« ОФГ Перник 2017/18


Подгрупа A1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша 2013 (Долна Диканя)         20   15   4   1   48:18   49    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чорни 1920 (Брезник)               20   14   4   2   39:10   46    
 3. Спортист (Драгичево)               20   14   3   3   55:15   45    
 4. Ерма (Трън)                        20   12   5   3   47:19   41    
 5. Буря (Кошарево)                    20    8   1  11   37:39   25     [2 0 0  7:3  6]
 6. Енергетик (Перник)                 20    8   1  11   35:46   25     [0 0 2  3:7  0]
 7. Легия (София)                      20    6   5   9   40:41   23    
 8. Ботев (Друган)                     20    6   1  13   46:59   19    
 9. Партизан 1946 (Ярджиловци)         20    5   3  12   28:46   18 [*]
10. Китка (Витановци)                  20    4   3  13   33:69   15    
11. Бенковски (Копаница)               20    2   2  16   20:66    8    

Бележки
  - 22-та отбора от ОФГ Перник са разпределени между подгрупи "А1" и "А2" с жребий.
  - Сарата (Долни Раковец), 8-ми в подгрупа "А2" през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Партизан 1946 (Ярджиловци), отказал се от участие през есента на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) и Рудничар (кв.Бела вода, Перник) се включват в групата.
  - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Ноевци.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Рударци.
  - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Китка (Витановци)                  1:1 
10 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Партизан 1946 (Ярджиловци)   2:0 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                    3:0 
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          2:0 
Чорни 1920 (Брезник) - Легия (София)                      1:0 
Ботев (Друган)                                            почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                           0:5 
17 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Спортист (Драгичево)         0:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Енергетик (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)                 0:4 
Бенковски (Копаница) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         1:3 
Ботев (Друган) - Буря (Кошарево)                          3:5 
Легия (София)                                             почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Бенковски (Копаница)               7:0 
в Рударци:
Легия (София) - Енергетик (Перник)                        3:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган)               4:1 
Ерма (Трън) - Партизан 1946 (Ярджиловци)                  3:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Китка (Витановци)                  3:0 
Буря (Кошарево)                                           почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Китка (Витановци) - Легия (София)                         2:2 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              0:3 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Чорни 1920 (Брезник)         1:2 
Бенковски (Копаница) - Ерма (Трън)                        1:4 
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево)                     1:3 
Енергетик (Перник)                                        почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Бенковски (Копаница)               3:0 
в Рударци:
Легия (София) - Партизан 1946 (Ярджиловци)                прекратен * 
* - прекратен в 9' при 0:0 заради проливен дъжд и наводнен терен.
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Буря (Кошарево)                    2:0 
Ерма (Трън) - Ботев (Друган)                              3:1 
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    3:5 
25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Партизан 1946 (Ярджиловци)                2:2 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)         2:2 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Копаница) - Легия (София)                      1:6 
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Ерма (Трън)                             0:2 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)           2:3 
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     1:3 
Китка (Витановци)                                         почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Ботев (Друган)                            3:2 
Китка (Витановци) - Партизан 1946 (Ярджиловци)            4:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                  1:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Буря (Кошарево)                    1:0 
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 3:0 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Легия (София)                           2:2 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  3:3 
Ботев (Друган) - Енергетик (Перник)                       2:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         0:0 
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        2:1 
Партизан 1946 (Ярджиловци)                                почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                2:3 
Китка (Витановци) - Ботев (Друган)                        6:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               0:0 
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      1:2 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Бенковски (Копаница)         3:2 
Ерма (Трън)                                               почива

                           X кръг

12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Друган) - Партизан 1946 (Ярджиловци)               5:1 
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       3:1 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           1:0 
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Легия (София)                      5:0 
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        0:0 
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Ерма (Трън)                               1:2 
Китка (Витановци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            1:3 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                 1:4 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Буря (Кошарево)              4:2 
Бенковски (Копаница) - Ботев (Друган)                     0:0 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           V кръг - преигран мач

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Партизан 1946 (Ярджиловци)                2:2 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Китка (Витановци) - Спортист (Драгичево)                  0:6 
в Рударци:
Легия (София) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:1 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)   3:2 
Енергетик (Перник) - Ерма (Трън)                          0:0 
Ботев (Друган)                                            почива

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Партизан 1946 (Ярджиловци)         2:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Бенковски (Копаница)         2:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Енергетик (Перник)                 1:2 
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)                           5:2 
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Ботев (Друган)                          отложен 
1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Буря (Кошарево) - Ботев (Друган)                          2:3 
Легия (София)                                             почива

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево)               отложен 
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               отложен 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ерма (Трън)                  отложен 
Енергетик (Перник) - Легия (София)                        отложен 
16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               1:5 
Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево)               0:3 
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:3 
Енергетик (Перник) - Легия (София)                        5:4 (0:3) 
17 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ерма (Трън)                  2:2 
Буря (Кошарево)                                           почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 16:30 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Китка (Витановци)                         5:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Буря (Кошарево)              1:0 
1 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Партизан 1946 (Ярджиловци)         3:0 
Ерма (Трън) - Бенковски (Копаница)                        8:1 
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган)                     5:1 
Енергетик (Перник)                                        почива

                           XVI кръг

9 април 2018, понеделник, 13:00 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Спортист (Драгичево)                    1:4 
Бенковски (Копаница) - Чорни 1920 (Брезник)               0:2 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Легия (София)                0:0 
9 април 2018, понеделник, 16:30 ч:
Ботев (Друган) - Ерма (Трън)                              3:2 
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    0:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 16:30 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Бенковски (Копаница)                      3:0 
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:1 
15 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Енергетик (Перник) - Партизан 1946 (Ярджиловци)           4:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     3:0 
Ерма (Трън) - Буря (Кошарево)                             3:0 
Китка (Витановци)                                         почива

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 16:30 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Китка (Витановци)            3:1 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  2:2 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Чорни 1920 (Брезник)                    2:3 
22 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Ботев (Друган) - Легия (София)                            2:3 
Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                 2:3 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 16:30 ч:
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                  4:1 
в Рударци:
Легия (София) - Буря (Кошарево)                           0:2 
29 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Енергетик (Перник) - Ботев (Друган)                       5:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         1:2 
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        1:0 
Партизан 1946 (Ярджиловци)                                почива

                           XIII кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Буря (Кошарево) - Ботев (Друган)                          2:3 

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев (Друган) - Китка (Витановци)                       12:2 
6 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Легия (София)                5:2 
6 май 2018, неделя, 15:00 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      отложен 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               1:3 
Бенковски (Копаница) - Партизан 1946 (Ярджиловци)         3:1 
23 май 2018, сряда, 18:30 ч:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      5:2 
Ерма (Трън)                                               почива

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       1:5 
в Рударци:
Легия (София) - Спортист (Драгичево)                      1:4 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ботев (Друган)               2:0 
Енергетик (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)           0:3 
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        2:0 
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XIV кръг - отложени мачове

16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               1:5 
Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево)               0:3 
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:3 
Енергетик (Перник) - Легия (София)                        5:4 (0:3) 
17 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ерма (Трън)                  2:2 

                           XXII кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ерма (Трън) - Легия (София)                               1:0 
Ботев (Друган) - Бенковски (Копаница)                     5:1 
20 май 2018, неделя, 15:30 ч:
в Ноевци:
Буря (Кошарево) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              3:0 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник)                 3:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Китка (Витановци)            3:0 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XX кръг - отложен мач

23 май 2018, сряда, 18:30 ч:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      5:2 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 2013 (Долна Диканя) XXX 0:0 2:2 2:2 1:0 1:0 5:2 4:1 2:0 3:0 2:1 2. Чорни 1920 (Брезник) 1:2 XXX 0:0 2:0 1:0 1:2 1:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3. Спортист (Драгичево) 0:1 1:3 XXX 2:1 2:0 3:0 5:0 5:1 2:1 1:1 7:0 4. Ерма (Трън) 1:1 0:0 1:0 XXX 3:0 2:0 1:0 3:1 3:1 5:2 8:1 5. Буря (Кошарево) 0:3 2:3 1:4 0:2 XXX 5:2 2:2 2:3 3:0 3:1 3:0 6. Енергетик (Перник) 0:3 0:4 1:4 0:0 1:2 XXX 5:4 5:2 4:1 3:5 3:0 7. Легия (София) 2:3 1:1 1:4 1:2 0:2 3:1 XXX 3:2 2:2 5:0 3:0 8. Ботев (Друган) 1:5 1:3 1:3 3:2 3:5 2:1 2:3 XXX 5:1 12:2 5:1 9. Партизан 1946 (Ярджиловци) 3:2 1:2 0:1 2:2 4:2 2:3 0:0 2:0 XXX 3:1 3:2 10. Китка (Витановци) 1:3 0:3 0:6 0:5 1:5 0:1 2:2 6:1 4:1 XXX 4:1 11. Бенковски (Копаница) 1:3 0:2 0:3 1:4 3:0* 2:3 1:6 0:0 3:1 3:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа A2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черногорец 1946 (Ноевци)           20   16   2   2   75:19   50               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Металург 1957 (Перник)             20   15   3   2   68:25   48               
 3. Пирин (Земен)                      20   14   1   5   45:24   43               
 4. Светля 2000 (Светля)               20   13   2   5   76:27   41               
 5. Верила (Дрен)                      20   10   2   8   45:37   32               
 6. Дружба (Мещица)                    20    8   1  11   35:39   25               
 7. Студена (Студена)                  20    7   2  11   42:54   23               
 8. Левски (Егълница)                  20    7   0  13   28:74   21               
 9. Вихър (Еловдол)                    20    6   0  14   25:57   18               
10. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    20    4   2  14   29:60   14 [+]           
11. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     20    2   1  17   10:62    7 [+][*] Изваден

Бележки
  - 22-та отбора от ОФГ Перник са разпределени между подгрупи "А1" и "А2" с жребий.
  - Сарата (Долни Раковец), 8-ми в подгрупа "А2" през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Партизан (Ярджиловци), отказал се от участие през есента на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) и Рудничар (кв.Бела вода, Перник) се включват в групата.
  - Вихър (Еловдол) играе домакинските си мачове в Земен.
  - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник.
  - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) играе домакинските си мачове в кв.Бела вода, Перник.
  - Светля 2000 (Светля) играе домакинските си мачове в Ковачевци.
  - На 29 март 2018 г. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Вихър (Еловдол)                       0:3 
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      1:4 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          1:0 
Пирин (Земен) - Левски (Егълница)                         5:0 
Металург 1957 (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)      3:0 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)       отложен 
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Пирин (Земен)            1:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Верила (Дрен)                           0:2 
Левски (Егълница) - Металург 1957 (Перник)                1:7 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица)                4:0 
22 ноември 2017, сряда, 19:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)       4:4 
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           2:2 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Вихър (Еловдол)                   10:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  0:2 
Металург 1957 (Перник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   1:3 
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     6:1 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Светля 2000 (Светля)    0:5 
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Студена (Студена)        1:5 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Егълница) - Верила (Дрен)                         1:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         1:1 
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           0:2 
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                 10:0 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Верила (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            3:1 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  7:0 
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              отложен 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         2:0 
29 ноември 2017, сряда, 19:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              отложен 
7 декември 2017, четвъртък, 19:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:6 
Пирин (Земен)                                             почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     0:6 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       2:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  3:0 
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       0:1 
Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник)                    5:0 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Черногорец 1946 (Ноевци)           2:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Левски (Егълница)       8:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Студена (Студена) - Пирин (Земен)                         0:1 
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                           4:1 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          3:2 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (Радомир) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    1:0 
Дружба (Мещица) - Светля 2000 (Светля)                    0:3 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Вихър (Еловдол)                4:1 
Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                             4:2 
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)               11:3 
Левски (Егълница)                                         почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Пирин (Земен)                      1:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци)    2:5 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    отложен 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Дружба (Мещица)                         2:1 
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        4:1 
25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    2:2 
Студена (Студена)                                         почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Верила (Дрен)                         1:2 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         5:1 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Левски (Егълница)              6:0 
Пирин (Земен) - Вихър (Еловдол)                           2:1 
Металург 1957 (Перник) - Светля 2000 (Светля)             1:1 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Студена (Студена)                  7:1 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           1:4 
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (Радомир) - Черногорец 1946 (Ноевци)           0:8 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Металург 1957 (Перник)                  1:5 
Левски (Егълница) - Дружба (Мещица)                       1:2 
Верила (Дрен)                                             почива

                           II кръг - отложен мач

22 ноември 2017, сряда, 19:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)       4:4 

                           IX кръг - отложен мач

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    2:2 

                           V кръг - отложен мач

29 ноември 2017, сряда, 19:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              отложен 

                           V кръг - отложен мач

7 декември 2017, четвъртък, 19:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:6 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Дружба (Мещица)          0:3 сл. 
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Металург 1957 (Перник)      0:2 
10 март 2018, събота, 15:30 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      3:1 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Егълница) - Пирин (Земен)                         3:1 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Студена (Студена)                       0:3 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Студена (Студена) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       8:0 
Металург 1957 (Перник) - Левски (Егълница)                5:1 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Пирин (Земен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            3:0 сл. 
18 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                2:4 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Вихър (Еловдол)                           4:1 
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)   отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  отложен 
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     отложен 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           отложен 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    отложен 
1 май 2018, вторник, 18:30 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:6 
9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)   0:3 сл. 
16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  3:0 
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     1:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           3:0 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 16:30 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    5:1 
1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        3:0 сл. 
1 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Верила (Дрен) - Левски (Егълница)                         5:1 
Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)         2:1 
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           2:1 
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XVI кръг

9 април 2018, понеделник, 13:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Верила (Дрен)            0:3 сл. 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Вихър (Еловдол)         1:0 
9 април 2018, понеделник, 16:30 ч:
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  1:2 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена)              7:1 
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  2:4 
Пирин (Земен)                                             почива

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 16:30 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     3:0 сл. 
15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       3:0 
15 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  2:4 
Студена (Студена) - Дружба (Мещица)                       1:1 
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    2:0 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 16:30 ч:
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           2:3 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Вихър (Еловдол)          0:3 сл. 
22 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Пирин (Земен) - Студена (Студена)                         2:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Светля 2000 (Светля)           3:1 
Левски (Егълница) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       4:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 16:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Върба 1917 (Радомир)    3:0 сл. 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Дружба (Мещица)                    0:3 
29 април 2018, неделя, 16:30 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)                1:4 
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             4:1 
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                1:2 
Левски (Егълница)                                         почива

                           XIV кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 18:30 ч:
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:6 

                           XX кръг

6 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                    3:2 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Земен) - Светля 2000 (Светля)                      4:3 
Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол)                         2:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)    3:0 
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Левски (Егълница)        0:3 сл. 
Студена (Студена)                                         почива

                           XIV кръг - отложен мач

9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
в Перник, ст."Металург":
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)   0:3 сл. 

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица)         2:4 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             0:3 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Левски (Егълница) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:2 
в Земен:
Вихър (Еловдол) - Пирин (Земен)                           0:3 
Верила (Дрен) - Студена (Студена)                         3:0 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XIV кръг - отложени мачове

16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  3:0 
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     1:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           3:0 

                           XXII кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Левски (Егълница)                       6:0 
20 май 2018, неделя, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Вихър (Еловдол)                  6:2 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Студена (Студена) - Светля 2000 (Светля)                  1:2 
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           3:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Върба 1917 (Радомир)           3:0 сл. 
Верила (Дрен)                                             почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черногорец 1946 (Ноевци) XXX 1:1 3:0 3:1 3:0 4:0 7:1 6:0 4:1 3:0 3:0* 2. Металург 1957 (Перник) 2:1 XXX 2:0 1:1 3:2 7:0 11:3 5:1 6:2 3:0 1:3 3. Пирин (Земен) 0:2 5:0 XXX 4:3 4:2 2:1 2:0 5:0 2:1 3:0 3:0* 4. Светля 2000 (Светля) 2:2 0:3 1:2 XXX 3:1 0:3 7:1 10:0 10:1 5:1 3:0* 5. Верила (Дрен) 2:4 2:2 4:1 1:4 XXX 4:1 3:0 5:1 4:1 2:2 3:1 6. Дружба (Мещица) 2:4 1:2 0:2 0:3 2:3 XXX 0:1 6:0 2:0 5:1 1:0 7. Студена (Студена) 1:6 1:2 0:1 1:2 1:2 1:1 XXX 6:1 0:3 8:0 3:0* 8. Левски (Егълница) 3:2 1:7 3:1 2:4 1:0 1:2 1:2 XXX 2:0 4:1 4:1 9. Вихър (Еловдол) 1:4 1:5 0:3 1:6 0:2 2:1 0:3 3:0 XXX 2:0 3:2 10. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 2:5 0:2 1:4 0:5 3:0 2:4 4:4 8:0 1:0 XXX 3:0* 11. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:8 0:3* 1:1 0:6 0:3* 0:3* 1:5 0:3* 0:3* 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)     2:2; при дузпите: 5:4 

нагоре


Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре