ОГ Монтана 2016/17

« ОГ Монтана 2016/17 »


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър 23 (Николово) 22 19 2 1 95:18 59 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Пъстрина 2012 (Монтана) 22 18 2 2 124:21 56 3. Шурданица (Георги Дамяново) 22 16 2 4 69:12 50 4. Бойчиновци (Бойчиновци) 22 15 2 5 80:25 47 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 22 14 2 6 81:25 44 [*] 6. Вършец 2012 (Вършец) 22 12 1 9 61:35 37 7. Вихър (Бързия) 22 9 2 11 24:48 29 8. Септември (Медковец) 22 7 2 13 41:67 23 [+] 9. Озировец (Долно Озирово) 22 4 0 18 25:100 12 [+] [2 0 0 5:2 6] 10. Ленчо (Якимово) 22 4 0 18 31:103 12 [0 0 2 2:5 0] 11. Алмус 2012 (Лом) 22 3 2 17 40:109 11 [+] 12. Люта (Владимирово) 22 2 1 19 18:126 7 ------------------------------------------------------------------- --. Септември 2009 (Лехчево) 7 0 0 7 9:33 - [*] Изваден --. Златия (Вълчедръм) 3 0 0 3 0:9 - [*] Изваден
Бележки - Ком (Берковица), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига. - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат в "Б" ОФГ. - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат от "Б" ОФГ. - Кипровец (Чипровци) е преименуван на Миньор Кипровец. - Озировец представлява както Долно Озирово, така и Горно Озирово. - Златия (Вълчедръм) е изваден от групата след III кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след II кръг, след като не се явява за нито един от първите си 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват. - Септември 2009 (Лехчево) е изваден от групата след VII кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след VI кръг, след като не се явява за 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват. I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия) 0:1 Вършец 2012 (Вършец) - Септември (Медковец) 8:1 Септември 2009 (Лехчево) - Озировец (Долно Озирово) 4:6 /анулиран/ Шурданица (Георги Дамяново) - Алмус 2012 (Лом) 4:1 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:3 Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово) 4:2 31 август 2016 г., сряда, 18:00 ч: Вихър 23 (Николово) - Златия (Вълчедръм) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. II кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Бързия) - Алмус 2012 (Лом) 2:1 Златия (Вълчедръм) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:3 сл. /анулиран/ във Вършец: Озировец (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово) 0:6 Люта (Владимирово) - Септември 2009 (Лехчево) 3:2 /анулиран/ в Расово: Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци) 0:3 Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец) 7:1 Ленчо (Якимово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 3:4 III кръг 6 септември 2016 г., вторник, 17:00 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия) 3:0 Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово) 5:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:2 Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец) отложен Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово) 8:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Озировец (Долно Озирово) 8:0 Алмус 2012 (Лом) - Златия (Вълчедръм) 3:0 сл. /анулиран/ 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не събират отбор за мача. IV кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Бързия) - Златия (Вълчедръм) анулиран Озировец (Долно Озирово) - Алмус 2012 (Лом) 2:0 Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:6 Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево) 12:1 /анулиран/ 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово) 0:1 Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 2:5 Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец) 2:0 V кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия) 5:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци) 2:2 Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово) 2:3 /анулиран/ Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец) 2:0 Златия (Вълчедръм) - Озировец (Долно Озирово) анулиран 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана) 2:2 Алмус 2012 (Лом) - Люта (Владимирово) 7:0 III кръг - отложен мач 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не събират отбор за мача. VI кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Бързия) - Озировец (Долно Озирово) 4:2 Люта (Владимирово) - Златия (Вълчедръм) анулиран Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом) отложен Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово) 1:10 Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не събират отбор за мача. Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново) 1:1 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом) 7:2 VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия) 3:0 Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не събират отбор за мача. Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) отложен Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово) 5:0 Златия (Вълчедръм) - Септември (Медковец) анулиран Озировец (Долно Озирово) - Люта (Владимирово) 4:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Алмус 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:9 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 4:1 VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово) 4:0 Септември (Медковец) - Озировец (Долно Озирово) 5:1 Пъстрина 2012 (Монтана) - Златия (Вълчедръм) анулиран Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево) анулиран 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ленчо (Якимово) - Алмус 2012 (Лом) 4:1 Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:0 Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово) 3:4 IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия) анулиран в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:2 Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец) 3:1 Златия (Вълчедръм) - Ленчо (Якимово) анулиран Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана) отложен Люта (Владимирово) - Септември (Медковец) отложен 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Алмус 2012 (Лом) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:6 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:4 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Люта (Владимирово) - Септември (Медковец) 0:6 X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Бързия) - Септември (Медковец) 0:0 Пъстрина 2012 (Монтана) - Люта (Владимирово) 12:0 Ленчо (Якимово) - Озировец (Долно Озирово) 1:2 Миньор Кипровец (Чипровци) - Златия (Вълчедръм) анулиран Вършец 2012 (Вършец) - Алмус 2012 (Лом) 6:0 Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово) анулиран 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:0 XI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия) 8:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево) анулиран Алмус 2012 (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци) 0:6 Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец) анулиран Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово) отложен 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Озировец (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:6 Септември (Медковец) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:2 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово) 0:5 VI кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом) 7:2 IX кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана) 1:4 VII кръг - отложен мач 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 4:1 IX кръг - отложен мач 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Люта (Владимирово) - Септември (Медковец) 0:6 XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец) 0:1 Миньор Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово) 8:0 Вършец 2012 (Вършец) - Озировец (Долно Озирово) 4:0 Бойчиновци (Бойчиновци) - Златия (Вълчедръм) анулиран Септември 2009 (Лехчево) - Алмус 2012 (Лом) анулиран 19 ноември 2016 г., събота, 16:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) прекратен * * - прекратен в 70' при 1:0 заради повреда в осветлението. 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана) 0:4 4 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:1 XIII кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия) 0:1 Алмус 2012 (Лом) - Вихър 23 (Николово) 1:5 Златия (Вълчедръм) - Септември 2009 (Лехчево) анулиран Озировец (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:9 Люта (Владимирово) - Вършец 2012 (Вършец) 2:6 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Септември (Медковец) - Миньор Кипровец (Чипровци) 3:1 Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово) 6:1 XII кръг - преигран мач 4 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:1 XIV кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово) 2:0 Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци) 3:0 Септември (Медковец) - Вършец 2012 (Вършец) 1:3 Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 0:3 Алмус 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:6 Озировец (Долно Озирово) почива Вихър 23 (Николово) почива XV кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Алмус 2012 (Лом) - Вихър (Бързия) 1:2 Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово) отложен Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец) 6:1 Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана) 0:1 Миньор Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово) 7:1 1 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово) 1:0 Шурданица (Георги Дамяново) почива Люта (Владимирово) почива XVI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:2 Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец) 2:3 Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:0 Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово) 0:10 Озировец (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:7 Септември (Медковец) почива Алмус 2012 (Лом) почива XVII кръг 1 април 2017 г., събота, 14:00 ч: Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:1 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Алмус 2012 (Лом) - Озировец (Долно Озирово) 4:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово) 10:1 Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец) 8:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово) 10:1 Вихър (Бързия) почива Пъстрина 2012 (Монтана) почива XVIII кръг 7 април 2017 г., петък, 17:30 ч: Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово) 1:2 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец) 0:3 Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:1 Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:1 Люта (Владимирово) - Алмус 2012 (Лом) 3:1 Ленчо (Якимово) почива Озировец (Долно Озирово) почива XIX кръг 14 април 2017 г., петък, 16:00 ч: Озировец (Долно Озирово) - Вихър (Бързия) 0:1 Алмус 2012 (Лом) - Септември (Медковец) 2:2 * * - заради нахлуване на публика Алмус 2012 е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача. Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана) 2:0 в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово) 8:0 Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец) 2:1 Люта (Владимирово) почива Миньор Кипровец (Чипровци) почива XX кръг 17 април 2017 г., понеделник, 16:00 ч: Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:2 Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) отложен Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:6 Пъстрина 2012 (Монтана) - Алмус 2012 (Лом) 14:2 Люта (Владимирово) - Озировец (Долно Озирово) 4:3 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) 1:2 Вършец 2012 (Вършец) почива Септември (Медковец) почива XXI кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия) 2:2 в Драганица: Озировец (Долно Озирово) - Септември (Медковец) 2:5 в Комощица: * Алмус 2012 (Лом) - Ленчо (Якимово) 10:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алмус 2012. Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:0 Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) 3:0 Пъстрина 2012 (Монтана) почива Бойчиновци (Бойчиновци) почива XXII кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово) 0:2 Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:1 Миньор Кипровец (Чипровци) - Алмус 2012 (Лом) 7:0 Пъстрина 2012 (Монтана) - Озировец (Долно Озирово) 12:1 Септември (Медковец) - Люта (Владимирово) 3:2 Вихър (Бързия) почива Ленчо (Якимово) почива XV кръг - отложен мач 1 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово) 1:0 XXIII кръг 6 май 2017 г., събота, 10:00 ч: в Комощица: * Алмус 2012 (Лом) - Вършец 2012 (Вършец) 3:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алмус 2012. 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Септември (Медковец) - Вихър (Бързия) 0:2 Люта (Владимирово) - Пъстрина 2012 (Монтана) 2:9 * * - Люта е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача. в Драганица: Озировец (Долно Озирово) - Ленчо (Якимово) 3:1 Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 Миньор Кипровец (Чипровци) почива Вихър 23 (Николово) почива XX кръг - отложен мач 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) 1:2 XXIV кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово) 0:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Алмус 2012 (Лом) 12:0 Миньор Кипровец (Чипровци) - Озировец (Долно Озирово) 6:1 Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово) 2:0 Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември (Медковец) 8:2 Шурданица (Георги Дамяново) почива Вършец 2012 (Вършец) почива XXV кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия) 8:0 Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово) 2:3 в Бойчиновци: * Люта (Владимирово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:10 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Люта. Озировец (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец) 0:5 Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) 1:1 Бойчиновци (Бойчиновци) почива Алмус 2012 (Лом) почива XXVI кръг 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:3 Вихър 23 (Николово) - Алмус 2012 (Лом) 6:3 Бойчиновци (Бойчиновци) - Озировец (Долно Озирово) 7:2 Вършец 2012 (Вършец) - Люта (Владимирово) 3:0 Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец) 10:0 Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана) 0:12 сл. * * - прекратен на полувремето при 2:9, когато два футболиста на домакините, започнали мача с 8 човека, се контузват.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Вихър 23 (Николово) XXX 2:2 2:1 1:2 4:1 3:0 8:0 8:1 1:0 8:0 6:3 8:0 --- (3:0) 2. Пъстрина 2012 (Монтана) 1:2 XXX 1:1 4:0 3:0 7:1 8:0 8:2 12:1 6:1 14:2 12:0 (12:1) --- 3. Шурданица (Георги Дамяново) 1:1 2:0 XXX 1:0 1:0 3:1 0:1 2:0 8:0 5:0 4:1 10:1 --- --- 4. Бойчиновци (Бойчиновци) 0:2 1:2 2:0 XXX 2:2 2:1 3:0 6:1 7:2 10:1 12:0 4:2 --- --- 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 1:2 1:3 2:0 1:1 XXX 2:0 3:0 10:0 6:1 7:1 7:0 8:0 (3:0) --- 6. Вършец 2012 (Вършец) 3:4 0:1 0:1 1:0 0:1 XXX 5:1 8:1 4:0 5:1 6:0 3:0 --- --- 7. Вихър (Бързия) 0:1 0:4 0:3 1:2 1:2 0:3 XXX 0:0 4:2 2:0 2:1 4:0 --- --- 8. Септември (Медковец) 0:1 1:2 0:1 0:3 3:1 1:3 0:2 XXX 5:1 2:3 7:2 3:2 --- --- 9. Озировец (Долно Озирово) 0:6 1:4 0:7 1:9 0:6 0:5 0:1 2:5 XXX 3:1 2:0 4:0 --- --- 10. Ленчо (Якимово) 1:10 0:12* 0:6 2:5 3:4 2:3 0:1 0:1 1:2 XXX 4:1 2:0 --- --- 11. Алмус 2012 (Лом) 1:5 1:9 0:6 0:6 0:6 3:3 1:2 2:2 4:0 10:3 XXX 7:0 --- (3:0) 12. Люта (Владимирово) 0:10 2:9 0:6 0:3 0:10 2:6 2:2 0:6 4:3 0:5 3:1 XXX (3:2) --- 13. Септември 2009 (Лехчево) --- --- --- --- --- (0:3) --- (0:3)(4:6)(2:3) --- --- XXX --- 14. Златия (Вълчедръм) --- --- (0:3) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Расово (Расово) 28 22 2 4 107:26 68 [+] Влиза 2. Партизан (Доктор Йосифово) 28 20 1 7 117:42 61 Влиза ------------------------------------------------------------------- 3. Ботев 1930 (Кобиляк) 28 18 5 5 102:38 59 4. Пъстренец (Долно Белотинци) 28 17 6 5 112:46 57 [1 1 0 7:2 4] 5. Спортист (Благово) 28 18 3 7 92:50 57 [0 1 1 2:7 1] 6. Динамо (Мадан) 28 16 3 9 82:54 51 7. Дичо (Липен) 28 11 8 9 65:50 41 [+] 8. Порто (Портитовци) 28 11 5 12 54:49 38 [1 0 1 4:2 3] 9. Син стрел (Крапчене) 28 10 8 10 72:57 38 [+] [1 0 1 2:4 3] 10. Хайдут 2014 (Ерден) 28 7 2 19 49:109 23 11. Сантос (Долно Белотинци) 28 6 2 20 32:118 20 [+] 12. Брусарци (Брусарци) 28 4 0 24 40:134 12 13. Левски (Комощица) 28 3 1 24 25:163 10 14. Селяк (Стубел) 27 10 3 14 46:63 33 [*] Изваден 15. Дунав Цибър (Долни Цибър) 27 10 3 14 62:58 33 [*] Изваден
Бележки - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат от "А" ОФГ, но не заявяват участие. - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат в "А" ОФГ. - Дичо (Липен), Син стрел (Крапчене), Расово (Расово) и Сантос (Долно Белотинци) се включват в групата. - "Б" ОФГ е реорганизирана в единна група. - След XVIII кръг Дунав Цибър (Долни Цибър) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 20 март 2017 г. Селяк (Стубел) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от XIX кръг срещу Спортист (Благово). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Динамо (Мадан) 7:1 Хайдут 2014 (Ерден) - Дичо (Липен) 1:7 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Син стрел (Крапчене) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:2 Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел) 7:2 Расово (Расово) - Левски (Комощица) 5:2 в Долно Белотинци: * Брусарци (Брусарци) - Сантос (Долно Белотинци) 1:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Брусарци от миналия сезон. Спортист (Благово) - Порто (Портитовци) 3:1 Партизан (Доктор Йосифово) почива II кръг 4 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Сантос (Долно Белотинци) - Спортист (Благово) 1:5 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:4 Левски (Комощица) - Брусарци (Брусарци) 2:1 Селяк (Стубел) - Расово (Расово) 2:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:2 Динамо (Мадан) - Син стрел (Крапчене) 1:1 Партизан (Доктор Йосифово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 2:4 Дичо (Липен) почива III кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Благово) - Левски (Комощица) 9:0 Хайдут 2014 (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци) 7:1 11 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Брусарци (Брусарци) - Селяк (Стубел) 1:6 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Син стрел (Крапчене) - Партизан (Доктор Йосифово) 5:5 Пъстренец (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан) 3:2 Расово (Расово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:2 Дичо (Липен) - Порто (Портитовци) 1:1 Ботев 1930 (Кобиляк) почива IV кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:7 в Ерден - изкуствен терен: Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:3 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Сантос (Долно Белотинци) - Дичо (Липен) 1:5 Селяк (Стубел) - Спортист (Благово) 2:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци) 4:0 Динамо (Мадан) - Расово (Расово) 3:1 Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене) 2:0 Порто (Портитовци) почива V кръг 21 септември 2016 г., сряда, 17:00 ч: Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:1 Расово (Расово) - Партизан (Доктор Йосифово) 4:3 Брусарци (Брусарци) - Динамо (Мадан) 4:1 Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел) 2:2 Дичо (Липен) - Левски (Комощица) 9:2 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Порто (Портитовци) - Сантос (Долно Белотинци) 4:0 Син стрел (Крапчене) почива VI кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Левски (Комощица) - Порто (Портитовци) 2:3 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Селяк (Стубел) - Дичо (Липен) 1:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) 8:0 Динамо (Мадан) - Спортист (Благово) 2:1 в Ерден - изкуствен терен: Партизан (Доктор Йосифово) - Брусарци (Брусарци) 11:3 Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово) 3:4 Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:0 Сантос (Долно Белотинци) почива VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене) 5:0 Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово) 2:1 Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан) 0:6 Сантос (Долно Белотинци) - Левски (Комощица) 3:1 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Брусарци (Брусарци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 0:6 Дичо (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 0:3 Порто (Портитовци) - Селяк (Стубел) 0:0 Пъстренец (Долно Белотинци) почива VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци) 3:0 в Ерден: Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден) 5:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Селяк (Стубел) - Сантос (Долно Белотинци) 9:0 Динамо (Мадан) - Дичо (Липен) отложен Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово) 8:2 Син стрел (Крапчене) - Брусарци (Брусарци) 5:3 Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово) 2:2 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Динамо (Мадан) - Дичо (Липен) 0:0 Левски (Комощица) почива IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Благово) - Син стрел (Крапчене) 4:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк) 0:2 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Брусарци (Брусарци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:8 Дичо (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово) 2:3 Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан) 1:0 Сантос (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:5 Левски (Комощица) - Селяк (Стубел) 0:6 Расово (Расово) почива X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Ерден - изкуствен терен: Партизан (Доктор Йосифово) - Порто (Портитовци) 2:0 Син стрел (Крапчене) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Спортист (Благово) 1:1 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица) 6:0 Динамо (Мадан) - Сантос (Долно Белотинци) 7:1 в Ерден - изкуствен терен: Ботев 1930 (Кобиляк) - Дичо (Липен) 7:1 Расово (Расово) - Брусарци (Брусарци) 3:0 Селяк (Стубел) почива XI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:4 в Кобиляк: Порто (Портитовци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:2 Сантос (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово) 0:11 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Благово) - Расово (Расово) 4:2 Дичо (Липен) - Син стрел (Крапчене) 2:2 Левски (Комощица) - Динамо (Мадан) отложен Селяк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:2 11 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Комощица) - Динамо (Мадан) 2:3 Брусарци (Брусарци) почива VIII кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Динамо (Мадан) - Дичо (Липен) 0:0 XII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Расово (Расово) - Хайдут 2014 (Ерден) 6:0 Брусарци (Брусарци) - Спортист (Благово) 1:9 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Динамо (Мадан) - Селяк (Стубел) 5:0 Партизан (Доктор Йосифово) - Левски (Комощица) 7:0 Ботев 1930 (Кобиляк) - Сантос (Долно Белотинци) 8:1 Син стрел (Крапчене) - Порто (Портитовци) 1:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Дичо (Липен) 7:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) почива XIII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Брусарци (Брусарци) 7:0 Сантос (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене) 1:8 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Благово: Дичо (Липен) - Расово (Расово) 0:1 Порто (Портитовци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:2 Левски (Комощица) - Ботев 1930 (Кобиляк) 0:8 Селяк (Стубел) - Партизан (Доктор Йосифово) 3:2 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан) 7:1 Спортист (Благово) почива XIV кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Пъстренец (Долно Белотинци) - Сантос (Долно Белотинци) 10:1 Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден) 5:1 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Ерден - изкуствен терен: Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 4:5 Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел) 1:1 Син стрел (Крапчене) - Левски (Комощица) 9:0 Расово (Расово) - Порто (Портитовци) 5:1 Брусарци (Брусарци) - Дичо (Липен) 1:4 Динамо (Мадан) почива XV кръг 3 декември 2016 г., събота, 14:00 ч: в Благово: Дичо (Липен) - Спортист (Благово) 0:4 сл. Порто (Портитовци) - Брусарци (Брусарци) 5:1 в Долно Белотинци: Левски (Комощица) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:8 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Ботев 1930 (Кобиляк) 5:0 Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово) 1:2 4 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Сантос (Долно Белотинци) - Расово (Расово) 0:3 Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене) 2:1 Хайдут 2014 (Ерден) почива XI кръг - отложен мач 11 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Комощица) - Динамо (Мадан) 2:3 XVI кръг 25 февруари 2017 г., събота, 14:00 ч: Левски (Комощица) - Расово (Расово) 0:6 Дичо (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден) 5:0 26 февруари 2017 г., неделя, 14:00 ч: Динамо (Мадан) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:2 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Син стрел (Крапчене) 2:2 Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:3 Сантос (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци) 1:0 Порто (Портитовци) - Спортист (Благово) 1:2 Партизан (Доктор Йосифово) почива XVII кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци) 0:7 5 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Благово) - Сантос (Долно Белотинци) 5:0 Брусарци (Брусарци) - Левски (Комощица) 12:0 Расово (Расово) - Селяк (Стубел) 5:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:2 * * - гостите са наказани с лишаване от домакинство за 1 мач. Син стрел (Крапчене) - Динамо (Мадан) 4:6 Ботев 1930 (Кобиляк) - Партизан (Доктор Йосифово) 3:2 Дичо (Липен) почива XVIII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Сантос (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден) 7:0 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Партизан (Доктор Йосифово) - Син стрел (Крапчене) 3:0 Динамо (Мадан) - Пъстренец (Долно Белотинци) 6:3 във Вълчедръм: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Расово (Расово) 1:4 Селяк (Стубел) - Брусарци (Брусарци) 5:0 Левски (Комощица) - Спортист (Благово) 0:4 в Долно Белотинци: Порто (Портитовци) - Дичо (Липен) 1:1 Ботев 1930 (Кобиляк) почива XIX кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица) 3:1 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Дичо (Липен) - Сантос (Долно Белотинци) 4:1 Спортист (Благово) - Селяк (Стубел) 5:0 сл. * * - прекратен в 43' при 2:0, когато след като съдията отсъжда дузпа в полза на домакините, гостите напускат терена. Брусарци (Брусарци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Расово (Расово) - Динамо (Мадан) 2:1 Пъстренец (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово) 1:3 Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк) 0:1 Порто (Портитовци) почива XX кръг 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:3 Партизан (Доктор Йосифово) - Расово (Расово) 1:0 Динамо (Мадан) - Брусарци (Брусарци) 7:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово) 0:3 сл. Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден) 0:3 сл. Левски (Комощица) - Дичо (Липен) 0:6 Сантос (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци) 0:2 Син стрел (Крапчене) почива XXI кръг 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в Лехчево: Порто (Портитовци) - Левски (Комощица) 4:1 Дичо (Липен) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Спортист (Благово) - Динамо (Мадан) 2:1 Брусарци (Брусарци) - Партизан (Доктор Йосифово) 0:4 Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене) 3:1 Сантос (Долно Белотинци) почива XXII кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово) 0:0 Ботев 1930 (Кобиляк) - Брусарци (Брусарци) 6:0 Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово) 4:0 Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Дичо (Липен) 0:3 сл. Селяк (Стубел) - Порто (Портитовци) 0:3 сл. Левски (Комощица) - Сантос (Долно Белотинци) 0:0 Пъстренец (Долно Белотинци) почива XXIII кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) 2:3 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Сантос (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Дичо (Липен) - Динамо (Мадан) 1:1 Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:2 Брусарци (Брусарци) - Син стрел (Крапчене) 3:5 Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 4:0 Левски (Комощица) почива XXIV кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Хайдут 2014 (Ерден) 8:0 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Пъстренец (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци) 7:0 Син стрел (Крапчене) - Спортист (Благово) 2:3 Партизан (Доктор Йосифово) - Дичо (Липен) 3:0 Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци) 3:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Сантос (Долно Белотинци) 0:3 сл. Селяк (Стубел) - Левски (Комощица) 0:3 сл. Расово (Расово) почива XXV кръг 6 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Син стрел (Крапчене) 3:3 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Сантос (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан) 0:3 Порто (Портитовци) - Партизан (Доктор Йосифово) 1:4 Дичо (Липен) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:0 Спортист (Благово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:6 * * - Пъстренец е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. Брусарци (Брусарци) - Расово (Расово) 0:8 Селяк (Стубел) почива XXVI кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: на неутрален терен: * Пъстренец (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пъстренец. 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Расово (Расово) - Спортист (Благово) 7:1 Син стрел (Крапчене) - Дичо (Липен) 2:2 в Портитовци: Ботев 1930 (Кобиляк) - Порто (Портитовци) 2:2 Партизан (Доктор Йосифово) - Сантос (Долно Белотинци) 6:1 в Комощица: Динамо (Мадан) - Левски (Комощица) 8:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селяк (Стубел) анулиран Брусарци (Брусарци) почива XXVII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Расово (Расово) 0:10 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Селяк (Стубел) - Динамо (Мадан) 0:3 сл. Левски (Комощица) - Партизан (Доктор Йосифово) 0:8 Сантос (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:1 Порто (Портитовци) - Син стрел (Крапчене) 4:1 Дичо (Липен) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:2 Спортист (Благово) - Брусарци (Брусарци) 8:0 Дунав Цибър (Долни Цибър) почива XXVIII кръг 24 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Брусарци (Брусарци) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:0 Расово (Расово) - Дичо (Липен) 3:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци) 5:0 Син стрел (Крапчене) - Сантос (Долно Белотинци) 2:0 Ботев 1930 (Кобиляк) - Левски (Комощица) 9:1 Партизан (Доктор Йосифово) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Спортист (Благово) почива XXIX кръг 28 май 2017 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Комощица) - Син стрел (Крапчене) 0:7 28 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Дичо (Липен) - Брусарци (Брусарци) 5:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово) 2:4 28 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово) 0:3 Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк) 0:3 Сантос (Долно Белотинци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 0:4 Порто (Портитовци) - Расово (Расово) 0:2 Динамо (Мадан) почива XXX кръг 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Благово) - Дичо (Липен) 1:1 Брусарци (Брусарци) - Порто (Портитовци) 2:4 Расово (Расово) - Сантос (Долно Белотинци) 7:0 сл. * * - прекратен в 28' при 4:0, когато двама футболисти на гостите, започнали мача със 8 човека, се контузват. Пъстренец (Долно Белотинци) - Левски (Комощица) 12:1 Син стрел (Крапчене) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. Ботев 1930 (Кобиляк) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан) 10:0 Хайдут 2014 (Ерден) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Расово (Расово) XXX 4:3 4:0 4:0 7:1 2:1 3:0 5:1 5:0 6:0 7:0* 3:0 5:2 5:0 3:2 2. Партизан (Доктор Йосифово) 1:0 XXX 2:4 2:3 4:0 10:0 3:0 2:0 3:0 5:2 6:1 11:3 7:0 3:0* 4:5 3. Ботев 1930 (Кобиляк) 3:4 3:2 XXX 3:3 8:2 7:1 7:1 2:2 2:0 8:0 8:1 6:0 9:1 1:1 3:0* 4. Пъстренец (Долно Белотинци) 2:2 1:3 1:1 XXX 1:1 3:2 7:0 5:0 3:1 2:1 10:1 7:0 12:1 7:2 3:2 5. Спортист (Благово) 4:2 2:1 1:2 1:6 XXX 2:1 1:1 3:1 4:2 5:1 5:0 8:0 9:0 5:0* 2:2 6. Динамо (Мадан) 3:1 1:2 4:2 6:3 2:1 XXX 0:0 3:0 1:1 3:0 7:1 7:0 8:0 5:0 3:0* 7. Дичо (Липен) 0:1 2:3 1:0 2:2 0:4* 1:1 XXX 1:1 2:2 5:0 4:1 5:2 9:2 3:0* 0:3 8. Порто (Портитовци) 0:2 1:4 1:2 2:2 1:2 1:0 1:1 XXX 4:1 3:4 4:0 5:1 4:1 0:0 3:0* 9. Син стрел (Крапчене) 0:0 5:5 0:1 1:0 2:3 4:6 2:2 1:0 XXX 3:0 2:0 5:3 9:0 3:0* 2:2 10. Хайдут 2014 (Ерден) 0:10 2:3 0:2 1:4 2:4 0:6 1:7 0:7 3:3 XXX 7:1 7:0 3:1 2:2 3:0* 11. Сантос (Долно Белотинци) 0:3 0:11 1:1 0:4 1:5 0:3 1:5 0:2 1:8 7:0 XXX 1:0 3:1 3:0* 2:5 12. Брусарци (Брусарци) 0:8 0:4 0:6 1:8 1:9 4:1 1:4 2:4 3:5 1:0 1:3 XXX 12:0 1:6 3:0* 13. Левски (Комощица) 0:6 0:8 0:8 1:8 0:4 2:3 0:6 2:3 0:7 3:7 0:0 2:1 XXX 0:6 3:0* 14. Селяк (Стубел) 2:1 3:2 0:3 2:3 2:1 0:3* 1:0 0:3* 2:1 0:3* 9:0 5:0 0:3* XXX 3:2 15. Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:4 0:3 5:0 3:2 0:3* 7:1 0:3* 3:0 2:2 8:0 0:3* 4:0 6:0 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре