« ОФГ Благоевград 2017/18


"А" ОФГ Благоевград

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белица 2015 (Белица)               22   18   1   3   63:27   55    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Места (Хаджидимово)                22   16   1   5   56:29   49    
 3. Левски 2008 (Крупник)              22   14   3   5   47:20   45    
 4. Граничар (Копривлен)               22   12   4   6   58:33   40 [+]
 5. Пирин 1941 II (Разлог)             22   12   3   7   41:35   39 [+]
 6. Перун 1978 (Кресна)                22   10   6   6   56:29   36    
 7. Авангард (Бачево)                  22    9   2  11   55:60   29    
 8. Малеш 1940 (Микрево)               22    7   2  13   29:48   23    
 9. Миньор 2016 (Елешница)             22    7   1  14   43:51   22    
10. Стрела 2003 (Вълкосел)             22    5   3  14   35:59   18    
11. Планинец (Годлево)                 22    5   0  17   34:80   15    
12. Ураган 1970 (Горно Драглище)       22    4   0  18   36:82   12    

Бележки
  - "А" ОФГ се попълва само от желаещи отбори, които отговарят на определени изисквания за терените, на които играят.
  - Граничар (Копривлен) влиза от "Б" ОФГ - "Места" запад.
  - Пирин 1941 II (Разлог) се включва в групата.
  - Авангард (Бачево) играе домакинските си мачове в Годлево.
  - Малеш 1940 (Микрево) играе домакинските си мачове в Струмяни.
  - Ураган 1970 (Горно Драглище) играе домакинските си мачове в Елешница.

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Пирин 1941 II (Разлог) - Стрела 2003 (Вълкосел)           2:2 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Места (Хаджидимово)               0:1 
Белица 2015 (Белица) - Малеш 1940 (Микрево)               отложен 
Миньор 2016 (Елешница) - Авангард (Бачево)                4:0 
Граничар (Копривлен) - Перун 1978 (Кресна)                2:1 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Малеш 1940 (Микрево)               3:2 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Перун 1978 (Кресна)              1:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Граничар (Копривлен)                  3:3 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница)             отложен 
Места (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица)                3:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      0:1 
Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево)               5:1 
26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница)             1:0 

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел)               4:2 
Левски 2008 (Крупник) - Пирин 1941 II (Разлог)            1:1 
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       3:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Места (Хаджидимово)              0:4 
Граничар (Копривлен) - Малеш 1940 (Микрево)               0:0 
Перун 1978 (Кресна) - Авангард (Бачево)                   5:1 

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Авангард (Бачево)                1:1 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)                0:4 
Места (Хаджидимово) - Граничар (Копривлен)                1:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор 2016 (Елешница)     2:6 
Пирин 1941 II (Разлог) - Белица 2015 (Белица)             1:3 
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                1:4 

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Стрела 2003 (Вълкосел)            6:0 
Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево)                 6:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Пирин 1941 II (Разлог)           0:3 
Граничар (Копривлен) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       4:1 
Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово)                 0:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Малеш 1940 (Микрево)                  3:1 

                           VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш 1940 (Микрево)             7:1 
Места (Хаджидимово) - Авангард (Бачево)                   2:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна)        5:4 
Пирин 1941 II (Разлог) - Граничар (Копривлен)             1:0 
Планинец (Годлево) - Миньор 2016 (Елешница)               3:1 
Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица)              0:1 

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел)             7:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)            1:3 
Граничар (Копривлен) - Планинец (Годлево)                 3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 II (Разлог)              2:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          5:4 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                1:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Места (Хаджидимово)              0:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш 1940 (Микрево)       6:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Авангард (Бачево)                4:1 
Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна)                  1:4 
Левски 2008 (Крупник) - Граничар (Копривлен)              2:1 
Белица 2015 (Белица) - Миньор 2016 (Елешница)             3:2 

                           IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           4:1 
Граничар (Копривлен) - Белица 2015 (Белица)               3:1 
Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник)               1:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин 1941 II (Разлог)             2:4 
Места (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        2:0 

                           X кръг

12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     2:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Места (Хаджидимово)              3:4 
Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево)                 1:2 
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 4:1 
Белица 2015 (Белица) - Перун 1978 (Кресна)                2:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Граничар (Копривлен)             2:2 

                           XI кръг

19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             5:0 
Перун 1978 (Кресна) - Миньор 2016 (Елешница)              3:2 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица)                  0:6 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)              0:3 
Места (Хаджидимово) - Планинец (Годлево)                  6:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог)     3:1 

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница)             1:0 

                           I кръг - отложен мач

4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Малеш 1940 (Микрево)               3:2 

                           XII кръг

11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1941 II (Разлог)           3:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         2:4 
Места (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник)               1:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Белица 2015 (Белица)               1:2 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница)                6:2 
Перун 1978 (Кресна) - Граничар (Копривлен)                4:2 

                           XIII кръг

18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Стрела 2003 (Вълкосел)              3:0 
Граничар (Копривлен) - Авангард (Бачево)                  3:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Малеш 1940 (Микрево)             отложен 
Белица 2015 (Белица) - Места (Хаджидимово)                1:0 
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог)               1:2 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Малеш 1940 (Микрево)             3:0 

                           XIV кръг

25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево)               6:2 
Пирин 1941 II (Разлог) - Левски 2008 (Крупник)            0:3 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица)       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Места (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница)              3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Граничар (Копривлен)               5:3 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна)                   4:3 

                           XV кръг

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Стрела 2003 (Вълкосел)                4:1 
Перун 1978 (Кресна) - Малеш 1940 (Микрево)                1:1 
Граничар (Копривлен) - Места (Хаджидимово)                2:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     6:1 
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог)             2:1 
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                3:0 

                           XVI кръг

15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            0:1 
Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 2:3 
Пирин 1941 II (Разлог) - Миньор 2016 (Елешница)           1:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Граничар (Копривлен)       1:8 
Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                 1:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Авангард (Бачево)                  0:2 

                           XVII кръг

22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Стрела 2003 (Вълкосел)             5:2 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово)                   4:7 
Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        8:0 
Граничар (Копривлен) - Пирин 1941 II (Разлог)             1:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Планинец (Годлево)               5:0 
Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник)              2:0 

                           XVIII кръг

29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Белица 2015 (Белица)             1:3 
Левски 2008 (Крупник) - Миньор 2016 (Елешница)            6:2 
Планинец (Годлево) - Граничар (Копривлен)                 1:5 
Пирин 1941 II (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)              0:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          2:6 
Места (Хаджидимово) - Малеш 1940 (Микрево)                1:0 

                           XX кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    1:7 

                           XIX кръг

6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел)              3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       3:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Пирин 1941 II (Разлог)                0:1 
Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево)                  3:0 
Граничар (Копривлен) - Левски 2008 (Крупник)              3:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Белица 2015 (Белица)             0:3 

                           XX кръг

13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница)           3:0 
Белица 2015 (Белица) - Граничар (Копривлен)               5:1 
Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна)               2:2 
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    отложен 
Пирин 1941 II (Разлог) - Малеш 1940 (Микрево)             2:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места (Хаджидимово)        3:6 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    1:7 

                           XXI кръг

20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел)     3:1 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог)              3:4 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Планинец (Годлево)                 3:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 2:3 
Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица)                5:0 
Граничар (Копривлен) - Миньор 2016 (Елешница)             3:0 

                           XXII кръг

27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             0:3 
Миньор 2016 (Елешница) - Перун 1978 (Кресна)              3:0 
Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево)                  3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Малеш 1940 (Микрево)              1:0 
Планинец (Годлево) - Места (Хаджидимово)                  9:5 
Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     3:2 

                           XIII кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Малеш 1940 (Микрево)             3:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Белица 2015 (Белица) XXX 1:0 2:0 5:1 2:1 2:2 3:0 3:2 3:2 7:2 6:0 3:1 2. Места (Хаджидимово) 3:1 XXX 1:0 1:1 3:4 1:0 2:0 1:0 3:0 3:0 6:0 2:0 3. Левски 2008 (Крупник) 0:1 0:1 XXX 2:1 1:1 2:2 4:1 1:0 6:2 6:0 3:0 3:0* 4. Граничар (Копривлен) 3:1 2:1 3:0 XXX 1:2 2:1 3:2 0:0 3:0 5:0 3:0 4:1 5. Пирин 1941 II (Разлог) 1:3 3:4 0:3 1:0 XXX 0:0 4:1 2:1 1:0 2:2 5:1 3:2 6. Перун 1978 (Кресна) 5:0 0:1 1:1 4:2 2:0 XXX 5:1 1:1 3:2 3:0 3:0 8:0 7. Авангард (Бачево) 0:6 4:7 2:3 3:3 0:1 4:3 XXX 3:1 6:2 4:1 3:0 5:4 8. Малеш 1940 (Микрево) 1:2 1:0 0:3 5:3 2:4 0:4 0:2 XXX 1:0 5:2 3:0 3:0 9. Миньор 2016 (Елешница) 0:3 0:4 1:3 2:2 0:3 3:0 4:0 3:0 XXX 4:1 5:0 6:1 10. Стрела 2003 (Вълкосел) 1:3 0:1 0:1 0:3 3:0 1:1 1:1 7:1 3:0 XXX 6:2 2:0 11. Планинец (Годлево) 2:3 9:5 1:4 1:5 1:2 1:4 1:7 1:2 3:1 4:2 XXX 3:0 12. Ураган 1970 (Горно Драглище) 0:3* 3:6 0:1 1:8 3:1 5:4 2:6 6:0 2:6 3:1 2:4 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Склаве)                   18   13   4   1   41:19   43       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Струма/Лебница)          18   11   4   3   57:18   37       
 3. Ветрен (Полена)                    18   10   4   4   52:34   34    [*]
 4. Орел (Лебница)                     18    9   3   6   55:42   30       
 5. Локомотив (Дамяница)               18    7   5   6   37:51   26       
 6. Бистрица (Катунци)                 18    7   2   9   39:38   23       
 7. Изтребител (Ново Делчево)          18    4   7   7   22:30   19       
 8. Еделвайс Цветанов (Поленица)       18    5   3  10   51:55   18       
 9. Левуново 2014 (Левуново)           18    3   4  11   25:60   13       
10. Долно Осеново (Долно Осеново)      18    2   2  14   26:58    8 [+]   

Бележки
  - Рилци 2006 (Рилци), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ветрен (Полена), изваден преди средата на изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Долно Осеново (Долно Осеново) се включва в групата.
  - Долно Осеново (Долно Осеново) играе домакинските си мачове в Симитли.
  - Еделвайс Цветанов (Поленица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Спартак" в Сандански.
  - Спортист (Струма/Лебница) играе домакинските си мачове в Струма.

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               4:1 
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          3:2 
Ветрен (Полена) - Еделвайс Цветанов (Поленица)            5:2 
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                1:0 
Бистрица (Катунци) - Долно Осеново (Долно Осеново)        4:0 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Д.Осеново)      4:2 
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            1:4 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница)             отложен 
Спортист (Струма/Лебница) - Ветрен (Полена)               5:0 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   2:0 
18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница)             5:5 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           3:2 
Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве)                        1:2 
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                отложен 
Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         отложен 
в Симитли:
Долно Осеново (Д.Осеново) - Изтребител (Ново Делчево)     1:1 
25 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                1:3 
Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         3:2 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево)      0:4 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Долно Осеново (Д.Осеново)    6:3 
Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци)            7:0 
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         4:3 
Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена)                    5:5 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново)                3:0 
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     7:3 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     0:2 
в Симитли:
Долно Осеново (Д.Осеново) - Спортист (Струма/Лебница)     0:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    1:1 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица)   1:2 
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     3:0 
Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново)          2:1 
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 3:1 
Ветрен (Полена) - Орел (Лебница)                          7:4 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)                 5:1 
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      1:1 
в Симитли:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница)      2:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              0:0 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Спортист (Струма/Лебница)    4:4 

                           VIII кръг

4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      1:1 
Спартак (Склаве) - Еделвайс Цветанов (Поленица)           4:1 
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          1:1 
Ветрен (Полена) - Долно Осеново (Долно Осеново)           5:1 
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       2:1 

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново)             1:2 
в Симитли:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Орел (Лебница)            2:4 
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               4:0 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Локомотив (Дамяница)       1:3 
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              1:2 

                           II кръг - отложен мач

18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница)             5:5 

                           III кръг - отложени мачове

25 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                1:3 
Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         3:2 

                           X кръг

18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               4:4 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          5:0 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Ветрен (Полена)            2:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                2:2 
в Симитли:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Бистрица (Катунци)        3:2 

                           XI кръг

25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Симитли:
Долно Осеново (Д.Осеново) - Левуново 2014 (Левуново)      2:2 
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            3:1 
Орел (Лебница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)             5:3 
Ветрен (Полена) - Спортист (Струма/Лебница)               1:1 
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   1:1 

                           XII кръг

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           1:1 
Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена)                        2:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                2:0 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци)         3:6 
Изтребител (Ново Делчево) - Долно Осеново (Д.Осеново)     2:1 

                           XIII кръг

15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      3:1 
в Симитли:
Долно Осеново (Д.Осеново) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    0:6 
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            1:4 
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         0:1 
Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница)                    8:2 

                           XIV кръг

22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена)                0:4 
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     1:3 
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     1:1 
Спортист (Струма/Лебница) - Долно Осеново (Д.Осеново)     4:0 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Изтребител (Ново Делчево)    3:0 

                           XV кръг

29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Левуново 2014 (Левуново)   7:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница)     1:1 
в Симитли:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве)          4:1 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 7:0 
Орел (Лебница) - Ветрен (Полена)                          2:2 

                           XVI кръг

6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 0:4 
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      2:0 
Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново)      2:1 
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              4:0 сл. 
Спортист (Струма/Лебница) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    4:1 

                           XVII кръг

13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)      9:1 
в Сандански:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спартак (Склаве)           1:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          1:1 
в Симитли:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена)           1:2 
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       3:0 

                           XVIII кръг

20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци)             4:1 
Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново)            7:2 
Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево)               3:0 
Локомотив (Дамяница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)       5:1 
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              2:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Склаве) XXX 2:0 2:0 4:3 2:0 1:1 4:0* 4:1 4:1 2:1 2. Спортист (Струма/Лебница) 1:2 XXX 5:0 2:0 5:0 7:0 3:0 4:1 9:1 4:0 3. Ветрен (Полена) 1:2 1:1 XXX 7:4 8:2 2:0 3:0 5:2 3:0 5:1 4. Орел (Лебница) 0:1 1:3 2:2 XXX 7:3 2:1 1:0 5:3 5:1 7:2 5. Локомотив (Дамяница) 1:1 3:2 5:5 1:3 XXX 3:1 1:1 5:1 3:2 2:1 6. Бистрица (Катунци) 0:2 1:4 1:1 3:0 7:0 XXX 3:1 3:2 1:2 4:0 7. Изтребител (Ново Делчево) 0:0 1:1 4:0 2:2 1:1 1:4 XXX 1:1 3:1 2:1 8. Еделвайс Цветанов (Поленица) 1:3 4:4 2:3 5:5 1:3 3:6 3:0 XXX 7:0 6:3 9. Левуново 2014 (Левуново) 4:4 1:1 0:4 0:4 1:1 4:1 0:4 1:2 XXX 4:2 10. Долно Осеново (Долно Осеново) 4:1 0:1 1:2 2:4 2:3 3:2 1:1 0:6 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струма (Марикостиново)             22   18   3   1   70:21   57       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Подгорец (Коларово)                22   15   4   3   58:21   49       
 3. Огражден 1955 (Първомай)           22   13   3   6   68:29   42       
 4. Светкавица (Митино)                22   12   4   6   73:34   40       
 5. Ураган (Михнево)                   22   12   2   8   55:54   38       
 6. Локомотив (Генерал Тодоров)        22   10   3   9   40:38   33       
 7. Калабак (Самуилово)                22    9   5   8   52:42   32       
 8. Беласица 08 (Беласица)             22    9   3  10   50:52   30       
 9. Граничар (Кулата)                  22    8   5   9   47:48   29       
10. Стрела (Петрич)                    21    4   0  17   35:93   12       
11. Мадара 2017 (Петрич)               21    2   0  19   23:99    6 [+][*]
12. Огражденец Стар КРС (Кърналово)    22    2   2  18   23:63    8    [*]
--. Вихър (Кавракирово)                 3    0   0   3    1:11    -    [*]

Бележки
  - Огражденец (Кърналово), 11-ти през изминалия сезон; е преименуван на Огражденец Стар КРС и представлява селата Кърналово, Рупите и Старчево. Отборът продължава да играе домакинските си мачове в Кърналово.
  - Мадара 2017 (Петрич) се включва в групата.
  - Мадара 2017 (Петрич) играе домакинските си мачове в Ръждак.
  - Стрела (Петрич) играе домакинските си мачове в Беласица.
  - След III кръг Вихър (Кавракирово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - След XVI кръг Огражденец Стар КРС (Кърналово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - След ХХ кръг Мадара 2017 (Петрич) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              3:2 
Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово)                   3:0  /анулиран/ 
Подгорец (Коларово) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)     3:0 
Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново)              3:3 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Стрела (Петрич)             6:2 
Ураган (Михнево) - Мадара 2017 (Петрич)                   4:2 
Огражден 1955 (Първомай)                                  почива

                           II кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево)                        3:4 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      2:0 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Калабак (Самуилово)     1:1 
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:5  /анулиран/ 
Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата)                   4:2 
Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)         7:0 
Мадара 2017 (Петрич)                                      почива

                           III кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Граничар (Кулата) - Огражден 1955 (Първомай)              2:1 
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 6:0 сл. 
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 3:0  /анулиран/ 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражденец Стар КРС (Кърн.) 1:4 
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 1:6 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Стрела (Петрич)                    4:7 
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           IV кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Мадара 2017 (Петрич)             5:0 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Ураган (Михнево)        2:5 
Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         анулиран 
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 отложен 
Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово)            2:2 
Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата)                2:3 
3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 6:0 
Стрела (Петрич)                                           почива

                           V кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              4:1 
Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай)            1:4 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино)         отложен 
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    анулиран 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)    2:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново)                  0:7 
26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино)         1:0 
Граничар (Кулата)                                         почива

                           VI кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Стрела (Петрич)         9:4 
Вихър (Кавракирово) - Мадара 2017 (Петрич)                анулиран 
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    5:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Локомотив (Генерал Тодоров)    7:1 
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              4:0 
Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово)                   0:0 
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           VII кръг

29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата)                   3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Беласица 08 (Беласица)      4:1 
Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай)               1:1 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Светкавица (Митино)                1:5 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     анулиран 
Струма (Марикостиново) - Огражденец Стар КРС (Кърн.)      1:0 
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           VIII кръг

5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново)              анулиран 
Светкавица (Митино) - Стрела (Петрич)                     4:0 
Огражден 1955 (Първомай) - Мадара 2017 (Петрич)          13:0 
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 4:1 
Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров)           1:1 
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 1:0 
Огражденец Стар КРС (Кърналово)                           почива

                           IX кръг

12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Подгорец (Коларово)         0:0 
Ураган (Михнево) - Граничар (Кулата)                      4:3 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)             5:9 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай)                2:3 
Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино)              2:1 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)     анулиран 
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           X кръг

19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)     5:0 
Огражден 1955 (Първомай) - Струма (Марикостиново)         1:0 
Беласица 08 (Беласица) - Стрела (Петрич)                  3:1 
Граничар (Кулата) - Мадара 2017 (Петрич)                 10:1 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    3:2 
Калабак (Самуилово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         2:5 
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           XI кръг

26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    1:5 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Подгорец (Коларово)                0:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Граничар (Кулата)                       1:5 
Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)           2:1 
Огражденец Стар КРС (Кърн.) - Огражден 1955 (Първомай)    1:3 
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 анулиран 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино)         1:0 

                           XII кръг

3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово)            анулиран 
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец Стар КРС (Кърн.)      2:2 
Граничар (Кулата) - Струма (Марикостиново)                1:1 
Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич)                     8:0 
Калабак (Самуилово) - Мадара 2017 (Петрич)                7:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Ураган (Михнево)            4:1 
Светкавица (Митино)                                       почива

                           XIII кръг

10 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров)        1:3 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово)                     0:3 
Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово)              1:0 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Граничар (Кулата)       1:3 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              анулиран 
Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай)            5:1 
Ураган (Михнево)                                          почива

                           IV кръг - отложен мач

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 6:0 

                           XIV кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              отложен 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Подгорец (Коларово)     0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              отложен 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Ураган (Михнево)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:3 
9 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              6:2 
Огражден 1955 (Първомай)                                  почива
Граничар (Кулата)                                         почива

                           XV кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич)                        6:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      1:2 
Калабак (Самуилово) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)     3:0 
Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино)                   1:3 
Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай)         0:3 
Мадара 2017 (Петрич)                                      почива
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           XVI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата)              3:1 
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 2:2 
Огражденец Стар КРС (Кърн.) - Локомотив (Генерал Тодоров) 2:3 
Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево)                 3:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Мадара 2017 (Петрич)                    анулиран * 
* - прекратен по вина и на двата отбора, в последствие анулиран.
Беласица 08 (Беласица)                                    почива
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           XVII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Струма (Марикостиново)             2:5 
Ураган (Михнево) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 отложен 
Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай)            3:2 
Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица)                3:2 
30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 3:3 
Стрела (Петрич)                                           почива
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           XVIII кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              0:3 
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово)            0:0 
Светкавица (Митино) - Локомотив (Генерал Тодоров)         0:1 
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Мадара 2017 (Петрич)    0:3 сл. 
Струма (Марикостиново) - Стрела (Петрич)                  5:0 
Граничар (Кулата)                                         почива
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XIX кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)         3:0 сл. 
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    3:3 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай)    1:2 
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              3:2 
Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата)                   7:1 
Струма (Марикостиново)                                    почива
Мадара 2017 (Петрич)                                      почива

                           XIV кръг - отложен мач

18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:3 

                           XX кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Граничар (Кулата) - Калабак (Самуилово)                   1:1 
Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Генерал Тодоров)      1:0 
Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево)               0:1 
Светкавица (Митино) - Мадара 2017 (Петрич)                8:1 
Огражденец Стар КРС (Кърн.) - Струма (Марикостиново)      0:3 сл. 
Подгорец (Коларово)                                       почива
Стрела (Петрич)                                           почива

                           XXI кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино)                     0:7 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай)           0:3 сл. 
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 2:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Граничар (Кулата)           1:1 
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 0:1 
Огражденец Стар КРС (Кърналово)                           почива
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XXII кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         3:0 
Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево)                      1:5 
Беласица 08 (Беласица) - Мадара 2017 (Петрич)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич)                7:1 
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              отложен 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              1:2 
Калабак (Самуилово)                                       почива
Огражденец Стар КРС (Кърналово)                           почива

                           XXIII кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Огражденец Стар КРС (Кърналово) - Светкавица (Митино)     0:3 сл. 
Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай)         4:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)                  2:3 
в Ръждак:
Мадара 2017 (Петрич) - Граничар (Кулата)                  0:3 сл. 
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    4:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Калабак (Самуилово)         3:1 

                           XXIV кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    5:0 
Подгорец (Коларово) - Мадара 2017 (Петрич)                3:0 сл. 
Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич)                       0:3 
Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:2 
Огражден 1955 (Първомай) - Огражденец Стар КРС (Кърн.)    3:0 сл. 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива
Светкавица (Митино)                                       почива

                           XXII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              1:2 

                           XXV кръг

26 май 2018, събота, 17:00 ч:
Огражденец Стар КРС (Кърн.) - Беласица 08 (Беласица)      0:3 сл. 
Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата)                4:2 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово)                     2:3 
Мадара 2017 (Петрич) - Калабак (Самуилово)                0:3 сл. 
Ураган (Михнево) - Локомотив (Генерал Тодоров)            2:1 
Светкавица (Митино)                                       почива
Огражден 1955 (Първомай)                                  почива

                           XVII кръг - отложен мач

30 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 3:3 

                           XXVI кръг

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Мадара 2017 (Петрич)        3:0 сл. 
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич)                     6:0 
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              1:4 
Граничар (Кулата) - Огражденец Стар КРС (Кърналово)       3:0 сл. 
Огражден 1955 (Първомай) - Светкавица (Митино)            1:3 
Ураган (Михнево)                                          почива
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           XIV кръг - отложен мач

9 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              6:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Струма (Марикостиново) XXX 1:0 4:1 2:1 3:1 2:0 6:2 2:1 4:2 5:0 5:0 1:0 --- 2. Подгорец (Коларово) 1:4 XXX 3:2 6:0* 3:2 3:0 1:0 4:1 7:1 8:0 3:0* 3:0 --- 3. Огражден 1955 (Първомай) 1:0 2:2 XXX 1:3 0:1 7:1 0:0 7:0 3:1 7:1 13:0 3:0* --- 4. Светкавица (Митино) 1:2 2:2 5:1 XXX 5:1 0:1 6:0 3:3 4:2 4:0 8:1 5:0 --- 5. Ураган (Михнево) 1:6 4:1 1:1 3:3 XXX 2:1 1:5 2:1 4:3 6:1 4:2 3:0* --- 6. Локомотив (Генерал Тодоров) 1:2 0:0 1:2 1:0 4:1 XXX 3:1 4:1 1:1 6:2 3:0* 1:4 --- 7. Калабак (Самуилово) 3:3 0:1 1:4 3:3 5:0 2:5 XXX 3:2 3:0 6:0 7:1 3:0 (3:0) 8. Беласица 08 (Беласица) 2:2 0:3 0:3 3:2 4:1 1:0 4:0 XXX 2:3 3:1 3:0* 2:2 --- 9. Граничар (Кулата) 1:1 0:0 2:1 1:3 1:5 1:1 1:1 3:2 XXX 0:3 10:1 3:0*(3:0) 10. Стрела (Петрич) 0:7 2:3 2:3 0:7 3:4 3:0* 0:3 2:3 1:5 XXX --- 3:0* --- 11. Мадара 2017 (Петрич) 2:5 0:1 0:3* 1:5 0:3* 1:3 0:3* 5:9 0:3* 4:7 XXX 2:1 --- 12. Огражденец Стар КРС (Кърналово) 0:3* 0:3* 1:3 0:3* 2:5 2:3 1:1 0:3* 1:3 9:4 0:3* XXX --- 13. Вихър (Кавракирово) --- (1:5) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград

Подгрупа "Места"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    24   21   1   2   72:15   64    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирин (Брезница)                   24   17   3   4   74:21   54     [1 0 1  4:3  3]
 3. Слащен 2007 (Слащен)               24   18   0   6   76:39   54     [1 0 1  3:4  3]
 4. Корница (Корница)                  24   15   1   8   86:53   46    
 5. Родопа (Рибново)                   24   12   4   8   57:44   40     [2 0 0  5:0  6]
 6. Юнак 2015 (Баня)                   24   13   1  10   63:59   40     [0 0 2  0:5  0]
 7. Единство 2005 (Дъбница)            24   11   1  12   62:48   34    
 8. Плетена (Плетена)                  24    9   2  13   42:53   29    
 9. Буйна Места ММ (Мосомище)          24    8   1  15   49:70   25    
10. Канина (Гърмен)                    24    5   4  15   42:73   19    
11. Кочан (Кочан)                      24    5   3  16   36:87   18    
12. Барселона (Борово)                 24    5   2  17   36:88   17    
13. Садово (Садово)                    24    4   3  17   19:64   15    
--. Ореляк 1974 (Лъжница)               9    4   1   4   15:24   -- [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ - "Места" изток и "Б" ОФГ - "Места" - запад са обединени в единна "Б" ОФГ - "Места".
  - Граничар (Копривлен) влиза от "Б" ОФГ - "Места" запад в "А" ОФГ.
  - Ляски (Ново Лески), 7-ми; и Добринище (Добринище), 9-ти в "Б" ОФГ - "Места" запад през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ореляк 1974 (Лъжница) играе домакинските си мачове в Корница.
  - На 16 ноември 2017 г. Ореляк 1974 (Лъжница) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от IX кръг срещу Родопа (Рибново). Резултатите му се анулират. Тъй като няма по-ниско ниво, в което да бъде изваден за следващия сезон, отборът ще започне следващия сезон с 6 точки наказание.

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Буйна Места ММ (Мосомище) - Плетена (Плетена)             3:0 
Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                   3:2  /анулиран/ 
Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня)                      6:1 
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     отложен 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново)                   5:0 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           отложен 
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:0 
3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     3:0 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           4:1 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Барселона (Борово) - Слащен 2007 (Слащен)                 1:2 
Юнак 2015 (Баня) - Пирин (Брезница)                       4:1 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница)                 2:1  /анулиран/ 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Садово (Садово)               3:2 
24 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Единство 2005 (Дъбница)               3:2 
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           0:2 
Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен)                        4:0 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Плетена (Плетена)                       0:2 
Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мосомище)             2:1 
Пирин (Брезница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  5:0  /анулиран/ 
1 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Юнак 2015 (Баня)                   4:1 
Канина (Гърмен) - Барселона (Борово)                      6:0 
Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново)                        2:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   5:0 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Барселона (Борово) - Дебрен (Дебрен)                      1:5 
Юнак 2015 (Баня) - Канина (Гърмен)                        9:0 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Слащен 2007 (Слащен)              5:1  /анулиран/ 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Пирин (Брезница)              0:5 
Садово (Садово) - Корница (Корница)                       0:3 
8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан)                         5:2 
Родопа (Рибново) - Единство 2005 (Дъбница)                3:3 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Корница (Корница) - Плетена (Плетена)                     7:0 
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        3:0 
15 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места ММ (Мосомище)          3:0 
Канина (Гърмен) - Ореляк 1974 (Лъжница)                   1:2  /анулиран/ 
Дебрен (Дебрен) - Юнак 2015 (Баня)                        3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Барселона (Борово)              1:2 
Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново)                          2:2 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Барселона (Борово) - Кочан (Кочан)                        6:1 
Юнак 2015 (Баня) - Единство 2005 (Дъбница)                2:1 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Дебрен (Дебрен)                   4:3  /анулиран/ 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Канина (Гърмен)               1:5 
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    1:4 
Корница (Корница) - Пирин (Брезница)                      2:2 
22 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      1:1 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Пирин (Брезница) - Плетена (Плетена)                      6:0 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Корница (Корница)                  2:1 
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)                         5:0 
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места ММ (Мосомище)               5:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Ореляк 1974 (Лъжница)           5:0  /анулиран/ 
Кочан (Кочан) - Юнак 2015 (Баня)                          3:5 
Родопа (Рибново) - Барселона (Борово)                     4:0 

                           VIII кръг

4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Родопа (Рибново)                       0:2 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Кочан (Кочан)                     0:0  /анулиран/ 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Единство 2005 (Дъбница)       2:5 
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:2 
Корница (Корница) - Канина (Гърмен)                       7:1 
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:1 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Барселона (Борово)                    4:0 

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня)                     2:5 
12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена)                  2:1 
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        1:2 
Дебрен (Дебрен) - Корница (Корница)                       3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)                 5:1 
Кочан (Кочан) - Буйна Места ММ (Мосомище)                 3:0 
Родопа (Рибново) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  5:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен в 80' при 2:0, когато футболист на гостите удря футболист на
    домакините и двата отбора се сбиват. След това гостите напускат терена.

                           X кръг

18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Барселона (Борово)                анулиран 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Родопа (Рибново)              3:6 
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)                           2:1 
Корница (Корница) - Единство 2005 (Дъбница)               4:2 
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        2:1 
19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Юнак 2015 (Баня)                      3:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    5:0 

                           XI кръг

25 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Барселона (Борово) - Буйна Места ММ (Мосомище)            4:3 
Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  анулиран 
26 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена)                       1:1 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                1:2 
Кочан (Кочан) - Корница (Корница)                         6:2 
Родопа (Рибново) - Садово (Садово)                        3:0 

                           XII кръг

2 декември 2017, събота, 14:30 ч:
Буйна Места ММ (Мосомище) - Юнак 2015 (Баня)              5:1 
Садово (Садово) - Барселона (Борово)                      0:3 
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      4:2 
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)                          6:0 * 
* - Пирин е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач за навлизане на
    публика на терена при спряна игра.
3 декември 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Ореляк 1974 (Лъжница)                 анулиран 
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            6:2 
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         0:3 

                           XIII кръг

9 декември 2017, събота, 14:30 ч:
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    3:6 
Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово)                        3:0 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Буйна Места ММ (Мосомище)         анулиран 
10 декември 2017, неделя, 11:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена)                       3:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 3:1 
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      3:0 
Родопа (Рибново) - Пирин (Брезница)                       1:3 

                           I кръг - отложени мачове

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     3:0 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           4:1 

                           XIV кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Плетена (Плетена) - Буйна Места ММ (Мосомище)             отложен 
Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      отложен 
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     отложен 
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   отложен 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           отложен 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 отложен 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Плетена (Плетена) - Буйна Места ММ (Мосомище)             3:0 
Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      4:3 
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     1:1 
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 0:1 
5 юни 2018, вторник, 18:00 ч:
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           1:1 
Садово (Садово)                                           почива

                           XV кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена)               3:1 
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           6:0 
Канина (Гърмен) - Родопа (Рибново)                        0:3 
Слащен 2007 (Слащен) - Барселона (Борово)                 8:1 
на неутрален терен: *
Пирин (Брезница) - Юнак 2015 (Баня)                       8:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пирин.
Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мосомище)               3:3 
Корница (Корница)                                         почива

                           XVI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Плетена (Плетена) - Садово (Садово)                       3:0 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Корница (Корница)             4:1 
Юнак 2015 (Баня) - Слащен 2007 (Слащен)                   2:5 
Барселона (Борово) - Канина (Гърмен)                      2:2 
Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен)                        1:1 
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   0:4 
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XVII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена)                         3:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Родопа (Рибново)                6:1 
Дебрен (Дебрен) - Барселона (Борово)                      4:0 
Канина (Гърмен) - Юнак 2015 (Баня)                        2:2 
Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мосомище)              5:1 
Корница (Корница) - Садово (Садово)                       2:0 
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           XVIII кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Плетена (Плетена) - Корница (Корница)                     2:3 
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        2:2 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Слащен 2007 (Слащен)          2:3 
Юнак 2015 (Баня) - Дебрен (Дебрен)                        0:3 
Барселона (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)              2:7 
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          6:0 
Канина (Гърмен)                                           почива

                           XIX кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)                      3:0 
Кочан (Кочан) - Барселона (Борово)                        3:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Юнак 2015 (Баня)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Канина (Гърмен) - Буйна Места ММ (Мосомище)               2:3 
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    3:0 
Пирин (Брезница) - Корница (Корница)                      7:0 
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XIV кръг - отложени мачове

18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Плетена (Плетена) - Буйна Места ММ (Мосомище)             3:0 
Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      4:3 
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     1:1 
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 0:1 

                           XX кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Плетена (Плетена) - Пирин (Брезница)                      2:1 
Корница (Корница) - Слащен 2007 (Слащен)                  4:2 
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         3:2 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Дебрен (Дебрен)               0:3 
Юнак 2015 (Баня) - Кочан (Кочан)                          5:2 
Барселона (Борово) - Родопа (Рибново)                     2:4 
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           XXI кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Барселона (Борово) - Плетена (Плетена)                    2:1 
Родопа (Рибново) - Юнак 2015 (Баня)                       3:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места ММ (Мосомище)       1:3 
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Канина (Гърмен) - Корница (Корница)                       3:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   2:1 
Кочан (Кочан)                                             почива

                           XXII кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен)                  0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Плетена е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        3:0 
Корница (Корница) - Дебрен (Дебрен)                       0:5 
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 0:3 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Кочан (Кочан)                 6:1 
Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово)                     3:0 
Родопа (Рибново)                                          почива

                           XXIII кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Плетена (Плетена)                      4:3 
Родопа (Рибново) - Буйна Места ММ (Мосомище)              2:1 
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           отложен 
Единство 2005 (Дъбница) - Корница (Корница)               0:3 
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        1:0 
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:4 
7 юни 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           0:0 
Барселона (Борово)                                        почива

                           XXIV кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Плетена (Плетена) - Канина (Гърмен)                       3:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    3:1 
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                2:0 
Корница (Корница) - Кочан (Кочан)                        10:2 
Садово (Садово) - Родопа (Рибново)                        3:2 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Барселона (Борово)            4:2 
Юнак 2015 (Баня)                                          почива

                           XXV кръг

26 май 2018, събота, 17:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Буйна Места ММ (Мосомище)              3:0 
Барселона (Борово) - Садово (Садово)                      1:2 
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      0:4 
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          0:3 
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            4:1 
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         7:0 
Плетена (Плетена)                                         почива

                           XXVI кръг

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен)                       0:3 
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:4 
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      5:2 
Пирин (Брезница) - Родопа (Рибново)                       3:0 
Корница (Корница) - Барселона (Борово)                    9:1 
Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня)                        0:3 
Буйна Места ММ (Мосомище)                                 почива

                           XIV кръг - отложен мач

5 юни 2018, вторник, 18:00 ч:
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           1:1 

                           XXIII кръг - отложен мач

7 юни 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           0:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Дебрен (Дебрен) XXX 1:0 3:2 3:1 2:1 3:1 2:0 3:2 5:1 7:0 6:0 4:0 3:0* --- 2. Пирин (Брезница) 2:1 XXX 3:1 7:0 3:0 8:1 2:0 6:0 5:1 3:0 6:0 3:0 3:0 (5:0) 3. Слащен 2007 (Слащен) 3:1 2:1 XXX 2:1 5:0 4:1 6:2 2:1 3:0 5:0 5:2 8:1 3:0 --- 4. Корница (Корница) 0:5 2:2 4:2 XXX 4:2 6:1 4:2 7:0 2:1 7:1 10:2 9:1 2:0 --- 5. Родопа (Рибново) 1:1 1:3 3:1 0:4 XXX 3:0 3:3 3:0 2:1 4:0 6:0 4:0 3:0 (5:0) 6. Юнак 2015 (Баня) 0:3 4:1 2:5 4:3 0:2 XXX 2:1 4:3 3:0 9:0 5:2 3:0 3:0 --- 7. Единство 2005 (Дъбница) 0:1 1:2 4:1 0:3 6:1 0:3* XXX 3:1 1:3 3:1 5:0 1:2 5:1 (5:0) 8. Плетена (Плетена) 0:3 2:1 0:3* 2:3 1:1 3:1 3:2 XXX 3:0 3:0 5:2 4:0 3:0 --- 9. Буйна Места ММ (Мосомище) 0:3 0:5 2:3 4:1 3:6 5:1 2:5 3:0 XXX 1:5 6:1 4:2 3:2 --- 10. Канина (Гърмен) 0:3 1:2 3:4 3:2 0:3 2:2 3:4 1:1 2:3 XXX 4:1 6:0 5:0 (1:2) 11. Кочан (Кочан) 0:2 0:3 3:0 6:2 2:2 3:5 0:4 3:2 3:0 1:1 XXX 3:0 0:0 --- 12. Барселона (Борово) 1:5 1:1 1:2 3:6 2:4 2:5 2:7 2:1 4:3 2:2 6:1 XXX 1:2 --- 13. Садово (Садово) 0:2 2:2 1:4 0:3 3:2 0:3 0:3 0:2 3:3 3:2 2:1 0:3 XXX (3:2) 14. Ореляк 1974 (Лъжница) (4:3) --- (5:1)(2:1) --- --- --- --- --- --- (0:0) --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре