ОГ Враца 2016/17

« ОГ Враца 2016/17 »


"А" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Манастирище (Манастирище) 26 20 4 2 71:15 64 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив Мездра (Мездра) 26 20 2 4 90:27 62 [+][*] 3. Огоста (Хайредин) 26 19 2 5 85:26 59 4. Околчица (Моравица) 26 17 3 6 89:43 54 5. Скала 2015 (Оселна) 26 15 3 8 73:41 48 [+] 6. Монолит (Манастирище) 26 13 5 8 62:44 44 7. Дунав 2016 (Селановци) 26 13 3 10 51:45 42 [*] 8. Ботев (Рогозен) 26 11 1 14 73:61 34 9. Искър 1923 (Роман) 26 10 1 15 57:65 31 10. Миньор 2005 (Згориград) 26 8 2 16 35:89 26 11. Ботев (Криводол) 26 8 0 18 48:70 24 12. Балкански (Михайлово) 26 3 1 22 20:124 10 13. Строител (Кунино) 26 2 3 21 13:70 9 ------------------------------------------------------------------- 14. Скала (Зверино) 26 7 2 17 27:74 23 [*] Изваден
Бележки - Първоначално в групата изпада Ботев 2008 (Козлодуй). Дунав 98 (Селановци), 5-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига за да се обедини с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй). Клубът от Селановци е възстановен като Дунав 2016 и е включен отново в "А" ОФГ Враца, а Първа атомна играе в Северозападна Трета лига. - Локомотив 1929 (Мездра), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. Локомотив 2012 (Мездра), 16-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон не подава заявка за участие във Втора или Трета лига, както и в ОФГ, с което и двата мездренски клуба прекратяват дейност. В града е основан нов клуб - Локомотив Мездра - който е включен в "А" ОФГ Враца. - Чавдар 1957 (Бяла Слатина), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие. В резултат Искър 1923 (Роман), 14-ти през изминалия сезон и изпадащ в "Б" ОФГ; остава в "А" ОФГ. - Скала 2015 (Оселна) влиза в групата от "Б" ОФГ. Отборът играе домакинските си мачове в Зверино. - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Локомотив" в Мездра. - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Краводер. - Скала (Зверино) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица) 5:6 * * - заради опит за побой над съдията след края на мача от публика на домакините, Скала 2015 е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача. Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино) 2:1 Манастирище (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра) 4:0 Ботев (Криводол) - Скала (Зверино) 2:7 Дунав 2016 (Селановци) - Миньор 2005 (Згориград) 5:0 Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен) 4:3 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: в Краводер: Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин) 2:0 II кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин) 5:1 Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище) 3:1 Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман) 0:6 сл. * * - прекратен в 87' при 3:3 след сбиване между двата отбора. Скала (Зверино) - Дунав 2016 (Селановци) 1:0 Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище) отложен 4 септември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Криводол) 4:0 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив": Скала 2015 (Оселна) - Балкански (Михайлово) 12:0 * * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала 2015. 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище) 0:2 III кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица) 0:3 сл. * * - прекратен в 1' при 0:0, когато футболист на домакините, започнали мача със 7 човека, се контузва. Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна) 3:2 Ботев (Криводол) - Строител (Кунино) 7:0 Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино) 2:3 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград) 4:3 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра) 0:1 Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен) 2:1 IV кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен) 1:3 Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище) 2:1 Строител (Кунино) - Дунав 2016 (Селановци) 0:3 Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище) 0:1 17 септември 2016 г., събота, 17:30 ч: Миньор 2005 (Згориград) - Огоста (Хайредин) 0:2 18 септември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: * Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол) 0:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала 2015. 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман) 4:0 V кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица) 4:3 Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово) 6:0 Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна) 3:1 Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино) 0:1 Ботев (Рогозен) - Миньор 2005 (Згориград) 5:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Краводер: Монолит (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра) 2:1 Огоста (Хайредин) - Скала (Зверино) 5:0 VI кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград) 6:3 Скала (Зверино) - Ботев (Рогозен) 3:0 Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище) 0:2 Балкански (Михайлово) - Дунав 2016 (Селановци) 0:2 Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол) 2:0 2 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч: на неутрален терен: * Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман) 2:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала 2015. 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Огоста (Хайредин) 2:2 VII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица) 1:4 Дунав 2016 (Селановци) - Манастирище (Манастирище) 0:2 Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово) 6:0 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна) 0:0 Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино) 0:0 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Огоста (Хайредин) - Строител (Кунино) 6:0 Ботев (Рогозен) - Локомотив Мездра (Мездра) 0:1 VIII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Скала (Зверино) 1:1 Строител (Кунино) - Ботев (Рогозен) 0:3 Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище) 0:4 Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман) 2:0 16 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Селановци: Ботев (Криводол) - Дунав 2016 (Селановци) 1:4 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград) 6:1 в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: * Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин) 3:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала 2015. IX кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица) отложен в Краводер: Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище) 0:0 Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна) 1:4 Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино) 1:0 Скала (Зверино) - Локомотив Мездра (Мездра) 0:2 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол) 5:0 Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово) 5:0 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица) 2:1 X кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:30 ч: Строител (Кунино) - Скала (Зверино) 1:3 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2005 (Згориград) 6:1 Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен) 4:6 Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище) 1:3 в Роман: Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман) 1:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра) 2:3 Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин) 2:1 II кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище) 0:2 IX кръг - отложен мач 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица) 2:1 XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица) отложен в Краводер: Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) отложен Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище) отложен Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово) отложен Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна) отложен 13 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол) отложен Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино) отложен 3 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица) 2:6 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) 1:1 Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище) 0:3 сл. Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово) отложен Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна) отложен Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино) 7:0 4 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол) 3:0 25 февруари 2017 г., събота, 14:30 ч: Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. 26 февруари 2017 г., неделя, 14:30 ч: Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово) 3:2 XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Строител (Кунино) 1:1 Балкански (Михайлово) - Скала (Зверино) 0:2 Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен) 1:2 Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище) 0:2 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра) отложен Манастирище (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград) 7:1 Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин) 0:3 10 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра) 1:2 XIII кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: в Краводер: Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица) 1:4 Ботев (Рогозен) - Дунав 2016 (Селановци) 2:3 Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол) 2:1 Скала (Зверино) - Манастирище (Манастирище) 1:4 Строител (Кунино) - Скала 2015 (Оселна) 1:3 27 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман) 6:0 Локомотив Мездра (Мездра) - Балкански (Михайлово) 6:0 XI кръг - отложени мачове 3 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица) 2:6 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) 1:1 Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище) 0:3 сл. Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово) отложен Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна) отложен Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино) 7:0 4 декември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол) 3:0 XII кръг - отложен мач 10 декември 2016 г., събота, 14:30 ч: Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра) 1:2 XI кръг - отложени мачове 25 февруари 2017 г., събота, 14:30 ч: Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. 26 февруари 2017 г., неделя, 14:30 ч: Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово) 3:2 XIV кръг 4 март 2017 г., събота, 12:30 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна) 0:2 4 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово) 2:2 Скала (Зверино) - Ботев (Криводол) 0:5 Миньор 2005 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци) 0:2 Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман) 1:4 5 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Манастирище (Манастирище) 1:1 Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище) 4:0 XV кръг 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: в Краводер: Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен) 5:0 Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград) 6:1 Дунав 2016 (Селановци) - Скала (Зверино) 6:1 Ботев (Криводол) - Локомотив Мездра (Мездра) 2:4 Манастирище (Манастирище) - Строител (Кунино) 4:0 Балкански (Михайлово) - Скала 2015 (Оселна) 1:5 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица) 6:1 XVI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово) 12:0 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище) 1:2 Строител (Кунино) - Ботев (Криводол) 0:1 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци) 4:0 Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман) 1:4 Миньор 2005 (Згориград) - Монолит (Манастирище) 2:1 Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин) 1:3 XVII кръг 1 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Строител (Кунино) 4:0 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица) 2:7 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино) 6:2 Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна) 2:5 Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово) 5:0 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Огоста (Хайредин) - Миньор 2005 (Згориград) 8:2 Искър 1923 (Роман) - Локомотив Мездра (Мездра) 2:6 XVIII кръг 8 април 2017 г., събота, 14:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище) 1:1 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол) 0:4 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци) 3:2 Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман) 0:2 Локомотив Мездра (Мездра) - Монолит (Манастирище) 5:1 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Скала (Зверино) - Огоста (Хайредин) 0:2 Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Рогозен) 1:5 XIX кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Рогозен) - Скала (Зверино) 9:0 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино) 2:0 Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна) 1:4 Дунав 2016 (Селановци) - Балкански (Михайлово) 3:2 Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище) 1:0 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица) 0:5 Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра) 4:2 XX кръг 22 април 2017 г., събота, 14:00 ч: в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище) 2:2 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол) 3:2 Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) отложен Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман) 2:1 Строител (Кунино) - Огоста (Хайредин) 0:2 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен) 2:1 Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград) 0:3 сл. 17 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) 6:0 сл. * * - прекратен в 50' при 3:0, след като гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. XXI кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Скала (Зверино) - Околчица (Моравица) 0:3 сл. Ботев (Рогозен) - Строител (Кунино) 1:0 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово) 8:1 Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище) 0:5 в Криводол: Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Криводол) 2:1 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив Мездра (Мездра) 1:6 Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. XXII кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман) 4:2 Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище) 3:1 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) 1:1 Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград) 2:2 Локомотив Мездра (Мездра) - Скала (Зверино) 3:0 сл. 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци) 5:1 Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин) 0:5 XXIII кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Скала (Зверино) - Строител (Кунино) 0:3 сл. Миньор 2005 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна) 1:2 Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово) 15:0 сл. * * - прекратен в 70' при 12:1, когато гостите остават с по-малко от 7 души на терена. в Краводер: Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол) 4:2 в Селановци: Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци) 1:0 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица) 1:2 Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище) 0:0 XX кръг - отложен мач 17 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци) 6:0 сл. * * - прекратен в 50' при 3:0, след като гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. XXIV кръг 20 май 2017 г., събота, 16:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман) 1:0 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Монолит (Манастирище) 2:2 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен) 5:0 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Скала (Зверино) 3:0 сл. Строител (Кунино) - Локомотив Мездра (Мездра) 0:4 сл. * * - прекратен на почивката при 0:1, след като домакините остават с по-малко 7 души на терена за второто полувреме. 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин) 0:6 Балкански (Михайлово) - Миньор 2005 (Згориград) 0:2 XXV кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Строител (Кунино) - Околчица (Моравица) 1:3 Скала (Зверино) - Балкански (Михайлово) 0:3 сл. в Манастирище: Миньор 2005 (Згориград) - Манастирище (Манастирище) 2:0 Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол) 5:1 в Краводер: Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман) 7:3 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Локомотив Мездра (Мездра) - Скала 2015 (Оселна) 8:0 Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци) 3:0 XXVI кръг 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище) 3:0 Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин) 5:3 Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Рогозен) 5:3 Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград) 2:3 Манастирище (Манастирище) - Скала (Зверино) 3:0 сл. Балкански (Михайлово) - Локомотив Мездра (Мездра) 1:5 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Строител (Кунино) 3:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Манастирище (Манастирище) XXX 4:0 2:1 4:3 3:2 3:1 6:0* 5:0 2:0 7:1 2:0 5:0 4:0 3:0* 2. Локомотив Мездра (Мездра) 1:1 XXX 2:2 1:2 8:0 5:1 4:0 2:1 4:0 6:1 4:0 6:0 7:0 3:0* 3. Огоста (Хайредин) 0:0 4:2 XXX 6:1 3:0* 4:0 3:0 2:1 6:0 8:2 3:0 5:0 6:0 5:0 4. Околчица (Моравица) 1:1 2:3 5:1 XXX 0:2 3:0 5:1 1:3 1:0 6:3 3:2 12:0 1:1 1:1 5. Скала 2015 (Оселна) 1:2 1:2 3:0 5:6 XXX 2:2 3:2 1:1 2:0 6:1 0:1 12:0 3:0 3:0* 6. Монолит (Манастирище) 0:0 2:1 2:0 1:4 0:0 XXX 1:1 5:0 7:3 4:3 4:2 8:1 2:0 6:2 7. Дунав 2016 (Селановци) 0:2 0:1 0:3 2:1 3:1 2:2 XXX 5:3 1:1 5:0 2:1 3:2 4:0 6:1 8. Ботев (Рогозен) 0:3* 0:1 1:3 2:7 1:4 3:1 2:3 XXX 1:4 5:0 5:1 15:0* 1:0 9:0 9. Искър 1923 (Роман) 0:5 2:6 5:3 2:6 1:4 0:2 1:0 4:3 XXX 6:1 5:0 6:0 0:1 2:3 10. Миньор 2005 (Згориград) 2:0 1:6 0:2 0:5 1:2 2:1 0:2 1:5 0:6* XXX 2:1 3:2 1:0 0:0 11. Ботев (Криводол) 1:0 2:4 0:6 1:4 2:5 1:3 1:4 1:2 4:2 2:3 XXX 6:0 7:0 2:7 12. Балкански (Михайлово) 0:1 1:5 0:5 0:3* 1:5 0:4 0:2 4:6 2:1 0:2 0:4 XXX 2:1 0:2 13. Строител (Кунино) 0:2 0:4* 0:2 1:3 1:3 0:2 0:3 0:3 0:2 2:2 0:1 2:2 XXX 1:3 14. Скала (Зверино) 1:4 0:2 0:2 0:3* 0:3* 2:1 1:0 3:0 1:4 0:3* 0:5 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Бърдарски геран) 18 16 1 1 59:13 49 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Ботев 2013 (Попица) 18 15 0 3 69:24 45 3. Септември 98 (Гложене) 18 10 3 5 54:32 33 [+] 4. Августа (Хърлец) 18 6 1 11 30:58 19 5. Любимец (Търнава) 18 3 2 13 21:55 11 6. Искра (Власатица) 18 2 3 13 31:56 9 7. Ураган 33 (Софрониево) 18 5 2 11 23:49 17 [+][*]
Бележки - Скала 2015 (Оселна), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. - Бутан (Бутан), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. - Септември 98 (Гложене) и Ураган 33 (Софрониево) се включват в групата. - Ураган 33 (Софрониево) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Бърдарски геран) - Ураган 33 (Софрониево) 2:0 Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица) 1:7 Септември 98 (Гложене) - Искра (Власатица) 7:1 Любимец (Търнава) почива II кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица) 3:3 Ботев 2013 (Попица) - Септември 98 (Гложене) 10:1 Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец) 1:4 Ботев (Бърдарски геран) почива III кръг 18 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица) 0:5 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Августа (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран) 0:4 Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава) 3:2 Ураган 33 (Софрониево) почива IV кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица) 0:3 Любимец (Търнава) - Искра (Власатица) 1:0 Ботев (Бърдарски геран) - Септември 98 (Гложене) 2:1 Августа (Хърлец) почива V кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево) 1:6 Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран) 1:4 Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) 3:0 Септември 98 (Гложене) почива VI кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава) 3:2 Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица) 3:1 Августа (Хърлец) - Септември 98 (Гложене) 1:5 Искра (Власатица) почива VII кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Септември 98 (Гложене) - Ураган 33 (Софрониево) 3:0 Искра (Власатица) - Августа (Хърлец) 0:1 Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран) 1:3 Ботев 2013 (Попица) почива VIII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Ботев (Бърдарски геран) 1:3 Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец) 1:0 Искра (Власатица) - Септември 98 (Гложене) 2:2 Любимец (Търнава) почива IX кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево) 4:0 Септември 98 (Гложене) - Ботев 2013 (Попица) 5:0 Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава) 5:3 Ботев (Бърдарски геран) почива X кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Бърдарски геран) - Августа (Хърлец) 4:2 Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене) 1:4 Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица) 3:0 Ураган 33 (Софрониево) почива XI кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево) 4:0 Искра (Власатица) - Любимец (Търнава) 1:2 Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран) 1:2 Августа (Хърлец) почива XII кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец) 2:0 Ботев (Бърдарски геран) - Искра (Власатица) 3:0 Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица) 0:4 Септември 98 (Гложене) почива XIII кръг 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево) 2:2 Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран) 3:1 Септември 98 (Гложене) - Августа (Хърлец) 9:0 Искра (Власатица) почива XIV кръг 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Септември 98 (Гложене) 1:0 Августа (Хърлец) - Искра (Власатица) 4:1 Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава) 7:0 Ботев 2013 (Попица) почива XV кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Бърдарски геран) - Августа (Хърлец) 3:0 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Власатица) - Любимец (Търнава) отложен Ботев 2013 (Попица) - Септември 98 (Гложене) 5:0 17 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Искра (Власатица) - Любимец (Търнава) 5:1 Ураган 33 (Софрониево) почива XVI кръг 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица) 2:5 Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран) 0:4 Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица) 3:2 Септември 98 (Гложене) почива XVII кръг 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Бърдарски геран) - Ураган 33 (Софрониево) 6:2 Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) 3:1 Септември 98 (Гложене) - Августа (Хърлец) 5:1 Искра (Власатица) почива XVIII кръг 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене) 1:1 Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица) 0:5 сл. * * - първоначално 8:2, в последствие на Ураган е присъдена служебна загуба заради нердовен играч (по наредба при такава служебна загуба резултатът би трябвало да е 0:3). Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран) 0:4 Августа (Хърлец) почива XIX кръг 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица) 7:6 Септември 98 (Гложене) - Ураган 33 (Софрониево) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава) 3:0 Ботев (Бърдарски геран) почива XV кръг - отложен мач 17 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Искра (Власатица) - Любимец (Търнава) 5:1 XX кръг 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец) 0:3 сл. Искра (Власатица) - Септември 98 (Гложене) 3:4 Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица) 4:0 Любимец (Търнава) почива XXI кръг 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран) 0:0 Августа (Хърлец) - Искра (Власатица) 2:2 Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево) 3:0 сл. Ботев 2013 (Попица) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Бърдарски геран) XXX 3:1 2:1 4:2 7:0 3:0 2:0 XXX 4:0 --- 3:0 --- --- 6:2 2. Ботев 2013 (Попица) 3:1 XXX 10:1 1:0 3:0 3:0 4:0 --- XXX 5:0 --- 3:1 7:6 --- 3. Септември 98 (Гложене) 1:2 5:0 XXX 9:0 3:2 7:1 3:0 0:0 --- XXX 5:1 --- --- 3:0* 4. Августа (Хърлец) 0:4 1:7 1:5 XXX 5:3 4:1 1:6 --- 2:5 --- XXX 3:0 2:2 --- 5. Любимец (Търнава) 1:3 0:4 1:4 1:4 XXX 1:0 2:2 0:4 --- 1:1 --- XXX --- 3:0* 6. Искра (Власатица) 1:4 0:5 2:2 0:1 1:2 XXX 4:0 0:4 --- 3:4 --- 5:1 XXX --- 7. Ураган 33 (Софрониево) 1:3 0:3 1:0 2:0 3:2 3:3 XXX --- 0:5* --- 0:3* --- 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре