Елитна група (U-19) 2016/17

Юноши старша възраст (род.1998-99):
« Елитна група (U-19) 2016/17 »

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 30 22 7 1 77:19 73 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Славия 1913 (София) 30 21 4 5 74:27 67 3. Лудогорец 1945 (Разград) 30 20 4 6 90:25 64 4. Ботев (Пловдив) 30 20 1 9 86:35 61 5. Левски (София) 30 19 3 8 78:32 60 6. Септември (София) 30 17 5 8 49:37 56 7. Дунав 2010 (Русе) 30 14 5 11 47:52 47 8. Берое (Стара Загора) 30 11 7 12 53:44 40 [1 0 1 5:4 3] 9. Пирин (Благоевград) 30 13 1 16 45:73 40 [1 0 1 4:5 3] 10. Черно море (Варна) 30 11 5 14 61:62 38 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 10 6 14 44:40 36 [*] 12. Монтана 1921 (Монтана) 30 9 2 19 46:78 29 [2 0 0 5:0 6] 13. Ботев (Враца) 30 9 2 19 33:67 29 [+] [0 0 2 0:5 0] 14. Нефтохимик 1962 (Бургас) 30 7 4 19 25:52 25 ------------------------------------------------------------------- 15. Верея (Стара Загора) 30 7 3 20 21:68 24 Изпада 16. Сливен 2000 (Сливен) 30 0 1 29 19:137 1 [+] Изпада
Бележки - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове: - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен, - Ботев (Враца) - ст."Христо Ботев", - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив, - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс Арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, - Локомотив 1926 (Пловдив) - комплекс "Векта", - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма", - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста", - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургаса) - Градски стадион в Българово, - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци, - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София, - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, - Сливен 2000 (Сливен) - ст."Хаджи Димитър", - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. Допълнителна информация Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg. I кръг 13 август 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 4:1 Черно море (Варна) - Левски (София) 3:5 ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 4:1 в Разград, ст."Балканфарма": Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) 2:1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора) 0:2 (0:1) Пирин (Благоевград) - Септември (София) 3:1 Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) 1:2 II кръг 20 август 2016 г., събота, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 1:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) 8:0 Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Левски (София) - ЦСКА (София) 0:2 (0:1) Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 5:2 21 август 2016 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 III кръг 25 август 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 5:1 (2:0) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 1:3 (0:2) Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 2:1 (2:1) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София) 0:2 Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Враца) 0:4 (0:2) Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора) 3:0 Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 1:2 (0:0) IV кръг 3 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Септември (София) 1:1 Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 6:0 Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) 2:0 Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен) 7:1 Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Черно море (Варна) - ЦСКА (София) отложен 14 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 28 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:1 8 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 V кръг 9 септември 2016 г., петък, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 1:0 10 септември 2016 г., събота, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 3:1 10 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:4 Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца) 2:0 11 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 0:3 Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София) 0:5 Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 Септември (София) - Верея (Стара Загора) 3:1 IV кръг - отложен мач 14 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 VI кръг 17 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) 3:0 Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) 3:1 18 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 1:0 Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 Левски (София) - Пирин (Благоевград) 7:0 Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) 12:0 Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) VII кръг 24 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна) 0:2 Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 2:1 Дунав 2010 (Русе) - Левски (София) 2:1 Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 0:8 Септември (София) - Ботев (Враца) 3:0 Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 25 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София) 0:3 IV кръг - отложен мач 28 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:1 VIII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:1 Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 6:0 ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен) 5:0 2 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:1 2 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Ботев (Враца) - Верея (Стара Загора) 2:1 Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 4:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 IX кръг 5 октомври 2016 г., сряда, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 0:2 (0:0) Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) Септември (София) - Левски (София) 1:0 (0:0) Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 0:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) 1:1 (0:0) 5 октомври 2016 г., сряда, 16:30 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 0:2 X кръг 15 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч: Левски (София) - Верея (Стара Загора) 8:0 15 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) 2:1 Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 Ботев (Пловдив) - Септември (София) 1:2 Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) 4:1 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 6:0 16 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен) 1:0 XI кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора) 0:4 Септември (София) - Черно море (Варна) 1:0 Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:1 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1 Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 1:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 1:0 Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) 2:3 XII кръг 2 ноември 2016 г., сряда, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:1) Левски (София) - Ботев (Враца) 5:1 (4:0) Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора) 2:0 (0:0) ЦСКА (София) - Септември (София) 2:0 (0:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 Сливен 2000 (Сливен) - Пирин (Благоевград) 1:3 (1:0) 4 ноември 2016 г., петък, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 6:0 IV кръг - отложен мач 8 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 XIII кръг 13 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) отложен 14 ноември 2016 г., понеделник, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 2:1 Дунав 2010 (Русе) - Сливен 2000 (Сливен) 5:2 Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2 Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София) отложен Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 5:1 Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) 0:2 22 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София) 1:6 (0:3) 23 ноември 2016 г., сряда, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 2:0 (2:0) XIV кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 0:1 ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора) 1:1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) 0:2 Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе) 4:3 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:2 Черно море (Варна) - Ботев (Враца) 5:2 Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана) 3:6 XV кръг 10 декември 2016 г., събота, 13:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 5:0 Септември (София) - Сливен 2000 (Сливен) 2:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Ботев (Враца) - ЦСКА (София) 1:4 Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:4 11 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:1 XVI кръг 4 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 2:3 Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:2 Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен) 2:1 5 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Левски (София) - Черно море (Варна) 5:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе) 1:2 XVII кръг 11 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) 0:0 Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора) 1:1 Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 ЦСКА (София) - Левски (София) 2:0 (1:0) 12 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Септември (София) 0:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца) 1:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 0:2 Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 4:3 XVIII кръг 18 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 5:1 Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 19 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) отложен Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2 Ботев (Враца) - Сливен 2000 (Сливен) 3:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:0 Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:1 4 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 (0:0) XIX кръг 23 март 2017 г., четвъртък, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 3:2 (1:1) 24 март 2017 г., петък, 14:30 ч: Септември (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (0:1) Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора) 3:0 Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) 3:1 Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София) 0:3 (0:2) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) отложен 18 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:3 (2:0) XX кръг 1 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 1:1 Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 2 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен) 2:0 Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе) 0:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 6:2 Верея (Стара Загора) - Септември (София) 0:2 XXI кръг 7 април 2017 г., петък, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 1:1 8 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) 4:0 Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) 1:0 Пирин (Благоевград) - Левски (София) 1:2 9 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) 0:2 Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив) 1:4 XXII кръг 22 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 4:0 ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 6:2 Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) 1:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 2:0 23 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен) 4:0 Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:1 Ботев (Враца) - Септември (София) 0:1 XXIII кръг 26 април 2017 г., сряда, 15:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:0) Верея (Стара Загора) - Ботев (Враца) 0:1 Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:4 (0:4) Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 2:3 (1:1) Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София) 0:4 (0:2) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 XXIV кръг 29 април 2017 г., събота, 15:30 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен) 15:2 Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) 2:5 Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 6:0 Левски (София) - Септември (София) 3:2 Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора) 5:0 Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 XVIII кръг - отложени мачове 4 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 (0:0) XXV кръг 6 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) 3:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:1 Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) 3:1 Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4 7 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 Септември (София) - Ботев (Пловдив) 2:0 Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) 1:1 Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 XXVI кръг 13 май 2017 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 14 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен) 4:1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 0:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) 6:2 Черно море (Варна) - Септември (София) 4:1 Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 4:0 Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) 5:1 XIX кръг - отложени мачове 18 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:3 (2:0) XXVII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Враца) - Левски (София) 1:1 Септември (София) - ЦСКА (София) 2:2 (1:1) Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:2 Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна) 2:1 Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен) 6:1 XXVIII кръг 25 май 2017 г., четвъртък, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 4:2 Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе) 1:4 (0:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 5:0 ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора) 6:1 (4:0) Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 7:0 (4:0) Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) 7:0 (6:0) Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:0 (0:0) XXIX кръг 31 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Ботев (Враца) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) 1 юни 2017 г., четвъртък, 17:00 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 (2:0) Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (1:2) Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:1) Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 (2:1) Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен) 5:1 (2:1) Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) XXX кръг 4 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) 2:3 Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 5:2 Сливен 2000 (Сливен) - Септември (София) 0:6 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора) 1:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0 ЦСКА (София) - Ботев (Враца) 6:0 Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 2:2 Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 4:1 1:0 1:3 2:0 2:0 4:1 3:1 3:0 3:2 1:0 2:0 6:0 3:0 6:1 5:0 2. Славия 1913 (София) 1:2 XXX 0:0 1:2 2:0 2:1 3:1 2:1 3:0 1:1 3:0 3:1 5:1 2:2 5:0 7:1 3. Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 0:2 XXX 3:3 2:1 5:0 6:2 2:0 6:0 1:0 5:0 6:0 2:1 2:0 1:1 15:2 4. Ботев (Пловдив) 0:1 1:2 1:0 XXX 1:3 1:2 4:0 4:1 6:2 5:2 1:0 6:0 7:0 1:2 4:0 12:0 5. Левски (София) 0:2 2:0 3:1 3:4 XXX 3:2 1:0 3:0 7:0 5:0 2:2 4:1 5:1 4:0 8:0 2:0 6. Септември (София) 2:2 1:4 3:1 2:0 1:0 XXX 2:1 2:2 2:0 1:0 0:0 2:1 3:0 2:1 3:1 2:1 7. Дунав 2010 (Русе) 1:1 1:0 0:6 1:0 2:1 0:0 XXX 0:0 2:0 0:0 1:0 1:2 2:0 2:1 3:0 5:2 8. Берое (Стара Загора) 1:1 0:1 4:0 2:3 0:1 1:1 2:3 XXX 4:2 5:1 2:2 4:0 2:1 1:1 3:0 4:1 9. Пирин (Благоевград) 0:2 1:4 0:4 2:1 1:2 3:1 4:3 2:1 XXX 2:0 1:0 5:2 3:1 4:1 1:1 6:1 10. Черно море (Варна) 1:1 2:2 0:6 4:3 3:5 4:1 2:5 5:1 6:0 XXX 7:0 3:0 5:2 2:1 2:0 4:0 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 0:1 0:1 0:2 1:0 1:0 6:0 0:1 1:0 5:1 XXX 6:2 1:1 0:1 2:0 8:0 12. Монтана 1921 (Монтана) 1:1 0:8 0:4 0:1 2:3 1:2 1:2 0:0 5:0 3:1 0:4 XXX 4:0 5:2 3:0 5:1 13. Ботев (Враца) 1:4 2:3 0:1 0:2 1:1 0:1 0:2 3:2 2:0 2:0 3:1 0:1 XXX 1:0 2:1 3:2 14. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3 0:2 0:1 0:3 0:3 0:2 1:1 0:2 0:1 0:0 1:3 3:0 1:0 XXX 1:0 1:0 15. Верея (Стара Загора) 1:6 0:2 0:3 0:1 1:1 0:2 2:1 0:2 1:2 2:1 2:0 1:0 0:1 2:1 XXX 2:1 16. Сливен 2000 (Сливен) 0:4 0:2 0:5 1:4 0:5 0:6 1:4 0:4 1:3 0:2 1:1 3:6 0:4 0:4 0:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Калиакра (Каварна) има право да участва в квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - Варна без отбор в Елитната група (2-ри), но се отказва от участие. Нито един друг отбор не изявява желание за участие.
Северозападна България
Изгрев 93 (Царевец) се класира за квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Велико Търново.
Югозападна България
Локомотив 1929 (София) има право да участва в квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - София (столица), но се отказва от участие. В квалификациите се включва Марек 1915 (Дупница), 2-ри в групата.
Югоизточна България
За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите в Междуобластна група - Бургас и Междуобластна група - Стара Загора: съответно Черноморец 1919 (Бургас) и Розова долина (Казанлък). Те трябва да играят мач помежду си на неутрален терен, а победителят от тази среща да играе с победителя в Зонална група - Пловдив: Асеновец 2005 (Асеновград). Розова долина, както и всички останали отбори от Междуобластна група - Стара Загора, се отказват от участие. Асеновец 2005 също се отказва от участие. Първоначално участие за предварителните квалификации заявява Евроколеж (Пловдив), 4-ти в Зонална група - Пловдив, но в последствие и той се отказва. Така Черноморец 1919 (Бургас) се класира директно за квалификациите.
Финали
Жребий: 9 юни 2017 г., 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26. Отборите имат право да играят само с футболисти, родени след 1 януари 1999 г. 16 юни 2017 г., петък, 18:00 ч: в Оризари, спортен комплекс на ЕКИУ: Изгрев 93 (Царевец) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:5 (0:3) [0:1 Николай Георгиев 1п, 0:3 Златин Узунов 1п,1п; 1:3 Александър Миланов 2п, 1:4 Николай Георгиев 2п, 1:5 Марин Христов 2п] Марек 1915 (Дупница) почива нагоре