Трета лига 2018/19

« Трета лига 2018/19 »

Bulgaria Североизточна Трета лига Северозападна Трета лига Югозападна Трета лига Югоизточна Трета лига

Североизточна Трета лига

Втора фаза, Първа шестица
Крайно класиране: М П Р З ГР Т 1. Спартак 1918 (Варна) 29 22 7 0 105:19 73 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Суворово 1 (Суворово) 29 21 4 4 86:19 67 3. Светкавица Търговище (Търговище) 29 16 8 5 54:26 56 4. Хитрино (Хитрино) 29 14 9 6 50:25 51 5. Септември 98 (Тервел) 29 15 5 9 52:39 50 6. Ботев (Нови пазар) 29 12 4 13 37:70 40
Втора фаза, Втора седмица
Крайно класиране: М П Р З ГР Т 7. Локомотив (Русе) 30 13 6 11 48:43 45 8. Тополи 2010 (Тополи) 30 11 6 13 36:41 39 [+] 9. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 30 8 4 18 44:57 28 10. Кубрат 2016 (Кубрат) 30 7 6 17 39:46 27 11. Устрем Д (Дончево) 30 7 2 21 28:85 23 [+] 12. Бенковски (Бяла, обл.Русе) 30 6 4 20 24:80 22 ------------------------------------------------------------------- 13. Волов (Шумен) 30 5 5 20 36:89 20 [+][*] Изпада

Северозападна Трета лига


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Плевен)                   30   26   1   3   75:11   79     Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра Габрово (Габрово)            30   22   4   4   90:30   70           
 3. Севлиево (Севлиево)                30   18   5   7   50:27   59           
 4. Вихър (Славяново)                  30   16   6   8   44:25   54           
 5. Павликени (Павликени)              30   14   6  10   46:44   48           
 6. Академик (Свищов)                  30   13   2  15   47:51   41            [1 1 0  4:2  4]
 7. Бдин 1923 (Видин)                  30   12   5  13   52:43   41            [0 1 1  2:4  1]
 8. Партизан (Червен бряг)             30   10   8  12   45:43   38            [3 2 1  8:6 11]
 9. Първа атомна (Козлодуй)            30   12   2  16   53:52   38            [3 0 3 13:7  9]
10. Ботев (Луковит)                    30   10   8  12   40:42   38            [2 1 3  9:12 7]
11. Ком (Берковица)                    30   11   5  14   36:42   38 [+]        [2 1 3  6:11 7]
12. ОФК Локомотив (Мездра)             30   11   4  15   49:67   37 [+]       
13. Трявна (Трявна)                    30    7   6  17   27:57   27            [1 1 0  3:2  4]
14. Локомотив 1927 (Дряново)           30    8   3  19   33:62   27 [+]        [0 1 1  2:3  1]
-------------------------------------------------------------------
15. Левски 2007 (Левски)               30    8   2  20   34:77   26     Изпада
16. Янтра (Полски Тръмбеш)             30    7   3  20   29:77   24     Изпада

Бележки
  - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.
  - Първа атомна (Козлодуй) играе домакинските си мачове от началото на пролетния полусезон на новия ст."Христо Ботев" в Козлодуй.


Югозападна Трета лига


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хебър 1918 (Пазарджик)             34   29   3   2   73:19   90     Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)               34   23   6   5   60:27   75 [-]       
 3. Вихрен 1925 (Сандански)            34   18   8   8   52:35   62           
 4. Сливнишки герой (Сливница)         34   16  10   8   60:35   58            [1 1 0  6:2  4]
 5. Миньор (Перник)                    34   16  10   8   57:37   58            [0 1 1  2:6  1]
 6. Банско (Банско)                    34   16   9   9   56:37   57           
 7. Пирин 1941 (Разлог)                34   14   9  11   47:35   51           
 8. Рилски спортист 2011 (Самоков)     34   13  10  11   47:42   49           
 9. Беласица (Петрич)                  34   12  10  12   43:37   46           
10. Марек 1915 (Дупница)               34   11   8  15   35:37   41           
11. Септември (Симитли)                34   10  10  14   34:36   40            [2 0 0  5:2  6]
12. Чавдар (Етрополе)                  34   11   7  16   54:47   40            [0 0 2  2:5  0]
13. Балкан 1929 (Ботевград)            34   10   8  16   41:57   38           
14. Надежда (Доброславци)              34    9  10  15   40:61   37 [+]        [0 2 0  4:4  2, 3 гола на чужд терен]
15. Спортист 2009 (Своге)              34   10   7  17   45:61   37 [+]        [0 2 0  4:4  2, 1 гол на чужд терен]
16. Ботев 1937 (Ихтиман)               34   10   2  22   35:75   32           
-------------------------------------------------------------------
17. Германея (Сапарева баня)           34    8   6  20   36:70   30     Изпада
18. Велбъжд (Кюстендил)                34    1   5  28   22:89    8 [+] Изпада

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове през есента в Първомай, а през пролетта - на ст."Цар Самуил" в Петрич след постигане на договорка с концесионера на базата в града.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Надежда (Доброславци) играе домакинските с мачове през есента на комплекс "Царско село" в София, заради ремонт на стадиона в Доброславци.
  - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.


Югоизточна Трета лига


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           34   29   3   2   88:21   90 [-] Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Созопол (Созопол)                  34   27   4   3   74:27   85 [-]       
 3. Загорец (Нова Загора)              34   24   5   5   81:22   77           
 4. Черноморец 1919 (Бургас)           34   21   5   8   76:35   68 [+]       
 5. Марица 1921 (Пловдив)              34   16  10   8   44:29   58 [-]       
 6. Миньор (Раднево)                   34   17   5  12   46:30   56           
 7. Хасково 1957 (Хасково)             34   14   8  12   54:47   50 [+]       
 8. Розова долина (Казанлък)           34   14   6  14   58:50   48           
 9. Атлетик (Куклен)                   34   13   7  14   48:46   46           
10. Сокол (Марково)                    34   12   6  16   46:58   42           
11. Гигант (Съединение)                34   11   8  15   32:36   41           
12. Борислав 2009 (Първомай)           34   12   3  19   44:47   39           
13. Карнобат (Карнобат)                34   10   7  17   41:67   37           
14. Левски (Карлово)                   34    9   9  16   25:52   36           
15. Димитровград 1947 (Димитровград)   34    9   4  21   30:54   31           
16. Свиленград 1921 (Свиленград)       34    7   8  19   30:69   29           
-------------------------------------------------------------------
17. Садово (Садово)                    34    6   1  27   18:90   19 [+] Изпада
18. Асеновец 2005 (Асеновград)         34    3   5  26   36:91   14     Изпада

Бележки
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Лазур" в Бургас.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.