ОГ Кюстендил 2018/19

« ОГ Кюстендил 2018/19 »


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              24   23   1   0  115:18   70        Финал  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Струма (Нови чифлик)               24   18   2   4   90:32   56               
 3. Армейци (Кюстендил)                24   16   2   6   61:36   50 [+]           
 4. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    24   15   2   7   63:40   47                [2 0 0  7:1  6]
 5. Ботев (Лозно)                      24   15   2   7   64:41   47                [0 0 2  1:7  0]
 6. Руен (Богослов)                    24   12   0  12   64:48   36               
 7. Копие (Копиловци)                  24   10   2  12   40:58   32                [1 1 0  4:2  4]
 8. Осогово (Багренци)                 24    9   5  10   42:43   32 [+]            [0 1 1  2:4  1]
 9. Елешница (Ваксево)                 24    9   2  13   44:65   29               
10. Спортист (Слокощица)               24    6   2  16   35:64   20               
11. Славия (Граница)                   24    4   4  16   20:62   16               
12. Ябълково (Ябълково)                24    3   4  17   31:94   13               
13. Септември 2005 (Жабокрът)          24    1   2  21   14:82    5    [*] Изваден

Бележки
  - Велбъжд (Кюстендил), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Струма 2017 (Невестино), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Армейци (Кюстендил) и Осогово (Багренци) се включват в групата.
  - На полусезона Септември 2005 (Жабокрът) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

26 август 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         отложен 
Ябълково (Ябълково) - Армейци (Кюстендил)                 1:3 
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     1:1 
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           отложен 
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    0:2 
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    6:3 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           4:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         1:9 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно)                      0:5 
2 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                  0:1 
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  0:4 
2 септември 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)               9:1 
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът)    2:2 
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      0:3 
Славия (Граница)                                          почива

                           III кръг

9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    6:0 
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             2:1 
Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     0:4 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 4:2 
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:6 
Славия (Граница) - Армейци (Кюстендил)                    0:4 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           IV кръг

16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  7:0 
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               6:1 
Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        2:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      3:1 
Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково)                   6:0 
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:3 
Армейци (Кюстендил)                                       почива

                           V кръг

23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    2:0 
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:1 
Армейци (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               0:3 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно)                      2:3 
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          0:3 
Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов)                     2:8 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           VI кръг

30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил)     2:3 
Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково)                4:0 
Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 5:3 
30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      2:1 
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      6:2 
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:4 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           VII кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            2:4 
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        0:6 
Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                   4:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно)                       0:3 
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   4:0 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           VIII кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        3:1 
Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково)                  2:0 
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:3 
Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил)                     0:2 
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   0:2 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           IX кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   2:1 
Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)                2:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                2:12 
Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   5:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       4:1 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           X кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил)                       3:0 
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     3:0 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 6:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         1:2 
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              1:5 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково)           0:0 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                  2:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    2:1 
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            7:2 
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                     1:1 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XII кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  0:0 
Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           1:4 
Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  4:6 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                2:5 
Струма (Нови чифлик) - Армейци (Кюстендил)                2:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              1:3 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XIII кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Граница) - Ябълково (Ябълково)                    2:0 
Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)           3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              4:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      1:2 
Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         4:2 
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    5:1 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           I кръг - отложени мачове

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           4:1 
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         1:9 

                           XIV кръг

23 февруари 2019 г., събота, 13:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)                 2:1 
24 февруари 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    4:1 
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     0:2 
24 февруари 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Руен (Богослов) - Ботев (Лозно)                           3:4 
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    2:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         3:0 сл. 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XV кръг

3 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил)                  1:3 
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      0:3 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    0:3 сл. 
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  9:0 
Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      2:1 
4 март 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               0:8 
Славия (Граница)                                          почива

                           XVI кръг

10 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 1:0 
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             3:0 сл. 
Армейци (Кюстендил) - Славия (Граница)                    4:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    0:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)    10:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                5:2 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           XVII кръг

17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               0:3 сл. 
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               5:1 
Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        0:5 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:5 
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:0 
Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   2:3 
Армейци (Кюстендил)                                       почива

                           XVIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      2:4 
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    3:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        2:2 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          3:0 сл. 
Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково)                     3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил)               2:1 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XIX кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Армейци (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     3:2 
Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                6:1 
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 1:1 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      0:2 
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      1:4 
Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно)                 0:3 сл. 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XX кръг

7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            3:0 сл. 
Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково)                       0:2 
Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил)                   4:5 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 5:0 
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        4:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   0:8 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XXI кръг

14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов)                     2:1 
Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно)                        0:2 
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          0:3 сл. 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 5:0 
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   0:3 
Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  1:1 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XXII кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил)                0:5 
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:3 
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       2:4 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково)                3:1 
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   4:1 
Ботев (Лозно) - Славия (Граница)                          4:1 
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XXIII кръг

27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         2:0 
Армейци (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                       5:2 
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 0:3 
27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              6:0 
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     0:3 
Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           3:0 сл. 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXIV кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   5:2 
Осогово (Багренци) - Армейци (Кюстендил)                  2:2 
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       2:0 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            0:3 сл. 
Ботев (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     2:3 
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    0:3 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XXV кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  1:0 
Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)                2:5 
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              3:0 сл. 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                3:2 
Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково)                  3:3 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XXVI кръг

19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Армейци (Кюстендил)           0:3 сл. 
Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци)                         5:1 
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    4:5 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ябълково (Ябълково) - Славия (Граница)                    1:1 
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              0:3 
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:2 
Елешница (Ваксево)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 4:1 2:1 4:0 1:1 5:1 5:0 3:2 5:2 6:0 7:0 9:1 3:0* 2. Струма (Нови чифлик) 0:3 XXX 2:1 6:3 2:3 6:0 9:0 1:1 6:1 5:1 5:2 3:1 3:0 3. Армейци (Кюстендил) 0:3 2:5 XXX 3:2 5:2 2:1 4:1 2:1 0:1 2:2 4:0 2:1 3:0 4. Струмска слава 1956 (Търновлаг) 0:8 4:1 2:3 XXX 3:0 2:0 4:1 1:2 3:1 2:1 2:2 10:0 2:2 5. Ботев (Лозно) 2:3 2:4 3:0 1:4 XXX 4:1 5:1 2:2 3:1 2:1 4:1 0:2 5:3 6. Руен (Богослов) 1:3 0:1 0:2 1:2 3:4 XXX 2:0 0:3 6:2 5:1 4:0 3:1 6:1 7. Копие (Копиловци) 0:3 0:4 4:5 2:4 4:2 2:1 XXX 2:2 3:1 1:0 2:1 6:0 3:0* 8. Осогово (Багренци) 2:5 0:4 2:2 0:2 0:5 0:3 0:2 XXX 4:1 4:2 3:0 2:0 3:0* 9. Елешница (Ваксево) 1:6 0:3 1:3 2:0 0:2 1:4 2:0 2:1 XXX 3:1 1:1 3:3 7:2 10. Спортист (Слокощица) 1:5 1:3 0:5 0:3 0:5 4:5 0:0 1:0 5:0 XXX 0:2 4:0 3:0* 11. Славия (Граница) 1:5 1:1 0:4 0:1 0:1 0:6 0:2 0:3 0:2 0:3 XXX 2:0 3:0* 12. Ябълково (Ябълково) 0:8 2:12 1:3 0:4 0:3 2:8 2:3 1:1 4:6 6:1 1:1 XXX 3:0* 13. Септември 2005 (Жабокрът) 1:9 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 2:1 2:4 0:3* 0:3 1:3 0:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 2000 (Яхиново)              18   14   2   2   47:19   44        Финал  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Левски (Кочериново)                18   14   1   3   50:20   43               
 3. Марек 1919 (Дупница)               18   12   1   5   64:16   37 [+][*]        
 4. Рилец 1948 (Ресилово)              18   10   1   7   37:35   31               
 5. Ботев (Бобошево)                   18    7   2   9   39:40   23               
 6. Ботев 2009 (Джерман)               18    7   1  10   22:36   22               
 7. Сокол 2015 (Самораново)            18    6   2  10   30:36   20               
 8. Миньор 2014 (Бобов дол)            18    5   1  12   26:45   16               
 9. Мусала (Рила)                      18    3   3  12   31:72   12               
10. Бенковски 1953 (Сапарево)          18    5   0  13   21:48   15    [*] Изваден
--. Горица (Овчарци)                    6    1   2   3   10:17    -    [*] Изваден
--. Ива (Боровец)                       0    0   0   0    0:0     -    [*]        

Бележки
  - Ива (Боровец), 12-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - На 13 юли 2018 г. Динамо 2017 (Дупница), 3-ти през изминалия сезон; променя идентичността си след пререгистрация и преименуване на Марек 1919.
  - Марек 1919 (Дупница) играе домакинските си мачове в Бобошево.
  - Ива (Боровец) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.
  - Горица (Овчарци) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от VII кръг срещу Сокол 2015 (Самораново). Резултатите му се анулират. От актива на отбора за следващия сезон се отнемат 6 точки.
  - На полусезона Бенковски 1953 (Сапарево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Левски (Кочериново)             0:2 
Сокол 2015 (Самораново) - Марек 1919 (Дупница)            отложен 
9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:3  /анулиран/ 
Ива (Боровец) - Бенковски 1953 (Сапарево)                 анулиран 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   5:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             1:4 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Марек 1919 (Дупница)            0:5 сл. * 
* - прекратен в 67' при 1:2 след сбиване между футболисти на домакините и
    публика на гостите. Сокол 2015 е наказан с лишаване от домакинство за 2
    мача.

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново)           3:2 
Бенковски 1953 (Сапарево) - Миньор 2014 (Бобов дол)       4:2 
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             анулиран 
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       6:2  /анулиран/ 
16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Марек 1919 (Дупница)               1:3 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               1:2 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   0:1  /анулиран/ 
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          анулиран 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Мусала (Рила)                   5:0 
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 1953 (Сапарево)         отложен 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Левски (Кочериново)             2:1 
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Рилец 1948 (Ресилово)              7:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 1953 (Сапарево)         3:0 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Миньор 2014 (Бобов дол)                3:2 
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          анулиран 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Бенковски 1953 (Сапарево) - Сокол 2015 (Самораново)       3:2 
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:5 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              1:0 
Левски (Кочериново) - Марек 1919 (Дупница)                2:1 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      анулиран 
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Бенковски 1953 (Сапарево)          2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                0:3  /анулиран/ 
Сокол 2015 (Самораново) - Мусала (Рила)                   6:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  2:2 
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               0:3 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Сокол 2015 (Самораново)                3:2 
Ива (Боровец) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   анулиран 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                0:4 
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  2:2  /анулиран/ 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Бенковски 1953 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)         6:4 
Мусала (Рила) - Марек 1919 (Дупница)                      0:5 сл. * 
* - прекратен в 75' при 2:2, когато футболисти на домакините атакуват съдията.

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     анулиран 
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   5:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман)            1:2 
Сокол 2015 (Самораново) - Горица (Овчарци)                5:0 сл.  /анулиран/ 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     5:2 
Левски (Кочериново) - Бенковски 1953 (Сапарево)           4:0 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       1:5 
Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново)                   анулиран 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 1953 (Сапарево)          3:0 
Горица (Овчарци) - Марек 1919 (Дупница)                   анулиран 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  1:2 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)           2:2 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              2:0 
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Ива (Боровец)                      анулиран 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2014 (Бобов дол)         0:1 
Бенковски 1953 (Сапарево) - Мусала (Рила)                 3:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  анулиран 
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    3:2 

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Бенковски 1953 (Сапарево)              1:4 
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     анулиран 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    анулиран 
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново)           5:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      4:1 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1919 (Дупница)            0:8 

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       анулиран 
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          отложен 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)            0:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2014 (Бобов дол)           2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново)              0:1 
Бенковски 1953 (Сапарево) - Горица (Овчарци)              анулиран 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          3:4 

                           I кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Марек 1919 (Дупница)            0:5 сл. * 
* - прекратен в 67' при 1:2 след сбиване между футболисти на домакините и
    публика на гостите. Сокол 2015 е наказан с лишаване от домакинство за 2
    мача.

                           III кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 1953 (Сапарево)         3:0 

                           XI кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          3:4 

                           XII кръг

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Сокол 2015 (Самораново)            3:0 сл. * 
* - първоначално 2:4, в последствие на Сокол 2015 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
3 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Миньор 2014 (Бобов дол)             3:2 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   1:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             1:2 
Мусала (Рила)                                             почива
Бенковски 1953 (Сапарево)                                 почива

                           XIII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман)               5:1 
10 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
на неутрален терен: *
Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово)           0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Сокол
    2015.
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               3:2 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Бенковски 1953 (Сапарево)       3:0 сл. 
Мусала (Рила)                                             почива
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XIV кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Сокол 2015 (Самораново)             5:2 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Мусала (Рила) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   4:2 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Бенковски 1953 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)         0:3 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Марек 1919 (Дупница)              2:1 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево)                0:4 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Левски (Кочериново)                1:2 
на неутрален терен: *
Сокол 2015 (Самораново) - Бенковски 1953 (Сапарево)       3:0 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Сокол
    2015.
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              2:1 
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     5:1 

                           XVI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:1 
31 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               1:0 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Сокол 2015 (Самораново)                   1:1 
Бенковски 1953 (Сапарево) - Марек 1919 (Дупница)          0:3 сл. 
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива
Миньор 2014 (Бобов дол)                                   почива

                           XVII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Бобошево)                3:0 сл. 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 1953 (Сапарево)         3:0 сл. 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                2:0 
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Мусала (Рила)                      8:1 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива
Миньор 2014 (Бобов дол)                                   почива

                           XVIII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Марек 1919 (Дупница)                   2:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2014 (Бобов дол)            2:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     3:3 
Бенковски 1953 (Сапарево) - Левски (Кочериново)           0:3 сл. 
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива
Сокол 2015 (Самораново)                                   почива

                           XIX кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  2:1 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Бенковски 1953 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)          0:3 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Миньор 2014 (Бобов дол)           3:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       3:3 
Марек 1919 (Дупница)                                      почива
Сокол 2015 (Самораново)                                   почива

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              0:4 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново)         2:0 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    1:4 
Мусала (Рила) - Бенковски 1953 (Сапарево)                 3:0 сл. 
Марек 1919 (Дупница)                                      почива
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски 1953 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)              0:3 сл. 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      4:2 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Бобошево:
Марек 1919 (Дупница) - Миньор 2014 (Бобов дол)            5:0 
Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)           3:1 
Левски (Кочериново)                                       почива
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          6:3 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново)            0:2 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово)           2:1 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Марек 1919 (Дупница)              2:0 
Левски (Кочериново)                                       почива
Бенковски 1953 (Сапарево)                                 почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 2000 (Яхиново) XXX 3:2 2:0 1:4 2:2 2:0 5:2 3:0 5:1 3:0 --- --- 2. Левски (Кочериново) 1:2 XXX 2:1 1:0 3:2 2:0 5:2 3:2 3:3 4:0 --- --- 3. Марек 1919 (Дупница) 0:1 1:2 XXX 7:0 5:1 5:1 3:0* 5:0 8:1 2:1 --- --- 4. Рилец 1948 (Ресилово) 1:2 0:3 2:1 XXX 2:1 2:1 3:2 2:1 5:2 3:0* --- --- 5. Ботев (Бобошево) 0:1 1:4 2:2 1:2 XXX 5:1 3:2 3:2 6:3 1:4 (6:2) --- 6. Ботев 2009 (Джерман) 0:4 0:4 1:3 1:0 1:0 XXX 0:2 2:1 4:1 3:0 --- --- 7. Сокол 2015 (Самораново) 3:1 2:1 0:5* 0:3 3:0* 0:0 XXX 0:1 6:0 3:0*(5:0) --- 8. Миньор 2014 (Бобов дол) 2:2 0:2 0:8 2:1 0:4 1:2 2:0 XXX 5:0 3:0*(0:3) --- 9. Мусала (Рила) 1:5 1:5 0:5* 3:3 3:4 4:2 1:1 4:2 XXX 3:0* --- --- 10. Бенковски 1953 (Сапарево) 0:3* 0:3* 0:3* 6:4 0:3* 0:3* 3:2 4:2 3:0 XXX --- --- 11. Горица (Овчарци) (2:2) --- --- --- --- (0:1) --- --- (3:3) --- XXX --- 12. Ива (Боровец) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Кюстендил (Кюстендил) - Славия 2000 (Яхиново)             2:2; при дузпите: 3:4 

нагоре


Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре