« ОФГ Сливен 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         14   11   2   1   43:12   35    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Тунджа 2009 (Мечкарево)            14   10   4   0   58:13   34    
 3. Самуил (Самуилово)                 14    9   2   3   61:18   29    
 4. Стандарт (Шивачево)                14    7   1   6   38:35   22    
 5. Балкан (Твърдица)                  14    6   0   8   26:35   18    
 6. Кортен 2012 (Кортен)               14    5   1   8   20:33   16    
 7. Паланките (Бяла паланка)           14    1   0  13   20:82    3    
 8. Гранит (Сборище)                   14    2   0  12    8:46    6 [*]

Бележки
  - Скобелево (Сливен), 1-ви; ОФК Твърдица (Твърдица), 5-ти; и Котел (Котел), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Паланките (Бяла паланка) се включват в групата.
  - На полусезона Гранит (Сборище) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             2:2 
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 4:0 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              2:6 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:5 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:2 
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           2:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              2:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      3:0 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  9:0 
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   1:0 
30 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        1:5 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            3:0 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   отложен 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         1:2 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                3:0 
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)            12:1 
4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   3:0 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            2:5 
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  3:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     2:8 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      1:1 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                5:1 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               3:4 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               3:0 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           2:0 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    отложен 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    3:4 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     3:0 
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            1:3 
11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    0:3 сл. 

                           IV кръг - отложен мач

4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   3:0 

                           VII кръг - отложен мач

11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    0:3 сл. 

                           VIII кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             0:5 
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 0:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             3:0 сл. 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              2:1 

                           IX кръг

7 април 2018, събота, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           2:3 
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:2 

                           X кръг

15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  3:7 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)       15:1 
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   3:0 сл. 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            1:7 

                           XI кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   0:3 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         2:0 
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:3 сл. 
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             0:8 

                           XII кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)           10:1 
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  5:2 
6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     3:0 сл. 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      2:2 

                           XIII кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                3:0 
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 сл. 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               1:4 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           3:1 

                           XIV кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    3:0 сл. 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    0:2 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     2:7 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            8:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Аполон (кв.Речица, Сливен) XXX 1:1 3:1 3:0* 3:0 2:0 3:0 3:0* 2. Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:2 XXX 2:2 2:2 3:0 8:1 15:1 3:0 3. Самуил (Самуилово) 2:0 1:2 XXX 9:0 0:2 4:0 12:1 3:0* 4. Стандарт (Шивачево) 1:2 0:5 3:7 XXX 3:0 5:1 10:1 3:0* 5. Балкан (Твърдица) 1:7 1:4 3:4 0:3 XXX 3:0 2:1 3:0 6. Кортен 2012 (Кортен) 1:2 1:3 0:0 3:0 5:2 XXX 2:1 3:0* 7. Паланките (Бяла паланка) 2:7 1:5 0:8 2:5 2:6 2:3 XXX 3:4 8. Гранит (Сборище) 1:5 0:3* 2:8 0:3* 0:3* 1:0 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре