ОГ София (столица) 2017/18

« ОГ София (столица) 2017/18 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Надежда (Доброславци) 22 21 0 1 131:14 63 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски (Чепинци) 22 20 1 1 91:24 61 3. Локомотив БДЖ (София) 22 15 1 6 62:24 46 4. Мрамор (Мрамор) 22 11 5 6 56:34 38 [+] 5. Житен (Житен) 22 11 2 9 57:66 35 6. Спартак 1933 (Подгумер) 22 8 3 11 48:43 27 [+] 7. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 22 8 1 13 29:53 25 8. Сокол (Негован) 22 6 3 13 35:69 21 9. Вихър (кв.Требич, София) 22 5 5 12 44:59 20 10. Изтребител (Иваняне) 22 6 0 16 34:95 18 11. Банкя 2009 (Банкя) 22 3 5 14 27:74 14 [1 0 1 8:5 3] 12. Въстаник 26 (Войнеговци) 22 4 2 16 27:86 14 [1 0 1 5:8 3]
Бележки - Искър (Герман), 11-ти в ОФГ София (столица) - север през изминалия сезон; е преместен в ОФГ София (столица) - юг. - Спартак 1933 (Подгумер) и Мрамор (Мрамор) се включват в групата. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Локомотив БДЖ (София) играе домакинските си мачове през есента на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София, а през пролетта - в кв.Требич, София. I кръг 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован) 8:0 Локомотив БДЖ (София) - Вихър (кв.Требич, София) отложен в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 2:2 Левски (Чепинци) - Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0 Изтребител (Иваняне) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:5 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Мрамор (Мрамор) 1:2 26 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Вихър (кв.Требич, София) 2:0 II кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) 0:2 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) 0:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне) 4:2 Житен (Житен) - Левски (Чепинци) 1:7 Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:1 Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София) 1:0 III кръг 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Требич, София - терен 2: Локомотив БДЖ (София) - Сокол (Негован) 9:0 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци) 2:7 Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София) 5:1 Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен) 2:3 Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Въстаник 26 (Войнеговци) отложен Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:1 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1 IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:0 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Негован) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор) 1:4 Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:1 Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне) 3:1 Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 5:1 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Локомотив БДЖ (София) 3:1 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 0:3 Изтребител (Иваняне) - Надежда (Доброславци) 1:6 Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Вихър (кв.Требич, София) 2:0 Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) 1:6 Спартак 1933 (Подгумер) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Изтребител (Иваняне) 8:0 сл. * * - прекратен в 30' при 5:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. в кв.Требич, София - изкуствен терен: Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци) 0:4 сл. * * - прекратен в 15' при 0:1, когато домакините остават с по-малко от 7 човека на терена. 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) 0:1 Житен (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:0 Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) 2:2 в София, ст."Локомотив": Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:1 VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Сокол (Негован) 5:0 Изтребител (Иваняне) - Банкя 2009 (Банкя) 2:1 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив БДЖ (София) 1:2 Мрамор (Мрамор) - Надежда (Доброславци) 0:4 Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 1:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) 0:3 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 13:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:2 29 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Мрамор (Мрамор) 4:0 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Негован) - Житен (Житен) 2:1 Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 5:1 в София, ст."Локомотив": Надежда (Доброславци) - Спартак 1933 (Подгумер) 3:1 Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне) 9:0 IX кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован) 4:3 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Левски (Чепинци) 0:2 Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 1:1 Спартак 1933 (Подгумер) - Локомотив БДЖ (София) 0:2 Въстаник 26 (Войнеговци) - Надежда (Доброславци) 2:6 Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 4:3 X кръг 11 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч: в София, ст."Локомотив": Надежда (Доброславци) - Житен (Житен) 10:0 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) 3:1 в кв.Требич - терен 1, София: Локомотив БДЖ (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 в кв.Требич - терен 2, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:0 Левски (Чепинци) - Мрамор (Мрамор) 2:1 Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:1 XI кръг 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Сокол (Негован) 0:3 Мрамор (Мрамор) - Изтребител (Иваняне) 5:2 Спартак 1933 (Подгумер) - Левски (Чепинци) 0:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) 3:1 Житен (Житен) - Локомотив БДЖ (София) 2:4 Вихър (кв.Требич, София) - Надежда (Доброславци) 2:4 I кръг - отложен мач 26 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Вихър (кв.Требич, София) 2:0 III кръг - отложен мач 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1 XII кръг 4 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци) отложен Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София) отложен Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) отложен Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци) отложен Спартак 1933 (Подгумер) - Изтребител (Иваняне) отложен Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) отложен 19 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци) 1:5 19 април 2018 г., четвъртък, 17:30 ч: Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) 4:1 19 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци) 1:4 Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София) 0:4 сл. * * - прекратен в 85' при 0:1, когато играчи на домакините атакуват и удрят съдията. Спартак 1933 (Подгумер) - Изтребител (Иваняне) 3:0 * * - първоначално 1:1, в последствие на Изтребител е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. 19 април 2018 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:0 XIII кръг 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) 3:3 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 6:0 Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:0 Изтребител (Иваняне) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1 Левски (Чепинци) - Житен (Житен) 5:1 в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Надежда (Доброславци) 0:4 XIV кръг 18 март 2018 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Мрамор (Мрамор) 3:2 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Негован) - Локомотив БДЖ (София) 1:2 Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци) 1:2 Житен (Житен) - Изтребител (Иваняне) 8:2 Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) 0:3 сл. * * - домакините не предоставят редовни медицински документи. 18 март 2018 г., неделя, 16:30 ч: в София, ст."Локомотив": Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя) 14:0 XV кръг 25 март 2018 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) 4:0 сл. * * - прекратен на полувремето при 1:0, когато 4 човека от гостите - започнали с 10 човека на терена - се контузват. 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) отложен Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Житен (Житен) отложен Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София) отложен Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 1:0 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив БДЖ (София) отложен 26 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София) 5:2 Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив БДЖ (София) 1:2 16 май 2018 г., сряда, 18:30 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Житен (Житен) 1:3 16 май 2018 г., сряда, 20:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) 2:0 XVI кръг 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Левски (Чепинци) 2:4 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) 2:2 в София, ст."Локомотив": Надежда (Доброславци) - Изтребител (Иваняне) 12:0 сл. * * - прекратен в 56' при 9:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена заради контузии. Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) 3:2 Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) 0:2 Въстаник 26 (Войнеговци) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:9 XVII кръг 14 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя) 5:1 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) отложен Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) 1:2 Мрамор (Мрамор) - Вихър (кв.Требич, София) 1:1 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци) 0:9 Изтребител (Иваняне) - Локомотив БДЖ (София) 3:0 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) 3:3 XII кръг - отложени мачове 19 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци) 1:5 19 април 2018 г., четвъртък, 17:30 ч: Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) 4:1 19 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци) 1:4 Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София) 0:4 сл. * * - прекратен в 85' при 0:1, когато играчи на домакините атакуват и удрят съдията. Спартак 1933 (Подгумер) - Изтребител (Иваняне) 3:0 * * - първоначално 1:1, в последствие на Изтребител е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. 19 април 2018 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:0 XVIII кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Изтребител (Иваняне) 2:1 22 април 2018 г., неделя, 13:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:0 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Негован) - Левски (Чепинци) 1:5 в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Надежда (Доброславци) - Мрамор (Мрамор) 3:1 Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:6 Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) 1:3 XV кръг - отложени мачове 26 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София) 5:2 Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив БДЖ (София) 1:2 XIX кръг 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Житен (Житен) - Сокол (Негован) 5:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) 3:3 Спартак 1933 (Подгумер) - Надежда (Доброславци) 0:7 Мрамор (Мрамор) - Локомотив БДЖ (София) 1:0 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:0 Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци) 0:3 XX кръг 4 май 2018 г., петък, 18:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 4:1 5 май 2018 г., събота, 11:00 ч: в Негован: Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9:1 5 май 2018 г., събота, 15:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 0:8 5 май 2018 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне) 6:0 Надежда (Доброславци) - Въстаник 26 (Войнеговци) 10:0 Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) 4:4 XVII кръг - отложен мач 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) 3:3 XXI кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Изтребител (Иваняне) 4:1 13 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Локомотив БДЖ (София) 1:3 13 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) 5:1 Житен (Житен) - Надежда (Доброславци) 1:7 Спартак 1933 (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя) 3:1 Мрамор (Мрамор) - Левски (Чепинци) 2:2 XV кръг - отложени мачове 16 май 2018 г., сряда, 18:30 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Житен (Житен) 1:3 16 май 2018 г., сряда, 20:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) 2:0 XXII кръг 19 май 2018 г., събота, 17:00 ч: в кв.Требич, София: Локомотив БДЖ (София) - Житен (Житен) 5:1 20 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:0 Изтребител (Иваняне) - Мрамор (Мрамор) 1:6 Левски (Чепинци) - Спартак 1933 (Подгумер) 6:5 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) 7:2 в Доброславци: Надежда (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София) 2:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Надежда (Доброславци) XXX 5:1 1:0 3:1 10:0 3:1 5:1 8:0 2:0 12:0*14:0 10:0 2. Левски (Чепинци) 1:0 XXX 3:1 2:1 5:1 6:5 9:1 5:0 5:1 9:0 5:1 5:0 3. Локомотив БДЖ (София) 0:4 2:4 XXX 4:0 5:1 4:1 0:0 9:0 2:0 8:0* 4:0 4:0 4. Мрамор (Мрамор) 0:4 2:2 1:0 XXX 1:6 1:1 5:0 6:0 1:1 5:2 1:1 2:0 5. Житен (Житен) 1:7 1:7 2:4 0:2 XXX 2:0 3:1 5:3 4:3 8:2 4:1 1:3 6. Спартак 1933 (Подгумер) 0:7 0:1 0:2 3:2 1:2 XXX 0:2 4:0* 1:3 3:0 3:1 4:0 7. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:9 0:2 1:2 1:2 1:3 2:0 XXX 0:3 2:0 4:1 2:0 3:1 8. Сокол (Негован) 1:4 1:5 1:2 0:3 2:1 1:1 2:0 XXX 3:1 6:0 2:2 0:1 9. Вихър (кв.Требич, София) 2:4 1:2 0:4* 2:2 4:4 2:6 3:2 5:1 XXX 3:1 0:1 5:1 10. Изтребител (Иваняне) 1:6 0:3 3:0 1:6 2:3 2:5 2:1 4:3 5:2 XXX 2:1 3:1 11. Банкя 2009 (Банкя) 2:7 0:4* 1:2 0:8 2:2 0:0 1:2 0:3 3:3 2:1 XXX 7:2 12. Въстаник 26 (Войнеговци) 2:6 1:5 1:3 1:4 0:3 0:9 0:3* 3:3 3:3 4:2 3:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски Раковски (София) 18 16 0 2 83:24 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Витоша II (Бистрица) 18 15 1 2 74:30 46 3. Гранит (Владая) 18 14 0 4 74:30 42 4. Урвич (Панчарево) 18 10 3 5 58:45 33 5. Академик 1947 (София) 18 8 3 7 36:35 27 6. Железница (Железница) 18 7 3 8 53:39 24 7. Люлин (кв.Люлин, София) 18 5 2 11 33:57 17 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 18 4 0 14 26:80 12 9. Обеля (кв.Обеля, София) 18 3 0 15 27:77 9 [+] 10. Орловец 2015 (Кокаляне) 18 2 0 16 23:70 6 --. Искър (Герман) 2 1 0 1 2:4 - <- [*]
Бележки - ЦСКА 1948 (София) влиза в Югозападна Трета лига. - Искър (Герман), 11-ти в ОФГ София (столица) - север през изминалия сезон; е преместен в ОФГ София (столица) - юг. - БМ Спорт (София), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Обеля (кв.Обеля, София) се включва в групата. - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София. - Искър (Герман) играе домакинските си мачове в Железница. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в кв.Люлин, София. - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман. - На 19 септември 2017 г. Искър (Герман) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от II кръг срещу Орловец 2015 (Кокаляне). Резултатите му се анулират. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 8:2 в Железница: Искър (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1 /анулиран/ 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 2:0 Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 1:2 Академик 1947 (София) почива II кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Искър (Герман) 3:0 сл. * /анулиран/ * - прекратен в 3' при 0:0, когато гостите напускат терена след тежка контузия на техен футболист. в София, ст."Летище": Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица) 1:6 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) 1:5 Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая) 0:1 Урвич (Панчарево) почива III кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: в Железница: Искър (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Академик 1947 (София) 2:1 Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0 в Герман: Урвич (Панчарево) - Железница (Железница) 1:1 Витоша II (Бистрица) почива IV кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево) 1:5 Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:3 сл. * * - осигурената от домакините докторка закъснява с повече от 30'. Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) 1:3 Академик 1947 (София) - Искър (Герман) анулиран Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая) 5:4 Железница (Железница) почива V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: в Железница: Искър (Герман) - Витоша II (Бистрица) анулиран 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 5:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:1 в Герман: Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1 Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10:1 Гранит (Владая) почива XI кръг - изтеглен мач 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая) 5:1 VI кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 2:4 Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 0:2 Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:2 Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) 2:1 Гранит (Владая) - Искър (Герман) анулиран Урвич 1960 (Долни Пасарел) почива VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) 1:1 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) 0:2 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Гранит (Владая) 3:0 Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1 Искър (Герман) почива VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч: в Железница: Искър (Герман) - Левски Раковски (София) анулиран 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1 Академик 1947 (София) - Железница (Железница) 1:1 Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево) 7:5 Гранит (Владая) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) почива IX кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Искър (Герман) анулиран в Герман: Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая) 3:6 Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 2:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) 1:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:3 Левски Раковски (София) почива X кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Люлин, София, ст."II-ри микрорайон": Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 7:2 11 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: в Железница: Искър (Герман) - Урвич (Панчарево) анулиран 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1 Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:2 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Гранит (Владая) - Железница (Железница) 4:2 Обеля (кв.Обеля, София) почива XI кръг - изтеглен мач 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) 2:7 XI кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая) 5:1 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) 2:7 19 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: в Бистрица: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) 1:5 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) изтеглен Железница (Железница) - Искър (Герман) анулиран Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая) изтеглен Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) 0:3 Люлин (кв.Люлин, София) почива XII кръг 4 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) отложен Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) отложен Железница (Железница) - Левски Раковски (София) отложен в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) отложен 19 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1 19 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) 1:7 26 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) отложен 2 май 2018 г., сряда, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 0:3 сл. 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 2:5 Академик 1947 (София) почива Урвич 1960 (Долни Пасарел) почива XIII кръг 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) 0:3 сл. * * - прекратен в 38' при 0:0 след сбиване между футболисти на двата отбора и нахлуване на терена на публика. Витоша II е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. 10 март 2018 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Левски Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 11:0 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) отложен 11 март 2018 г., неделя, 18:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София) 11:1 20 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) 2:2 Урвич (Панчарево) почива Орловец 2015 (Кокаляне) почива XIV кръг 18 март 2018 г., неделя, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Раковски (София) 1:5 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:1 Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) 1:2 18 март 2018 г., неделя, 16:30 ч: Академик 1947 (София) - Гранит (Владая) 1:2 Витоша II (Бистрица) почива Обеля (кв.Обеля, София) почива XV кръг 25 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 8:2 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."Локомотив": Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица) отложен 25 март 2018 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:1 1 април 2018 г., неделя, 13:00 ч: Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица) 3:4 8 май 2018 г., вторник, 18:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3 Железница (Железница) почива Академик 1947 (София) почива XVI кръг 1 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) 2:3 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) 0:1 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница) 0:3 Гранит (Владая) почива Витоша II (Бистрица) почива XXII кръг - изтеглен мач 15 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1 XVII кръг 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:2 в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) 10:3 Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) 2:3 Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Урвич 1960 (Долни Пасарел) почива Гранит (Владая) почива XII кръг - отложени мачове 19 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1 19 април 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) 1:7 XVIII кръг 22 април 2018 г., неделя, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: * Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) 7:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Витоша II. 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) отложен Обеля (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) 2:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:2 22 април 2018 г., неделя, 16:30 ч: Гранит (Владая) - Левски Раковски (София) 1:0 17 май 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) 0:3 XII кръг - отложен мач 26 април 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) отложен XIX кръг 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:3 Железница (Железница) - Академик 1947 (София) 5:1 в Герман: Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) 0:0 Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая) 0:9 Орловец 2015 (Кокаляне) почива Левски Раковски (София) почива XII кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 0:3 сл. XX кръг 5 май 2018 г., събота, 10:00 ч: Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево) 6:0 5 май 2018 г., събота, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: * Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Витоша II. 5 май 2018 г., събота, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:0 Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 Левски Раковски (София) почива Люлин (кв.Люлин, София) почива XV кръг - отложен мач 8 май 2018 г., вторник, 18:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3 XII кръг - отложен мач 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 2:5 XXI кръг 13 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: Железница (Железница) - Гранит (Владая) 3:4 13 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София) 1:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица) 1:6 Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) 3:4 Обеля (кв.Обеля, София) почива Урвич (Панчарево) почива XVIII кръг - отложен мач 17 май 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) 0:3 XIII кръг - отложен мач 20 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) 2:2 XXII кръг 15 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1 20 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево) 8:1 Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) изтеглен на неутрален терен: * Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Витоша II. Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:0 Люлин (кв.Люлин, София) почива Железница (Железница) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Раковски (София) XXX 3:0* 3:0 8:1 5:2 2:0 7:2 11:0 8:2 3:2 --- 2. Витоша II (Бистрица) 2:1 XXX 5:4 7:5 0:3* 4:0 7:0 6:2 8:2 2:1 --- 3. Гранит (Владая) 1:0 3:4 XXX 6:0 2:1 4:2 3:1 6:1 11:1 8:0 --- 4. Урвич (Панчарево) 2:7 0:0 3:6 XXX 1:1 1:1 4:1 9:1 10:3 7:1 --- 5. Академик 1947 (София) 2:3 1:6 1:2 0:3 XXX 1:1 2:2 4:0 2:0 4:1 --- 6. Железница (Железница) 2:5 2:3 3:4 1:2 5:1 XXX 5:3 10:1 6:0 5:2 --- 7. Люлин (кв.Люлин, София) 3:4 0:2 0:9 1:2 2:3 2:2 XXX 2:0 3:1 4:3 --- 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:5 1:6 5:1 1:5 1:2 0:3 2:1 XXX 4:3 3:1 --- 9. Обеля (кв.Обеля, София) 1:3 1:7 0:1 0:2 0:3 2:1 1:3 2:1 XXX 5:0 --- 10. Орловец 2015 (Кокаляне) 1:5 1:5 0:3* 0:1 1:3 2:4 0:3* 3:2 4:3 XXX (3:0) 11. Искър (Герман) --- --- --- --- --- --- --- (2:1) --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

26 май 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Бистрица:
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София)           2:0 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре