ОГ Бургас 2016/17

« ОГ Бургас 2016/17 »


"А" ОГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Бургас) 24 20 4 0 85:18 64 [+][*] Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 24 20 2 2 94:15 62 3. Черноморец 1919 (Бургас) 24 16 3 5 75:26 51 [+] 4. Русокастро (Русокастро) 24 16 2 6 76:53 50 [1 1 0 3:0 4] 5. Вихър (Айтос) 24 16 2 6 67:35 50 [0 1 1 0:3 1] 6. Равда (Равда) 24 9 2 13 48:59 29 7. Бяла река 1 (Зайчар) 24 9 1 14 43:57 28 8. Ропотамо (Приморско) 24 8 3 13 47:78 27 [3 0 1 6:7 9] 9. Камено (Камено) 24 9 0 15 62:51 27 [2 0 2 15:5 6] 10. Кошарица (Кошарица) 24 9 0 15 31:62 27 [1 0 3 3:12 3] 11. Свети Никола (Бургас) 24 7 3 14 35:50 24 12. Странджанец (Царево) 24 4 1 19 29:102 13 ------------------------------------------------------------------- 13. Черноморец Бургас (Бургас) 24 1 1 22 21:107 -2 [-][*] Изпада --. Странджа (Малко Търново) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Черноморец Бургас (Бургас) изпада от Югоизточна "В" АФГ. - Черноморец 1919 (Бургас) и Балкан (Планиница) влизат в "А" ОФГ съответно от "Б" ОФГ - изток и "Б" ОФГ - запад. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а Балкан след като е възстановен се включва в "Б" ОФГ - запад. - Аполония (Созопол), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. Странджа (Малко Търново), 9-ти през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но в последствие се отказва преди началото на сезона. - Свети Никола (Свети Никола) играе домакинските си мачове в Руен. - Локомотив (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Лазур" в Бургас ("Съдърланд Арена"). - Черноморец Бургас (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Черноморец" в Бургас. - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас. - На 14 септември 2016 г. от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети 3 точки във връзка с решение по дело за неизплатени суми към бившия играч на клуба Паскал Борел от 26 август 2016 г. - На 13 март 2017 г. от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети още 3 точки във връзка с решение по дело за неизплатени суми към бившия играч на клуба Йохан Зайц от 3 март 2017 г. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Руен: Свети Никола (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас) 3:0 сл. * * - гостите нямат редовни медицински документи. Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:1 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Камено (Камено) - Кошарица (Кошарица) 8:2 Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 6:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Локомотив (Бургас) 0:0 Странджа (Малко Търново) - Равда (Равда) анулиран II кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Локомотив (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 5:3 Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас) отложен 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда) 2:1 (2:0) Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа (Малко Търново) анулиран Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:10 в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 8:1 Черноморец Бургас (Бургас) - Вихър (Айтос) 3:6 26 февруари 2017 г., неделя, 15:00 ч: Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас) 0:2 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Руен: Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица) отложен Вихър (Айтос) - Камено (Камено) 2:3 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево) 7:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Черноморец Бургас (Бургас) 4:0 Странджа (Малко Търново) - Локомотив (Бургас) анулиран Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар) 5:1 26 октомври 2016 г., сряда, 16:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 3:0 сл. IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. в Руен: Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос) 1:4 25 септември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив (Бургас) - Равда (Равда) 5:1 (3:1) 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново) анулиран в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 1:2 (1:0) Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 0:5 Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) 6:0 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Айтос) - Кошарица (Кошарица) 6:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено) 3:1 Русокастро (Русокастро) - Черноморец Бургас (Бургас) 7:1 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас) 0:2 Странджа (Малко Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) анулиран Равда (Равда) - Странджанец (Царево) 0:4 Бяла река 1 (Зайчар) - Локомотив (Бургас) 0:2 (0:1) VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Локомотив (Бургас) 0:2 в Руен: Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5 Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) 4:1 (3:0) 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:0 в Поморие: Черноморец 1919 (Бургас) - Равда (Равда) 3:0 Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа (Малко Търново) анулиран Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро) 2:3 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос) 4:1 Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас) 0:5 Локомотив (Бургас) - Странджанец (Царево) 5:0 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица) 3:0 сл. Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено) анулиран Равда (Равда) - Черноморец Бургас (Бургас) 7:1 Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:7 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Странджанец (Царево) 4:1 Камено (Камено) - Равда (Равда) 4:0 Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро) 0:0 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Бургас) 1:1 Черноморец Бургас (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 1:4 Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново) анулиран Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:7 III кръг - отложен мач 26 октомври 2016 г., сряда, 16:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 3:0 сл. IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:30 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Кошарица (Кошарица) 5:0 Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско) 5:2 Локомотив (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас) 4:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Странджа (Малко Търново) - Вихър (Айтос) анулиран Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас) 1:0 Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) 2:1 Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:5 X кръг 4 ноември 2016 г., петък, 14:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново) анулиран 5 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: Камено (Камено) - Локомотив (Бургас) 2:5 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Кошарица (Кошарица) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 Черноморец Бургас (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:2 в Руен: Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 1:1 Вихър (Айтос) - Равда (Равда) 2:1 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро) 4:0 XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Русокастро (Русокастро) - Кошарица (Кошарица) 5:2 Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско) 6:1 Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос) 1:4 Локомотив (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 2:0 Странджанец (Царево) - Камено (Камено) 1:5 в Черноморец: Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас) 5:0 13 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Странджа (Малко Търново) - Странджа Агр. 2014 (Средец) анулиран XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Кошарица (Кошарица) - Черноморец Бургас (Бургас) 2:1 в Царево: Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево) 4:2 Вихър (Айтос) - Локомотив (Бургас) 1:2 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда) 4:1 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:1 Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново) анулиран XIII кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Локомотив (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 5:1 27 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Странджа (Малко Търново) - Кошарица (Кошарица) анулиран Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро) 4:4 Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3 Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 1:2 в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 3:2 Черноморец Бургас (Бургас) - Камено (Камено) 1:6 II кръг - отложен мач 26 февруари 2017 г., неделя, 15:00 ч: Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас) 0:2 XIV кръг 4 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0 5 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Кошарица (Кошарица) - Камено (Камено) 1:0 Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 0:3 Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос) 1:1 Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) 4:6 Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро) 2:4 Равда (Равда) почива XV кръг 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Русокастро (Русокастро) - Локомотив (Бургас) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват поради организационнни проблеми. Вихър (Айтос) - Черноморец Бургас (Бургас) 5:0 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица) 2:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево) 8:0 Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено) 0:3 Бяла река 1 (Зайчар) почива XVI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Камено (Камено) - Вихър (Айтос) 3:4 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Кошарица (Кошарица) - Свети Никола (Бургас) 3:0 Черноморец Бургас (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 0:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 1:2 (1:1) Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро) 0:3 сл. * * - прекратен в 75' при 1:0, когато след отсъдена дузпа в полза на гостите, футболисти на домакините атакуват съдията. Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда) 2:1 Локомотив (Бургас) почива XVII кръг 24 март 2017 г., петък, 15:30 ч: Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица) 1:0 Равда (Равда) - Локомотив (Бургас) отложен Русокастро (Русокастро) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец Бургас (Бургас) 4:0 Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) 2:1 Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас) 6:2 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Равда (Равда) - Локомотив (Бургас) 1:4 Странджанец (Царево) почива XVIII кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 Локомотив (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 5:0 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Вихър (Айтос) 1:2 Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 2:2 Черноморец Бургас (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 3:6 Странджанец (Царево) - Равда (Равда) 0:3 Черноморец 1919 (Бургас) почива XIX кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) 1:4 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Локомотив (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 5:0 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено) 5:3 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево) 7:1 Равда (Равда) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:5 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас) 1:1 Черноморец Бургас (Бургас) почива XX кръг 15 април 2017 г., събота, 14:30 ч: Кошарица (Кошарица) - Ропотамо (Приморско) 0:1 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1 Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 1:2 Черноморец Бургас (Бургас) - Равда (Равда) 2:1 Черноморец 1919 (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:0 Странджанец (Царево) - Локомотив (Бургас) 0:8 Камено (Камено) почива XXI кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Локомотив (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:2 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Странджанец (Царево) - Кошарица (Кошарица) 1:2 Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец Бургас (Бургас) 7:1 Равда (Равда) - Камено (Камено) 1:0 Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос) 3:0 сл. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 5:1 Свети Никола (Бургас) почива XXII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар) 1:3 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4 Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро) 3:6 Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда) 2:4 Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Бургас) 0:5 Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево) 7:2 Вихър (Айтос) почива XVII кръг - отложен мач 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Равда (Равда) - Локомотив (Бургас) 1:4 XXIII кръг 6 май 2017 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Бургас) - Камено (Камено) 3:1 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 1:6 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 4:0 Странджанец (Царево) - Черноморец Бургас (Бургас) 4:1 Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас) 3:0 Равда (Равда) - Вихър (Айтос) 2:0 Ропотамо (Приморско) почива XXIV кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Кошарица (Кошарица) - Русокастро (Русокастро) 2:4 Камено (Камено) - Странджанец (Царево) 4:0 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда) 4:4 Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар) 5:0 в Рудник: Свети Никола (Бургас) - Локомотив (Бургас) 0:3 Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:5 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива XXV кръг 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Черноморец Бургас (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 2:4 Черноморец 1919 (Бургас) - Камено (Камено) 5:1 Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас) 2:1 Локомотив (Бургас) - Вихър (Айтос) 3:1 Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. Равда (Равда) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:5 Русокастро (Русокастро) почива XXVI кръг 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда) 3:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:0 Ропотамо (Приморско) - Локомотив (Бургас) 3:3 Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) 2:1 Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. Камено (Камено) - Черноморец Бургас (Бургас) 6:1 Кошарица (Кошарица) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив (Бургас) XXX 3:0 2:2 5:3 3:1 5:1 5:0 5:1 3:1 5:0 2:0 5:0 4:1 --- 2. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0 XXX 2:0 4:0 4:1 4:1 3:0 5:1 3:1 5:0 1:1 8:0 4:0 --- 3. Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 1:2 XXX 1:2 1:1 3:0 2:0 8:1 5:1 4:0 3:2 7:2 5:0 --- 4. Русокастро (Русокастро) 0:3* 1:6 1:3 XXX 3:0* 3:0 2:1 5:2 5:3 5:2 0:5 7:0 7:1 --- 5. Вихър (Айтос) 1:2 3:1 2:0 0:0 XXX 2:1 5:0 4:1 2:3 6:0 6:2 2:1 5:0 --- 6. Равда (Равда) 1:4 1:5 1:5 4:4 2:0 XXX 5:1 6:1 1:0 2:1 1:0 0:4 7:1 --- 7. Бяла река 1 (Зайчар) 0:2 1:3 3:7 2:4 1:4 2:1 XXX 3:0* 2:1 1:0 3:0 7:1 7:1 --- 8. Ропотамо (Приморско) 3:3 0:7 0:1 3:6 1:4 4:4 3:1 XXX 2:1 3:0* 0:2 6:1 4:0 --- 9. Камено (Камено) 2:5 0:3 1:2 2:3 3:4 4:0 1:3 6:0 XXX 8:2 0:2 4:0 6:1 --- 10. Кошарица (Кошарица) 0:2 0:4 2:1 2:4 1:2 2:1 3:0* 0:1 1:0 XXX 3:0 4:1 2:1 --- 11. Свети Никола (Бургас) 0:3 0:5 0:3* 1:2 1:4 2:4 1:1 2:2 0:3 3:0* XXX 4:2 3:0* --- 12. Странджанец (Царево) 0:8 0:10 0:5 0:3* 1:2 0:3 2:0 4:6 1:5 1:2 2:1 XXX 4:1 --- 13. Черноморец Бургас (Бургас) 0:5 0:5 0:5 3:6 3:6 2:1 1:4 0:2 1:6 2:4 0:3 2:2 XXX --- 14. Странджа (Малко Търново) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Бургас

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморски спортист (Обзор) 16 15 0 1 69:13 45 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Черноморец (Несебър) 16 13 0 3 78:38 39 3. Устрем (Тънково) 16 11 0 5 52:29 33 [1 0 1 7:5 3] 4. Равнец 2011 (Равнец) 16 11 0 5 44:28 33 [1 0 1 5:7 3] 5. Свети Влас (Свети Влас) 16 7 0 9 35:32 21 6. Обзор (Обзор) 16 6 1 9 35:45 19 7. Барселона (Просеник) 16 3 1 12 27:58 10 <- 8. Сокол (Порой) 16 3 0 13 23:87 9 [+] 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 16 2 0 14 18:51 6 [*]
Бележки - Черноморец 1919 (Бургас), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток. - Сокол (Порой) се включва в групата. - Черноморец (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното игрище на Градски стадион в Несебър. - Барселона (Просеник) играе домакинските си мачове в Руен. - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица. - На полусезона Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 2:5 Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър) 1:12 Устрем (Тънково) - Барселона (Просеник) 3:1 Обзор (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец) 2:3 Черноморски спортист (Обзор) почива II кръг 25 септември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково) 6:4 (3:3) 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Обзор (Обзор) 3:3 в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой) 3:0 Черноморски спортист (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 Равнец 2011 (Равнец) почива III кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Барселона (Просеник) 5:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Порой) - Черноморски спортист (Обзор) 0:6 Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас) 2:1 Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър) 2:3 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива IV кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец) 4:1 (0:1) в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор) 3:0 Черноморски спортист (Обзор) - Устрем (Тънково) 5:1 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Сокол (Порой) 5:2 Барселона (Просеник) почива V кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас) отложен 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:2 Обзор (Обзор) - Черноморски спортист (Обзор) 1:8 в Руен: Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър) отложен 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас) 2:0 26 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър) 0:3 Сокол (Порой) почива VI кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: в Несебър, Градски стадион: Свети Влас (Свети Влас) - Барселона (Просеник) 5:0 Черноморски спортист (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец) 5:0 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Обзор (Обзор) 5:1 Сокол (Порой) - Устрем (Тънково) 1:6 (1:5) Черноморец (Несебър) почива VII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Руен: Барселона (Просеник) - Черноморски спортист (Обзор) 1:6 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Обзор (Обзор) - Сокол (Порой) 2:1 Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас) 4:2 Устрем (Тънково) почива V кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас) 2:0 VIII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Барселона (Просеник) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол (Порой) - Равнец 2011 (Равнец) 2:4 в Кошарица: Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор) 3:0 12 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец (Несебър) 5:1 Свети Влас (Свети Влас) почива IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково) 4:2 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Сокол (Порой) 7:2 Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7:4 в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморски спортист (Обзор) 1:3 (1:2) Обзор (Обзор) почива V кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър) 0:3 X кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. Равнец 2011 (Равнец) - Обзор (Обзор) 0:2 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой) 14:1 в Руен: Барселона (Просеник) - Устрем (Тънково) 0:4 Черноморски спортист (Обзор) почива XI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър) 7:2 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Обзор (Обзор) - Барселона (Просеник) 4:1 Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас) 0:2 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 0:3 сл. Равнец 2011 (Равнец) почива XII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Равнец 2011 (Равнец) 2:3 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Сокол (Порой) 6:0 в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково) 0:1 Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор) отложен 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор) 6:2 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива XIII кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Порой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър) отложен Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) отложен Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор) отложен 3 май 2017 г., сряда, 17:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър) 1:2 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор) 1:2 17 май 2017 г., сряда, 18:30 ч: Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) 4:1 Барселона (Просеник) почива XIV кръг 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково) 0:3 сл. Черноморски спортист (Обзор) - Обзор (Обзор) 3:2 в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец) 1:2 Черноморец (Несебър) - Барселона (Просеник) 9:4 Сокол (Порой) почива XV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 Устрем (Тънково) - Сокол (Порой) 7:1 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас) отложен Обзор (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас) 2:5 Черноморец (Несебър) почива XII кръг - отложен мач 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор) 6:2 XIII кръг - отложени мачове 3 май 2017 г., сряда, 17:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър) 1:2 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор) 1:2 XVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Порой) - Обзор (Обзор) 5:4 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) 0:3 сл. Черноморски спортист (Обзор) - Барселона (Просеник) 3:0 в Кошарица: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) 1:2 Устрем (Тънково) почива XVII кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Сокол (Порой) 9:1 14 май 2017 г., неделя, 15:30 ч: в Руен: Барселона (Просеник) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Черноморец (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор) 0:3 Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково) 3:0 Свети Влас (Свети Влас) почива XV кръг - отложен мач 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас) 2:5 XIII кръг - отложен мач 17 май 2017 г., сряда, 18:30 ч: Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) 4:1 XVIII кръг 21 май 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) 0:3 сл. 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) 8:2 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец) 5:1 Сокол (Порой) - Барселона (Просеник) 3:0 Обзор (Обзор) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморски спортист (Обзор) XXX 5:1 5:1 5:0 8:2 3:2 3:0 6:0 3:0 2. Черноморец (Несебър) 0:3 XXX 6:4 4:1 4:2 6:2 9:4 14:1 7:4 3. Устрем (Тънково) 1:2 7:2 XXX 5:1 2:1 3:0 3:1 7:1 3:2 4. Равнец 2011 (Равнец) 3:0 1:2 4:2 XXX 2:0 0:2 5:0 9:1 3:0* 5. Свети Влас (Свети Влас) 1:3 1:2 0:1 1:2 XXX 3:0 5:0 3:0 3:0* 6. Обзор (Обзор) 1:8 2:3 3:0 2:3 4:1 XXX 4:1 2:1 3:0* 7. Барселона (Просеник) 1:6 0:3 0:4 2:3 2:5 3:3 XXX 7:2 3:0* 8. Сокол (Порой) 0:6 1:12 1:6 2:4 0:2 5:4 3:0 XXX 3:0* 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 2:5 5:1 0:3* 5:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Балкан 1980 (Планиница) 16 13 2 1 62:19 41 [*] Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Манолич (Манолич) 16 11 2 3 65:36 35 [+] [1 0 1 9:6 3] 3. Нурсан (Люляково) 16 11 2 3 61:37 35 [1 0 1 6:9 3] 4. Липа (Череша) 16 6 3 7 37:30 21 5. Балкан 2009 (Добра поляна) 16 5 3 8 36:48 18 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе) 16 5 1 10 45:48 16 [+] [1 0 1 3:3 3, -3 обща ГР] 7. Сокол 2008 (Ябълчево) 16 4 4 8 33:41 16 [1 0 1 3:3 3, -8 обща ГР] 8. Бяла река (Тополица) 16 4 2 10 42:66 14 9. Кликач (Кликач) 16 3 1 12 35:91 10 --. Съединение (Съединение) 0 0 0 0 0:0 - [*]
Бележки - Балкан (Планиница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а клубът от Планиница след като е възстановен като Балкан 1980 се включва в "Б" ОФГ - запад. - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток. - Съединение (Съединение), 10-ти и отказал се през изминалия сезон; първоначално отново се включва в групата, но след това се отказва непосредствено преди началото на сезона. - Сунгурларска долина (Сунгурларе) и Манолич (Манолич) се включват в групата. - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен. I кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Кликач (Кликач) - Нурсан (Люляково) 3:10 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Манолич (Манолич) 4:1 (3:1) в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение) анулиран Балкан 2009 (Добра поляна) - Сунгурларска долина (Сунг.) 3:2 Липа (Череша) - Бяла река (Тополица) 1:1 II кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Нурсан (Люляково) - Липа (Череша) 1:0 (0:0) 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Бяла река (Тополица) 8:2 Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Кликач (Кликач) 12:2 Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна) анулиран Балкан 1980 (Планиница) - Сокол 2008 (Ябълчево) 1:0 III кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение) анулиран Липа (Череша) - Сунгурларска долина (Сунгурларе) 4:3 Бяла река (Тополица) - Нурсан (Люляково) 3:5 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич) 5:5 Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан 1980 (Планиница) 2:5 IV кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Манолич (Манолич) - Нурсан (Люляково) 7:2 Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Бяла река (Тополица) 7:1 Съединение (Съединение) - Липа (Череша) анулиран Балкан 1980 (Планиница) - Кликач (Кликач) 8:3 в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна) 3:3 V кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:2 Липа (Череша) - Балкан 1980 (Планиница) 0:0 Бяла река (Тополица) - Съединение (Съединение) анулиран Нурсан (Люляково) - Сунгурларска долина (Сунгурларе) 2:1 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич) 3:4 (1:2) VI кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Манолич (Манолич) - Сунгурларска долина (Сунгурларе) 4:4 Съединение (Съединение) - Нурсан (Люляково) анулиран Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица) отложен в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша) 2:1 Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач) 4:3 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица) 11:1 VII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:30 ч: Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна) 3:0 Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево) 4:4 Нурсан (Люляково) - Балкан 1980 (Планиница) 3:8 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Карнобат: Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич) 3:5 Сунгурларска долина (Сунг.) - Съединение (Съединение) анулиран VI кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица) 11:1 VIII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение) анулиран в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Нурсан (Люляково) 1:2 Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица) 2:1 в Карнобат: Кликач (Кликач) - Липа (Череша) 3:9 13 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Сунгурларска долина (Сунг.) 3:0 сл. IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Липа (Череша) - Манолич (Манолич) 1:2 Бяла река (Тополица) - Кликач (Кликач) 9:2 (6:1) Нурсан (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна) 4:2 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Сунгурларска долина (Сунг.) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 Съединение (Съединение) - Балкан 1980 (Планиница) анулиран X кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Манолич (Манолич) - Балкан 1980 (Планиница) 3:1 Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 2009 (Добра поляна) 6:3 в Кликач: Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач) 7:0 Бяла река (Тополица) - Липа (Череша) 1:2 Сокол 2008 (Ябълчево) почива XI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Липа (Череша) - Нурсан (Люляково) 3:3 2 април 2017 г., неделя, 14:30 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 1980 (Планиница) 1:4 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич) 3:2 Кликач (Кликач) - Сунгурларска долина (Сунгурларе) 3:2 Балкан 2009 (Добра поляна) почива XII кръг 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево) 2:1 Балкан 1980 (Планиница) - Балкан 2009 (Добра поляна) 3:0 Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Липа (Череша) 3:2 Нурсан (Люляково) - Бяла река (Тополица) 4:2 Кликач (Кликач) почива XIII кръг 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Нурсан (Люляково) - Манолич (Манолич) 4:2 Бяла река (Тополица) - Сунгурларска долина (Сунгурларе) 6:2 Кликач (Кликач) - Балкан 1980 (Планиница) 1:2 Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:3 Липа (Череша) почива XIV кръг 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна) 3:0 сл. * * - гостите не се явявват. в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач) 2:0 Балкан 1980 (Планиница) - Липа (Череша) 3:0 Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Нурсан (Люляково) 0:5 Бяла река (Тополица) почива XV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Манолич (Манолич) 0:4 Бяла река (Тополица) - Балкан 1980 (Планиница) 2:4 Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна) 3:3 Нурсан (Люляково) почива XVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач) 9:1 Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша) 4:3 в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица) 6:0 Балкан 1980 (Планиница) - Нурсан (Люляково) 2:2 Сунгурларска долина (Сунгурларе) почива XVII кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Липа (Череша) - Кликач (Кликач) 3:0 сл. 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 1980 (Планиница) 0:3 сл. Нурсан (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево) 7:0 Бяла река (Тополица) - Балкан 2009 (Добра поляна) 2:1 Манолич (Манолич) почива XVIII кръг 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Манолич (Манолич) - Липа (Череша) 4:2 Кликач (Кликач) - Бяла река (Тополица) 5:4 Балкан 2009 (Добра поляна) - Нурсан (Люляково) 3:0 сл. в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Сунгурларска долина (Сунг.) 3:0 сл. Балкан 1980 (Планиница) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1980 (Планиница) XXX 4:1 2:2 3:0 3:0 3:0* 1:0 11:1 8:3 --- 2. Манолич (Манолич) 3:1 XXX 7:2 4:2 3:0* 4:4 2:1 8:2 9:1 --- 3. Нурсан (Люляково) 3:8 4:2 XXX 1:0 4:2 2:1 7:0 4:2 7:0 --- 4. Липа (Череша) 0:0 1:2 3:3 XXX 3:0 4:3 3:0 1:1 3:0* --- 5. Балкан 2009 (Добра поляна) 2:5 3:4 3:0* 4:3 XXX 3:2 3:3 2:1 4:3 --- 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе) 0:3* 0:4 0:5 3:2 6:3 XXX 3:0 7:1 12:2 --- 7. Сокол 2008 (Ябълчево) 1:4 5:5 1:2 2:1 3:3 3:0* XXX 6:0 2:0 --- 8. Бяла река (Тополица) 2:4 3:2 3:5 1:2 2:1 6:2 4:4 XXX 9:2 --- 9. Кликач (Кликач) 1:2 3:5 3:10 3:9 3:3 3:2 3:2 5:4 XXX --- 10. Съединение (Съединение) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре