ОГ София (столица) 2016/17

« ОГ София (столица) 2016/17 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Надежда (Доброславци) 20 17 2 1 59:9 53 Финали 2. Локомотив БДЖ (София) 20 13 4 3 57:21 43 [+] Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Левски (Чепинци) 20 12 3 5 44:30 39 4. Вихър (кв.Требич, София) 20 8 9 3 51:31 33 5. Изтребител (Иваняне) 20 7 5 8 33:44 26 6. Сокол (Негован) 20 7 4 9 42:53 25 [3 1 0 13:9 10] 7. Въстаник (Войнеговци) 20 7 4 9 42:49 25 [1 1 2 10:11 4] 8. Житен (Житен) 20 6 7 7 41:45 25 [+] [1 0 3 9:12 3] 9. Банкя 2009 (Банкя) 20 5 5 10 33:52 20 10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 20 3 5 12 23:44 14 11. Искър (Герман) 20 1 0 19 19:66 3 [+] --. Сокол (кв.Бенковски, София) 0 0 0 0 0:0 - [+][*]
Бележки - Сокол (кв.Бенковски, София) първоначално заявява участие в групата; но се отказва непосредствено преди началото на първенството. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София. - Локомотив БДЖ (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София. - Искър (Герман) играе домакинските си мачове през есента в кв.Бенковски, София; а през пролетта - на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Въстаник (Войнеговци) - Искър (Герман) 2:1 Житен (Житен) - Сокол (Негован) 2:4 Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци) 2:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Локомотив БДЖ (София) 1:3 Сокол (кв.Бенковски, София) - Банкя 2009 (Банкя) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Надежда (Доброславци) 0:2 II кръг 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Искър (Герман) - Надежда (Доброславци) 0:6 Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) 1:1 Локомотив БДЖ (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0 Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне) 5:3 Въстаник (Войнеговци) - Житен (Житен) 2:3 III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Житен (Житен) - Искър (Герман) 2:1 Изтребител (Иваняне) - Въстаник (Войнеговци) 0:2 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован) 0:3 Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София) отложен Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя) 1:1 28 септември 2016 г., сряда, 19:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София) 1:2 IV кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искър (Герман) - Банкя 2009 (Банкя) 0:3 Локомотив БДЖ (София) - Надежда (Доброславци) 0:3 Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София) 2:2 Сокол (Негован) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:1 Житен (Житен) - Изтребител (Иваняне) 4:0 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Изтребител (Иваняне) - Искър (Герман) 4:1 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) 2:2 Сокол (кв.Бенковски, София) - Въстаник (Войнеговци) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) 2:2 Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 6:0 Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив БДЖ (София) 1:4 VI кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искър (Герман) - Локомотив БДЖ (София) 0:1 Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя) 3:1 Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци) 0:4 Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) 1:5 Житен (Житен) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:0 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Искър (Герман) 2:0 Сокол (кв.Бенковски, София) - Изтребител (Иваняне) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) 2:2 Надежда (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци) 1:0 Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 4:1 Локомотив БДЖ (София) - Левски (Чепинци) 0:2 VIII кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Искър (Герман) - Левски (Чепинци) 1:2 Сокол (Негован) - Локомотив БДЖ (София) 2:3 Въстаник (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2 Житен (Житен) - Надежда (Доброславци) 1:1 Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София) 0:0 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран IX кръг 4 ноември 2016 г., петък, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Искър (Герман) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 2:1 Надежда (Доброславци) - Изтребител (Иваняне) 2:3 Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 0:1 Локомотив БДЖ (София) - Въстаник (Войнеговци) 4:1 Левски (Чепинци) - Сокол (Негован) 5:0 X кръг 11 ноември 2016 г., петък, 15:00 ч: Искър (Герман) - Сокол (Негован) 3:1 Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци) 1:2 Житен (Житен) - Локомотив БДЖ (София) 1:1 Изтребител (Иваняне) - Банкя 2009 (Банкя) 2:2 Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Надежда (Доброславци) 0:2 Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран XI кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Искър (Герман) 4:0 Надежда (Доброславци) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0 Локомотив БДЖ (София) - Изтребител (Иваняне) 3:0 Левски (Чепинци) - Житен (Житен) 3:0 Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци) 4:3 XII кръг 5 март 2017 г., неделя, 11:30 ч: Искър (Герман) - Въстаник (Войнеговци) 1:2 5 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Негован) - Житен (Житен) 3:2 Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне) 1:0 Локомотив БДЖ (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:1 Надежда (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София) 3:0 Банкя 2009 (Банкя) почива XIII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 6:1 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Надежда (Доброславци) - Искър (Герман) 4:1 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци) 1:2 Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован) 2:1 Житен (Житен) - Въстаник (Войнеговци) 2:3 Локомотив БДЖ (София) почива XIV кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Вихър (кв.Требич, София) 1:1 19 март 2017 г., неделя, 11:30 ч: Искър (Герман) - Житен (Житен) 0:6 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Въстаник (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне) 2:2 Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:2 Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци) 0:1 Левски (Чепинци) почива XV кръг 25 март 2017 г., събота, 10:30 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци) отложен 25 март 2017 г., събота, 13:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман) отложен Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София) отложен Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци) отложен Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен) отложен 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци) 2:2 Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман) 3:2 Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София) 2:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци) отложен Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен) 1:1 10 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци) 2:4 Сокол (Негован) почива XVI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) 2:3 2 април 2017 г., неделя, 13:30 ч: Искър (Герман) - Изтребител (Иваняне) 3:5 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:4 Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 1:2 Локомотив БДЖ (София) - Банкя 2009 (Банкя) 9:1 Въстаник (Войнеговци) почива XVII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци) 4:3 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив БДЖ (София) - Искър (Герман) 4:1 Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци) 0:4 Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован) 4:1 Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Изтребител (Иваняне) 1:4 Житен (Житен) почива XVIII кръг 23 април 2017 г., неделя, 13:30 ч: Искър (Герман) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:2 23 април 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Негован: Левски (Чепинци) - Локомотив БДЖ (София) 0:1 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 2:2 Въстаник (Войнеговци) - Надежда (Доброславци) 0:5 сл. Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) 1:1 Изтребител (Иваняне) почива XIX кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне) 5:1 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Чепинци) - Искър (Герман) 3:1 Локомотив БДЖ (София) - Сокол (Негован) 4:0 Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник (Войнеговци) 3:6 Надежда (Доброславци) - Житен (Житен) 4:1 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива XV кръг - отложени мачове 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци) 2:2 Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман) 3:2 Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София) 2:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци) отложен Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен) 1:1 XX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) 2:2 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Изтребител (Иваняне) - Надежда (Доброславци) 0:3 Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) 3:0 сл. Въстаник (Войнеговци) - Локомотив БДЖ (София) 2:2 Сокол (Негован) - Левски (Чепинци) 5:2 Искър (Герман) почива XV кръг - отложен мач 10 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци) 2:4 XXI кръг 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Негован) - Искър (Герман) 3:2 Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци) 3:2 Локомотив БДЖ (София) - Житен (Житен) 9:1 Банкя 2009 (Банкя) - Изтребител (Иваняне) 3:3 Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0 Вихър (кв.Требич, София) почива XXII кръг 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Герман) - Вихър (кв.Требич, София) 1:7 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 Изтребител (Иваняне) - Локомотив БДЖ (София) 0:5 Житен (Житен) - Левски (Чепинци) 3:3 Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован) 2:2 Надежда (Доброславци) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Надежда (Доброславци) XXX 2:0 6:0 3:0 2:3 4:1 1:0 4:1 1:1 3:0 4:1 --- 2. Локомотив БДЖ (София) 0:3 XXX 0:2 1:1 3:0 4:0 4:1 9:1 9:1 1:1 4:1 --- 3. Левски (Чепинци) 1:2 0:1 XXX 2:2 1:0 5:0 3:2 3:0 3:1 4:0 3:1 --- 4. Вихър (кв.Требич, София) 0:2 1:2 2:2 XXX 5:1 2:2 4:3 2:2 6:1 2:1 4:0 --- 5. Изтребител (Иваняне) 0:3 0:5 2:0 0:0 XXX 2:1 0:2 1:1 2:2 1:0 4:1 --- 6. Сокол (Негован) 0:4 2:3 5:2 2:3 5:3 XXX 4:3 3:2 1:1 2:2 3:2 --- 7. Въстаник (Войнеговци) 0:5* 2:2 1:2 1:5 2:2 2:2 XXX 2:3 3:2 1:1 2:1 --- 8. Житен (Житен) 1:1 1:1 3:3 2:2 4:0 2:4 2:3 XXX 3:0* 2:4 2:1 --- 9. Банкя 2009 (Банкя) 0:1 1:4 0:4 1:1 3:3 4:1 3:6 0:1 XXX 4:0 3:2 --- 10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:2 1:3 1:2 2:2 1:4 0:3 2:4 2:2 1:2 XXX 2:0 --- 11. Искър (Герман) 0:6 0:1 1:2 1:7 3:5 3:1 1:2 0:6 0:3 0:2 XXX --- 12. Сокол (кв.Бенковски, София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА 1948 (София) 22 21 1 0 105:7 64 [+] Финали 2. Витоша II (Бистрица) 22 15 3 4 80:32 48 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Левски-Раковски (София) 22 14 3 5 83:32 45 4. Гранит (Владая) 22 13 1 8 65:40 40 5. БМ Спорт (София) 22 13 0 9 42:38 39 6. Академик 1947 (София) 22 11 3 8 55:47 36 7. Железница (Железница) 22 9 2 11 40:66 29 8. Урвич (Панчарево) 22 9 0 13 53:69 27 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 22 6 1 15 37:97 19 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 22 5 3 14 38:72 18 11. Люлин (кв.Люлин, София) 22 3 1 18 35:99 10 [+] 12. Конелиано 2005 (Герман) 22 3 2 17 29:63 11 [*]
Бележки - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София. - БМ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Левски-Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в кв.Люлин, София. - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман. - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София. - На полусезона Конелиано 2005 (Герман) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - Железница (Железница) 7:1 11 септември 2016 г., неделя, 12:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Гранит (Владая) 6:4 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0 Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА 1948 (София) 0:8 (0:5) в София, ст."НСА": БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 сл. * * - прекратен при 2:1. Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево) 1:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Гранит (Владая) - БМ Спорт (София) 2:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) 4:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) 0:1 в София, Национален стадион "Васил Левски": ЦСКА 1948 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 1:1 (0:1) Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:1 Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София) 2:1 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София) 0:2 (0:0) Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая) отложен 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Железница (Железница) 1:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Левски-Раковски (София) 2:4 Конелиано 2005 (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:0 Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 27 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая) 2:1 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - БМ Спорт (София) 1:2 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1 Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево) 7:1 в София, Национален стадион "Васил Левски": ЦСКА 1948 (София) - Витоша II (Бистрица) 4:2 Левски-Раковски (София) - Конелиано 2005 (Герман) 4:1 Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 8:1 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София) 5:1 Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 7:1 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) 3:4 Конелиано 2005 (Герман) - Академик 1947 (София) 2:2 Урвич (Панчарево) - ЦСКА 1948 (София) 0:6 (0:0) Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 4:3 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Левски-Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) отложен 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Гранит (Владая) 0:3 сл. * * - първоначално 4:0, в последствие на Железница е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. в кв.Обеля, София: ЦСКА 1948 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 (3:0) Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево) 2:3 Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София) 3:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Конелиано 2005 (Герман) 5:3 19 октомври 2016 г., сряда, 16:00 ч: Левски-Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) 1:1 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: БМ Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:0 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Железница (Железница) 6:0 сл. * * - прекратен в 85' при 3:1, когато футболист на гостите рита съдията. Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) 7:2 Урвич (Панчарево) - Левски-Раковски (София) 1:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:1 Гранит (Владая) - ЦСКА 1948 (София) 0:1 (0:0) VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - БМ Спорт (София) 3:4 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Железница (Железница) - ЦСКА 1948 (София) 0:1 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая) 2:2 Левски-Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1 Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) 2:1 Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) 2:6 IX кръг 4 ноември 2016 г., петък, 15:00 ч: БМ Спорт (София) - Железница (Железница) 2:0 Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София) 2:5 Гранит (Владая) - Левски-Раковски (София) 2:1 в кв.Обеля, София: ЦСКА 1948 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0 (5:0) 7 ноември 2016 г., понеделник, 15:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. * * - неизвестен първоначален резултат, на Конелиано 2005 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. X кръг 11 ноември 2016 г., петък, 15:00 ч: Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:3 Левски-Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София) 0:3 (0:2) Академик 1947 (София) - Гранит (Владая) 0:1 Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:8 БМ Спорт (София) - Витоша II (Бистрица) 1:0 14 ноември 2016 г., понеделник, 15:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Урвич (Панчарево) 2:4 XI кръг 19 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Урвич (Панчарево) - БМ Спорт (София) 1:3 20 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница) 4:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. Гранит (Владая) - Люлин (кв.Люлин, София) 7:1 в кв.Обеля, София: ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София) 5:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски-Раковски (София) 2:1 III кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая) 2:1 XII кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София) 0:1 5 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Железница (Железница) - Левски-Раковски (София) 0:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) 1:5 ЦСКА 1948 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 7:0 Гранит (Владая) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. 5 март 2017 г., неделя, 18:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) 2:5 XIII кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Урвич (Панчарево) - Железница (Железница) 5:2 Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:0 БМ Спорт (София) - Гранит (Владая) 1:2 Конелиано 2005 (Герман) - ЦСКА 1948 (София) 0:3 сл. Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:1 Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София) 3:3 XIV кръг 18 март 2017 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - БМ Спорт (София) 4:0 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 10:0 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Железница (Железница) - Академик 1947 (София) 0:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) 0:5 XV кръг 25 март 2017 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) отложен Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая) отложен Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София) отложен БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) отложен Конелиано 2005 (Герман) - Левски-Раковски (София) 0:3 сл. Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) отложен 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) 2:3 БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 4:2 Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая) 3:7 Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София) 0:4 XVI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София) 4:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица) 0:3 сл. 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1 Академик 1947 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. в Герман: ЦСКА 1948 (София) - Урвич (Панчарево) 7:1 Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1 XVII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София) 1:3 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Железница (Железница) 3:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София) 0:5 Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:1 Витоша II (Бистрица) - Левски-Раковски (София) 1:1 Конелиано 2005 (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:3 сл. XVIII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - БМ Спорт (София) 1:4 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица) 1:6 Левски-Раковски (София) - Урвич (Панчарево) 5:1 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1 ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая) 4:1 XIX кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Железница (Железница) 9:0 Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски-Раковски (София) 1:6 Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) 0:4 сл. Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:2 XV кръг - отложени мачове 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) 2:3 БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 4:2 Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая) 3:7 Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София) 0:4 XX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Железница (Железница) - БМ Спорт (София) 4:2 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Витоша II (Бистрица) 0:3 сл. Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 1:3 Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ЦСКА 1948 (София) 1:7 8 май 2017 г., понеделник, 18:30 ч: Левски-Раковски (София) - Гранит (Владая) 5:1 XXI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Витоша II (Бистрица) - БМ Спорт (София) 6:2 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница) 0:1 ЦСКА 1948 (София) - Левски-Раковски (София) 4:1 Гранит (Владая) - Академик 1947 (София) 4:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1 Урвич (Панчарево) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: БМ Спорт (София) - Урвич (Панчарево) 2:1 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 1:6 Конелиано 2005 (Герман) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3 сл. Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая) 2:1 Академик 1947 (София) - ЦСКА 1948 (София) 0:3 Левски-Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 11:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА 1948 (София) XXX 4:2 4:1 4:1 4:0 5:0 9:0 7:1 8:0 9:0 7:0 1:1 2. Витоша II (Бистрица) 0:4 XXX 1:1 2:1 6:2 7:2 4:4 1:0 10:0 7:1 5:2 3:0* 3. Левски-Раковски (София) 0:3 1:1 XXX 5:1 4:0 2:1 7:1 5:1 7:1 11:1 10:0 4:1 4. Гранит (Владая) 0:1 3:1 2:1 XXX 2:0 4:2 3:0 7:1 7:1 1:3 7:1 3:0* 5. БМ Спорт (София) 0:2 1:0 5:1 1:2 XXX 1:3 2:0 2:1 5:0* 1:0 1:0 3:0* 6. Академик 1947 (София) 0:3 1:6 3:3 0:1 3:2 XXX 1:2 2:1 6:2 1:0 8:1 3:0* 7. Железница (Железница) 0:1 1:6 0:2 0:3* 4:2 0:0 XXX 4:3 4:1 4:3 4:1 3:0* 8. Урвич (Панчарево) 0:6 2:5 1:4 3:7 1:3 0:4* 5:2 XXX 5:1 5:1 5:3 3:0* 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:5 0:1 1:6 4:3 0:1 2:5 4:2 0:5 XXX 1:1 4:1 3:0* 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:7 0:3* 2:1 2:2 1:2 1:5 0:1 2:3 12:1 XXX 3:1 3:0* 11. Люлин (кв.Люлин, София) 0:8 2:6 2:4 2:1 1:4 2:3 3:4 1:3 3:8 1:1 XXX 5:3 12. Конелиано 2005 (Герман) 0:3* 0:3* 0:3* 6:4 3:4 2:2 6:0* 2:4 0:3* 5:0 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/2 финали

ЦСКА 1948 (София)4 Локомотив БДЖ (София)1
Витоша II (Бистрица)3 Надежда (Доброславци)4

Финал

ЦСКА 1948 (София)4 Надежда (Доброславци)3

                           1/2 финали

28 май 2017 г., неделя, 15:00 ч:
в София, ст."НСА":
Витоша II (Бистрица) - Надежда (Доброславци)              3:4 
28 май 2017 г., неделя, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив БДЖ (София)                 4:1 

                           Финал

3 юни 2017 г., събота, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
ЦСКА 1948 (София) - Надежда (Доброславци)                 4:3 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре