ОГ Благоевград 2016/17

« ОГ Благоевград 2016/17 »


"А" ОГ Благоевград

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 2008 (Крупник) 18 16 0 2 58:19 48 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Места (Хаджидимово) 18 15 2 1 66:19 47 [*] 3. Белица 2015 (Белица) 18 12 1 5 58:28 37 4. Малеш 1940 (Микрево) 18 11 1 6 53:31 34 [*] 5. Авангард (Бачево) 18 5 5 8 31:39 20 [1 1 0 5:3 4] 6. Ураган 1970 (Горно Драглище) 18 6 2 10 29:42 20 [0 1 1 3:5 1] 7. Миньор 2016 (Елешница) 18 5 3 10 37:47 18 [+] 8. Перун 1978 (Кресна) 18 5 1 12 28:78 16 9. Планинец (Годлево) 18 4 0 14 31:67 12 10. Стрела 2003 (Вълкосел) 18 3 1 14 16:37 10
Бележки - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип. - Малеш 1940 (Микрево), шампион през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига, след което се обединява с Пирин 1941 (Разлог), който така придобива място в Трета лига. Малеш 1940 е възстановен и се включва в "А" ОФГ. - Места 1929 (Хаджидимово), 2-ри в подгрупа "Места" изток през изминалия сезон; е преименуван на Места. - Миньор 2016 (Елешница) се включва в групата. - Авангард (Бачево) играят домакинските си мачове в Годлево. - Малеш 1940 (Микрево) играят домакинските си мачове в Струмяни. - Ураган 1970 (Горно Драглище) играят домакинските си мачове в Елешница. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Белица 2015 (Белица) - Перун 1978 (Кресна) 4:1 Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево) отложен в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор 2016 (Елешница) 0:1 Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево) 1:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Места (Хаджидимово) 1:3 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево) 1:3 II кръг 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово) 2:2 в Годлево: Авангард (Бачево) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:2 Миньор 2016 (Елешница) - Левски 2008 (Крупник) 1:5 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 8:1 Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево) 4:1 I кръг - отложен мач 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево) 1:3 III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна) 6:1 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица) 0:4 Левски 2008 (Крупник) - Малеш 1940 (Микрево) 3:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница) 2:0 Места (Хаджидимово) - Авангард (Бачево) 4:0 IV кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Авангард (Бачево) 4:0 Миньор 2016 (Елешница) - Места (Хаджидимово) 1:3 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:2 Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник) 3:1 Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:3 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна) 5:1 Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево) 3:1 Стрела 2003 (Вълкосел) - Белица 2015 (Белица) 0:4 Места (Хаджидимово) - Малеш 1940 (Микрево) 4:1 в Годлево: Авангард (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница) 1:1 VI кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Миньор 2016 (Елешница) 1:0 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Авангард (Бачево) 5:0 Белица 2015 (Белица) - Места (Хаджидимово) 2:3 Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел) 2:1 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник) 1:2 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) 7:3 Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 0:3 Места (Хаджидимово) - Планинец (Годлево) 6:0 в Годлево: Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица) 1:1 Миньор 2016 (Елешница) - Малеш 1940 (Микрево) 1:3 VIII кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Малеш 1940 (Микрево) 1:6 Белица 2015 (Белица) - Миньор 2016 (Елешница) 3:2 Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево) 2:1 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места (Хаджидимово) 1:5 Левски 2008 (Крупник) - Стрела 2003 (Вълкосел) 2:0 IX кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Стрела 2003 (Вълкосел) - Перун 1978 (Кресна) 3:0 Места (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник) 2:1 в Годлево: Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:2 Миньор 2016 (Елешница) - Планинец (Годлево) 6:0 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Белица 2015 (Белица) 5:2 X кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица) 0:7 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Планинец (Годлево) 5:2 Миньор 2016 (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:1 в Годлево: Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник) 2:3 Места (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел) 1:0 XI кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна) 13:1 Стрела 2003 (Вълкосел) - Авангард (Бачево) 1:1 Левски 2008 (Крупник) - Миньор 2016 (Елешница) 5:0 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш 1940 (Микрево) 3:0 Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица) 1:8 XII кръг 26 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево) отложен Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) отложен в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) отложен Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел) отложен в Годлево: Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово) отложен 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево) 3:0 Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) 0:2 Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Годлево: Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово) 2:3 XIII кръг 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в Годлево: Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна) 7:0 Места (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш 1940 (Микрево) 0:1 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево) 3:1 2 април 2017 г., неделя, 18:30 ч: Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица) 4:2 XIV кръг 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:1 Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник) 0:5 Белица 2015 (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово) 0:0 Миньор 2016 (Елешница) - Авангард (Бачево) 1:1 XV кръг 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Миньор 2016 (Елешница) - Перун 1978 (Кресна) 9:4 в Годлево: Авангард (Бачево) - Малеш 1940 (Микрево) 3:1 Места (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица) 6:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево) 3:0 Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 4:3 XVI кръг 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник) 0:3 сл. в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел) 1:0 Планинец (Годлево) - Места (Хаджидимово) 2:5 Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево) 5:1 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница) 4:5 XVII кръг 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Перун 1978 (Кресна) 5:1 Миньор 2016 (Елешница) - Белица 2015 (Белица) 1:3 в Годлево: Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево) 3:2 Места (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник) 1:2 XVIII кръг 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 Левски 2008 (Крупник) - Места (Хаджидимово) 5:0 в Елешница: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево) 1:3 Планинец (Годлево) - Миньор 2016 (Елешница) 8:4 Белица 2015 (Белица) - Малеш 1940 (Микрево) 0:1 XII кръг - отложени мачове 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево) 3:0 Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 в Струмяни: Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) 0:2 Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Годлево: Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово) 2:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2008 (Крупник) XXX 5:0 4:2 3:0 1:0 4:3 5:0 7:3 3:1 2:0 2. Места (Хаджидимово) 2:1 XXX 6:0 4:1 4:0 3:0 3:0 13:1 6:0 1:0 3. Белица 2015 (Белица) 3:1 2:3 XXX 0:1 5:1 3:0 3:2 4:1 4:1 3:0 4. Малеш 1940 (Микрево) 0:2 0:0 5:2 XXX 5:0 8:1 4:5 5:1 5:2 5:2 5. Авангард (Бачево) 2:3 2:3 1:1 3:1 XXX 2:2 1:1 7:0 3:2 3:2 6. Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:2 1:5 0:4 3:0 1:3 XXX 0:1 5:1 3:1 1:0 7. Миньор 2016 (Елешница) 1:5 1:3 1:3 1:3 1:1 1:1 XXX 9:4 6:0 3:0 8. Перун 1978 (Кресна) 0:3* 2:2 0:7 1:6 4:0 2:1 1:0 XXX 3:0 3:0 9. Планинец (Годлево) 0:5 2:5 1:8 1:3 2:1 2:3 8:4 6:1 XXX 2:1 10. Стрела 2003 (Вълкосел) 1:2 1:3 0:4 0:1 1:1 0:3 2:0 3:0 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Изтребител (Ново Делчево) 16 12 2 2 58:15 38 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Орел (Лебница) 16 10 2 4 53:32 32 3. Локомотив (Дамяница) 15 9 3 3 49:27 30 4. Бистрица (Катунци) 16 9 1 6 53:33 28 5. Спартак (Склаве) 15 8 2 5 38:18 26 6. Спортист (Струма/Лебница) 16 7 3 6 43:25 24 7. Еделвайс Цветанов (Поленица) 16 3 1 12 24:94 10 [+] 8. Левуново 2014 (Левуново) 16 3 0 13 28:69 9 9. Рилци 2006 (Рилци) 16 3 0 13 13:46 9 --. Ветрен (Полена) 9 4 1 4 28:21 -- [*]
Бележки - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип. - Еделвайс Цветанов (Поленица) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на изкуственото игрище на ст."Спартак" в Сандански. - На 24 ноември 2016 г. Ветрен (Полена) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от IX кръг срещу Изтребител. Резултатите му се анулират, а през следващия сезон отборът започва с 6 отнети точки. - Рилци 2006 (Рилци) се отказва от по-нататъшно участие след XI кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) 2:1 /анулиран/ Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново) 4:1 Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница) 2:3 Локомотив (Дамяница) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 11:0 Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци) 6:4 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци) 5:1 /анулиран/ в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен: Еделвайс Цветанов (Полен.) - Изтребител (Ново Делчево) 1:12 Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница) 2:3 Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) 1:4 Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве) 3:1 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена) 3:1 /анулиран/ Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) отложен Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) 7:3 Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница) 3:1 Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 12:2 26 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ветрен (Полена) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 7:1 /анулиран/ Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци) 4:2 Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево) 0:7 Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) 1:6 Спартак (Склаве) - Орел (Лебница) 4:3 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) 1:1 /анулиран/ Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) 2:1 Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново) 9:0 в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен: Еделвайс Цветанов (Полен.) - Спортист (Струма/Лебница) 0:3 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ветрен (Полена) - Спортист (Струма/Лебница) 3:0 /анулиран/ Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 5:1 Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци) 1:3 Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево) отложен Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница) 3:1 26 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево) 0:1 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена) 2:1 /анулиран/ Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница) 5:1 Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве) отложен в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен: Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци) отложен Спортист (Струма/Лебница) - Левуново 2014 (Левуново) 7:2 3 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве) 3:2 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци) 2:4 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново) 9:4 /анулиран/ Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма/Лебница) 2:1 Спартак (Склаве) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 9:0 Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци) отложен Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево) 1:0 10 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци) 4:3 IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена) 7:0 сл. * /анулиран/ * - прекратен в 56' при 4:1, след като гостите напускат терена. Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница) 1:3 в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен: Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница) 2:9 Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве) 0:2 Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 III кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2 VI кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево) 0:1 VII кръг - отложени мачове 3 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве) 3:2 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци) 2:4 VIII кръг - отложен мач 10 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци) 4:3 X кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) 1:6 Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница) 3:4 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Локомотив (Дамяница) 3:3 Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево) 4:1 Рилци 2006 (Рилци) почива XI кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Изтребител (Ново Делчево) - Еделвайс Цветанов (Полен.) 7:0 Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница) 1:1 Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново) 3:2 Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) 2:0 Бистрица (Катунци) почива XII кръг 26 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) отложен Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) отложен Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево) отложен Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци) отложен 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) 0:3 Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) 2:4 Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево) 1:1 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци) 4:1 Спартак (Склаве) почива XIII кръг 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница) 2:1 Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново) 5:1 Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 Орел (Лебница) - Спартак (Склаве) 3:3 Еделвайс Цветанов (Поленица) почива XIV кръг 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево) 0:3 Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци) 0:1 Спортист (Струма/Лебница) - Еделвайс Цветанов (Полен.) 7:0 Орел (Лебница) почива XV кръг 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Еделвайс Цветанов (Поленица) - Левуново 2014 (Левуново) 5:3 Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве) 1:0 Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница) 0:4 Спортист (Струма/Лебница) почива XVI кръг 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево) 0:0 Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци) 1:0 Рилци 2006 (Рилци) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 0:3 Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница) 1:6 Локомотив (Дамяница) почива XVII кръг 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Струма/Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спартак (Склаве) 0:3 Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница) 2:1 Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница) 3:1 Левуново 2014 (Левуново) почива XVIII кръг 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци) 3:3 Орел (Лебница) - Еделвайс Цветанов (Поленица) 5:1 Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница) 0:0 Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) 0:3 Изтребител (Ново Делчево) почива XII кръг - отложени мачове 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) 0:3 Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) 2:4 Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево) 1:1 Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци) 4:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Изтребител (Ново Делчево) XXX 5:1 3:1 6:4 1:0 3:1 7:0 5:1 3:0 (7:0) 2. Орел (Лебница) 0:0 XXX 3:1 4:3 3:3 2:3 5:1 3:2 4:2 (1:1) 3. Локомотив (Дамяница) 1:0 0:4 XXX 3:3 2:1 1:1 11:0 7:3 3:0 (2:1) 4. Бистрица (Катунци) 4:1 2:1 1:3 XXX 3:2 2:1 12:2 9:0 3:0 --- 5. Спартак (Склаве) 0:1 4:3 --- 1:0 XXX 0:0 9:0 4:1 2:0 (3:1) 6. Спортист (Струма/Лебница) 1:1 3:4 2:3 4:2 0:2 XXX 7:0 7:2 3:0 --- 7. Еделвайс Цветанов (Поленица) 1:12 2:9 3:3 4:1 0:3 0:3 XXX 5:3 2:4 --- 8. Левуново 2014 (Левуново) 0:7 1:4 2:4 0:1 1:6 1:6 5:1 XXX 3:0 --- 9. Рилци 2006 (Рилци) 0:3 0:3 1:6 1:3 3:1 2:1 0:3 0:3 XXX (2:1) 10. Ветрен (Полена) --- --- --- (5:1) --- (3:0)(7:1)(9:4) --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Подгорец (Коларово) 22 14 3 5 58:29 45 [0 2 0 2:2 2, 2 гола на чужд терен] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Струма (Марикостиново) 22 14 3 5 57:24 45 [0 2 0 2:2 2, 0 гола на чужд терен] 3. Огражден 1955 (Първомай) 22 13 4 5 66:25 43 [*] 4. Локомотив (Генерал Тодоров) 22 11 5 6 48:39 38 5. Светкавица (Митино) 22 11 3 8 67:50 36 [*] 6. Граничар (Кулата) 22 9 6 7 50:39 33 [+] 7. Калабак (Самуилово) 22 10 1 11 58:50 31 [1 0 1 4:2 3] 8. Ураган (Михнево) 22 10 1 11 47:53 31 [1 0 1 2:4 3] 9. Беласица 08 (Беласица) 22 9 3 10 48:53 30 [*] 10. Вихър (Кавракирово) 22 8 1 13 34:59 25 11. Огражденец (Кърналово) 22 5 2 15 43:67 17 12. Стрела (Петрич) 22 2 0 20 25:113 6 [+]
Бележки - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип. - Беласица 08 (Беласица) и Светкавица (Митино), извадени през изминалия сезон; се включват в групата. - Първомай (Първомай), изваден през изминалия сезон; е възстановен като Огражден 1955 и се включва в групата. - Стрела (Петрич) и Граничар (Кулата) се включват в групата. - Стрела (Петрич) играе домакинските си мачове в Беласица. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово) отложен Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай) 1:6 Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 1:1 Ураган (Михнево) - Граничар (Кулата) 2:3 Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино) 2:0 Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) 5:0 11 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово) 3:0 II кръг 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Стрела (Петрич) 3:1 Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово) 5:4 Граничар (Кулата) - Струма (Марикостиново) 1:0 Локомотив (Генерал Тодоров) - Ураган (Михнево) 6:2 Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово) 5:0 Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) отложен 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) 3:0 III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово) 5:3 Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица) 2:1 Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай) 0:7 Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров) 2:0 Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата) 3:0 в Беласица: Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино) 3:5 IV кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино) 3:4 Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич) 2:0 Локомотив (Генерал Тодоров) - Подгорец (Коларово) 0:1 Огражден 1955 (Първомай) - Струма (Марикостиново) 2:0 Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево) 1:2 Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово) 5:1 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово) 5:2 Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово) 1:4 Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица) 4:0 Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай) 2:1 в Беласица: Стрела (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров) 0:3 Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата) 3:3 VI кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Граничар (Кулата) 1:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино) 2:1 Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич) 4:0 Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово) 2:1 Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново) 1:2 Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево) 3:2 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово) 1:1 Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово) 2:1 Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) 2:2 в Беласица: Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица) 1:7 Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай) 3:3 Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров) 4:4 VIII кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 4:6 Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата) 2:0 Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино) 2:5 Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) отложен Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово) 2:0 Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново) 3:1 11 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) 12:1 IX кръг 13 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово) отложен Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) отложен в Беласица: Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово) отложен Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово) отложен Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица) отложен Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай) отложен 4 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово) 4:2 Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) 4:3 Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово) 0:3 Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово) 1:4 Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица) 4:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай) 3:1 X кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Огражден 1955 (Първомай) 1:4 Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Генерал Тодоров) 0:1 Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата) 5:0 Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино) 3:1 Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) 8:3 Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово) 2:2 XI кръг 27 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово) 3:1 в Беласица: Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново) 0:9 Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево) 1:2 Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово) 2:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Калабак (Самуилово) 2:1 Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица) 4:2 IX кръг - отложени мачове 4 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово) 4:2 Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) 4:3 Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово) 0:3 Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово) 1:4 Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица) 4:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай) 3:1 I кръг - отложен мач 11 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово) 3:0 VIII кръг - отложен мач 11 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) 12:1 XII кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица) 6:0 Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 4:2 Локомотив (Генерал Тодоров) - Вихър (Кавракирово) 2:0 Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево) 1:2 Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново) отложен Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово) 3:2 1 юни 2017 г., четвъртък, 18:00 ч: Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново) 4:2 XIII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Стрела (Петрич) - Огражденец (Кърналово) 4:5 Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино) 2:4 Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата) 2:1 Ураган (Михнево) - Локомотив (Генерал Тодоров) 3:0 Вихър (Кавракирово) - Огражден 1955 (Първомай) 1:0 Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица) 3:0 XIV кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово) 4:2 Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово) 5:1 Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) 3:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново) 1:1 Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово) 2:3 Светкавица (Митино) - Стрела (Петрич) 7:1 XV кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово) 3:0 Стрела (Петрич) - Граничар (Кулата) 0:9 Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 4:1 Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) 2:1 Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица) 1:3 Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово) 4:0 XVI кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово) 3:0 Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) 0:1 Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново) 2:1 Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) 0:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Стрела (Петрич) 5:0 Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино) 1:1 XVII кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Граничар (Кулата) - Огражденец (Кърналово) 3:2 Светкавица (Митино) - Локомотив (Генерал Тодоров) 6:0 Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) 1:7 Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица) отложен Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово) 4:1 Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово) 4:1 31 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица) 3:0 XVIII кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево) 1:5 Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново) 0:5 Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово) 1:2 Беласица 08 (Беласица) - Стрела (Петрич) 3:2 Огражден 1955 (Първомай) - Светкавица (Митино) 5:1 Локомотив (Генерал Тодоров) - Граничар (Кулата) 2:1 XIX кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражденец (Кърналово) 3:0 Граничар (Кулата) - Огражден 1955 (Първомай) 0:0 Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица) 3:4 Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) 0:3 Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово) 8:0 Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево) 3:0 XX кръг 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Струма (Марикостиново) 1:4 Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) 0:3 Вихър (Кавракирово) - Стрела (Петрич) 3:4 Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино) 3:2 Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата) 3:3 Огражден 1955 (Първомай) - Локомотив (Генерал Тодоров) 1:1 XXI кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Огражден 1955 (Първомай) - Огражденец (Кърналово) 3:0 Локомотив (Генерал Тодоров) - Беласица 08 (Беласица) 3:3 Граничар (Кулата) - Калабак (Самуилово) 5:0 Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово) 3:0 Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево) 0:3 Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново) отложен 4 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново) 0:0 XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово) 0:3 Струма (Марикостиново) - Стрела (Петрич) 5:1 Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино) 1:4 Вихър (Кавракирово) - Граничар (Кулата) 2:4 Калабак (Самуилово) - Локомотив (Генерал Тодоров) 3:2 Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай) 3:3 XVII кръг - отложен мач 31 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица) 3:0 XII кръг - отложен мач 1 юни 2017 г., четвъртък, 18:00 ч: Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново) 4:2 II кръг - отложен мач 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) 3:0 XXI кръг - отложен мач 4 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново) 0:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Подгорец (Коларово) XXX 0:0 2:1 4:1 2:4 3:0 2:2 4:3 3:0 8:0 3:1 5:0 2. Струма (Марикостиново) 2:2 XXX 2:1 2:0 2:0 2:1 4:1 3:0 4:0 2:1 4:2 5:1 3. Огражден 1955 (Първомай) 0:1 2:0 XXX 1:1 5:1 2:0 4:2 3:1 4:2 5:0 3:0 4:0 4. Локомотив (Генерал Тодоров) 0:1 1:1 3:1 XXX 2:1 2:1 2:1 6:2 3:3 2:0 3:0 5:0 5. Светкавица (Митино) 5:4 4:2 3:3 6:0 XXX 3:3 1:4 1:2 3:4 3:0 3:0 7:1 6. Граничар (Кулата) 2:3 1:0 0:0 4:4 1:1 XXX 5:0 1:2 4:1 2:1 3:2 2:0 7. Калабак (Самуилово) 1:2 1:2 1:6 3:2 3:2 5:0 XXX 0:1 3:0 5:1 5:3 12:1 8. Ураган (Михнево) 0:3 3:1 0:7 3:0 1:4 2:3 1:4 XXX 1:3 4:1 1:1 8:3 9. Беласица 08 (Беласица) 2:1 2:1 3:3 0:1 2:5 3:3 3:0 1:2 XXX 5:1 3:0 3:2 10. Вихър (Кавракирово) 2:0 0:5 1:0 1:1 3:1 2:4 4:0 3:2 2:1 XXX 5:2 3:4 11. Огражденец (Кърналово) 0:3 1:4 1:4 4:6 3:4 1:1 4:2 1:5 6:0 3:0 XXX 3:1 12. Стрела (Петрич) 3:2 0:9 1:7 0:3 3:5 0:9 0:3 0:3 1:7 0:3 4:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дебрен (Дебрен) 14 12 1 1 52:14 37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Единство 2005 (Дъбница) 14 9 4 1 55:18 31 3. Слащен 2007 (Слащен) 14 6 3 5 41:32 21 4. Родопа (Рибново) 14 6 2 6 40:47 20 5. Плетена (Плетена) 14 6 1 7 30:40 19 [+] 6. Кочан (Кочан) 14 5 3 6 28:26 18 7. Канина (Гърмен) 14 4 1 9 35:40 13 8. Спартак 2004 (Долно Дряново) 14 0 1 13 11:75 1 [*]
Бележки - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип. - Плетена (Плетена) се включва в групата. - На 25 април 2017 г. Спартак 2004 (Долно Дряново) е изваден от групата заради инциденти в мача си от XII кръг срещу Единство 2005 (Дъбница). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. От актива на отбора за следващия сезон се отнемат 6 точки. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена) 0:2 Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен) 6:4 Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен) 2:2 Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница) 3:1 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Плетена (Плетена) - Единство 2005 (Дъбница) 2:3 Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен) 2:6 Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан) 1:2 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново) 2:4 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена) 3:2 Кочан (Кочан) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 5:1 Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен) 3:0 Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен) 2:0 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 3:4 Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница) 0:1 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Дебрен (Дебрен) 1:5 Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан) 1:1 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена) 4:1 Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново) 5:4 Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново) отложен Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен) 5:1 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 10:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Плетена (Плетена) - Канина (Гърмен) 3:1 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен) 3:3 Родопа (Рибново) - Единство 2005 (Дъбница) 2:2 Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен) 0:3 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена) 5:0 Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан) 4:1 Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново) 6:1 Канина (Гърмен) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 9:0 V кръг - отложен мач 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 10:1 VIII кръг 19 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 7:1 Канина (Гърмен) - Родопа (Рибново) 4:7 Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан) 3:1 Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен) 1:1 IX кръг 26 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена) отложен Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен) отложен Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен) отложен Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново) отложен 14 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена) 8:0 Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен) 2:1 Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен) 0:3 Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 3:0 сл. X кръг 2 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново) 3:0 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан) 2:4 Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен) 0:2 Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница) 1:1 XI кръг 9 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена) 7:1 Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен) 8:4 Дебрен (Дебрен) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 8:0 Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново) 7:0 XII кръг 23 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 1:0 Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен) 1:4 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Единство 2005 (Дъбница) 0:9 сл. * * - прекратен по вина на домакините. Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен) 3:1 XIII кръг 30 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена) 2:2 Слащен 2007 (Слащен) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 3:0 сл. Единство 2005 (Дъбница) - Родопа (Рибново) 4:2 Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан) 3:0 XIV кръг 7 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен) 3:2 Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница) 1:1 Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен) 6:3 Спартак 2004 (Долно Дряново) - Канина (Гърмен) 0:3 сл. IX кръг - отложени мачове 14 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена) 8:0 Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен) 2:1 Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен) 0:3 Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново) 3:0 сл.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дебрен (Дебрен) XXX 3:1 2:1 5:4 5:0 3:0 3:0 8:0 2. Единство 2005 (Дъбница) 1:1 XXX 2:0 4:2 8:0 4:1 8:4 10:1 3. Слащен 2007 (Слащен) 2:6 1:1 XXX 6:1 7:1 3:1 5:1 3:0* 4. Родопа (Рибново) 1:4 2:2 6:3 XXX 3:2 1:1 6:4 3:0* 5. Плетена (Плетена) 3:2 2:3 3:4 3:0 XXX 1:0 3:1 7:1 6. Кочан (Кочан) 0:3 1:1 2:2 7:0 4:1 XXX 0:3 5:1 7. Канина (Гърмен) 0:2 0:1 3:1 4:7 2:2 1:2 XXX 9:0 8. Спартак 2004 (Долно Дряново) 1:5 0:9* 3:3 2:4 0:2 2:4 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пирин (Брезница) 18 16 1 1 62:10 49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Буйна Места ММ (Мусомища) 18 10 4 4 46:24 34 3. Граничар (Копривлен) 18 10 3 5 56:29 33 4. Ореляк 1974 (Лъжница) 18 10 2 6 56:42 32 5. Садово (Садово) 18 7 6 5 35:33 27 6. Юнак 2015 (Баня) 18 6 2 10 42:61 20 7. Ляски (Ново Лески) 18 6 1 11 31:58 19 8. Корница (Корница) 18 5 1 12 31:55 16 [1 0 1 3:2 3] 9. Добринище (Добринище) 18 4 4 10 28:47 16 [1 0 1 2:3 3] 10. Барселона (Борово) 18 3 2 13 26:54 11
Бележки - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип. - Долен (Долен), 7-и в подгрупа "Места" - запад през изминалия сезон; се отказва от участие - Ореляк 1974 (Лъжница) играе домакинските си мачове в Корница. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Барселона (Борово) - Садово (Садово) 2:2 Ляски (Ново Лески) - Пирин (Брезница) 0:4 Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 4:3 Буйна Места ММ (Мусомища) - Добринище (Добринище) 1:1 Граничар (Копривлен) - Юнак 2015 (Баня) 6:2 II кръг 18 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня) 5:1 Добринище (Добринище) - Граничар (Копривлен) 2:1 в Корница: Ореляк 1974 (Лъжница) - Буйна Места ММ (Мусомища) 3:2 Пирин (Брезница) - Корница (Корница) 3:0 Барселона (Борово) - Ляски (Ново Лески) 0:1 III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Ляски (Ново Лески) - Садово (Садово) 1:1 Корница (Корница) - Барселона (Борово) 0:5 сл. * * - прекратен в 78' при 1:2 след като играчи на гостите атакуват съдията. Буйна Места ММ (Мусомища) - Пирин (Брезница) 2:1 Граничар (Копривлен) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:0 Юнак 2015 (Баня) - Добринище (Добринище) 1:1 IV кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Садово (Садово) - Добринище (Добринище) 2:1 в Корница: Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) отложен Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен) 3:0 Барселона (Борово) - Буйна Места ММ (Мусомища) 1:3 Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница) 4:2 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) 4:3 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Корница (Корница) - Садово (Садово) 1:2 Буйна Места ММ (Мусомища) - Ляски (Ново Лески) 1:0 Граничар (Копривлен) - Барселона (Борово) 4:1 Юнак 2015 (Баня) - Пирин (Брезница) 1:2 Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница) отложен 27 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 1:1 VI кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2 Пирин (Брезница) - Добринище (Добринище) 7:0 Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня) 5:1 Ляски (Ново Лески) - Граничар (Копривлен) 2:6 Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мусомища) 0:3 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Буйна Места ММ (Мусомища) - Садово (Садово) 1:1 Граничар (Копривлен) - Корница (Корница) 6:1 Юнак 2015 (Баня) - Ляски (Ново Лески) 4:1 Добринище (Добринище) - Барселона (Борово) 4:2 в Корница: Ореляк 1974 (Лъжница) - Пирин (Брезница) 2:3 VIII кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Садово (Садово) - Пирин (Брезница) 0:1 Барселона (Борово) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:5 Ляски (Ново Лески) - Добринище (Добринище) 4:3 Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня) отложен Буйна Места ММ (Мусомища) - Граничар (Копривлен) 0:1 27 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 0:3 IX кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Граничар (Копривлен) - Садово (Садово) 2:2 Юнак 2015 (Баня) - Буйна Места ММ (Мусомища) 2:2 Добринище (Добринище) - Корница (Корница) 2:0 в Корница: Ореляк 1974 (Лъжница) - Ляски (Ново Лески) 2:0 Пирин (Брезница) - Барселона (Борово) 3:0 V кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 1:1 VIII кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 0:3 IV кръг - отложен мач 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) 4:3 X кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Садово (Садово) - Барселона (Борово) 3:0 Пирин (Брезница) - Ляски (Ново Лески) 9:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница) 7:5 Добринище (Добринище) - Буйна Места ММ (Мусомища) 1:4 Юнак 2015 (Баня) - Граничар (Копривлен) 1:8 XI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово) 5:2 Граничар (Копривлен) - Добринище (Добринище) 6:2 Буйна Места ММ (Мусомища) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:2 Корница (Корница) - Пирин (Брезница) 2:4 Ляски (Ново Лески) - Барселона (Борово) 4:1 XII кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески) отложен Барселона (Борово) - Корница (Корница) отложен Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища) отложен Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен) отложен Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня) отложен 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески) 5:1 Барселона (Борово) - Корница (Корница) 1:1 Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища) 3:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен) 3:0 Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня) 1:3 XIII кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Добринище (Добринище) - Садово (Садово) 6:1 Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:6 Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница) 0:2 Буйна Места ММ (Мусомища) - Барселона (Борово) 3:0 Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески) 1:0 XIV кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Корница (Корница) 3:0 Ляски (Ново Лески) - Буйна Места ММ (Мусомища) 2:7 Барселона (Борово) - Граничар (Копривлен) 1:6 Пирин (Брезница) - Юнак 2015 (Баня) 4:1 Ореляк 1974 (Лъжница) - Добринище (Добринище) 4:2 XV кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово (Садово) 3:0 Добринище (Добринище) - Пирин (Брезница) 1:1 Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово) 3:0 Граничар (Копривлен) - Ляски (Ново Лески) 5:2 Буйна Места ММ (Мусомища) - Корница (Корница) 6:1 XVI кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мусомища) 3:2 Корница (Корница) - Граничар (Копривлен) 3:0 Ляски (Ново Лески) - Юнак 2015 (Баня) 2:5 Барселона (Борово) - Добринище (Добринище) 3:0 Пирин (Брезница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 4:1 XVII кръг 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Пирин (Брезница) - Садово (Садово) 3:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Барселона (Борово) 6:1 Добринище (Добринище) - Ляски (Ново Лески) 0:3 Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница) 3:7 Граничар (Копривлен) - Буйна Места ММ (Мусомища) 1:1 XVIII кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Садово (Садово) - Граничар (Копривлен) 1:1 Буйна Места ММ (Мусомища) - Юнак 2015 (Баня) 5:1 Корница (Корница) - Добринище (Добринище) 3:0 Ляски (Ново Лески) - Ореляк 1974 (Лъжница) 4:2 Барселона (Борово) - Пирин (Брезница) 0:5 XII кръг - отложени мачове 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески) 5:1 Барселона (Борово) - Корница (Корница) 1:1 Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища) 3:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен) 3:0 Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня) 1:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Брезница) XXX 3:0 3:0 4:1 3:0 4:1 9:0 3:0 7:0 3:0 2. Буйна Места ММ (Мусомища) 2:1 XXX 0:1 3:2 1:1 5:1 1:0 6:1 1:1 3:0 3. Граничар (Копривлен) 0:2 1:1 XXX 3:0 2:2 6:2 5:2 6:1 6:2 4:1 4. Ореляк 1974 (Лъжница) 2:3 3:2 3:0 XXX 3:0 4:3 2:0 7:5 4:2 6:1 5. Садово (Садово) 0:1 3:2 1:1 2:2 XXX 5:1 5:1 3:0 2:1 3:0 6. Юнак 2015 (Баня) 1:2 2:2 1:8 2:6 5:2 XXX 4:1 3:7 1:1 3:0 7. Ляски (Ново Лески) 0:4 2:7 2:6 4:2 1:1 2:5 XXX 4:2 4:3 4:1 8. Корница (Корница) 2:4 0:3 3:0 4:3 1:2 0:3 1:0 XXX 3:0 0:5* 9. Добринище (Добринище) 1:1 1:4 2:1 1:1 6:1 1:3 0:3 2:0 XXX 4:2 10. Барселона (Борово) 0:5 1:3 1:6 3:5 2:2 5:1 0:1 1:1 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре