Елитна група (U-15) 2017/18

Деца (род.2003-04):
« Елитна група (U-15) 2017/18 »

Bulgaria Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 21 19 2 0 119:3 59 Републиканско 2. Черно море (Варна) 21 14 2 5 88:19 44 Републиканско 3. Аристон (Русе) 21 11 3 7 91:28 36 Републиканско [1 1 1 4:2 4] ------------------------------------------------------------------- 4. Спартак 1918 (Варна) 21 11 3 7 53:27 36 [1 1 1 2:4 4] 5. Дунав 2010 (Русе) 21 10 3 8 56:29 33 6. Добруджа 1919 (Добрич) 21 8 0 13 55:50 24 7. Светкавица Търговище (Търговище) 21 4 1 16 52:78 13 8. Черноморец (Балчик) 21 0 0 21 3:283 0
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Аристон (Русе) - ст."Локомотив", Русе; - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич; - Дунав 2010 (Русе) - ст.на РУ "Ангел Кънчев", Русе; - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград; - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище; - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна; - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик.

Елитна група (U-15): Северозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Литекс (Ловеч) 18 16 2 0 70:5 50 Републиканско 2. Етър ВТ (Велико Търново) 18 15 0 3 62:14 45 Републиканско 3. Локомотив (Горна Оряховица) 18 11 3 4 58:19 36 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 4. Бдин 1923 (Видин) 18 9 5 4 53:24 32 5. Монтана 1921 (Монтана) 18 8 5 5 36:19 29 6. Ботев (Враца) 18 9 0 9 39:29 27 7. Спартак (Плевен) 18 5 2 11 29:60 17 8. Спартак 1919 (Плевен) 18 4 2 12 28:56 14 9. Янтра 1919 (Габрово) 18 3 1 14 24:61 10 10. Видин (Видин) 18 0 0 18 11:123 0

Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 32 28 1 3 179:16 85 Републиканско [2 0 0 6:1 6] 2. ЦСКА (София) 32 28 1 3 185:20 85 Републиканско [0 0 2 1:6 0] 3. ДИТ Спорт (София) 32 27 1 4 143:21 82 Републиканско 4. Национал (София) 32 23 2 7 155:39 71 Републиканско 5. Славия 1913 (София) 32 21 3 8 107:31 66 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 6. Пирин (Благоевград) 32 19 6 7 71:31 63 7. Локомотив 1929 (София) 32 16 6 10 90:46 54 8. Чавдар (Етрополе) 32 15 5 12 67:68 50 9. Септември (София) 32 12 5 15 68:77 41 10. Спортист 2009 (Своге) 32 10 5 17 60:73 35 11. Левски Раковски (София) 32 10 2 20 43:83 32 [3 0 1 5:3 9] 12. Царско село 2015 (София) 32 10 2 20 55:98 32 [2 0 2 6:4 6] 13. Миньор (Перник) 32 9 5 18 42:99 32 [1 0 3 4:8 3] 14. Хебър 1918 (Пазарджик) 32 8 1 23 32:141 25 15. Витоша (Бистрица) 32 3 0 29 18:145 9 16. Струмска слава 1927 (Радомир) 32 1 0 31 9:297 3 17. Велбъжд (Кюстендил) 32 8 3 21 36:75 27 [*]
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил; - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София; - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София; - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София; - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София; - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София; - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник; - Национал (София) - ст."НСА", София; - Пирин (Благоевград) - в Рилци; - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София; - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София; - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге; - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир; - Хебър 1918 (Пазарджхик) - в Главиница; - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София; - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София; - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе. - На полусезона Велбъжд (Кюстендил) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 20 15 4 1 55:8 49 Републиканско 2. Черноморец 1919 (Бургас) 20 15 3 2 39:9 48 Републиканско 3. Берое (Стара Загора) 20 12 4 4 39:17 40 Републиканско 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 20 10 5 5 34:20 35 Републиканско 5. Спартак-С 94 (Пловдив) 20 10 4 6 32:21 34 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 6. Левски (Карлово) 20 7 5 8 25:32 26 [1 1 0 2:1 4] 7. Верея (Стара Загора) 20 8 2 10 31:32 26 [0 1 1 1:2 1] 8. Сините камъни 2013 (Сливен) 20 7 2 11 37:41 23 9. Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 5 3 12 25:54 18 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 20 4 1 15 15:47 13 11. Брестник 1948 (Пловдив) 20 0 1 19 11:62 1
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград; - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора; - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив; - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Беркут", Брестник; - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс арена" - изкуствен терен, кв.Кольо Ганчев, Стара Загора; - Левски (Карлово) - ст."Васил Левски", Карлово; - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив; - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово; - Сините камъни (Сливен) - в кв.Речица, Сливен; - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив; - Черноморец 1919 (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас.