ОГ Русе 2017/18

« ОГ Русе 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Сокол (Червена вода) 18 16 0 2 87:10 48 2. Дунарит (Николово) 18 14 0 4 57:18 42 3. Мартен (Мартен) 18 13 0 5 48:26 39 4. Пристис (кв.Долапите, Русе) 18 12 1 5 65:24 37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Дунав (Сливо поле) 18 12 0 6 45:25 36 6. Спартак (Хотанца) 18 6 2 10 31:54 20 7. Юделник (Юделник) 18 5 3 10 20:38 18 8. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 18 4 3 11 18:59 15 [*] 9. Смирненски (Смирненски) 18 1 1 16 14:64 4 10. Ботев (Ветово) 18 2 0 16 6:73 6 [*]
Бележки - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе), 9-ти; и Ботев (Ветово), 10-ти и извадени преди края на миналия сезон; отново се включват в групата. - На полусезона Ботев (Ветово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 10 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Хотанца) 3:3 Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода) 1:3 10 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово) отложен Пристис (кв.Долапите, Русе) - Смирненски (Смирненски) 8:1 Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) отложен 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово) 4:0 Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 7:2 II кръг 17 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Ветово) - Сокол (Червена вода) 0:12 Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле) 3:1 Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) 0:3 Спартак (Хотанца) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 2:4 Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:0 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен) 1:0 24 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Ветово) 2:3 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник) 6:0 Дунарит (Николово) - Спартак (Хотанца) 7:0 в Смирненски: * Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 4:2 * - в Смирненски по взаимна договорка заради събора в Смирненски. IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 15:30 ч: Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода) 0:2 1 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Ветово) - Мартен (Мартен) 0:3 Спартак (Хотанца) - Дунав (Сливо поле) 1:2 Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово) 2:3 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:5 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Червена вода) - Спартак (Хотанца) 6:1 8 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Пристис (кв.Долапите, Русе) - Ботев (Ветово) 8:0 Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:1 Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник) 2:1 Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски) 5:1 VI кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле) 0:4 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Ветово) - Смирненски (Смирненски) 2:1 Спартак (Хотанца) - Мартен (Мартен) 3:2 Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода) 0:3 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунарит (Николово) 2:3 VII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула) 9:0 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Дунарит (Николово) - Ботев (Ветово) 10:0 Дунав (Сливо поле) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:4 Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник) 6:0 (3:0) Смирненски (Смирненски) - Спартак (Хотанца) 1:2 VIII кръг 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Ветово) - Спартак (Хотанца) 1:2 Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) 1:0 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) 2:5 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Сокол (Червена вода) 0:3 Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле) 2:0 IX кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово) 0:3 сл. 5 ноември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Дунав (Сливо поле) - Ботев (Ветово) 4:0 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Мартен (Мартен) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 4:1 Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула) 0:1 Спартак (Хотанца) - Юделник (Юделник) 3:1 I кръг - отложени мачове 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово) 4:0 Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 7:2 X кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Ветово) - Юделник (Юделник) 0:3 сл. Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) отложен Смирненски (Смирненски) - Пристис (кв.Долапите, Русе) отложен Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) отложен 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле) 5:1 (3:1) 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1 Смирненски (Смирненски) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:3 Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 3:2 XI кръг 6 април 2018 г., петък, 14:00 ч: Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски) 3:2 7 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Червена вода) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник) 0:3 8 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен) 3:0 9 април 2018 г., понеделник, 16:00 ч: Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак (Хотанца) 4:1 XII кръг 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:3 сл. Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:0 Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово) 1:3 в Сливо поле: * Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле) 0:6 * - в Сливо поле по взаимна договорка от III кръг. Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода) 1:0 XIII кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски) 12:0 (5:0) 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Дунав (Сливо поле) - Спартак (Хотанца) 4:0 Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 3:0 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Приста 2000 (Средна кула) 7:0 XIV кръг 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Ветово) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:3 сл. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово) 0:2 Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен) 0:1 29 април 2018 г., неделя, 18:00 ч: Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле) 0:1 Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода) 0:4 XV кръг 4 май 2018 г., петък, 18:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Мартен (Мартен) - Спартак (Хотанца) 4:0 Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник) 8:1 Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 7:0 Дунарит (Николово) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 2:0 XVI кръг 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Ветово) - Дунарит (Николово) 0:3 сл. Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунав (Сливо поле) 3:0 Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода) 0:7 Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен) 0:2 Спартак (Хотанца) - Смирненски (Смирненски) 7:3 XVII кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 6:2 (4:0) 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Хотанца) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник) 0:0 Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:0 (2:0) Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово) 2:1 (2:1) XVIII кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски) 4:0 (1:0) 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Ветово) - Дунав (Сливо поле) 0:3 сл. Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода) 0:3 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен) 5:1 Юделник (Юделник) - Спартак (Хотанца) 4:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол (Червена вода) XXX 0:3* 1:0 6:2 5:1 6:1 8:1 9:0 12:0 3:0* 2. Дунарит (Николово) 0:3 XXX 7:2 2:0 2:0 7:0 3:0 0:1 3:2 10:0 3. Мартен (Мартен) 1:0 3:2 XXX 4:1 3:1 4:0 6:0 3:0 5:1 3:0* 4. Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:3 2:3 5:1 XXX 3:0 4:1 6:0 7:0 8:1 8:0 5. Дунав (Сливо поле) 1:3 2:1 3:0 0:4 XXX 4:0 2:1 7:0 4:2 4:0 6. Спартак (Хотанца) 0:4 1:3 3:2 2:4 1:2 XXX 3:1 1:1 7:3 3:0* 7. Юделник (Юделник) 0:3 2:3 0:2 0:0 0:1 4:1 XXX 0:0 1:0 4:0 8. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:7 0:2 2:5 1:5 0:4 3:3 0:3 XXX 4:0 2:3 9. Смирненски (Смирненски) 0:2 0:3 0:1 0:3 0:6 1:2 0:0 0:1 XXX 3:0* 10. Ботев (Ветово) 0:12 0:3* 0:3 0:3* 0:3* 1:2 0:3* 0:3* 2:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Младост (Екзарх Йосиф) 20 17 2 1 86:21 53 2. Дунав (Батин) 20 16 3 1 56:13 51 3. Партизан (Босилковци) 20 11 2 7 30:27 35 4. Две могили (Две могили) 20 10 2 8 42:26 32 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Ботев (Копривец) 20 10 1 9 47:37 31 6. Борово 2000 (Борово) 20 9 3 8 34:37 30 7. Атлетик (Тръстеник) 20 8 4 8 42:39 28 8. Левски (Новград) 20 7 2 11 42:64 23 9. Янтра (Ценово) 20 6 3 11 30:55 21 10. Янтра (Долна Студена) 20 3 4 13 21:50 13 11. Левски (Караманово) 20 0 0 20 1:62 0 [*]
Бележки - Бенковски (Бяла) влиза в Североизточна Трета лига. - Левски (Караманово) се отказва от участие след IV кръг. Въпреки това ОС на БФС - Русе не анулира мачовете му а присъжда служебни победи с 3:0 на противниците му през сезона. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци) 2:2 10 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Караманово) - Дунав (Батин) 0:2 Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:3 Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена) 5:2 Две могили (Две могили) - Ботев (Копривец) 2:1 Левски (Новград) почива II кръг 17 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Босилковци) - Две могили (Две могили) 1:3 Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово) 1:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово) 6:0 Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) 5:1 Левски (Новград) - Левски (Караманово) 3:1 Ботев (Копривец) почива III кръг 23 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф) отложен 24 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград) 2:0 Янтра (Ценово) - Дунав (Батин) 1:4 Две могили (Две могили) - Янтра (Долна Студена) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци) 1:0 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Екзарх Йосиф: * Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:6 * - в Екзарх Йосиф по взаимна договорка заради събора на селото. Левски (Караманово) почива IV кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец) 5:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили (Две могили) 3:2 Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово) 1:0 Левски (Новград) - Янтра (Ценово) 6:0 Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник) 0:6 Партизан (Босилковци) почива V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград) 3:0 сл. 8 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Янтра (Ценово) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Две могили (Две могили) - Дунав (Батин) 0:1 Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:6 Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена) 2:1 Атлетик (Тръстеник) почива VI кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци) 2:0 Дунав (Батин) - Ботев (Копривец) 1:0 Левски (Новград) - Две могили (Две могили) 2:1 Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово) 0:3 сл. Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово) 5:2 Янтра (Долна Студена) почива VII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник) 5:4 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Две могили (Две могили) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Ботев (Копривец) - Левски (Новград) 8:0 Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин) 0:2 (0:1) Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:2 Янтра (Ценово) почива VIII кръг 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена) 1:1 Левски (Новград) - Партизан (Босилковци) 1:2 Левски (Караманово) - Ботев (Копривец) 0:3 сл. Атлетик (Тръстеник) - Две могили (Две могили) 4:0 Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово) 2:0 Младост (Екзарх Йосиф) почива IX кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Две могили (Две могили) - Янтра (Ценово) 1:1 Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник) 3:1 Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград) 1:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин) 2:2 Борово 2000 (Борово) почива X кръг 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:6 Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена) 0:3 сл. в Босилковци: * Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци) 0:3 * - в Босилковци по взаимна договорка заради събора на селото. Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец) 2:3 Борово 2000 (Борово) - Две могили (Две могили) 1:0 Дунав (Батин) почива XI кръг 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово) 3:0 Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово) 1:0 Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник) 0:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Дунав (Батин) - Левски (Новград) 6:2 Две могили (Две могили) почива III кръг - отложен мач 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Екзарх Йосиф: * Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:6 * - в Екзарх Йосиф по взаимна договорка заради събора на селото. XII кръг 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Батин) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник) отложен Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) отложен Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово) отложен Ботев (Копривец) - Две могили (Две могили) отложен 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник) 7:3 Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) 0:3 Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово) 2:1 Ботев (Копривец) - Две могили (Две могили) 3:0 Левски (Новград) почива XIII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Две могили (Две могили) - Партизан (Босилковци) отложен Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф) отложен Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) отложен Левски (Караманово) - Левски (Новград) 0:3 сл. 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Две могили (Две могили) - Партизан (Босилковци) 1:2 Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена) 4:1 Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:8 Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) 1:1 Ботев (Копривец) почива XIV кръг 6 април 2018 г., петък, 16:00 ч: Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец) 1:0 7 април 2018 г., събота, 14:00 ч: в Борово: * Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово) 4:1 * - в Борово по взаимна договорка от III кръг. 8 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник) 1:2 в Екзарх Йосиф: * Дунав (Батин) - Янтра (Ценово) 4:0 * - в Екзарх Йосиф заради ремонт на стадиона в Батин. Янтра (Долна Студена) - Две могили (Две могили) 0:2 Левски (Караманово) почива XV кръг 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена) 8:1 Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф) 2:2 Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин) 0:3 Янтра (Ценово) - Левски (Новград) 5:2 Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Партизан (Босилковци) почива XVI кръг 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Караманово) - Янтра (Ценово) 0:3 сл. Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово) 5:0 Дунав (Батин) - Две могили (Две могили) 0:3 Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец) 6:1 Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци) 0:2 Атлетик (Тръстеник) почива XVII кръг 28 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово) 3:0 сл. 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Копривец) - Дунав (Батин) 1:3 Две могили (Две могили) - Левски (Новград) 5:1 Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник) 1:1 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:3 Янтра (Долна Студена) почива XVIII кръг 4 май 2018 г., петък, 18:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово) 1:1 Левски (Караманово) - Две могили (Две могили) 0:3 сл. Левски (Новград) - Ботев (Копривец) 3:3 Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци) 5:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 3:0 Янтра (Ценово) почива XIX кръг 9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин) 0:4 Партизан (Босилковци) - Левски (Новград) 3:4 Ботев (Копривец) - Левски (Караманово) 3:0 сл. Две могили (Две могили) - Атлетик (Тръстеник) 5:2 Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово) 3:0 Младост (Екзарх Йосиф) почива XX кръг 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Янтра (Ценово) - Две могили (Две могили) 0:5 Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец) 2:1 Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци) 0:3 сл. Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена) 5:2 Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф) 5:0 Борово 2000 (Борово) почива XXI кръг 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград) 11:2 Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово) 3:0 сл. в Тръстеник: * Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник) 1:0 * - в Тръстеник по взаимна договорка от Х кръг. Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово) 3:0 Две могили (Две могили) - Борово 2000 (Борово) 1:2 (1:0) Дунав (Батин) почива XXII кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец) 4:1 (2:0) 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци) 1:1 Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена) 3:0 Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:3 сл. Левски (Новград) - Дунав (Батин) 1:3 Две могили (Две могили) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Младост (Екзарх Йосиф) XXX 2:2 2:0 3:2 6:1 4:1 7:3 11:2 6:0 3:0 3:0* 2. Дунав (Батин) 5:0 XXX 5:0 0:3 1:0 1:0 5:1 6:2 4:0 1:1 3:0* 3. Партизан (Босилковци) 1:3 0:2 XXX 1:3 1:0 2:1 1:0 3:4 1:0 2:1 3:0* 4. Две могили (Две могили) 2:2 0:1 1:2 XXX 2:1 1:2 5:2 5:1 1:1 3:0* 3:0* 5. Ботев (Копривец) 0:6 1:3 1:0 3:0 XXX 3:0 3:1 8:0 3:0 8:1 3:0* 6. Борово 2000 (Борово) 0:6 0:3 2:2 1:0 4:1 XXX 5:4 3:0* 3:0 4:1 3:0* 7. Атлетик (Тръстеник) 1:3 1:1 0:3 4:0 2:1 1:1 XXX 2:0 5:2 3:0 3:0* 8. Левски (Новград) 0:6 1:3 1:2 2:1 3:3 5:0 1:2 XXX 6:0 5:2 3:1 9. Янтра (Ценово) 1:8 1:4 1:1 0:5 2:3 2:0 1:1 5:2 XXX 5:2 3:0* 10. Янтра (Долна Студена) 0:2 0:4 0:2 0:2 5:1 1:1 0:0 1:1 0:3 XXX 3:0* 11. Левски (Караманово) 0:3* 0:2 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:6 0:3* 0:3* 0:3* XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Сокол (Червена вода)2 (5) Две могили (Две могили)2 (4) след дузпи
Дунав (Батин)2 Мартен (Мартен)3
Младост (Екзарх Йосиф)2 Пристис (кв.Долапите, Русе)0
Дунарит (Николово)1 (1) Партизан (Босилковци)1 (3) след дузпи

1/2 финали

Сокол (Червена вода)2 Мартен (Мартен)0
Младост (Екзарх Йосиф)2 Партизан (Босилковци)0

Финал

Сокол (Червена вода)3 Младост (Екзарх Йосиф)1

                           1/4 финали

30 май 2018 г., сряда, 18:30 ч:
в Екзарх Йосиф:
Сокол (Червена вода) - Две могили (Две могили)            2:2 (2:0); при дузпите: 5:4 
31 май 2018 г., четвъртък, 16:30 ч:
в Червена вода:
Младост (Екзарх Йосиф) - Пристис (кв.Долапите, Русе)      2:0 (0:0) 
31 май 2018 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Борово:
Дунарит (Николово) - Партизан (Босилковци)                1:1 (0:1); при дузпите: 1:3 
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Дунав (Батин) - Мартен (Мартен)                           2:3 (1:0) 

                           1/2 финали

3 юни 2018 г., неделя, 18:30 ч:
в Николово:
Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен)                    2:0 (1:0) 
в Борово:
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            2:0 (1:0) 

                           Финал

8 юни 2018 г., петък, 18:00 ч:
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Сокол (Червена вода) - Младост (Екзарх Йосиф)             3:1 (3:1) 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре