« ОФГ Враца 2017/18 »


"А" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Локомотив (Мездра)             24   20   1   3  113:20   61 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Огоста (Хайредин)                  24   18   5   1   77:26   59       
 3. Монолит (Манастирище)              24   18   2   4   80:39   56       
 4. Ботев (Криводол)                   24   15   1   8   81:31   46       
 5. Околчица (Моравица)                24   14   1   9   78:51   43       
 6. Манастирище (Манастирище)          24   13   3   8   74:40   42       
 7. Скала 2015 (Оселна)                24   13   2   9   67:43   41       
 8. Искър 1923 (Роман)                 24   11   2  11   41:51   35       
 9. Ботев (Рогозен)                    24    8   3  13   49:54   27       
10. Септември 98 (Гложене)             24    7   1  16   49:76   22 [+]   
11. Миньор 2017 (Згориград)            24    5   2  17   41:107  17    [*]
12. Балкански (Михайлово)              24    0   0  24   17:143   0       
13. Ботев (Бърдарски геран)            24    2   1  21   17:103   7 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
--. Локомотив Мездра (Мездра)           0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Строител (Кунино) и Скала (Зверино) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ.
  - Ботев (Бърдарски геран) и Септември 98 (Гложене) влизат от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Миньор 2005 (Згориград) е преименуван на Миньор 2017.
  - Дунав 2016 (Селановци), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Създаден е ОФК Локомотив (Мездра) и с решение на ОС на БФС - Враца е включен директно в "А" ОФГ.
  - Локомотив Мездра (Мездра), 2-ри през изминалия сезон; участва в жребия на 10 август 2017 г., но в последствие на 21 август се отказва от участие. Ръководителите на клуба мотивират решението си с отказа на община Мездра (участваща в създаването на ОФК Локомотив) да предостави за ползване на отборите на клуба стадион "Локомотив" в Мездра. Обвинението е отречено от кмета на града, който твърди, че клубът има вътрешни организационни проблеми и е останал без футболисти.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Скала 2015 (Оселна) играе домакинските си мачове в Зверино.
  - След XIX кръг Ботев (Бърдарски геран) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)              0:1 
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    0:2 
в Михайлово:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)             4:0 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               отложен * 
* - отложен по молба на гостите заради празник и приятелски турнир в
    Бърдарски геран.
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            анулиран 
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Манастирище (Манастирище)        1:1 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград)                 2:0 
27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               8:0 

                           II кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            3:1 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   0:3 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               2:5 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол)                    3:2 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Локомотив Мездра (Мездра)       анулиран 
в Хайредин:
Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               4:4 
ОФК Локомотив (Мездра) - Септември 98 (Гложене)          10:0 

                           III кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)               2:0 
Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     0:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Миньор 2017 (Згориград)       анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив": *
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)              3:1 
* - в Мездра заради ремонт на стадиона в Роман.
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Манастирище (Манастирище)        отложен 
Ботев (Криводол) - ОФК Локомотив (Мездра)                 2:4 
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:2 
13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Манастирище (Манастирище)        1:5 

                           IV кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)       3:0 сл. * 
* - прекратен в 6' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              1:2 
Балкански (Михайлово) - Локомотив Мездра (Мездра)         анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   1:2 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен)                     3:1 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Криводол)                 1:5 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Монолит (Манастирище)           11:0 

                           V кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)              0:0 
Монолит (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)            4:1 
Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)           анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив": *
Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово)                5:0 
* - в Мездра заради ремонт на стадиона в Роман.
Ботев (Бърдарски геран) - Миньор 2017 (Згориград)         2:4 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - ОФК Локомотив (Мездра)                  0:4 сл. * 
* - прекратен в 44' при 1:1, след като футболисти на домакините оспорват бурно
    решение на съдията. Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                   7:1 

                           I кръг - отложен мач

27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               8:0 

                           VI кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Ботев (Бърдарски геран)           2:3 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  5:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           анулиран 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен)                  4:2 
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  6:1 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)       5:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Огоста (Хайредин)                1:2 

                           VII кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         3:0 
в Манастирище: *
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                        0:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Локомотив Мездра (Мездра) - ОФК Локомотив (Мездра)        анулиран 
в Роман:
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                  2:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             2:9 
Миньор 2017 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           1:0 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                5:1 

                           VIII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово)         9:0 сл. * 
* - прекратен в 40' при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Миньор 2017 (Згориград)            12:4 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Бърдарски геран)             9:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7
    човека на терена.
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)        анулиран 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   1:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Искър 1923 (Роман)               5:2 
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      1:2 

                           IX кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Криводол)              анулиран 
Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене)               2:1 
Ботев (Бърдарски геран) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:7 
Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)             0:5 
Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица)               1:2 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 3:3 

                           X кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           2:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Балкански (Михайлово)              10:0 сл. * 
* - прекратен в 67' при 7:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)         10:0 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     2:0 
Монолит (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)         анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Миньор 2017 (Згориград)         13:0 
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:1 

                           XI кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)               анулиран 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                1:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Криводол)                0:4 
Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене)          2:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 2:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)             2:1 
Балкански (Михайлово) - ОФК Локомотив (Мездра)            0:2 

                           XII кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           6:3 
Септември 98 (Гложене) - Балкански (Михайлово)            8:2 
Ботев (Криводол) - Миньор 2017 (Згориград)               10:1 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           3:0 сл. 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                      5:0 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)             анулиран 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Околчица (Моравица)              3:0 

                           XIII кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Манастирище (Манастирище)     анулиран 
Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Манастирище)           1:8 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол)                  0:10 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Септември 98 (Гложене)              4:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              2:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    0:3 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Рогозен)                 2:2 

                           XIV кръг

10 март 2018, събота, 15:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)        отложен 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)              5:0 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                    3:4 
в Краводер:
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             0:13 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                 0:3 
11 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Огоста (Хайредин)               0:6 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)        1:2 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XV кръг

17 март 2018, събота, 15:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)            1:1 
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                  10:0 
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               3:1 
Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                    4:2 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)               5:1 
Септември 98 (Гложене) - ОФК Локомотив (Мездра)           1:3 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XVI кръг

24 март 2018, събота, 15:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)        отложен 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)               отложен 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     отложен 
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              отложен 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                 отложен 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 отложен 
1 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)        6:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                 4:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)               0:5 сл. * 
* - прекратен в 38' при 1:2 по вина на публиката на домакините.
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     отложен 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 1:2 
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              0:3 сл. 
24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     4:3 
Миньор 2017 (Згориград)                                   почива

                           XVII кръг

31 март 2018, събота, 15:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград)              2:1 
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна)                     2:0 
Монолит (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)            2:0 
Ботев (Криводол) - Септември 98 (Гложене)                 6:0 
1 април 2018, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Манастирище (Манастирище)       0:5 
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                   2:1 
Балкански (Михайлово)                                     почива

                           XVIII кръг

7 април 2018, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)              2:0 
Септември 98 (Гложене) - Монолит (Манастирище)            1:3 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Рогозен)                  9:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                   0:0 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                1:4 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Бърдарски геран)         3:0 
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Балкански (Михайлово)           6:1 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  0:2 
Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене)                  6:1 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                  2:0 
15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)       0:2 
Огоста (Хайредин) - ОФК Локомотив (Мездра)                0:1 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XX кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)         3:4 
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                        4:0 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                  1:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Балкански (Михайлово) - Миньор 2017 (Згориград)           2:10 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                0:2 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XXI кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище)         2:9 
Миньор 2017 (Згориград) - Околчица (Моравица)             1:3 
Искър 1923 (Роман) - ОФК Локомотив (Мездра)               1:6 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   2:3 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Скала 2015 (Оселна)             0:3 сл. 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      2:1 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XVI кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)        6:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                 4:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)               0:5 сл. * 
* - прекратен в 38' при 1:2 по вина на публиката на домакините.
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     отложен 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 1:2 
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              0:3 сл. 

                           XXII кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)               3:1 
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 2:2 
Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман)               3:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Бърдарски геран)          3:0 сл. 
в гара Лакатник: *
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград)             7:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово)               8:2 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XXIII кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           7:3 
Балкански (Михайлово) - Скала 2015 (Оселна)               0:3 
Миньор 2017 (Згориград) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:8 
в Криводол:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     2:3 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Септември 98 (Гложене)          0:3 сл. 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       5:1 
Монолит (Манастирище)                                     почива

                           XXIV кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                2:3 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)             1:2 
Ботев (Криводол) - Ботев (Бърдарски геран)                3:0 сл. 
Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград)          2:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Балкански (Михайлово)           10:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 4:3 
Ботев (Рогозен)                                           почива

                           XIV кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)        1:2 

                           XVI кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     4:3 

                           XXV кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище)           4:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - ОФК Локомотив (Мездра)              1:3 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      3:0 сл. 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Септември 98 (Гложене)            0:3 сл. * 
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Криводол)                0:5 
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:3 сл. 
Огоста (Хайредин)                                         почива

                           XXVI кръг

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Ботев (Бърдарски геран)                 3:0 сл. 
Монолит (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)           4:2 
Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово)                  3:0 сл. 
Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица)              4:0 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                    5:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)              3:0 
Манастирище (Манастирище)                                 почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ОФК Локомотив (Мездра) XXX 1:2 11:0 4:1 3:0 1:1 3:0 5:2 9:1 10:0 13:0 10:1 3:0* --- 2. Огоста (Хайредин) 0:1 XXX 3:3 2:1 2:1 2:1 7:1 5:1 5:1 5:1 5:1 5:2 8:0 --- 3. Монолит (Манастирище) 2:0 2:2 XXX 2:0 3:1 3:0 2:0 2:3 1:0 4:1 4:2 4:0 3:0* --- 4. Ботев (Криводол) 2:4 1:2 6:1 XXX 0:2 0:0 4:2 2:0 4:0 6:0 10:1 3:0* 3:0* --- 5. Околчица (Моравица) 1:3 1:2 2:5 3:4 XXX 7:3 2:1 5:1 4:3 4:1 12:4 8:2 3:0* --- 6. Манастирище (Манастирище) 1:2 1:2 3:4 2:0 2:3 XXX 6:3 3:1 3:1 6:2 5:0 9:0* 3:0* --- 7. Скала 2015 (Оселна) 2:0 0:0 0:5* 3:2 4:3 4:1 XXX 1:1 3:1 5:0 7:2 10:0* 9:0* --- 8. Искър 1923 (Роман) 1:6 0:3 1:0 2:3 0:2 1:1 2:0 XXX 3:0* 2:1 2:1 5:0 3:1 --- 9. Ботев (Рогозен) 0:4* 1:1 2:3 0:5 0:0 1:2 2:0 5:0 XXX 6:1 2:0 10:0 3:0* --- 10. Септември 98 (Гложене) 1:3 0:2 1:3 1:5 4:0 1:5 0:1 3:1 4:2 XXX 2:2 8:2 10:0 --- 11. Миньор 2017 (Згориград) 1:8 4:4 1:8 0:5 1:3 0:2 0:5 1:2 0:3 2:1 XXX 1:0 3:0 --- 12. Балкански (Михайлово) 0:2 1:2 0:13 0:10 1:2 2:9 0:3 1:4 0:3 0:3* 2:10 XXX 2:3 --- 13. Ботев (Бърдарски геран) 1:7 0:6 0:3* 0:4 2:9 0:5 0:3* 0:3* 2:2 0:3* 2:4 6:1 XXX --- 14. Локомотив Мездра (Мездра) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботевъ (Брусен)                    21   19   0   2   77:13   57 [+]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 2013 (Попица)                21   16   2   3   76:29   50       
 3. Строител (Кунино)                  21   15   1   5   65:18   46 [-]   
 4. Ураган 33 (Софрониево)             21   10   3   8   51:53   33    [*]
 5. Любимец (Търнава)                  21    7   2  12   33:62   23       
 6. Огоста II (Хайредин)               21    6   2  13   34:74   20 [+]   
 7. Искра (Власатица)                  19    3   2  14   22:52   11    [*]
 8. Августа (Хърлец)                   19    0   0  19    0:57    0    [*]

Бележки
  - Строител (Кунино) и Скала (Зверино) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ. Скала (Зверино) се отказва от участие.
  - Ботев (Бърдарски геран) и Септември 98 (Гложене) влизат от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Ураган 33 (Софрониево), 7-ми и отказал се от участие преди края на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Ботевъ (Брусен) и Огоста II (Хайредин) се включват в групата.
  - Августа (Хърлец) се отказва от участие преди началото на сезона. Въпреки това ОС на БФС - Враца не анулира мачовете му а присъжда служебни победи с 3:0 на противниците му през сезона.
  - На полусезона Искра (Власатица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево)              6:1 
Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 
Строител (Кунино) - Ботевъ (Брусен)                       1:2 
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  отложен 
22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  1:1 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                4:3 
Ботевъ (Брусен) - Огоста II (Хайредин)                    6:3 
Августа (Хърлец) - Строител (Кунино)                      0:3 сл. 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   5:0 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  1:1 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                2:2 
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   2:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Августа (Хърлец)                   3:0 сл. 
Искра (Власатица) - Ботевъ (Брусен)                       1:4 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботевъ (Брусен)                  1:3 
в Хайредин:
Ботев 2013 (Попица) - Огоста II (Хайредин)                5:0 
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     0:2 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                      0:3 сл. 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Ураган 33 (Софрониево)                6:0 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
в Търнава:
Огоста II (Хайредин) - Любимец (Търнава)                  3:1 
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   3:6 
Ботевъ (Брусен) - Августа (Хърлец)                        3:0 сл. 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Огоста II (Хайредин)                  отложен 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец)                 3:0 сл. 
Ботев 2013 (Попица) - Ботевъ (Брусен)                     4:1 
Любимец (Търнава) - Искра (Власатица)                     2:2 
18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Огоста II (Хайредин)                  7:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             1:3 
Искра (Власатица) - Строител (Кунино)                     2:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - Любимец (Търнава)                       7:0 
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    0:3 сл. 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Ботевъ (Брусен) - Строител (Кунино)                       1:3 
Искра (Власатица) - Огоста II (Хайредин)                  1:3 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              2:2 
Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      0:3 сл. 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                    отложен 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево)                6:1 
Строител (Кунино) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   1:5 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                    0:5 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                6:0 
Августа (Хърлец) - Огоста II (Хайредин)                   0:3 сл. 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино)                   2:0 
Ботевъ (Брусен) - Искра (Власатица)                       3:0 

                           VI кръг - отложен мач

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Огоста II (Хайредин)                  7:0 

                           IX кръг - отложен мач

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                    0:5 

                           XI кръг

17 март 2018, събота, 15:30 ч:
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                     5:0 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Ботевъ (Брусен) - Ураган 33 (Софрониево)                  6:0 
Искра (Власатица) - Августа (Хърлец)                      анулиран 
Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица)                отложен 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица)                2:7 

                           XII кръг

24 март 2018, събота, 15:30 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                  отложен 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                отложен 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                   3:0 сл. 
Августа (Хърлец) - Ботевъ (Брусен)                        0:3 сл. 
5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                4:2 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                  5:2 

                           XIII кръг

31 март 2018, събота, 15:30 ч:
Огоста II (Хайредин) - Строител (Кунино)                  0:4 
1 април 2018, неделя, 15:30 ч:
Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево)                 0:3 сл. 
Ботевъ (Брусен) - Ботев 2013 (Попица)                     4:0 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     0:3 сл. 

                           XIV кръг

8 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Огоста II (Хайредин)             3:3 
Строител (Кунино) - Искра (Власатица)                     3:0 сл. 
Любимец (Търнава) - Ботевъ (Брусен)                       0:2 
Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец)                    3:0 сл. 

                           XV кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                    0:7 
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                     9:1 
15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                      анулиран 
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              2:3 

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Строител (Кунино)                  0:3 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - Ботев 2013 (Попица)                     3:0 
Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево)                0:3 сл. 
Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 

                           XVII кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботевъ (Брусен)                       0:2 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Августа (Хърлец) - Огоста II (Хайредин)                   0:3 сл. 
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                4:2 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                   3:0 сл. 

                           XI кръг - отложен мач

29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица)                2:7 

                           XII кръг - отложен мач

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                4:2 

                           XVIII кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   2:4 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - Искра (Власатица)                       3:0 сл. 
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             отложен 
Строител (Кунино) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             2:6 

                           XIX кръг

13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ботевъ (Брусен)                        0:3 сл. 
Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                0:1 
Ботев 2013 (Попица) - Огоста II (Хайредин)                8:2 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     0:3 сл. 

                           XX кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   4:2 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - Любимец (Търнава)                       4:0 
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  3:0 сл. 
Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево)                 0:3 сл. 

                           XVIII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             2:6 

                           XXI кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                  2:0 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботевъ (Брусен)                  0:5 
Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец)                    3:0 сл. 
Искра (Власатица) - Строител (Кунино)                     0:3 сл. 

                           XII кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                  5:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботевъ (Брусен) XXX 4:0 1:3 6:0 7:0 6:3 3:0 3:0* XXX 3:0 --- --- 4:0 --- 3:0* --- 2. Ботев 2013 (Попица) 4:1 XXX 2:0 6:1 5:0 5:0 3:0* 3:0* --- XXX --- --- --- 8:2 3:0* 3:0* 3. Строител (Кунино) 1:2 2:2 XXX 6:0 5:0 7:0 3:0* 3:0* 0:2 4:2 XXX --- 9:1 --- --- 3:0* 4. Ураган 33 (Софрониево) 1:3 2:2 4:2 XXX 6:0 3:3 4:3 3:0* 0:5 2:3 0:1 XXX 4:2 --- --- --- 5. Любимец (Търнава) 0:2 1:5 0:2 2:2 XXX 5:2 2:2 3:0* --- 2:4 --- --- XXX 2:0 --- 3:0* 6. Огоста II (Хайредин) 0:5 2:7 0:4 1:3 3:1 XXX 1:1 3:0* 0:7 --- 0:3 2:6 --- XXX 3:0* --- 7. Искра (Власатица) 1:4 3:6 2:1 6:1 0:3* 1:3 XXX --- --- --- 0:3* 0:3* 0:3* --- XXX --- 8. Августа (Хърлец) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX 0:3* --- --- 0:3* --- 0:3* --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре