ОГ София 2018/19

« ОГ София 2018/19 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        20   18   2   0   54:5    56 [-]    Финал  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бенковски (гр.Костенец)            20   16   2   2   47:10   50               
 3. Рилец (Говедарци)                  20   15   2   3   49:13   47               
 4. Ракитин (Трудовец)                 20   12   1   7   41:22   37               
 5. Левски 2007 (Долна баня)           20    8   2  10   34:28   26 [+]           
 6. Спортист (Нови хан)                20    7   4   9   38:40   22    [*]        
 7. Звездец (Горна Малина)             20    6   3  11   23:45   21               
 8. Мътивир (Ихтиман)                  20    6   1  13   29:54   19               
 9. Левски 1923 (Елин Пелин)           20    5   1  14   23:50   16               
10. Пирдоп (Пирдоп)                    20    3   2  15   16:53   11               
11. Мирково (Мирково)                  20    4   0  16   14:48    9    [*] Изваден

Бележки
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин), 18-ти в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ София - изток.
  - Правец (Правец), 2-ри в ОГ София - изток през изминалия сезон; е преместен в ОГ София - запад.
  - Левски 2007 (Долна баня) се включва в групата.
  - Мирково (Мирково), 10-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Левски 1923 (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - Спортист (Нови хан) играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин през пролетта и на ст."Левски" в гр.Елин Пелин през пролетта.
  - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - На 19 март 2019 г. от актива на Мирково (Мирково) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина.
  - На 2 април 2019 г. Мирково (Мирково) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 21 май 2019 г. от актива на Спортист (Нови хан) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина на детския му отбор в първенството София: Деца - втора подгрупа.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          2:0 
Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин)                0:1 
9 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Левски 2007 (Долна баня)            2:2 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)           1:0 
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                     0:1 
Ракитин (Трудовец)                                        почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)              2:2 
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  1:0 
15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    0:2 
Ракитин (Трудовец) - Спортист (Нови хан)                  2:0 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               0:3 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       отложен 
22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец)          3:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 2007 (Долна баня)        отложен 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                2:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин)              2:1 
7 ноември 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 2007 (Долна баня)        3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Мирково: *
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       0:3 
* - в Мирково заради ремонт на съблекалните на стадиона в Пирдоп.
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                0:0 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп)                1:1 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - Бенковски (гр.Костенец)              1:2 
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         отложен 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     1:4 
25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:6 
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)              2:0 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)         2:0 
6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)             6:1 
Пирдоп (Пирдоп) - Ракитин (Трудовец)                      0:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман)                    4:0 
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     6:1 
13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     1:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Рилец (Говедарци)              0:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин)              0:2 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан)                   1:4 
20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Мирково: *
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             0:3 
* - в Мирково заради ремонт на съблекалните на стадиона в Пирдоп.
Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)                    1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                5:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)       2:0 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Звездец (Горна Малина)         6:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)           2:1 
27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (Елин Пелин)             2:0 
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци)                   0:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Мирково (Мирково)                                         почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)            0:2 * 
* - за нанесени удари над футболисти от гостите, Левски 1923 е наказан с
    лишаване от домакинство за 4 мача.
3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец)               2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               0:4 сл. * 
* - прекратен в 42' при 0:1, когато футболисти на домакините атакуват съдията
    след отсъдена дузпа за гостите.
Рилец (Говедарци) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           1:1 
Мирково (Мирково) - Левски 2007 (Долна баня)              3:1 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

                           III кръг - отложени мачове

7 ноември 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 2007 (Долна баня)        3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Мирково: *
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       0:3 
* - в Мирково заради ремонт на съблекалните на стадиона в Пирдоп.

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Мирково (Мирково)                    2:0 
10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               1:0 
в Мирково: *
Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                       3:0 сл. ** 
* - в Мирково заради ремонт на съблекалните на стадиона в Пирдоп.
** -  гостите не се явяват.
11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина)              1:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 1923 (Елин Пелин)    2:0 
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      1:3 
17 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
на неутрален терен: *
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)        0:3 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 1923.
** -  домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Левски 2007 (Долна баня) - Ракитин (Трудовец)             0:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Мирково (Мирково) - Спортист (Нови хан)                   2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           IV кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:6 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           0:2 
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          0:4 
в гара Елин Пелин: *
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)                2:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 1923.
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Спортист (Нови хан)            5:3 
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                    11:0 
Ракитин (Трудовец)                                        почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)    2:0 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  3:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
17 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)              5:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
в гр.Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Ракитин (Трудовец)                  2:0 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          0:1 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец)        0:2 
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                2:0 
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Мирково (Мирково) - Пирдоп (Пирдоп)                       1:0 
24 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
на неутрален терен: *
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)              1:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 1923.
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)         1:0 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Левски 2007 (Долна баня)                0:6 
Бенковски (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец)              2:2 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                2:0 
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин)         5:2 
6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп)                      7:0 
7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)              2:0 
Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                     0:3 сл. 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в гр.Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)             0:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец)                    3:4 (2:3) 
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                     2:2 
Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     1:1 (0:1) Video
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)              3:0 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 1923.
Рилец (Говедарци) - Левски 2007 (Долна баня)              2:1 (0:1) 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)             5:0 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци)                    3:1 (1:1) Video
21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Левски 1923 (Елин Пелин) е присъдена
    служебна загуба заради нердовен играч.
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                0:3 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в гр.Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман)                   6:2 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 2007 (Долна баня)         1:2 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец)             3:5 (1:2) 
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                 0:1 
5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   3:2 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           0:4 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               4:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           3:0 
Левски 2007 (Долна баня) - Мирково (Мирково)              3:0 сл. 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в гр.Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин)            2:1 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

                           XXII кръг - изтеглен мач

18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Левски 2007 (Долна баня)             0:2 

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Ракитин (Трудовец)                    0:3 сл. 
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    1:4 
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан)              1:1 
Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Левски 2007 (Долна баня)             0:2 
23 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци)                       0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин)        1:0 
24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      7:0 
в гр.Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Мирково (Мирково)                   3:0 сл. 
25 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Левски 2007 (Долна баня)             изтеглен 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) XXX 1:0 3:0 3:0 2:0 1:0 7:0 2:1 2:0 5:0 1:0 2. Бенковски (гр.Костенец) 1:1 XXX 1:0 2:2 3:0* 6:1 2:0 4:1 1:0 3:0* 3:0* 3. Рилец (Говедарци) 1:1 3:0* XXX 1:0 2:1 3:2 2:0 11:0 2:1 3:0* 3:0* 4. Ракитин (Трудовец) 0:1 1:2 3:1 XXX 0:2 2:0 3:0* 4:0 2:0 7:0 2:0 5. Левски 2007 (Долна баня) 0:2 0:2 0:2 0:1 XXX 5:3 6:0 2:0 3:0* 1:1 3:0* 6. Спортист (Нови хан) 0:6 0:2 0:2 2:0 2:2 XXX 1:1 6:2 2:1 6:1 3:0* 7. Звездец (Горна Малина) 1:3 0:4 0:0 2:1 1:2 1:1 XXX 2:0 5:2 1:0 5:4 8. Мътивир (Ихтиман) 0:4 0:4* 0:1 3:4 2:0 1:4 2:0 XXX 5:0 3:0* 3:0* 9. Левски 1923 (Елин Пелин) 1:4 0:3* 1:6 3:5 2:0 0:2 2:0 2:2 XXX 2:6 3:0* 10. Пирдоп (Пирдоп) 0:3 0:1 0:3* 0:1 0:6 2:2 3:1 3:0* 0:1 XXX 0:3 11. Мирково (Мирково) 0:2 0:3 0:3* 0:3* 3:1 2:1 0:3* 1:4 0:2 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Драгоман (Драгоман)                18   15   1   2   69:13   46        Финал  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   18   13   4   1   55:13   43               
 3. Спортист 2006 (Драговищица)        18   10   2   6   41:29   32               
 4. Правец (Правец)                    18    9   4   5   56:30   31 <-             [2 0 0  4:0  6]
 5. Козаро (Скравена)                  18   10   1   7   33:35   31 [+]            [0 0 2  0:4  0]
 6. Ком 98 (Годеч)                     18    9   1   8   44:35   28               
 7. Петърч (Петърч)                    18    4   2  12   30:53   14               
 8. Зенит (Церово)                     18    2   0  16   25:83    6               
 9. Торнадо (Безден)                   18    5   1  12   29:66   16    [*] Изваден
10. Искър 2005 (гара Лакатник)         18    5   0  13   31:56   15    [*] Изваден

Бележки
  - Спортист 2009 (Своге), 1-ви в ОГ София - изток и шампион на ОГ София през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Правец (Правец), 2-ри в ОГ София - изток през изминалия сезон; е преместен в ОГ София - запад.
  - Искра 2009 (Искрец), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Искра (Искрец) и Козаро (Скравена) се включват в групата.
  - Зенит (Церово) играе домакинските си мачове в гара Бов.
  - Козаро (Скравена) играе домакинските си мачове на ст."Герена" в Ботевград.
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд.
  - Торнадо (Безден) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд.
  - Искра (Искрец) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 10 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1. Драгоман (Драгоман)              - 12. почива
    2. Спортист 2006 (Драговищица)      - 11. Искра (Искрец)
    3. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 10. Козаро (Скравена)
    4. Петърч (Петърч)                  -  9. Правец (Правец)
    5. Ком 98 (Годеч)                   -  8. Зенит (Церово)
    6. Искър 2005 (гара Лакатник)       -  7. Торнадо (Безден)
  - На 6 ноември 2018 г. от актива на Торнадо (Безден) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина. На 17 април 2019 г. наказанието е отменено, тъй като едно от досегашните две явявания на отбора - в VII кръг срещу Драгоман - е отсъдено по уважителни причини.
  - На 28 май 2019 г. Искър 2005 (гара Лакатник) е изваден от групата заради неявяване за мач от последния кръг без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 29 май 2019 г. Торнадо (Безден) е изваден от групата заради атака над съдията на мача от XVIII кръг срещу ОФК Костинброд 2012 от страна на ръководител на клуба, която е рецидив. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Козаро (Скравена)                   5:1 
9 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)               3:0 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)             1:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Зенит (Церово)         7:0 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        5:1 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Ком 98 (Годеч)                         1:6 
15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Петърч (Петърч)                          1:0 
Правец (Правец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        0:0 
16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Искър 2005 (гара Лакатник)            4:1 
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         4:0 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             7:2 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    3:1 
Ком 98 (Годеч) - Зенит (Церово)                           5:2 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Козаро (Скравена)           1:2 
Петърч (Петърч) - Правец (Правец)                         0:0 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                     6:0 
29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Торнадо (Безден)                      5:0 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)               3:0 
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)  0:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч)                          2:2 

                           V кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             0:4 сл. * 
* - прекратен в 35' при 0:1, когато футболисти на домакините атакуват и удрят
    съдията.
Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                      0:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Козаро (Скравена)      2:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              3:1 
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Зенит (Церово)                         6:3 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Зенит (Церово)                        2:1 
13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        8:1 
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          4:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч)        4:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч)              3:0 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Козаро (Скравена)                       0:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         1:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  3:4 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Правец (Правец)                          4:6 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Зенит (Церово)                     10:0 
27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Правец (Правец)                       0:1 
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            4:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Искър 2005 (гара Лакатник)   4:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч)                          2:1 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Козаро (Скравена)                        4:1 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)              0:3 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     1:4 
3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              3:2 

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица)             2:0 (2:0) Video
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Драгоман (Драгоман)                   2:1 (1:1) Video
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        2:1 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         2:7 
24 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч)               1:4 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         1:2 (0:0) 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                         6:0 сл. * 
* - прекратен в 70' при 3:2, когато футболисти на гостите атакуват съдията.
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Козаро (Скравена)            7:3 (3:1) Video
Петърч (Петърч) - Зенит (Церово)                          8:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 5:0, когато четирима футболисти на гостите,
    започнали мача с 10 човека, се контузват.
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Правец (Правец)        4:3 (2:2) 

                           XII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Спортист 2006 (Драговищица)           1:0 Video
Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:1 (0:1) Video
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             2:1 
7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч)                           2:4 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                        10:1 

                           XIII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Правец (Правец)                          3:1 
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2006 (Драговищица)  1:2 (1:0) 
14 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Зенит (Церово)               4:1 (3:0) 
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     2:4 (2:1) 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Козаро (Скравена)                      3:0 (1:0) 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч)                      4:0 (1:0) 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      0:3 (0:3) Video
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             3:3 
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              5:0 (2:0) 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Торнадо (Безден)                         отложен * 
* - съдиите не се явяват.
29 април 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Торнадо (Безден)                         0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица)              2:3 
4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        3:3 (0:3) 
5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Козаро (Скравена)                        2:3 
5 май 2019 г., неделя, 13:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд: *
Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        0:6 (0:1) 
* - в кв.Маслово заради наводнен терен в Петърч.
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          1:3 (0:0) 

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  5:0 (2:0) 
11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    6:0 (3:0) 
Правец (Правец) - Зенит (Церово)                          7:1 (4:0) 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Петърч (Петърч)                       4:1 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         3:0 

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Козаро (Скравена)                       3:0 (0:0) Video
18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Драгоман (Драгоман)                      0:4 (0:3) 
в кв.Маслово, Костинброд:
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            2:3 (1:1) 
19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)   0:3 сл. * 
* - прекратен в 80' при 0:0, когато играчи на домакините атакуват съдията.
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч)                          3:2 

                           XVIII кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)       2:1 (0:0) 
24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:1 (2:0) 
24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
в Ботевград, ст."Герена":
Козаро (Скравена) - Ком 98 (Годеч)                        2:0 Video
Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово)              4:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Драгоман (Драгоман) XXX 1:1 4:0 3:1 5:1 4:0 6:0 10:0 6:0 4:0 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1 XXX 1:2 4:3 2:2 3:0 4:0 7:0 2:1 4:0 3. Спортист 2006 (Драговищица) 1:2 0:0 XXX 1:2 1:2 3:0 3:3 4:3 4:2 5:0 4. Правец (Правец) 1:4 0:0 2:0 XXX 3:0 2:2 10:1 7:1 8:1 5:0 5. Козаро (Скравена) 2:1 0:3 1:0 0:1 XXX 2:0 4:1 2:1 5:0 4:1 6. Ком 98 (Годеч) 0:4 1:2 2:3 3:1 4:1 XXX 3:2 5:2 6:0* 3:0 7. Петърч (Петърч) 2:4 0:6 0:4* 0:0 0:1 2:1 XXX 8:0* 5:1 3:0* 8. Зенит (Церово) 0:4 2:7 0:3 4:6 2:3 2:4 1:0 XXX 0:3* 3:0 9. Торнадо (Безден) 0:3* 0:3* 2:3 3:3 3:0 1:6 2:1 6:3 XXX 2:1 10. Искър 2005 (гара Лакатник) 1:3 0:3* 3:4 3:1 7:3 1:4 3:2 4:1 7:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

1 юни 2019 г., събота, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Драгоман (Драгоман)         1:0 (1:0) Video

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре