ОГ Велико Търново 2016/17

« ОГ Велико Търново 2016/17 »


"А" ОГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Янтра (Полски Тръмбеш) 18 14 3 1 44:15 45 ------------------------------------------------------------------- 2. Ресен 2012 (Ресен) 18 12 4 2 45:13 40 3. Лато (Алеково) 18 10 2 6 35:24 32 4. Левски (Лясковец) 18 9 4 5 31:21 31 5. Земеделец-Елит (Козловец) 18 8 2 8 35:30 26 [1 0 1 5:4 3] 6. Лозен 2006 (Сухиндол) 18 8 2 8 36:35 26 [1 0 1 4:5 3] 7. Чумерна (Елена) 18 6 1 11 26:33 19 8. Левски 1986 (Стражица) 18 5 3 10 27:46 18 [2 0 0 5:3 6] ------------------------------------------------------------------- 9. Изгрев 93 (Царевец) 18 5 3 10 32:40 18 [0 0 2 3:5 0] 10. Ботев (Дебелец) 18 0 2 16 12:66 2
Бележки - Атлетик (Свищов) и Вихър (Раданово) изпадат в Б ОФГ. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Лато (Алеково) 1:2 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) 2:1 Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен) 0:0 Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3 Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена) 3:0 сл. II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена) 1:1 Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол) 4:0 Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) 1:0 Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) 1:3 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) 3:0 сл. 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец) 1:0 Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен) 1:5 Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково) 4:1 в Полски Тръмбеш: Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4 Лато (Алеково) - Чумерна (Елена) 5:0 Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец) 5:2 Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец) 4:3 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец) 0:5 Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) 2:1 в Ресен: Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен) 1:2 Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково) 3:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1 Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец) 3:0 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Лато (Алеково) 3:2 Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена) 3:2 Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 0:0 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец) 2:2 Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:1 в Лясковец: Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец) 0:3 Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) 4:2 Лато (Алеково) - Ресен 2012 (Ресен) 2:2 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Чумерна (Елена) 3:0 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен) отложен Левски 1986 (Стражица) - Лато (Алеково) 0:6 Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1 Ботев (Дебелец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:3 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен) 0:2 IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) отложен в Дебелец: Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец) 2:0 Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:4 Лато (Алеково) - Левски (Лясковец) 1:2 Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица) 3:1 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2 VIII кръг - отложен мач 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен) 0:2 IX кръг - отложен мач 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2 X кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец) 3:0 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 2:3 Лато (Алеково) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:1 Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец) 2:0 Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:2 XI кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Ресен 2012 (Ресен) 2:4 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец) 3:1 Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1 Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково) 1:3 Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 1:1 XII кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец) 8:0 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 3:0 Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец) 0:1 Лато (Алеково) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:0 в Елена: Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена) 2:1 XIII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец) 1:1 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец) 4:1 Чумерна (Елена) - Лато (Алеково) 1:2 Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен) 0:3 Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица) 1:1 XIV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: в Елена: Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена) 1:2 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:1 Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец) 6:1 Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:4 Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0 XV кръг 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Лато (Алеково) - Изгрев 93 (Царевец) 2:0 Янтра (Полски Тръмбеш) - Ресен 2012 (Ресен) 0:0 Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица) 1:2 Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец) 2:3 Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец) 0:3 XVI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 4:1 Ресен 2012 (Ресен) - Лато (Алеково) 3:0 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Ботев (Дебелец) 4:1 в Елена: Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена) 0:4 Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4 XVII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец) 3:0 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Лато (Алеково) - Левски 1986 (Стражица) 3:0 Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) 3:0 Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:1 Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев (Дебелец) 6:1 XVIII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:5 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 7:4 в Елена: Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена) 0:4 Левски (Лясковец) - Лато (Алеково) 3:0 Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен) 3:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра (Полски Тръмбеш) XXX 0:0 3:1 3:0 1:4 4:0 2:1 4:2 4:1 2:0 2. Ресен 2012 (Ресен) 0:1 XXX 3:0 3:0 2:0 1:0 1:2 3:1 3:0 8:0 3. Лато (Алеково) 0:0 2:2 XXX 1:2 2:1 2:0 5:0 3:0 2:0 1:0 4. Левски (Лясковец) 0:1 0:0 3:0 XXX 3:0 0:0 0:4 1:1 1:0 6:1 5. Земеделец-Елит (Козловец) 2:5 2:4 1:2 1:1 XXX 4:1 3:0 3:0* 4:3 3:0 6. Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1 0:3 4:1 2:3 3:1 XXX 3:0* 2:1 1:2 6:1 7. Чумерна (Елена) 1:2 1:2 1:2 0:3 2:1 1:2 XXX 1:2 3:1 2:0 8. Левски 1986 (Стражица) 0:4 3:3 0:6 1:3 0:1 2:4 3:2 XXX 2:1 5:2 9. Изгрев 93 (Царевец) 1:4 0:2 3:2 3:0 1:1 7:4 1:1 2:3 XXX 4:1 10. Ботев (Дебелец) 1:3 1:5 1:3 0:5 0:3 1:3 0:4 1:1 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Удар (Бяла черква) 22 20 2 0 98:16 62 ------------------------------------------------------------------- 2. Недан (Недан) 22 17 2 3 67:22 53 3. Светкавица (Михалци) 22 14 4 4 57:24 46 4. Овча могила (Овча могила) 22 13 3 6 50:24 42 5. Вихър (Раданово) 22 12 2 8 76:39 38 [-] 6. Атлетик (Свищов) 22 12 1 9 70:43 37 [-] 7. Спортист (Върбовка) 22 8 3 11 49:57 27 8. Стрела (Ореш) 22 7 5 10 55:58 26 9. Морава (Морава) 22 6 6 10 39:39 24 10. Бенковски (Българско Сливово) 22 6 1 15 46:71 19 11. Устрем (Масларево) 22 1 1 20 30:108 4 12. Бъдеще 2010 (Бутово) 22 1 0 21 14:150 3
Бележки - Атлетик (Свищов) и Вихър (Раданово) изпадат от "А" ОФГ. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква) 0:2 Овча могила (Овча могила) - Вихър (Раданово) 3:1 Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци) 1:2 Спортист (Върбовка) - Бенковски (Българско Сливово) 2:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево) 3:0 Недан (Недан) - Морава (Морава) 1:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Удар (Бяла черква) - Морава (Морава) 2:1 Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан) 0:3 Светкавица (Михалци) - Спортист (Върбовка) 1:1 Устрем (Масларево) - Овча могила (Овча могила) 1:4 Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш) 0:6 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов) 4:2 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Овча могила (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово) 3:0 Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) отложен Спортист (Върбовка) - Вихър (Раданово) 3:2 Морава (Морава) - Бенковски (Българско Сливово) 2:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква) 2:2 Недан (Недан) - Светкавица (Михалци) 0:1 26 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) 9:2 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово) 3:0 Светкавица (Михалци) - Морава (Морава) 4:1 Устрем (Масларево) - Спортист (Върбовка) 1:2 Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов) 0:8 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Раданово) - Недан (Недан) 1:2 Стрела (Ореш) - Овча могила (Овча могила) 3:3 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Овча могила (Овча могила) - Удар (Бяла черква) 1:2 Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш) 3:0 Спортист (Върбовка) - Бъдеще 2010 (Бутово) 8:0 Морава (Морава) - Вихър (Раданово) 3:1 Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци) 0:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Недан (Недан) - Устрем (Масларево) 4:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци) 2:0 Устрем (Масларево) - Морава (Морава) 1:6 Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан) 1:9 Овча могила (Овча могила) - Атлетик (Свищов) 3:0 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово) 5:0 Стрела (Ореш) - Спортист (Върбовка) 3:1 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква) 3:7 Спортист (Върбовка) - Овча могила (Овча могила) 1:1 Морава (Морава) - Бъдеще 2010 (Бутово) 3:0 Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево) 6:2 Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово) 2:1 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Недан (Недан) - Стрела (Ореш) 3:1 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 4:1 Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци) 3:5 Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово) 1:4 Овча могила (Овча могила) - Недан (Недан) 1:0 Атлетик (Свищов) - Спортист (Върбовка) 3:0 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Стрела (Ореш) - Морава (Морава) 2:1 IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Върбовка) - Удар (Бяла черква) 1:4 Недан (Недан) - Атлетик (Свищов) 3:0 Морава (Морава) - Овча могила (Овча могила) 0:3 Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш) 2:3 Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово) 3:0 Вихър (Раданово) - Устрем (Масларево) 3:0 X кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Удар (Бяла черква) - Устрем (Масларево) 6:1 Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово) 1:8 Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци) 0:0 Овча могила (Овча могила) - Бенковски (Б.Сливово) 3:0 Атлетик (Свищов) - Морава (Морава) 6:1 Спортист (Върбовка) - Недан (Недан) 1:3 XI кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Морава (Морава) - Спортист (Върбовка) 3:0 Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов) 0:5 Светкавица (Михалци) - Овча могила (Овча могила) 1:0 Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово) 9:0 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Недан (Недан) - Удар (Бяла черква) 0:4 Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) 2:1 III кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) 9:2 XII кръг 18 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово) 13:0 Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш) 0:7 Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов) 6:1 Бенковски (Българско Сливово) - Спортист (Върбовка) 2:2 Морава (Морава) - Недан (Недан) 1:1 19 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Раданово) - Овча могила (Овча могила) 4:0 XIII кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Морава (Морава) - Удар (Бяла черква) 0:2 Спортист (Върбовка) - Светкавица (Михалци) 1:2 Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) 0:3 Овча могила (Овча могила) - Устрем (Масларево) 3:1 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово) 4:3 Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово) 12:1 XIV кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш) 10:1 Бъдеще 2010 (Бутово) - Овча могила (Овча могила) 0:6 Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов) 1:7 Светкавица (Михалци) - Недан (Недан) 0:1 Бенковски (Българско Сливово) - Морава (Морава) 3:2 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Раданово) - Спортист (Върбовка) 9:0 XV кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква) 1:6 Морава (Морава) - Светкавица (Михалци) 2:2 Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево) 5:1 Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово) 3:0 сл. Овча могила (Овча могила) - Стрела (Ореш) 5:1 16 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Недан (Недан) - Вихър (Раданово) отложен 1 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: Недан (Недан) - Вихър (Раданово) 5:0 XVI кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Овча могила (Овча могила) 1:0 Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка) 2:9 Устрем (Масларево) - Недан (Недан) 0:5 Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово) 6:1 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов) 2:4 Вихър (Раданово) - Морава (Морава) 1:0 XVII кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква) 0:3 Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово) 1:4 Морава (Морава) - Устрем (Масларево) 1:1 Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш) 3:0 Атлетик (Свищов) - Овча могила (Овча могила) 3:1 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово) 7:0 XV кръг - отложен мач 1 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: Недан (Недан) - Вихър (Раданово) 5:0 XVIII кръг 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов) 4:1 Овча могила (Овча могила) - Спортист (Върбовка) 3:0 Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава) 0:8 Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово) 1:5 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Недан (Недан) 3:5 Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци) 3:3 XIX кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево) 6:0 Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 9:2 Морава (Морава) - Стрела (Ореш) 0:0 Спортист (Върбовка) - Атлетик (Свищов) 0:2 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) 1:2 Недан (Недан) - Овча могила (Овча могила) 3:0 XX кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Удар (Бяла черква) - Спортист (Върбовка) 9:1 Атлетик (Свищов) - Недан (Недан) 0:1 Овча могила (Овча могила) - Морава (Морава) 2:2 Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци) 1:8 Устрем (Масларево) - Вихър (Раданово) 4:8 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово) 3:8 XXI кръг 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Устрем (Масларево) - Удар (Бяла черква) 0:9 Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш) 3:0 Бенковски (Б.Сливово) - Овча могила (Овча могила) 0:3 сл. * * - първоначално 3:1, в последствие на Бенковски е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Морава (Морава) - Атлетик (Свищов) 2:2 28 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 12:1 Недан (Недан) - Спортист (Върбовка) 6:3 XXII кръг 3 юни 2017 г., събота, 17:00 ч: Удар (Бяла черква) - Недан (Недан) 1:1 Спортист (Върбовка) - Морава (Морава) 5:0 Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово) 7:1 Овча могила (Овча могила) - Светкавица (Михалци) 2:0 Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево) 4:0 4 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) 2:2
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Удар (Бяла черква) XXX 1:1 2:0 1:0 4:1 4:1 9:1 10:1 2:1 3:0 6:1 13:0 2. Недан (Недан) 0:4 XXX 0:1 3:0 5:0 3:0 6:3 3:1 1:0 4:3 4:1 7:0 3. Светкавица (Михалци) 0:3 0:1 XXX 1:0 2:1 6:1 1:1 3:0 4:1 6:1 6:0 3:0 4. Овча могила (Овча могила) 1:2 1:0 2:0 XXX 3:1 3:0 3:0 5:1 2:2 3:0 3:1 3:0 5. Вихър (Раданово) 1:2 1:2 3:3 4:0 XXX 4:2 9:0 2:1 1:0 5:0 3:0 12:1 6. Атлетик (Свищов) 3:7 0:1 1:2 3:1 0:3 XXX 3:0 3:0 6:1 7:1 9:2 3:0* 7. Спортист (Върбовка) 1:4 1:3 1:2 1:1 3:2 0:2 XXX 3:0 5:0 2:0 5:1 8:0 8. Стрела (Ореш) 2:2 3:5 0:0 3:3 2:2 2:4 3:1 XXX 2:1 3:8 3:0 12:1 9. Морава (Морава) 0:2 1:1 2:2 0:3 3:1 2:2 3:0 0:0 XXX 2:0 1:1 3:0 10. Бенковски (Българско Сливово) 1:6 0:3 0:2 0:3* 1:4 0:5 2:2 2:3 3:2 XXX 6:2 9:2 11. Устрем (Масларево) 0:9 0:5 3:5 1:4 4:8 1:7 1:2 0:7 1:6 1:5 XXX 9:0 12. Бъдеще 2010 (Бутово) 0:2 1:9 1:8 0:6 1:8 0:8 2:9 0:6 0:8 1:4 4:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Долна Оряховица (Долна Оряховица) 18 14 2 2 51:19 44 ------------------------------------------------------------------- 2. Владислав (Джулюница) 18 12 5 1 46:13 41 [0 2 0 0:0 2, +33 обща ГР] 3. Първомайци (Първомайци) 18 12 5 1 41:13 41 [0 2 0 0:0 2, +28 обща ГР] 4. Янтра (Драганово) 18 10 5 3 55:21 35 5. Юнак (Мерданя) 18 8 1 9 28:33 25 6. Спортист (Козаревец) 18 7 0 11 29:44 21 7. Росица (Поликраище) 18 5 2 11 33:46 17 [1 1 0 4:3 4] 8. Рудановски 1922 (Константин) 18 5 2 11 25:40 17 [0 1 1 3:4 1] 9. Победа (Кесарево) 18 5 0 13 35:49 15 10. Вихър (Добри дял) 18 1 0 17 5:70 3 [*]
Бележки - Вихър (Добри дял), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя) 0:2 Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял) 7:0 Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище) 1:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово) 1:1 Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 2:3 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище) 2:0 Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец) 6:0 Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин) 0:4 Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци) 1:2 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница) 1:1 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево) 2:0 Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял) 2:0 Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 1:1 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя) 2:0 Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово) 0:5 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 0:3 Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище) 1:4 Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин) 4:1 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец) 3:0 Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница) 0:0 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя) 3:1 Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево) 2:5 Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово) 2:5 Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял) 3:0 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци) 0:0 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял) 1:0 Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище) 2:0 Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин) 3:0 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 3:1 Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец) 3:0 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница) 2:3 Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци) 0:2 Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево) 2:0 Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово) 0:8 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя) 1:0 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово) 1:1 Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял) 4:0 Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище) 3:0 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 2:1 Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец) 4:1 IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя) 5:1 Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин) 2:1 Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Владислав (Джулюница) 2:0 Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци) 1:4 Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево) 5:0 X кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево) 1:0 Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница) 0:8 Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин) 4:1 Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец) 2:1 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци) 2:2 XI кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя) 2:3 Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 0:1 Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово) 1:1 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял) 3:0 Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево) 3:1 XII кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци) 1:3 Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница) 2:5 Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец) 1:5 Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище) 5:2 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин) 5:1 XIII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя) 3:2 Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял) 4:0 Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово) 2:1 Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци) 0:0 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево) 2:1 XIV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница) 0:3 Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец) 2:3 Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 0:3 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин) 3:0 Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище) 4:0 XV кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя) 0:3 Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово) 3:0 Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево) 10:6 Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци) 0:4 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница) 1:2 XVI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин) 2:1 Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец) 2:1 Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 3:5 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище) 5:1 Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял) 3:0 XVII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево) 2:1 Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци) 4:2 Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница) 1:2 Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин) 3:1 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя) 5:3 XVIII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец) 5:1 Владислав (Джулюница) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 1:1 Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово) 3:2 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище) 2:2 Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял) 3:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица) XXX 2:0 4:2 3:0 3:2 6:0 5:2 4:1 2:0 3:0 2. Владислав (Джулюница) 1:1 XXX 0:0 1:1 3:1 2:1 3:0 3:0 2:0 7:0 3. Първомайци (Първомайци) 2:1 0:0 XXX 1:1 2:0 3:0 5:1 3:0 3:1 3:0 4. Янтра (Драганово) 3:1 1:1 2:2 XXX 5:3 3:0 4:0 5:1 5:0 3:0 5. Юнак (Мерданя) 0:3 0:3 1:3 1:1 XXX 5:1 2:0 2:1 1:0 1:0 6. Спортист (Козаревец) 0:1 2:3 0:4 2:1 5:1 XXX 1:0 3:1 2:5 2:0 7. Росица (Поликраище) 1:1 1:2 0:2 2:5 2:3 2:1 XXX 2:1 10:6 4:0 8. Рудановски 1922 (Константин) 2:3 1:2 0:0 0:5 1:0 4:1 2:2 XXX 2:1 3:0 9. Победа (Кесарево) 3:5 2:5 1:2 3:2 0:2 2:3 2:0 4:1 XXX 4:0 10. Вихър (Добри дял) 0:3 0:8 1:4 0:8 0:3 1:5 1:4 0:4 2:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре