ОГ Ямбол 2017/18

« ОГ Ямбол 2017/18 »


"А" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Елхово (Елхово) 18 17 1 0 71:8 52 [-] Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Стралджа 2015 (Стралджа) 18 13 1 4 54:18 40 3. Червена звезда (Каменец) 18 11 2 5 55:27 35 [1 1 0 4:0 4] 4. Искра (Симеоново) 18 11 2 5 46:15 35 [0 1 1 0:4 1] 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 18 11 0 7 39:40 33 6. Ботев (Болярово) 18 6 1 11 36:39 19 [1 1 0 4:3 4] 7. Тракиец (Кукорево) 18 5 4 9 34:33 19 [0 1 1 3:4 1] 8. Кабиле (Кабиле) 18 5 2 11 36:69 17 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9. Межда (Межда) 18 3 1 14 19:61 10 ------------------------------------------------------------------- 10. Бенковски (Зимница) 18 1 0 17 12:92 3
Бележки - Елхово (Елхово) изпада от Югоизточна Трета лига в "А" ОФГ. - Изгрев (Меден кладенец) и Гагарин (Крумово) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ. - Кабиле (Кабиле) влиза от "Б" ОФГ в "А" ОФГ. - Победа (Победа) се отказва от участие в "А" ОФГ и след пререгистрация се включва в "Б" ОФГ като Индже (Победа). I кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Ботев (Болярово) 1:2 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница) 7:2 Стралджа 2015 (Стралджа) - Елхово (Елхово) 1:4 Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново) 0:3 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Кабиле (Кабиле) 3:1 II кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) 2:0 Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево) 5:0 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0 Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа) отложен Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда) 5:2 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:3 III кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово) 0:4 Кабиле (Кабиле) - Искра (Симеоново) 0:7 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Межда (Межда) - Бенковски (Зимница) 2:1 Стралджа 2015 (Стралджа) - Червена звезда (Каменец) 2:0 Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово) 1:2 IV кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново) 0:4 Елхово (Елхово) - Кабиле (Кабиле) 9:0 Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:2 Межда (Межда) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:6 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево) 1:1 V кръг 21 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Ботев (Болярово) 0:6 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец) 1:7 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Бенковски (Зимница) 7:0 Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда) 3:0 Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово) 0:3 VI кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово) 0:4 сл. Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) 1:2 Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:3 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Кабиле (Кабиле) 2:4 Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево) 2:0 VII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Кабиле (Кабиле) - Межда (Межда) 8:1 Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово) 1:0 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница) 3:0 Христо Ботев (Ген.Инзово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:4 Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец) 0:0 VIII кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово) 1:4 Межда (Межда) - Искра (Симеоново) 1:2 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово) 0:4 Стралджа 2015 (Стралджа) - Кабиле (Кабиле) 3:0 Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0 IX кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 1:6 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) 5:0 Кабиле (Кабиле) - Тракиец (Кукорево) 2:2 Елхово (Елхово) - Межда (Межда) 3:0 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Искра (Симеоново) - Стралджа 2015 (Стралджа) 2:0 II кръг - отложен мач 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:3 X кръг 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 1:2 Елхово (Елхово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:1 Кабиле (Кабиле) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:3 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец) 1:7 Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево) 1:1 XI кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница) 5:3 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново) 1:0 Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово) отложен Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец) 0:3 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово) 1:2 1 май 2018 г., вторник, 18:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово) 2:1 XII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) отложен Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) отложен 24 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Зимница) - Межда (Межда) отложен Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле) отложен 6 април 2018 г., петък, 16:30 ч: Бенковски (Зимница) - Межда (Межда) 0:1 Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:0 Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 2:2 Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1 Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле) 3:0 сл. XIII кръг 31 март 2018 г., събота, 14:30 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово) 3:2 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Елхово (Елхово) 2:5 Стралджа 2015 (Стралджа) - Межда (Межда) 4:1 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница) 10:0 Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец) 1:2 XII кръг - отложени мачове 6 април 2018 г., петък, 16:30 ч: Бенковски (Зимница) - Межда (Межда) 0:1 Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:0 Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 2:2 Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1 Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле) 3:0 сл. XIV кръг 9 април 2018 г., понеделник, 16:30 ч: Бенковски (Зимница) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:5 Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево) 1:4 Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово) 0:1 Ботев (Болярово) - Кабиле (Кабиле) 2:3 Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново) 1:0 XV кръг 14 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница) 7:1 Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово) 3:0 сл. Кабиле (Кабиле) - Червена звезда (Каменец) 2:6 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда) 3:1 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа) 3:5 XVI кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Христо Ботев (Ген.Инзово) 0:2 Межда (Межда) - Кабиле (Кабиле) 4:4 Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово) 0:3 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево) 0:6 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново) 4:0 сл. XVII кръг 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница) 7:1 28 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец) 5:1 Кабиле (Кабиле) - Стралджа 2015 (Стралджа) 2:7 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево) 3:1 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 5:1 XI кръг - отложен мач 1 май 2018 г., вторник, 18:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово) 2:1 XVIII кръг 5 май 2018 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:8 Тракиец (Кукорево) - Кабиле (Кабиле) 1:2 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Межда (Межда) - Елхово (Елхово) 0:4 Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово) 3:0 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Искра (Симеоново) 2:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елхово (Елхово) XXX 1:1 5:1 1:0 6:1 1:0 5:0 9:0 3:0 7:1 2. Стралджа 2015 (Стралджа) 1:4 XXX 2:0 2:0 0:2 2:1 2:0 3:0 4:1 7:0 3. Червена звезда (Каменец) 0:4 1:0 XXX 4:0* 0:1 3:0 1:1 2:4 5:2 7:2 4. Искра (Симеоново) 0:3 2:0 0:0 XXX 4:0 3:0* 1:1 3:0* 5:1 10:0 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:4 0:4 1:7 1:0 XXX 3:2 3:1 3:1 3:1 5:0 6. Ботев (Болярово) 0:3 1:3 1:6 1:2 4:2 XXX 2:2 2:3 1:2 7:1 7. Тракиец (Кукорево) 1:2 3:5 1:2 0:3 4:0 1:2 XXX 1:2 3:0 3:0 8. Кабиле (Кабиле) 2:5 2:7 2:6 0:7 1:3 0:6 2:2 XXX 8:1 5:3 9. Межда (Межда) 0:4 0:6 0:3 1:2 1:3 1:2 1:4 4:4 XXX 2:1 10. Бенковски (Зимница) 0:4* 0:5 1:7 0:4 0:8 1:4 0:6 2:0 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Изгрев (Меден кладенец) 22 18 1 3 52:16 55 [-] ------------------------------------------------------------------- 2. Спортист (Роза) 22 15 1 6 69:32 46 [2 1 1 13:10 7] 3. Тунджа 2006 (Тенево) 22 14 4 4 54:30 46 [2 1 1 6:7 7] 4. Ударник (Иречеково) 22 15 1 6 83:36 46 [1 0 3 10:12 3] 5. Червена звезда II (Каменец) 22 12 0 10 68:55 36 [1 0 1 8:6 3] 6. Партизан (Скалица) 22 11 3 8 64:56 36 [1 0 1 6:8 3] 7. Бояново 2012 (Бояново) 22 9 5 8 71:54 32 8. Индже (Победа) 22 7 4 11 47:65 25 [-][*] 9. Воденичане 2017 (Воденичане) 22 7 3 12 48:75 24 [+] 10. Априлец 2017 (Бояджик) 22 6 3 13 38:67 21 [-][*] 11. Бакаджик (Чарган) 22 5 1 16 29:62 16 12. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 22 0 0 22 20:95 0 [+]
Бележки - Ураган (Бояджик), 8-ми в Югоизточна Трета лига през изминалия сезон; променя идентичността си на Ямбол 1915 (Ямбол). Клубът се възстановява като Априлец 2017 (Бояджик) и се включва в "Б" ОФГ Ямбол. - Изгрев (Меден кладенец) и Гагарин (Крумово) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ. - Кабиле (Кабиле) влиза от "Б" ОФГ в "А" ОФГ. - Победа (Победа) се отказва от участие в "А" ОФГ и след пререгистрация се включва в "Б" ОФГ като Индже (Победа). - Гагарин (Крумово) се отказва от участие. - Воденичане 2017 (Воденичане) и Стефан Караджа (Хаджидимитрово) се включват в групата. - Партизан (Скалица) играе домакинските си мачове в Генерал Инзово. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:30 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза) 2:4 16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: в Стралджа: Воденичане 2017 (Воденичане) - Изгрев (Меден кладенец) 2:4 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 2:1 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Индже (Победа) 5:2 Априлец 2017 (Бояджик) - Партизан (Скалица) 2:5 Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково) 2:1 II кръг 23 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Воденичане 2017 (Воденич.) - Червена звезда II (Каменец) 3:0 (1:0) 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Индже (Победа) - Априлец 2017 (Бояджик) 1:1 24 септември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Межда: Изгрев (Меден кладенец) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 8:0 Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган) 4:0 Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново) 5:2 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:3 III кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:0 Бояново 2012 (Бояново) - Партизан (Скалица) 4:4 Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Спортист (Роза) 1:6 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец) 1:0 Тунджа 2006 (Тенево) - Индже (Победа) 6:0 Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково) 3:4 IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Индже (Победа) - Бояново 2012 (Бояново) 2:5 Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:2 8 октомври 2017 г., неделя, 13:00 ч: в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган) 5:1 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Спортист (Роза) 1:0 Ударник (Иречеково) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 8:1 Червена звезда II (Каменец) - Априлец 2017 (Бояджик) 12:2 V кръг 14 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане) 8:2 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Изгрев (Меден кладенец) 0:0 Бакаджик (Чарган) - Индже (Победа) 1:1 15 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Партизан (Скалица) 0:4 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец) отложен Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково) 7:1 3 декември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец) 4:2 VI кръг 21 октомври 2017 г., събота, 13:00 ч: Индже (Победа) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 4:1 21 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:2 22 октомври 2017 г., неделя, 13:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган) 3:1 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Спортист (Роза) 2:1 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково) 3:2 Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново) 0:3 VII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Воденичане 2017 (Воденич.) 1:2 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Индже (Победа) 6:1 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Изгрев (Меден кладенец) 2:1 Бояново 2012 (Бояново) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:2 Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец) отложен Ударник (Иречеково) - Партизан (Скалица) 9:1 10 декември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец) 1:3 VIII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Индже (Победа) - Ударник (Иречеково) 2:2 Априлец 2017 (Бояджик) - Бакаджик (Чарган) 1:2 4 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза) 2:3 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Партизан (Скалица) 2:0 Червена звезда II (Каменец) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 2:0 Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново) 3:0 IX кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:5 12 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:0 Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец) 5:0 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец) 1:2 Ударник (Иречеково) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:0 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Индже (Победа) 4:3 X кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Индже (Победа) 6:0 Априлец 2017 (Бояджик) - Спортист (Роза) 1:0 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Партизан (Скалица) 0:3 Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково) 3:6 Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 6:0 Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) 3:2 XI кръг 25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Индже (Победа) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:3 25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Бояново 2012 (Бояново) 1:8 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец) 0:1 Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:2 Ударник (Иречеково) - Априлец 2017 (Бояджик) 6:0 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Червена звезда II (Каменец) 5:3 V кръг - отложен мач 3 декември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец) 4:2 VII кръг - отложен мач 10 декември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец) 1:3 XII кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:0 сл. 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Индже (Победа) - Червена звезда II (Каменец) 3:1 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:1 Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:2 Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново) 2:6 Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Бакаджик (Чарган) 1:2 XIII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Априлец 2017 (Бояджик) - Индже (Победа) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Изгрев (Меден кладенец) 2:3 Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково) 0:3 Тунджа 2006 (Тенево) - Партизан (Скалица) 3:3 Червена звезда II (Каменец) - Воденичане 2017 (Воденич.) отложен 24 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Воденичане 2017 (Воденич.) 8:3 2 юни 2018 г., събота, 18:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Индже (Победа) 7:2 XIV кръг 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда II (Каменец) 3:1 Воденичане 2017 (Воденичане) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:1 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Индже (Победа) - Тунджа 2006 (Тенево) 3:0 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Бояново 2012 (Бояново) 5:5 Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган) 3:1 Спортист (Роза) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 3:0 XV кръг 7 април 2018 г., събота, 13:00 ч: Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец) 1:2 7 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ударник (Иречеково) 0:2 7 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Партизан (Скалица) 1:4 Бояново 2012 (Бояново) - Индже (Победа) 1:5 Априлец 2017 (Бояджик) - Червена звезда II (Каменец) 3:2 9 април 2018 г., понеделник, 13:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:0 XVI кръг 14 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:0 Воденичане 2017 (Воденичане) - Бояново 2012 (Бояново) 2:2 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево) 4:3 Индже (Победа) - Бакаджик (Чарган) 3:0 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 4:2 Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза) 7:1 XVII кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:5 Тунджа 2006 (Тенево) - Априлец 2017 (Бояджик) 5:1 22 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Индже (Победа) 1:4 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец) 1:2 Спортист (Роза) - Партизан (Скалица) 2:1 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец) 1:2 XVIII кръг 28 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево) 0:2 Воденичане 2017 (Воденич.) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 6:1 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Бояново 2012 (Бояново) 2:2 Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган) 3:1 Индже (Победа) - Спортист (Роза) 1:3 в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Ударник (Иречеково) 1:4 XIX кръг 5 май 2018 г., събота, 11:30 ч: Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Червена звезда II (Каменец) 1:8 5 май 2018 г., събота, 15:30 ч: в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Изгрев (Меден кладенец) 0:2 5 май 2018 г., събота, 17:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик) отложен 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Ударник (Иречеково) - Индже (Победа) 3:0 сл. 6 май 2018 г., неделя, 13:00 ч: Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане) 6:1 7 май 2018 г., понеделник, 17:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:1 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:2 XX кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново) 2:1 Воденичане 2017 (Воденичане) - Ударник (Иречеково) 1:8 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган) 2:1 Априлец 2017 (Бояджик) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 2:1 Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза) 1:4 Индже (Победа) - Партизан (Скалица) 3:0 сл. XIX кръг - отложен мач 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:2 XXI кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Индже (Победа) - Изгрев (Меден кладенец) 0:1 Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново) 2:8 20 май 2018 г., неделя, 15:30 ч: Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:2 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Генерал Инзово: Партизан (Скалица) - Воденичане 2017 (Воденичане) отложен Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец) 1:2 Спортист (Роза) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:0 3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч: Партизан (Скалица) - Воденичане 2017 (Воденичане) 8:0 XIII кръг - отложен мач 24 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Воденичане 2017 (Воденич.) 8:3 XXII кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган) 2:0 Воденичане 2017 (Воденичане) - Индже (Победа) 8:4 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 4:1 Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза) 0:3 Априлец 2017 (Бояджик) - Ударник (Иречеково) 2:3 Червена звезда II (Каменец) - Партизан (Скалица) 5:1 XIII кръг - отложен мач 2 юни 2018 г., събота, 18:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Индже (Победа) 7:2 XXI кръг - отложен мач 3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч: Партизан (Скалица) - Воденичане 2017 (Воденичане) 8:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Изгрев (Меден кладенец) XXX 1:0 0:2 3:2 3:1 2:0 2:1 6:0 3:0* 4:0 2:0 8:0 2. Спортист (Роза) 1:2 XXX 2:2 7:1 5:0 2:1 2:6 6:1 6:1 3:0 4:0 3:0 3. Тунджа 2006 (Тенево) 2:1 0:3 XXX 2:1 4:2 3:3 3:0 6:0 2:0 5:1 2:1 6:0 4. Ударник (Иречеково) 1:2 7:1 1:2 XXX 1:2 9:1 5:2 3:0* 3:0 6:0 3:1 8:1 5. Червена звезда II (Каменец) 1:0 1:4 4:3 3:6 XXX 5:1 0:3 5:2 8:3 12:2 3:1 2:0 6. Партизан (Скалица) 0:2 2:1 1:3 1:4 5:3 XXX 5:5 4:3 8:0 3:1 5:1 4:2 7. Бояново 2012 (Бояново) 1:2 2:4 1:1 0:3 1:2 4:4 XXX 1:5 8:2 4:2 3:2 4:1 8. Индже (Победа) 0:1 1:3 3:0 2:2 3:1 3:0* 2:5 XXX 3:3 1:1 3:0 4:1 9. Воденичане 2017 (Воденичане) 2:4 2:3 2:2 1:8 3:0 0:3 2:2 8:4 XXX 3:1 3:1 6:1 10. Априлец 2017 (Бояджик) 0:0 1:0 1:2 2:3 3:2 2:5 2:2 7:2 2:0 XXX 1:2 2:1 11. Бакаджик (Чарган) 0:1 0:3* 2:0 3:4 1:3 1:4 2:8 1:1 2:5 4:2 XXX 2:1 12. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 2:3 1:6 1:2 0:2 1:8 0:4 1:8 1:4 1:2 3:5 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре