« ОФГ София 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (гр.Костенец)            18   17   0   1   75:7    51               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Правец (Правец)                    18   13   2   3   56:18   41 <-            
 3. Рилец (Говедарци)                  18   11   2   5   46:29   35               
 4. Пирдоп (Пирдоп)                    18   10   1   7   32:39   31               
 5. Спортист (Нови хан)                18    8   2   8   34:44   26               
 6. Мътивир (Ихтиман)                  18    8   0  10   45:43   24               
 7. Ракитин (Трудовец)                 18    6   3   9   37:43   21 [+]           
 8. Левски 1923 (Елин Пелин)           18    3   5  10   26:47   14               
 9. Звездец (Горна Малина)             18    3   2  13   16:66   11               
10. Мирково (Мирково)                  18    2   1  15   14:45    7    [*] Изваден

Бележки
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин), 1-ви и шампион през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Правец (Правец), 7-ми в ОФГ София - запад през изминалия сезон; е преместен в ОФГ София - изток.
  - Ракитин (Трудовец) се включва в групата.
  - Спортист (Нови хан) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - След XIII кръг Мирково (Мирково) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец)              3:0 
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                     2:0 
10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                5:0 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Правец (Правец)                1:3 
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     1:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 11:30 ч:
в Ботевград, ст."Христо Ботев": *
Ракитин (Трудовец) - Мирково (Мирково)                    0:0 
* - в Ботевград докато стадионът в Трудовец бъде подготвен, за да отговаря
    на изискванията.
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин)        8:0 
16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  1:4 
Правец (Правец) - Рилец (Говедарци)                       1:0 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман)                   0:3 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Мирково (Мирково) - Спортист (Нови хан)                   1:2 
23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец)             1:1 
Пирдоп (Пирдоп) - Правец (Правец)                         1:1 
24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                9:0 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               1:5 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                1:0 
Правец (Правец) - Мътивир (Ихтиман)                       4:1 
30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в Ботевград, ст."Христо Ботев": *
Ракитин (Трудовец) - Спортист (Нови хан)                  2:3 
* - в Ботевград докато стадионът в Трудовец бъде подготвен, за да отговаря
    на изискванията.
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                 4:1 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)              0:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин)                3:0 
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               1:2 
7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Мирково (Мирково) - Правец (Правец)                       прекратен * 
* - прекратен в 20' при 0:0 заради проливен дъжд.
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина)              1:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)                    отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Мирково (Мирково) - Правец (Правец)                       2:7 
11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)                    2:1 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)              1:2 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина)               4:1 
Правец (Правец) - Спортист (Нови хан)                     8:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               5:0 
Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                       6:1 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:0 сл. 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Ракитин (Трудовец)                      4:2 
Звездец (Горна Малина) - Правец (Правец)                  1:3 
22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)             0:4 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                     2:4 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - Правец (Правец)                      0:4 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                       3:2 
28 октомври 2017, събота, 18:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          7:0 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)            0:1 
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     3:0 сл. 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Мирково (Мирково) - Пирдоп (Пирдоп)                       0:1 
4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин)         0:0 
Правец (Правец) - Бенковски (гр.Костенец)                 2:1 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец)                    5:2 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци)                   1:1 

                           V кръг - преигран мач

11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Мирково (Мирково) - Правец (Правец)                       2:7 

                           V кръг - отложен мач

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)                    2:1 

                           X кръг

24 март 2018, събота, 11:00 ч:
Правец (Правец) - Левски 1923 (Елин Пелин)                отложен 
24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Бенковски (гр.Костенец)              отложен 
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                отложен 
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     отложен 
6 април 2018, петък, 11:00 ч:
Правец (Правец) - Левски 1923 (Елин Пелин)                6:0 
6 април 2018, петък, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Бенковски (гр.Костенец)              0:3 сл. * 
* - прекратен в 55' при 2:0 по вина на домакините. Ракитин е наказан с лишаване
    от домакинство за 1 мач.
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                1:4 
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     1:2 
9 април 2018, понеделник, 15:00 ч:
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     0:2 

                           XI кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  3:0 
31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Мирково (Мирково) - Ракитин (Трудовец)                    2:4 
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан)                   3:4 
Рилец (Говедарци) - Правец (Правец)                       3:2 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)        0:4 

                           X кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 11:00 ч:
Правец (Правец) - Левски 1923 (Елин Пелин)                6:0 
6 април 2018, петък, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Бенковски (гр.Костенец)              0:3 сл. * 
* - прекратен в 55' при 2:0 по вина на домакините. Ракитин е наказан с лишаване
    от домакинство за 1 мач.
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                1:4 
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     1:2 
9 април 2018, понеделник, 15:00 ч:
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     0:2 

                           XII кръг

14 април 2018, събота, 12:00 ч:
Правец (Правец) - Пирдоп (Пирдоп)                         7:0 
14 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Етрополе: *
Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (Елин Пелин)             3:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ракитин.
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               7:0 
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                0:5 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Мирково (Мирково)                   3:0 

                           XIII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
в гара Елин Пелин: *
Мътивир (Ихтиман) - Правец (Правец)                       0:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Мътивир.
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                 0:2 
21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                5:1 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Ракитин (Трудовец)                  4:3 
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин)              2:2 

                           XIV кръг

28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Мирково (Мирково)                       3:0 сл. 
28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци)                    2:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               4:0 
29 април 2018, неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан)              1:5 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)                5:1 

                           XV кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:5 
5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец)               3:1 
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               0:3 сл. 
Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци)                       2:1 
7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Правец (Правец)                     2:2 

                           XVI кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп)                      5:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)             4:1 
Правец (Правец) - Звездец (Горна Малина)                  1:0 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     6:1 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)              3:0 сл. 

                           XVII кръг

19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          1:6 
19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Правец (Правец) - Ракитин (Трудовец)                      0:2 
Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                     0:3 сл. 
20 май 2018, неделя, 11:30 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин)            5:2 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп)                       3:0 

                           XVIII кръг

26 май 2018, събота, 17:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман)                    5:4 
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       3:0 сл. 
Бенковски (гр.Костенец) - Правец (Правец)                 3:0 сл. 
27 май 2018, неделя, 11:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   4:1 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)         3:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски (гр.Костенец) XXX 3:0* 7:0 4:1 4:1 4:0 3:0 8:0 7:0 5:0 2. Правец (Правец) 2:1 XXX 1:0 7:0 8:1 4:1 0:2 6:0 1:0 3:0* 3. Рилец (Говедарци) 1:5 3:2 XXX 6:1 4:1 6:1 2:1 2:2 5:0 3:0* 4. Пирдоп (Пирдоп) 0:2 1:1 2:1 XXX 2:0 3:2 4:2 3:0 3:0 3:0* 5. Спортист (Нови хан) 0:4 2:2 1:1 0:2 XXX 0:3 4:3 5:2 1:2 3:0 6. Мътивир (Ихтиман) 1:2 0:2 2:4 3:0 3:4 XXX 5:2 1:5 9:0 1:0 7. Ракитин (Трудовец) 0:3* 0:4 2:0 5:1 2:3 5:4 XXX 3:3 4:1 0:0 8. Левски 1923 (Елин Пелин) 0:4 1:3 0:1 5:1 0:1 1:2 1:1 XXX 3:3 3:0* 9. Звездец (Горна Малина) 1:6 1:3 1:4 1:4 1:5 0:5 3:1 0:0 XXX 1:0 10. Мирково (Мирково) 0:3* 2:7 0:3* 0:1 1:2 1:2 2:4 3:0* 5:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 2009 (Своге)              18   16   0   2   87:13   48    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Драгоман (Драгоман)                18   13   1   4   79:36   40    
 3. Спортист 2006 (Драговищица)        18   10   3   5   51:40   33    
 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   18   10   2   6   49:41   32    
 5. Петърч (Петърч)                    18    8   4   6   41:40   28    
 6. Ком 98 (Годеч)                     18    6   4   8   37:36   22 [+]
 7. Искра 2009 (Искрец)                18    5   3  10   27:42   18    
 8. Искър 2005 (гара Лакатник)         18    5   1  12   38:63   16    
 9. Зенит (Церово)                     18    4   1  13   25:77   13 [+]
10. Торнадо (Безден)                   18    3   1  14   35:81   10    

Бележки
  - Правец (Правец), 7-ми в ОФГ София - запад през изминалия сезон; е преместен в ОФГ София - изток.
  - Своге (Своге), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Зенит (Церово) и Ком 98 (Годеч) се включват в групата.
  - Зенит (Церово) играе домакинските си мачове в гара Бов.
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд.
  - Торнадо (Безден) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Зенит (Церово)                    8:0 
10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": *
Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:3 
* - в Костинброд заради поставяне на тревно покритие на стадиона в
    Драгоман.
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                     0:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  3:2 
10 септември 2017, неделя, 19:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Ком 98 (Годеч)                         0:9 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч)                          0:4 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          1:4 
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2006 (Драговищица)  6:1 
17 септември 2017, неделя, 16:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Драгоман (Драгоман)                      1:6 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Спортист 2009 (Своге)                  0:6 

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово)              7:1 
Искра 2009 (Искрец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    1:0 
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": *
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    6:4 
* - в Костинброд заради поставяне на тревно покритие на стадиона в
    Драгоман.
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)              8:3 

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч)        1:2 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                      0:0 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)               4:1 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            1:3 
Спортист 2009 (Своге) - Драгоман (Драгоман)               4:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
в Годеч: *
Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч)                      2:2 
* - в Годеч по взаимна договорка.
8 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    3:1 
Петърч (Петърч) - Зенит (Церово)                          8:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 (Своге)       1:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)   3:5 

                           VI кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 20:00 ч:
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Спортист 2009 (Своге) - Искра 2009 (Искрец)               3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
14 октомври 2017, събота, 19:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        0:4 
15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)               0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Зенит е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
в Драговищица: *
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         3:5 
* - в Драговищица по взаимна договорка.
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         0:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч)              0:0 
22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 2:4 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Зенит (Церово)         8:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2009 (Своге)                   0:6 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             4:3 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Зенит (Церово)                           3:2 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       0:3 сл. 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)        7:0 
в Петърч: *
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                     5:1 
* - в Петърч по взаимна договорка.
29 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         6:1 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          3:2 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Ком 98 (Годеч)                      1:0 
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             2:2 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2009 (Своге)        2:1 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Торнадо (Безден)                         5:4 

                           X кръг

25 март 2018, неделя, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Спортист 2009 (Своге)                    отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                         отложен 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    отложен 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  отложен 
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     отложен 
9 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    1:5 
9 април 2018, понеделник, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Спортист 2009 (Своге)                    1:8 
9 април 2018, понеделник, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                         3:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Искър 2005 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     3:2 

                           XI кръг

1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          1:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)  3:1 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Зенит (Церово)                      5:0 
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч)                          2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Торнадо (Безден)                 10:0 

                           X кръг - отложени мачове

9 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    1:5 
9 април 2018, понеделник, 11:30 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Спортист 2009 (Своге)                    1:8 
9 април 2018, понеделник, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                         3:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Искър 2005 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     3:2 

                           XII кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Драговищица:
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    0:6 
15 април 2018, неделя, 12:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)              1:2 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    2:3 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)    4:0 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              3:3 

                           XIII кръг

22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Зенит (Церово)                      6:1 
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            8:3 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч)               8:1 
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": *
Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        0:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Петърч.
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 (Своге)               4:2 

                           XIV кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)       4:0 
29 април 2018, неделя, 11:30 ч:
в Драговищица:
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    4:2 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Петърч (Петърч)                          1:0 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Драгоман: *
Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                      1:2 ** 
* - в Драгоман по взаимна договорка от V кръг.
** -  мачът започва с 30' закъснение, тъй като съдиите първоначално отиват в
     Годеч.
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Искър 2005 (гара Лакатник)   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XV кръг

3 май 2018, четвъртък, 18:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2009 (Своге)               0:4 
5 май 2018, събота, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         2:5 
7 май 2018, понеделник, 11:30 ч:
в Драгоман: *
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         3:10 
* - в Драгоман по взаимна договорка от VI кръг.
7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Зенит (Церово)               2:1 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        1:1 

                           XVI кръг

13 май 2018, неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 5:2 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица)              2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Петърч (Петърч)                   5:0 
в гара Бов:
Зенит (Церово) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         4:2 
13 май 2018, неделя, 17:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски":
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             6:2 

                           XVII кръг

20 май 2018, неделя, 11:30 ч:
в Драгоман: *
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     1:5 
* - в Драгоман по взаимна договорка от VIII кръг.
в Своге:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         0:2 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
в гара Бов:
Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч)                           3:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)       5:3 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2009 (Своге)        2:3 

                           XVIII кръг

27 май 2018, неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             отложен * 
* - мачът е отложен поради неявяване на съдийската бригада и делегата,
    които очакват срещата да е от 17:00 ч.
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          6:1 
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)       10:0 
27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                      2:2 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Зенит (Церово)                         3:1 
29 май 2018, вторник, 18:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             1:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист 2009 (Своге) XXX 4:1 4:0 10:0 5:0 1:0 3:0* 7:0 8:0 10:0 2. Драгоман (Драгоман) 4:2 XXX 3:5 2:3 5:1 2:2 5:2 6:1 5:0 6:4 3. Спортист 2006 (Драговищица) 1:2 3:10 XXX 3:1 1:1 0:0 6:1 3:2 7:1 8:3 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1 1:5 6:1 XXX 1:2 2:5 4:0 3:0* 8:1 5:3 5. Петърч (Петърч) 0:6 1:5 2:2 0:2 XXX 2:1 3:2 8:3 8:2 1:1 6. Ком 98 (Годеч) 2:3 1:2 2:1 0:0 0:4 XXX 2:2 4:1 3:2 3:2 7. Искра 2009 (Искрец) 0:4 2:4 0:2 1:1 0:1 1:0 XXX 1:0 6:1 3:1 8. Искър 2005 (гара Лакатник) 2:3 3:2 0:3* 3:5 3:3 8:1 1:4 XXX 2:1 4:3 9. Зенит (Церово) 1:8 1:6 1:2 4:2 1:0 3:2 0:0 0:3* XXX 5:4 10. Торнадо (Безден) 0:6 0:6 1:3 0:3* 0:4 0:9 4:2 6:2 3:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге)           1:4 (1:2) 
  [0:1 Антоан Асенов 21'-д, 0:2 Даниел Йорданов 26', 1:2 Веселин Гелев 29',
   1:3 Кристиян Димитров 67', 1:4 Любомир Ценов 2п], ~ 500 зрители

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре