ОГ Добрич 2017/18

« ОГ Добрич 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лозенец 2015 (Лозенец)             20   17   2   1   67:9    53    
 2. Орловец 2008 (Победа)              20   17   1   2   78:10   52    
 3. Устрем Д (Дончево)                 20   14   1   5   46:17   43    
 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 20   12   2   6   45:22   38    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Христо Ботев (Стожер)              20   12   0   8   45:38   36    
 6. Интер (Добрич)                     20    9   1  10   34:31   28 [-]
 7. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     20    8   2  10   30:29   26    
 8. Албена 97 (Оброчище)               20    6   2  12   20:46   20    
 9. Нефтяник 2010 (Шабла)              20    3   3  14   20:47   12    
10. Дружба (Люляково)                  20    2   2  16   18:85    8    
11. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           20    1   2  17   15:84    5    

Бележки
  - Интер (Добрич) изпада в ОФГ Добрич от Североизточна Трета лига.
  - Вихър 2013 (Бранище), 10-ти в ОФГ Добрич - изток през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Добрич - запад.
  - Интер (Добрич) играе домакинските си мачове в Плачидол.

                           I кръг

9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   2:1 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:1 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    3:2 
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          7:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Нефтяник 2010 (Шабла)            2:2 
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         0:5 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    0:0 
17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)                    3:0 
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              3:2 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    6:0 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           III кръг

23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   2:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          5:1 
24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Интер (Добрич)                       1:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:2 
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              5:0 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           IV кръг

30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 5:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    5:0 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             0:3 
1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        1:0 
Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково)                    3:0 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           V кръг

7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       4:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     2:5 
8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Интер (Добрич)                        1:2 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                1:2 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              0:0 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           VI кръг

14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)           0:0 
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:1 
15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Нефтяник 2010 (Шабла)        3:0 
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:2 
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 2:3 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           VII кръг

21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево)               2:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     1:7 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     4:0 
22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                    1:0 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                 5:0 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017 г., събота, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   3:1 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:6 
29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                     2:1 
Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла)                5:0 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             1:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           IX кръг

4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             0:4 
4 ноември 2017 г., събота, 16:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)            3:0 
5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                    1:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 6:1 
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         0:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           X кръг

11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       0:1 
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              4:1 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            0:1 
12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)   1:3 
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             2:0 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XI кръг

18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Интер (Добрич)                   5:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          0:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        3:1 
19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Орловец 2008 (Победа)             0:3 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево)                 0:1 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XII кръг

3 март 2018 г., събота, 15:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    отложен 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          отложен 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)            отложен 
4 март 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   отложен 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  отложен 
6 април 2018 г., петък, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    1:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:3 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)            0:2 
7 април 2018 г., събота, 17:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   0:1 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  5:1 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XIII кръг

10 март 2018 г., събота, 15:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         9:0 
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    4:0 
11 март 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Интер (Добрич)                    0:1 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              5:1 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    1:2 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIV кръг

17 март 2018 г., събота, 15:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   0:3 сл. * 
* - прекратен в 64' при 0:0, когато след отсъдена за гостите дузпа играчи и
    публика на домакините атакуват съдията.
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)          2:1 
18 март 2018 г., неделя, 15:30 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Устрем Д (Дончево)                       0:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        0:2 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)              0:6 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XV кръг

24 март 2018 г., събота, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 отложен 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    отложен 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             2:1 
25 март 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        отложен 
Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево)                    0:7 
1 май 2018 г., вторник, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 2:5 
7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        4:0 
9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:0 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XVI кръг

31 март 2018 г., събота, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       1:2 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     3:0 
1 април 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                        9:1 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                2:3 
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              1:0 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XII кръг - отложени мачове

6 април 2018 г., петък, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    1:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:3 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)            0:2 
7 април 2018 г., събота, 17:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   0:1 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  5:1 

                           XVII кръг

14 април 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)           1:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           1:2 
15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:1 
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                4:2 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 4:1 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XVIII кръг

21 април 2018 г., събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец)               2:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     1:1 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3 
22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Христо Ботев (Стожер)                    2:1 
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                 0:10 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           XIX кръг

28 април 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)   0:4 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                8:0 
29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич)                     2:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево)                0:2 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             7:3 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XV кръг - отложен мач

1 май 2018 г., вторник, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 2:5 

                           XX кръг

5 май 2018 г., събота, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:4 
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             6:0 
6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа)                    1:3 
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 2:1 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         2:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XV кръг - отложени мачове

7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        4:0 
9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:0 

                           XXI кръг

12 май 2018 г., събота, 18:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево)       0:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              2:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            0:1 
13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Интер (Добрич)   4:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер)             1:2 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XXII кръг

19 май 2018 г., събота, 18:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                   0:2 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          4:1 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:1 
20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла)             9:1 
Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)                 3:1 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лозенец 2015 (Лозенец) XXX 0:1 2:0 4:0 3:0 5:1 2:0 2:1 2:2 8:0 9:0 2. Орловец 2008 (Победа) 0:1 XXX 4:2 4:0 7:3 1:0 4:0 5:0 9:1 5:0 7:0 3. Устрем Д (Дончево) 2:2 0:2 XXX 2:1 2:3 1:0 0:1 3:1 5:0 3:0 6:0 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:2 1:0 0:1 XXX 0:2 4:0 3:1 2:0 3:0 6:0 1:1 5. Христо Ботев (Стожер) 1:4 1:4 1:2 1:2 XXX 1:0 3:2 5:1 2:0 4:1 4:1 6. Интер (Добрич) 0:2 1:3 0:2 1:3 2:1 XXX 0:0 2:1 3:0 9:1 5:0 7. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3* 0:0 0:1 0:4 1:2 1:2 XXX 4:0 5:0 3:1 3:0 8. Албена 97 (Оброчище) 0:3 0:6 0:1 0:4 3:2 2:0 0:3 XXX 1:0 5:1 2:1 9. Нефтяник 2010 (Шабла) 0:2 0:3 0:2 1:1 1:2 0:1 2:0 0:0 XXX 6:1 5:1 10. Дружба (Люляково) 0:6 0:10 0:7 1:2 2:3 1:2 0:1 1:1 2:1 XXX 4:1 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:5 0:3 0:4 1:7 0:4 2:5 2:5 1:2 2:1 2:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър 2013 (Бранище) 20 16 2 2 83:12 50 <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак (Зърнево) 20 15 2 3 88:29 47 3. Дружба Б (Безмер) 20 11 2 7 60:33 35 4. Вихър (Жегларци) 20 10 3 7 54:37 33 [1 0 1 10:5 3] 5. Спортист (Стефаново) 20 10 3 7 66:63 33 [1 0 1 5:10 3] 6. Сокол 2012 (Соколово) 20 10 2 8 41:40 32 7. Искра 41 (Бенковски) 20 10 0 10 49:61 30 8. Заря 2006 (Крушари) 20 8 2 10 35:43 26 9. Добруджанец (Овчарово) 20 7 2 11 42:49 23 10. Стрела 2004 (Орляк) 20 3 1 16 40:90 10 11. Спартак 2012 (Славеево) 20 0 1 19 24:125 1 [+]
Бележки - Вихър 2013 (Бранище), 10-ти в ОФГ Добрич - изток през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Добрич - запад. - Левски 2012 (Карапелит), 1-ви през изминалия сезон и вицешампион на ОФГ Добрич; влиза в Североизточна Трета лига, а в последствие се обединява с Калиакра 1923 (Каварна). - Спартак 2012 (Славеево) се включва в групата. I кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци) 1:4 Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово) 1:2 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново) 2:2 Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски) 3:1 Спартак 2012 (Славеево) - Добруджанец (Овчарово) 0:6 Спартак (Зърнево) почива II кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари) 4:0 Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер) 1:0 Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк) 4:2 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спартак 2012 (Славеево) 8:0 Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище) 0:0 Добруджанец (Овчарово) почива III кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево) 3:1 Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци) 1:0 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново) 5:0 Спартак 2012 (Славеево) - Сокол 2012 (Соколово) 1:6 Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски) 3:0 Стрела 2004 (Орляк) почива IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище) 0:2 Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари) 5:4 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово) 3:2 Спортист (Стефаново) - Спартак 2012 (Славеево) 8:3 Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер) 2:9 Искра 41 (Бенковски) почива V кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк) 3:0 Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево) 1:2 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2012 (Славеево) - Вихър (Жегларци) 2:4 Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново) 3:3 Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово) 3:2 Дружба Б (Безмер) почива VI кръг 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово) 5:1 Спартак (Зърнево) - Спартак 2012 (Славеево) 12:3 Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари) 5:0 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски) 2:0 Стрела 2004 (Орляк) - Вихър 2013 (Бранище) 0:3 Сокол 2012 (Соколово) почива VII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:30 ч: Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево) 1:5 Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци) 3:1 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Дружба Б (Безмер) 3:1 Спартак 2012 (Славеево) - Стрела 2004 (Орляк) 4:8 Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново) 1:0 Заря 2006 (Крушари) почива VIII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово) 1:0 Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) 9:0 Заря 2006 (Крушари) - Вихър 2013 (Бранище) 2:1 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово) 1:0 Дружба Б (Безмер) - Спартак 2012 (Славеево) 6:1 Спортист (Стефаново) почива IX кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Спартак 2012 (Славеево) - Заря 2006 (Крушари) 0:4 Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево) 4:1 Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци) 4:2 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер) 0:4 Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк) 7:4 Вихър 2013 (Бранище) почива X кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) 9:0 Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово) 0:1 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово) 0:3 Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски) 6:0 Вихър 2013 (Бранище) - Спартак 2012 (Славеево) 11:0 Вихър (Жегларци) почива XI кръг 25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари) 4:0 Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево) 1:3 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Добруджанец (Овчарово) - Вихър 2013 (Бранище) 0:4 Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер) 0:1 Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк) 8:1 Спартак 2012 (Славеево) почива XII кръг 3 март 2018 г., събота, 15:30 ч: Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк) отложен Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари) отложен 4 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер) отложен Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) отложен Добруджанец (Овчарово) - Спартак 2012 (Славеево) отложен 6 април 2018 г., петък, 17:00 ч: Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк) 3:2 Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер) 5:0 Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари) 3:0 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) 0:4 Добруджанец (Овчарово) - Спартак 2012 (Славеево) 3:1 Спартак (Зърнево) почива XIII кръг 10 март 2018 г., събота, 15:30 ч: Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново) 5:5 Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци) 4:3 Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево) отложен 11 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Спартак 2012 (Славеево) - Искра 41 (Бенковски) 1:2 Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово) 9:0 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево) 1:5 Добруджанец (Овчарово) почива XIV кръг 17 март 2018 г., събота, 15:30 ч: Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер) 2:0 Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари) 3:1 18 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище) 2:4 Сокол 2012 (Соколово) - Спартак 2012 (Славеево) 4:1 Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово) 2:0 Стрела 2004 (Орляк) почива XV кръг 24 март 2018 г., събота, 15:30 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) отложен Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево) отложен Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово) отложен Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново) отложен 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново) 3:10 Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) 3:0 9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово) 7:1 Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево) 0:2 Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк) 5:1 Искра 41 (Бенковски) почива XVI кръг 31 март 2018 г., събота, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари) 0:1 Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище) 1:1 Вихър (Жегларци) - Спартак 2012 (Славеево) 6:1 1 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово) 0:2 Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) 1:2 Дружба Б (Безмер) почива XII кръг - отложени мачове 6 април 2018 г., петък, 17:00 ч: Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк) 3:2 Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер) 5:0 Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари) 3:0 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) 0:4 Добруджанец (Овчарово) - Спартак 2012 (Славеево) 3:1 XVII кръг 14 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци) 1:1 Спартак 2012 (Славеево) - Спартак (Зърнево) 0:9 Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер) 2:2 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) 9:2 Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк) 9:2 Сокол 2012 (Соколово) почива XVIII кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище) 1:2 Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово) 7:2 Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски) 6:2 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Спартак 2012 (Славеево) 3:3 Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово) 2:1 Заря 2006 (Крушари) почива XIX кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци) 2:2 Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево) 0:3 сл. * * - първоначално 2:1, в последствие на Искра 41 е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Вихър 2013 (Бранище) - Заря 2006 (Крушари) 4:0 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк) 9:1 Спартак 2012 (Славеево) - Дружба Б (Безмер) 0:4 Спортист (Стефаново) почива XX кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Спартак 2012 (Славеево) 3:0 Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) 4:0 Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново) 8:1 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово) 3:0 Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски) 5:0 Вихър 2013 (Бранище) почива XV кръг - отложени мачове 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново) 3:10 Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) 3:0 9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово) 7:1 Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево) 0:2 Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк) 5:1 XXI кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево) 3:1 Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари) 1:2 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк) 5:2 Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер) 5:3 Спартак 2012 (Славеево) - Вихър 2013 (Бранище) 0:8 Вихър (Жегларци) почива XIII кръг - отложен мач 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево) 1:5 XXII кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски) 6:1 Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци) 3:3 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Овчарово) 6:0 Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово) 1:3 Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново) 4:5 Спартак 2012 (Славеево) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър 2013 (Бранище) XXX 1:2 3:1 3:0 5:0 9:0 3:1 4:0 6:0 9:2 11:0 2. Спартак (Зърнево) 1:1 XXX 2:0 3:3 9:0 4:0 9:0 5:4 7:2 4:2 12:3 3. Дружба Б (Безмер) 1:2 3:1 XXX 4:3 2:2 1:3 6:0 5:0 3:0 5:1 6:1 4. Вихър (Жегларци) 0:2 1:3 1:0 XXX 8:1 1:0 6:2 3:1 5:1 3:2 6:1 5. Спортист (Стефаново) 2:4 3:1 5:0 4:2 XXX 2:1 2:0 4:0 0:2 8:1 8:3 6. Сокол 2012 (Соколово) 0:0 4:1 0:1 2:2 1:0 XXX 1:2 3:0 3:2 5:2 4:1 7. Искра 41 (Бенковски) 0:4 0:3* 5:3 3:1 9:2 3:2 XXX 4:0 2:0 7:4 8:0 8. Заря 2006 (Крушари) 2:1 0:2 2:2 1:0 5:5 1:2 6:1 XXX 0:1 3:0 3:0 9. Добруджанец (Овчарово) 0:4 1:5 0:4 1:1 3:3 7:1 3:0 1:2 XXX 9:1 3:1 10. Стрела 2004 (Орляк) 0:3 1:5 2:9 1:4 4:5 0:3 5:0 0:1 1:0 XXX 3:3 11. Спартак 2012 (Славеево) 0:8 0:9 0:4 2:4 3:10 1:6 1:2 0:4 0:6 4:8 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           1/2 финали

Преди началото на сезона отборите от източна подгрупа се разбират да определят първенеца на групата с финални срещи между първите 4 отбора от редовния сезон. Отборите от западна подгрупа решават да не играят такива финали, както и отказват да играят финал с първенеца от източната подгрупа. Така шампион на областта не се излъчва.

27 май 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       0:3 сл. * 
* - Лозенец 2015 се отказва от участие във финалните срещи.
27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                2:2; при дузпите: 10:11 

                           Финал за 3-то място

3 юни 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            0:3 сл. 

                           Финал

3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   1:1 (1:0); при дузпите: 2:3 

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре