:1 Иво Казаков 13', 4:1 Георги Трифонов 15', 4:2 Кристиян Тодоров 38',
   5:2 Станислав Шопов 70'+2']

нагоре


Финал

1 юли 2017, събота, 19:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                0:2 (0:1) * 
  [0:1 Станислав Шопов 34', 0:2 Иво Казаков 59'-д], ~ 300 зрители
* - първоначално насрочен зя 18:00 ч, в деня на мача изместен с час по-късно
    заради три поредни дни на 38 С температура във Велико Търново.

нагоре