ОФГ Стара Загора 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елтемир (Крън)                     26   21   1   4   86:27   64        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Мини "Марица-изток" (Раднево)      26   19   4   3   83:24   61               
 3. Тунджа 2006 (Ягода)                26   19   3   4   90:14   60               
 4. Единство (Гурково)                 26   17   4   5   68:37   55 [+]           
 5. Чирпан (Чирпан)                    26   17   0   9   67:36   51               
 6. Габровница 04 (Горно Сахране)      26   13   2  11   52:41   41               
 7. Левски (Оризово)                   26   12   3  11   48:60   39               
 8. Мъглиж (Мъглиж)                    26   12   2  12   50:51   38 [+]           
 9. Млада гвардия (Розово)             26    9   3  14   39:47   30               
10. Локомотив (Тулово)                 26    6   3  17   36:79   21               
11. Тунджа 2010 (Копринка)             26    6   1  19   26:59   19                [1 0 1  3:2  3]
12. Левски (Сърнево)                   26    6   1  19   35:64   19                [1 0 1  2:3  3]
13. Реал (Мъдрец)                      26    2   0  24   29:148   6 [+]           
14. Бузлуджа (Енина)                   26    9   1  16   36:58   28    [*]        

Бележки
  - Верея II (Стара Загора), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Минерал (Овощник), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Мъглиж (Мъглиж), Единство (Гурково) и Реал (Мъдрец) се включват в групата.
  - На полусезона Бузлуджа (Енина) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        отложен 
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     отложен 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  3:0 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          1:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            1:3 
4 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)                        9:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              4:0 
8 септември 2016, четвъртък, 17:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:1 
5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        7:0 

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 2:3 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      0:0 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево)                 2:0 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      2:6 
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)                          1:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Единство (Гурково)                      2:3 

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)                     4:0 
Бузлуджа (Енина) - Мъглиж (Мъглиж)                        3:2 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                          12:0 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     0:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       отложен 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   отложен 
5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       1:3 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   2:3 

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:30 ч:
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         0:7 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    1:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:5 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:4 
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)                          1:8 
Мъглиж (Мъглиж) - Чирпан (Чирпан)                         0:2 
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     4:4 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                       3:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      5:0 
Левски (Сърнево) - Мъглиж (Мъглиж)                        1:3 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)            13:1 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Тулово)                  9:0 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           4:0 

                           I кръг - отложен мач

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        7:0 

                           III кръг - отложени мачове

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       1:3 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   2:3 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               1:1 
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2006 (Ягода)                       0:8 
Мъглиж (Мъглиж) - Габровница 04 (Горно Сахране)           1:0 
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        3:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          2:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   0:3 
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     4:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        2:1 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       0:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        4:2 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       7:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж)                     отложен 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    7:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж)                    10:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        0:2 
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            1:6 
Мъглиж (Мъглиж) - Млада гвардия (Розово)                  3:1 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        3:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Тунджа 2010 (Копринка)                 3:0 
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  1:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       1:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           1:0 
Елтемир (Крън) - Мъглиж (Мъглиж)                          4:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец)            11:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Локомотив (Тулово)               0:3 

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     отложен 
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2010 (Копринка)                    3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           1:3 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       отложен 
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     1:2 
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:1 
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     5:1 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:1 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)          4:0 
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         4:2 
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        6:1 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    6:0 
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  0:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        5:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Мъглиж (Мъглиж)                  0:3 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Локомотив (Тулово)                      4:0 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          2:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          3:1 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 0:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       0:4 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)                          5:3 
Единство (Гурково) - Тунджа 2010 (Копринка)               3:0 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         3:0 
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)                   1:3 
Реал (Мъдрец) - Мъглиж (Мъглиж)                           отложен 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Оризово)                    4:1 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           6:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 0:3 
10 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Мъглиж (Мъглиж)                           1:2 

                           X кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     5:1 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:1 

                           VII кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж)                    10:0 

                           XIII кръг - отложен мач

10 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Мъглиж (Мъглиж)                           1:2 

                           XIV кръг

25 февруари 2017, събота, 14:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                        0:3 
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                     3:0 сл. 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            4:0 
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Мъглиж (Мъглиж)                        3:3 
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                  1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          5:0 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              1:3 

                           XV кръг

4 март 2017, събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    3:0 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 2:1 
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                      6:1 
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)                          0:3 сл. 
5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                 0:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      1:2 
Единство (Гурково) - Мъглиж (Мъглиж)                      4:2 

                           XVI кръг

11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Бузлуджа (Енина)                        3:0 сл. 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)                           0:3 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     1:1 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (Оризово) - Единство (Гурково)                     2:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)    1:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)       2:2 

                           XVII кръг

18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                         5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:0 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          7:2 
Чирпан (Чирпан) - Мъглиж (Мъглиж)                         1:0 
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     0:3 сл. 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    1:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)              3:0 

                           XVIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Сърнево)                        2:1 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)             1:3 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2006 (Ягода)                  0:3 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       3:0 сл. 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      3:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)           2:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            5:2 

                           XIX кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                   3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Мъглиж (Мъглиж)           1:2 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     1:2 
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        3:0 сл. 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          5:2 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               2:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Реал (Мъдрец)                       8:1 

                           XX кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       0:3 сл. 
Мъглиж (Мъглиж) - Тунджа 2006 (Ягода)                     0:3 
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)                    0:2 
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)                       1:4 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        3:1 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        0:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    3:0 

                           XXI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                            8:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          3:0 сл. 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        1:3 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Оризово)                 1:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        3:0 
Млада гвардия (Розово) - Мъглиж (Мъглиж)                  3:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  1:2 

                           XXII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                    0:3 сл. 
Мъглиж (Мъглиж) - Елтемир (Крън)                          0:1 
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)             0:3 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2010 (Копринка)               3:0 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                       3:0 
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               1:0 

                           XXIII кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     0:1 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Реал (Мъдрец)                   11:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Мъглиж (Мъглиж)           5:0 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 3:0 сл. 
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     4:0 

                           XXIV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    0:3 
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         0:3 сл. 
Мъглиж (Мъглиж) - Тунджа 2010 (Копринка)                  3:0 
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        2:4 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        1:1 

                           XXV кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                          3:4 
Локомотив (Тулово) - Мъглиж (Мъглиж)                      1:1 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          3:0 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Единство (Гурково)               1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          3:0 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 2:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       1:0 

                           XXVI кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    3:0 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         3:1 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           0:4 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                 0:3 сл. 
Мъглиж (Мъглиж) - Реал (Мъдрец)                           3:0 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Левски (Оризово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    0:0 
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                   7:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Елтемир (Крън) XXX 2:0 0:0 3:0 3:0 4:0 5:1 4:1 3:0 7:2 3:0 3:0 8:1 4:2 2. Мини "Марица-изток" (Раднево) 5:2 XXX 2:2 5:1 6:0 3:0 5:2 5:0 1:0 3:0 3:0 5:0 11:0 3:0* 3. Тунджа 2006 (Ягода) 1:2 1:3 XXX 1:2 4:0 1:0 4:1 10:0 4:0 9:0 3:0 6:0 8:1 2:0 4. Единство (Гурково) 3:1 1:1 1:0 XXX 3:1 0:0 4:0 4:2 1:0 7:1 3:0 4:0 9:0 4:4 5. Чирпан (Чирпан) 3:1 0:4 1:2 5:0 XXX 3:0 2:1 1:0 3:0 6:1 3:0 3:0 12:0 3:0* 6. Габровница 04 (Горно Сахране) 1:3 3:0 0:4 4:2 1:0 XXX 4:0 1:2 3:0 3:0 1:0 3:2 13:1 3:0* 7. Левски (Оризово) 0:7 2:2 0:0 2:1 3:1 3:0 XXX 3:3 2:3 5:1 3:0 3:0 5:3 3:0* 8. Мъглиж (Мъглиж) 0:1 1:3 0:3 2:3 0:2 1:0 7:0 XXX 3:1 4:0 3:0 2:1 3:0 3:0* 9. Млада гвардия (Розово) 2:3 1:1 1:3 2:2 0:2 2:3 0:2 3:2 XXX 2:0 4:0 2:1 7:2 3:0* 10. Локомотив (Тулово) 1:4 0:2 0:3 1:3 2:6 3:4 0:1 1:1 1:1 XXX 3:0 1:1 6:1 3:0* 11. Тунджа 2010 (Копринка) 0:3 3:0 0:5 1:2 1:2 1:1 1:0 0:3 2:1 0:3 XXX 2:0 11:2 0:3 12. Левски (Сърнево) 3:1 1:4 0:3 1:2 1:3 2:1 1:2 1:3 0:2 0:1 2:1 XXX 7:2 0:4 13. Реал (Мъдрец) 1:6 0:3 0:8 0:3 0:3 1:3 3:4 1:2 0:2 2:4 3:0 1:8 XXX 1:2 14. Бузлуджа (Енина) 0:3* 2:3 0:3* 0:3* 3:2 3:0 3:0 3:2 3:0* 4:1 0:3* 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре