Деца (род.2003-04):
« Републиканско първенство 2017/18 »



1/8 финали

Локомотив (Горна Оряховица)20 Литекс (Ловеч)52
ЦСКА (София)13 Спартак-С 94 (Пловдив)10
Славия 1913 (София)40 Аристон (Русе)12
Берое (Стара Загора)11 Лудогорец 1945 (Разград)31
Етър ВТ (Велико Търново)00 Ботев (Пловдив)31
Черноморец 1919 (Бургас)1 (2)2 Локомотив 1926 (Пловдив)2 (4)1 след дузпи
Национал (София)11 Левски (София)63
ДИТ Спорт (София)15 Черно море (Варна)12

1/4 финали

Литекс (Ловеч)02 ЦСКА (София)31
Славия 1913 (София)01 Лудогорец 1945 (Разград)11
Ботев (Пловдив)10 Локомотив 1926 (Пловдив)11
Левски (София)31 ДИТ Спорт (София)30

1/2 финали

ЦСКА (София)0 (7)3 Лудогорец 1945 (Разград)3 (6)0 след дузпи
Локомотив 1926 (Пловдив)00 Левски (София)44

Финал

ЦСКА (София)0 Левски (София)2


1/8 финали

Жребий: 4 юни 2018 г., понеделник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

7 юни 2018, четвъртък, 10:30 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       2:1 
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Аристон (Русе)                      0:2 
в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:1 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Черно море (Варна)                    5:2 
в Дебелец, ст."Христо Ботев":
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                0:1 
7 юни 2018, четвъртък, 18:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     3:0 
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:2 
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Левски (София)                         1:3 

                           Срещи реванш

10 юни 2018, неделя, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:1; при дузпите: 4:2; общ резултат: 3:3 
в Русе, ст."Локомотив":
Аристон (Русе) - Славия 1913 (София)                      1:4; общ резултат: 3:4 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           3:1; общ резултат: 4:2 
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ДИТ Спорт (София)                    1:1; общ резултат: 3:6 
10 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     1:1; общ резултат: 1:4 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              5:2; общ резултат: 7:2 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - пом.терен:
Левски (София) - Национал (София)                         6:1; общ резултат: 9:2 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - пом.терен:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                3:0; общ резултат: 4:0 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 13 юни 2018 г., сряда, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

16 юни 2018, събота, 10:30 ч:
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:1 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        1:0 
16 юни 2018, събота, 18:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:1 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             2:1 

                           Срещи реванш

19 юни 2018, вторник, 10:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            1:0; общ резултат: 2:1 
19 юни 2018, вторник, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:1; общ резултат: 2:1 
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             3:0; общ резултат: 4:2 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        3:3; общ резултат: 3:4 

нагоре


1/2 финали

Жребий: 21 юни 2018 г., четвъртък, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

24 юни 2018, неделя, 10:30 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   3:0 
24 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:4 

                           Срещи реванш

27 юни 2018, сряда, 10:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   3:0; при дузпите: 6:7; общ резултат: 3:3 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:0; общ резултат: 8:0 

нагоре


Финал

1 юли 2018, неделя, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:2 (0:0) 

нагоре