ОГ Добрич 2018/19

« ОГ Добрич 2018/19 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              24   21   2   1   82:13   65            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Лозенец 2015 (Лозенец)             24   19   3   2  102:20   60            
 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     24   13   1  10   53:35   40            
 4. Интер (Добрич)                     24   12   1  11   57:46   37            
 5. Христо Ботев (Стожер)              24   11   2  11   54:54   35            
 6. Албена 97 (Оброчище)               24    9   2  13   40:57   29            
 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           24    5   1  18   36:81   16            
 8. Дружба (Люляково)                  24    0   0  24   10:118   0            
 9. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 24   11   2  11   39:49   35 [*] Изваден

Бележки
  - Устрем Д (Дончев), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига.
  - Нефтяник 2010 (Шабла), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - След XXII кръг Добруджански спортист (Стефан Караджа) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     6:1 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                 3:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        3:0 
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич)                     2:4 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           3:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   0:3 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            0:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 1:3 
Интер (Добрич)                                            почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        8:1 
Интер (Добрич) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 7:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         2:3 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   6:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Интер (Добрич)   2:0 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:4 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             3:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    1:2 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             1:1 
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                        5:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     1:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              0:4 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Интер (Добрич)                   3:1 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              6:1 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         0:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              2:4 
Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа)                    0:6 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    3:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       6:0 
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          8:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     2:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                    3:2 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Интер (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)           1:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          0:6 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:8 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        0:2 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     1:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                 0:7 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        1:1 
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                     3:1 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           4:2 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)   3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 3:0 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)            5:2 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 1:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         1:2 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XIII кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   1:1 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)   1:1 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  3:0 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             1:6 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XIV кръг

2 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    4:1 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             8:1 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     2:1 
3 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Дружба (Люляково) - Интер (Добрич)                        0:5 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XV кръг

9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              2:0 
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                   0:5 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)              1:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    2:0 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XVI кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         6:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              2:1 
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                    1:0 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    0:6 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XVII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       1:3 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:5 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Интер (Добрич) - Христо Ботев (Стожер)                    4:3 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XVIII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)           1:0 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          1:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                6:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:2 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XIX кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                9:0 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     2:1 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                     1:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        4:3 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XX кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 1:3 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:5 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            2:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         1:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XXI кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    1:3 
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                       10:1 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     4:2 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              0:0 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XXII кръг

29 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          0:3 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    2:3 
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                    2:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   5:0 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XXIII кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                   2:5 
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           4:2 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        0:3 сл. 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 5:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XXIV кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       3:0 сл. 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  0:2 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             5:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)           1:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XXV кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   0:3 сл. 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              7:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:6 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)              1:2 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XXVI кръг

28 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    2:4 
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)   3:0 сл. 
29 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          2:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             5:0 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XXVII кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                    4:1 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         2:4 
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                 0:3 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Орловец 2008 (Победа) XXX 1:1 4:1 1:0 3:0 6:1 8:0 3:0 1:2 XXX 2:0 --- 2:0 5:1 --- 2:2 --- --- 2. Лозенец 2015 (Лозенец) 0:1 XXX 6:2 3:1 5:2 8:1 6:0 6:1 6:0 --- XXX 5:0 --- --- 5:0 --- 9:0 3:0* 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2 1:1 XXX 1:0 2:0 2:1 6:1 8:1 3:0 1:3 --- XXX 1:2 2:4 --- 2:1 --- --- 4. Интер (Добрич) 0:6 0:5 1:0 XXX 4:3 3:1 7:1 5:0 1:1 --- 2:5 --- XXX --- 1:2 --- 10:1 3:0* 5. Христо Ботев (Стожер) 1:6 1:2 0:3 3:2 XXX 2:1 1:2 3:0 3:0 --- 1:6 --- 4:1 XXX 0:0 --- 5:2 --- 6. Албена 97 (Оброчище) 1:4 1:1 1:0 2:4 2:4 XXX 4:2 3:0 2:3 1:2 --- 1:0 --- --- XXX 4:2 --- 1:3 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:5 0:4 1:2 1:2 0:6 3:2 XXX 2:0 1:3 --- 2:4 --- 1:3 0:3 --- XXX 7:1 --- 8. Дружба (Люляково) 0:7 0:8 0:4 0:5 1:3 1:4 0:4 XXX 0:6 0:3 --- 0:5 --- --- 0:2 --- XXX 2:3 9. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:2 1:3 0:3 2:0 1:1 1:2 2:1 3:0 XXX 0:3* --- 0:3* --- 4:3 --- 4:2 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджанец (Овчарово)             18   16   2   0   58:3    50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дружба Б (Безмер)                  18   15   1   2   67:16   46
 3. Спартак (Зърнево)                  18   10   0   8   49:32   30 [1 0 1  8:4  3]
 4. Спортист (Стефаново)               18    9   3   6   53:44   30 [1 0 1  4:8  3]
 5. Искра 41 (Бенковски)               18    7   2   9   31:46   23
 6. Сокол 2012 (Соколово)              18    6   3   9   28:54   21
 7. Вихър (Жегларци)                   18    5   4   9   34:31   19 [1 0 1  4:3  3]
 8. Вихър 2013 (Бранище)               18    6   1  11   28:36   19 [1 0 1  3:4  3]
 9. Заря 2006 (Крушари)                18    3   6   9   22:46   15
10. Стрела 2004 (Орляк)                18    2   0  16   18:80    6

Бележки
  - Спартак 2012 (Славеево), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   1:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                 5:3 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър 2013 (Бранище)                0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             8:0 
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   3:0 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                  1:2 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   3:0 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово)                  4:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                8:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Овчарово)             0:3 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    0:0 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                1:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              2:5 
Дружба Б (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище)                  4:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                2:3 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                     2:4 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 1:2 
Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари)               4:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               9:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                3:2 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      4:2 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   1:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово)            6:0 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище)               1:4 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                  4:0 
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    6:0 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              0:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)               3:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер)                 0:4 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                   9:0 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   3:3 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево)                  1:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             4:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)               3:0 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево)                  4:2 
Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище)                   4:0 
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски)              3:2 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                1:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                4:0 
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново)                  9:3 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              1:6 
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)              1:2 

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                   3:1 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово)                 4:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Заря 2006 (Крушари)                1:1 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             0:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   0:5 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                   2:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                  2:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                1:7 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  4:0 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър 2013 (Бранище)             2:0 

                           XII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    1:1 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                0:2 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              1:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба Б (Безмер)                  1:2 
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0 

                           XIII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     4:0 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 2:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               5:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър 2013 (Бранище)                1:6 
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово)               2:2 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                2:2 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                      1:3 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                   5:0 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)            0:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски)               2:0 

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    1:3 
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)                 6:0 
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              2:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново)               1:2 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                  3:1 

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                   1:4 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   3:0 
Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище)                  5:1 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)             0:6 
Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк)               3:2 

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново)                  6:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци)                   3:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 3:2 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово)              3:0 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                0:0 

                           XVIII кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                1:3 
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                      2:4 
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер)                  3:0 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)             10:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)              3:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджанец (Овчарово) XXX 1:0 1:0 4:0 8:0 6:0 2:0 2:0 2:0 10:1 2. Дружба Б (Безмер) 0:0 XXX 4:0 9:3 4:0 6:0 4:2 4:1 9:0 3:0 3. Спартак (Зърнево) 0:2 2:4 XXX 6:0 4:0 4:1 2:1 5:1 3:0 5:0 4. Спортист (Стефаново) 0:6 3:0 4:2 XXX 9:0 1:1 3:1 3:0 2:2 8:0 5. Искра 41 (Бенковски) 0:0 1:2 3:1 5:0 XXX 3:0 3:3 1:4 4:0 3:0 6. Сокол 2012 (Соколово) 0:2 0:4 5:3 2:5 3:2 XXX 2:1 3:1 4:4 3:2 7. Вихър (Жегларци) 1:2 1:3 2:4 1:1 3:0 4:0 XXX 4:0 1:1 6:0 8. Вихър 2013 (Бранище) 0:3 1:2 1:3 1:2 2:0 1:2 3:0 XXX 1:1 3:0 9. Заря 2006 (Крушари) 0:1 1:4 2:1 3:2 1:3 2:2 0:0 0:2 XXX 3:2 10. Стрела 2004 (Орляк) 1:6 0:5 1:4 1:7 2:3 3:0 1:3 1:6 3:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

Не се играе финал между победителите от две групи.

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре