Югоизточна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Загорец (Нова Загора)              34   26   6   2   77:13   84        Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Пловдив)                   34   26   0   8   95:25   78              
 3. Карнобат (Карнобат)                34   23   4   7   79:35   73              
 4. Розова долина (Казанлък)           34   20   4  10   69:38   64              
 5. Атлетик (Куклен)                   34   15   8  11   58:44   53 [+]          
 6. Борислав 2009 (Първомай)           34   14   8  12   60:48   50              
 7. Евроколеж (Пловдив)                34   14   4  16   64:65   46              
 8. Ураган (Бояджик)                   34   13   6  15   55:66   45              
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   13   5  16   50:56   44              
10. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   12   7  15   35:39   43              
11. Верея II (Стара Загора)            34   12   5  17   66:76   41 [+]           [2 2 0  9:6  8]
12. Гигант (Съединение)                34   12   5  17   51:71   41               [1 2 1  7:8  5]
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   11   8  15   41:52   41               [0 2 2  6:8  2]
14. Раковски 2011 (Раковски)           34   11   7  16   52:81   40              
15. Миньор (Раднево)                   34   11   6  17   39:58   39               [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
16. Арда (Кърджали)                    34   11   6  17   49:69   39 [+]           [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
17. Любимец (Любимец)                  34    9   6  19   38:79   33 [+][*] Изпада
18. Елхово (Елхово)                    34    4   3  27   27:90   15 [+]    Изпада

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югоизточна Трета лига подават заявки 17 от 18-те отбора, осигурили си място в Югоизточна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Левски (Карлово) е приет във Втора лига. За попълване на така освободеното място са организирани баражи между трите отбора, отпаднали в квалификациите за попълване на групата през юни месец.
  - На 11 август 2016 г. Спартак-С 94 (Пловдив) се отказва от участие. За попълване на освободеното място в групата е насочен още един бараж, този път между двата победени на допълнителния бараж през юли отбори. Победителят от този бараж влиза в групата с програмата на Спартак-С 94.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове в Кабиле.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.

Голмайстори - пълен списък
31 - Венцислав Гюзелев      - Марица (Пловдив)
23 - Иван Гендов            - Марица (Пловдив)  /вкл. 16 гола за Раковски 2011 (Раковски)/
22 - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)
20 - Ангел Костов           - Миньор (Раднево)  /вкл. 13 гола за Верея II (Стара Загора)/
18 - Борислав Хаджиев       - Атлетик (Куклен)
   - Мариян Чернаев         - Загорец (Нова Загора)
   - Юлий Шекеров           - Ураган (Бояджик)  /вкл. 4 гола за Загорец (Нова Загора)/
16 - Серафим Михайлов       - Евроколеж (Пловдив)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)

                           I кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Неделчев 83']
  [чк: Пейо Батинов (Б) 35'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 (0:1) 
  [0:1 Тодор Тимонов 26', 1:1 Мариян Чернаев 50'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 (0:0) 
  [1:0 Филип Сантов 49', 1:1 Сашко Лачев 50', 1:2 Павел Янев 74']
  [чк: Стефан Киков (Р) 78'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       отложен * 
* - отложен във връзка с отказването на Спартак-С 94 (Пловдив) от участие.
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Вакавлиев 3', 2:0 Емил Рачев 56'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Елхово (Елхово)                        2:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 46', 2:0 Живко Димов 69'-д], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:2 (0:1) 
  [0:1 Марин Д.Маринов 44', 0:2 Живко Димов 69'-д], 130 зрители
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    1:2 (0:0) 
  [0:1 Николай Вълков 48', 0:2 Иван Тонев 58', 1:2 Константин Атанасов 79'] 100 зрители
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                3:2 (0:2) 
  [0:2 Венцислав Гюзелев 8', 25'; 1:2 Александър Манолов 53', 3:2 Ангел Костов 55', 72'-д], 100 зрители
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 
  [1:0 Ферах Хайрула 7'-д, 1:1 Николай Илчев 48', 2:1 Ферах Хайрула 90'], 200 зрители

                           II кръг

19 август 2016, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          1:2 (0:1) 
  [0:1 Петър Колев 23', 0:2 Живко Димов 61', 1:2 Виктор Каварджиев 70'], 200 зрители
20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Иван Алексов 35', 0:2 Сава Бончев Савов 90'+2'], 300 зрители
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       0:0 
  200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                    5:3 (2:1) 
  [0:1 Михаил Митев 2', 1:1 Динко Дерменджиев 37', 2:1 Енчо Стоянов 45',
   2:2 Иван Караманов 52', 3:2 Станислав Славов 59', 3:3 Благовест Зайцев 71',
   4:3 Иван Жечев 86', 5:3 Александър Андонов 87'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 25', 2:0 Иван Гендов 50', 3:0 Венцислав Изевков 88'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  [ид: Георги Куртев (Е) 37'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Костадинов Георгиев 77'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        4:4 (2:2) 
  [0:1 Ангел Костов 1', 1:1 Георги Славчев 7', 1:2 Николай Стоичков 18',
   2:2 Георги Петров 36', 2:3 Ангел Костов 47', 2:4 Евгени Минев 70',
   3:4 Георги Петров 73', 4:4 Александър Стойчев 89']
  [чк: Николай Стоичков (В) в 90'], 250 зрители
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Любимец) - Розова долина (Казанлък)              0:4 (0:1) 
  [0:1 Емил Рачев 33', 0:2 Николай Георгиев 50', 0:3 Атанас Апостолов 72',
   0:4 Емил Рачев 74'], 100 зрители

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 
  [1:0 Ферах Хайрула 7'-д, 1:1 Николай Илчев 48', 2:1 Ферах Хайрула 90'], 200 зрители

                           III кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 79']
  [чк: Йордан Жаров (А) 70', Веселин Филипов (А) 80'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2 (1:1) 
  [1:0 Денислав Атанасов 3', 1:1 Георги Петров 24', 1:2 Шабан Осман 64',
   3:2 Мариян Чернаев 78'-д,88'], 300 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 (0:0) 
  [2:0 Росен Пенков 69',73'; 2:1 Николай Димитров Николов 80'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 (1:0) 
  [2:0 Емил Рачев 45',56'], 170 зрители
Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                   6:1 (4:0) 
  [1:0 Иван Караманов 4', 3:0 Константин Атанасов 12',28'; 4:0 Благовест Зайцев 42',
   4:1 Николай Валентинов Николаев 57', 5:1 Благовест Зайцев 61', 6:1 Емил Стоев 67']
  [ид: Атанас Евтимов (Л) _'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                       0:1 (0:0) 
  [0:1 Станислав Славов 85'], 250 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 (0:0) 
  [1:0 Костадин Желев 71', 2:0 Янко Енчев 74'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     4:1 (2:1) 
  [1:0 Петър Колев 3', 1:1 Йордан Панчев 5',  2:1 Марин Димитров Маринов 26',
   3:1 Георги Жеков 60', 4:1 Петър Колев 82'], 500 зрители
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       0:3 (0:1) 
  [0:2 Венцислав Гюзелев 37',59'; 0:3 Георги Костадинов Георгиев 75'], 120 зрители

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)              3:2 (2:1) 
  [1:0 Александър Христев 20', 2:0 Халибрям Кърмаджъ 25', 2:1 Димитър Тодоров 31',
   3:1 Тодор Стоянов Тодоров 82', 3:2 Йордан Панчев 90'], 50 зрители
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    0:3 (0:1) 
  [0:1 Петър Колев 40', 0:2 Георги Жеков 48', 0:3 Димитър Атанасов Попов 72'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:2 
  [0:1 Костадин Желев 54', 0:2 Анастас Попов 72', 1:2 Стойко Колев 88'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                      2:6 (2:4) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 11', 0:2 Димитър Джонджоров 18', 1:2 Атанас Евтимов 29',
   1:3 Борислав Хаджиев 31', 1:4 Васил Гуджев 39', 2:4 Николай Валентинов Николаев 41',
   2:5 Борислав Хаджиев 71', 2:6 Димитър Джонджоров 86']
  [чк: Васил Гуджев (А) 81'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            отложен * 
* - отложен заради участието на Гигант в турнира за Купата на България.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради участието на Розова долина в турнира за Купата на
    България.
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        отложен * 
* - отложен заради участието на Арда в турнира за Купата на България.
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 12'], 500 зрители
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Йорданов Георгиев 76'], 100 зрители
14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 (4:1) 
  [1:0 Самер Алхусейн 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 17'-д, 3:0 Красимир Иванов 23',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 31', 4:1 Ферах Хайрула 36', 5:1 Георги Костадинов Георгиев 57',
   6:1 Димитър Юруков 60', 7:1 Мирослав Пушкаров 66']
  [чк: Сюлейман Шефкет (А) 19'], 150 зрители
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Константин Атанасов 25', 1:1 Сашко Лачев 31', 1:2 Константин Атанасов 72'-д], 100 зрители
12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Апостолов 14', 1:1 Серафим Михайлов 56', 2:1 Борис Малев 70'], 64 зрители

                           V кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:1 (1:1) 
  [1:0 Мариян Чернаев 3', 1:1 Стефан Чилингиров 12'], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                2:2 (1:2) 
  [0:1 Илия Длагонски 6', 0:2 Пейо Батинов 27', 1:2 Ерай Салиф 38', 
   2:2 Емил Казиев 53'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Емил Рачев 63'], 180 зрители
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 3:1 (2:0) 
  [2:0 Константин Атанасов 12',19'; 3:0 Стойчо Бебелеков 69', 3:1 Серафим Михайлов 77'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               3:4 
  [0:2 Иван Гендов 6',14'; 1:2 Йордан Ковачев 39', 1:3 Иван Гендов 63',
   2:3 Никола Домакинов 89', 2:4 Венцислав Изевков 90'+1', 3:4 Димитър Джонджорорв 90'+2']
  [чк: Рангел Кордов (Р) 82'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)          2:1 (2:1) 
  [0:1 Милен Савов 21', 2:1 Анастас Попов 30'-д,40'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    3:1 (2:0) 
  [1:0 Живко Димов 35', 3:0 Петър Колев 41',47'; 3:1 Станимир Арсениев Димитров 90'+2'], 300 зрители
Елхово (Елхово) - Миньор (Раднево)                        4:0 (2:0) 
  [1:0 Станимир Тодоров 3', 2:0 Димитър Тодоров 40', 3:0 Димитър Баев 63',
   4:0 Станимир Тодоров 84'], 100 зрители
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        1:1 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 34', 1:1 Станимир Спасов 51'], 200 зрители

                           VI кръг

9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       4:2 (1:2) 
  [0:1 Емил Рачев 13', 1:1 Шабан Осман 21', 1:2 Григор Георгиев 45',
   2:2 Пейо Батинов 58', 3:2 Георги Петров 64', 4:2 Александър Стойчев 79'], 200 зрители
10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             4:1 (2:0) 
  [1:0 Виктор Кавaрджиев 27', 2:0 Златомир Георгиев 39'-аг, 3:0 Неджиб Неджиб 66',
   4:0 Йордан Жаров 75', 4:1 Добромир Димитров Димитров 84'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        2:2 (1:1) 
  [1:0 Динко Дерменджиев 39', 1:1 Димитър Тодоров 45', 1:2 Калоян Ангелов 56',
   2:2 Иван Жечев 77'], 120 зрители
Любимец (Любимец) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 (0:1) 
  [0:1 Живко Димов 43', 1:1 Димитър Байдаков 48'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Гендов 8', 1:1 Христо Стефанов 24'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    3:3 (2:2) 
  [0:1 Димитър Джонджоров 15', 1:1 Николай Димитров Николов 16', 1:2 Станимир Ковачев 22',
   2:2 Серафим Михайлов 42', 2:3 Димитър Джонджоров 80', 3:3 Серафим Михайлов 84'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    2:0 (1:0) 
  [2:0 Димитър Юруков 37',77'], 2 000 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Кирчо Крумов 51', 1:1 Добромир Георгиев Димитров 64'], 60 зрители
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 4:1 (1:0) 
  [1:0 Ангел Костов 18', 2:0 Кольо Чахов 53', 3:0 Ангел Костов 55',
   3:1 Емил Казиев 64', 4:1 Ангел Костов 87']
  [чк: Мухарем Мухарем (А) след края на мача], 100 зрители

                           IV кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 (4:1) 
  [1:0 Самер Алхусейн 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 17'-д, 3:0 Красимир Иванов 23',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 31', 4:1 Ферах Хайрула 36', 5:1 Георги Костадинов Георгиев 57',
   6:1 Димитър Юруков 60', 7:1 Мирослав Пушкаров 66']
  [чк: Сюлейман Шефкет (А) 19'], 150 зрители

                           VII кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 (0:1) 
  [0:1 Халибрям Кърмаджъ 2', 1:1 Филип Сантов 50', 2:1 Цветомир Матев 89'], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Денислав Атанасов 64'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        3:2 (2:1) 
  [1:0 Емил Рачев 3'-д, 1:1 Николай Стоичков 13', 2:1 Атанас Апостолов 37',
   3:1 Кристиан Петров 62', 3:2 Цветан Чахов 90'+3']
  [чк: Васил Ботев (В) 52'], 400 зрители
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:5 (1:2) 
  [0:1 Александър Стойчев 29', 0:2 Георги Петров 36', 1:2 Благовест Зайцев 45'+2',
   1:3 Георги Петров 67', 1:4 Валентин Славов 87', 1:5 Александър Стойчев 90'+1']
  [чк: Георги Петров (Б) 70'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       1:0 (0:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамчик 63'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        2:6 (1:5) 
  [0:1 Серафим Михайлов 16', 0:2 Тодор Тимонов 22', 0:3 Серафим Михайлов 24',
   0:4 Тодор Тимонов 27', 1:4 Сава Бончев Савов 43', 1:5 Мирослав Караилиев 44',
   1:6 Серафим Михайлов 63', 2:6 Костадин Желев 86'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)            7:2 (4:0) 
  [1:0 Петър Колев 18', 2:0 Живко Димов 24'-д, 3:0 Йозгюр Садула 28'-д,
   4:0 Петър Колев 38', 5:0 Живко Димов 54', 5:1 Запрян Тодоров Запрянов 58'-д,
   6:1 Яни Николов 63', 7:1 Петър Колев 73', 7:2 Иван Гендов 75'], 500 зрители
Елхово (Елхово) - Любимец (Любимец)                       0:2 (0:1) 
  [0:1 Николай Валентинов Николаев 44', 0:2 Венцислав Йорданов 85'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                       2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Желев Димитров 69', 2:0 Стоян Краешников 74'], 100 зрители

                           VIII кръг - изтеглен мач

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
  250 зрители

                           IV кръг - отложен мач

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Константин Атанасов 25', 1:1 Сашко Лачев 31', 1:2 Константин Атанасов 72'-д], 100 зрители

                           VIII кръг

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
  250 зрители
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               изтеглен 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)             2:0 (2:0) 
  [2:0 Йордан Жаров 8',42']
  [чк: Николай Петров (У) 67'], 118 зрители
Любимец (Любимец) - Миньор (Раднево)                      1:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Байдаков 7', 1:1 Николай Желев Димитров 20'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Елхово (Елхово)                4:2 (2:1) 
  [1:0 Сашко Лачев 11', 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 12', 2:1 Данаил Попов 44',
   3:1 Иван Гендов 71', 3:2 Станимир Тодоров 76', 4:2 Павел Янев 84'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 67', 2:0 Веселин Отман 90'+2', 2:1 Петър Колев 90'+3'-д]
  [чк: Пламен Димитров (К) 80'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           4:1 (2:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 7', 2:0 Георги Костадинов Георгиев 16', 2:1 Костадин Желев 50',
   3:1 Венцислав Гюзелев 57', 4:1 Борислав Караматев 62'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 45'-д], 152 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:2 (0:0) 
  [0:1 Дамян Чаушев 66', 1:1 Цветомир Матев 69', 1:2 Ферах Хайрула 78',
   2:2 Живко Митев 79', 3:2 Кирчо Крумов 81'], 150 зрители
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)             3:1 (2:0) 
  [0:1 Андонис Василиадис 5', 1:1 Ангел Костов 26', 2:1 Венцислав Иванов 52',
   3:1 Евгени Минев 56'], 150 зрители

                           IX кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 (1:1) 
  [1:0 Калоян Ангелов 15', 1:1 Николай Димитров Николов 22', 2:1 Димитър Тодоров 70'-д], 200 зрители
1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:0 
  60 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0 (1:0) 
  [1:0 Петко Георгиев 14', 2:0 Емил Рачев 61', 3:0 Ахмед Сюнетчиев 90'+2'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               1:3 (1:1) 
  [0:1 Добромир Георгиев Димитров 16', 1:1 Благовест Зайцев 37', 1:2 Денислав Атанасов 63',
   1:3 Цветан Йотов 83'-аг], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 (1:0) 
  [2:0 Сезен Ибрямов 11',53';  3:0 Димитър Джонджоров 67'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:0 (0:0) 
  [1:0 Анастас Попов 54'-д, 2:0 Костадин Желев 63'], 155 зрители
Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Петров 13', 1:1 Николай Павлов 40', 2:1 Петър Колев 54'], 300 зрители
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               0:3 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 43', 0:3 Иван Гендов 50',87'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Любимец (Любимец)                      1:1 
  [1:0 Александър Андонов 4', 1:1 Венцислав Йорданов 12']
  [чк: Иван Жечев (У) 87'], 120 зрители

                           X кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Любимец (Любимец)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Халибрям Кърмаджъ 15', 1:1 Иван Йорданов 86']
  [ид: Николай Валентинов Николаев (Л) 90'+1']
  [чк: Станимир Иванов (А) 89'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)                        7:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Павлов 3', 2:0 Мирослав Пушкаров 19', 3:0 Димитър Юруков 31',
   4:0 Георги Костадинов Георгиев 60', 6:0 Венцислав Гюзелев 73',85'-д, 7:0 Георги Костадинов Георгиев 85'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Ватралев 6', 2:0 Георги Петров 51', 2:1 Живко Димов 73'-д]
  [чк: Кристиян Ватралев (Б) 81'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  5:1 (2:1) 
  [0:1 Димитър Джонджоров 24', 3:1 Мариян Чернаев 32',42',46'; 4:1 Хюсеин Филипов 64',
   5:1 Георги Димитров Георгиев 81'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    4:2 (2:1) 
  [1:0 Цветомир Матев 20'-д, 2:0 Филип Сантов 22', 2:1 Константин Атанасов 25',
   3:1 Филип Сантов 69', 3:2 Константин Атанасов 78', 4:2 Недялко Хубенов Колев 85'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                2:2 (1:1) 
  [0:1 Владислав Калайджиев 7', 1:1 Дамян Чаушев 30', 2:1 Ерай Салиев 56',
   2:2 Емил Рачев 64'], 50 зрители
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)               4:1 (4:0) 
  [1:0 Иван Гендов 9', 2:0 Красимир Андонов 16'-д, 3:0 Павел Янев 22',
   4:0 Запрян Тодоров Запрянов 37', 4:1 Динко Дерменджиев 63'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Тимонов 77'], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    3:2 (3:1) 
  [0:1 Костадин Желев  9', 1:1 Евгени Минев 19',  2:1 Николай Стоичков 22',
   3:1 Ангел Костов 27', 3:2 Иван Алексиев 90'+2'], 100 зрители

                           IV кръг - отложен мач

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Апостолов 14', 1:1 Серафим Михайлов 56', 2:1 Борис Малев 70'], 64 зрители

                           XI кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                     2:1 (1:1) 
  [0:1 Ерай Салиф 25', 1:1 Благовест Зайцев 29', 1:1 Иван Караманов 71'], 150 зрители
15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)             3:1 (2:1) 
  [0:1 Венцислав Иванов 8', 1:1 Живко Димов 30', 2:1 Петър Колев 41',
   3:1 Живко Димов 55']
  [чк: Димитър Попов (К) 77'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                    4:3 (2:2) 
  [0:1 Мирослав Караилиев 6', 2:1 Станислав Славов 31',32'; 2:2 Николай Димитров Николов 40',
   3:2 Станислав Славов 54', 4:2 Добрин Дилянов 56', 4:3 Георги Куртев 79']
  [чк: Николай Бончев (Е) 35'], 100 зрители
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:0 (0:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 57', 2:0 Емил Рачев 88'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 40'], 118 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:1 (0:1) 
  [0:1 Мариян Чернаев 25'], 100 зрители
Елхово (Елхово) - Борислав 2009 (Първомай)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Йордан Панчев 50', 2:0 Калоян Ангелов 54', 2:1 Александър Стойчев 88'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                       0:6 (0:2) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 19', 0:2 Николай Павлов 44', 0:3 Димитър Юруков 53',
   0:4 Николай Павлов 71', 0:5 Венцислав Гюзелев 74', 0:6 Димитър Юруков 90'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Раковски 2011 (Раковски)              1:4 (1:2) 
  [0:1 Иван Гендов 11', 1:1 Димитър Байданов 14', 1:3 Иван Гендов 37',60';
   1:4 Запрян Тодоров Запрянов 72'], 50 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                       4:0 (3:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 19', 2:0 Даниел Веселинов Спасов 24', 3:0 Николай Павлов 31',
   4:0 Борислав Никифоров 81'], 100 зрители
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     2:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Гендов 8', 0:2 Сашко Лачев 31', 0:3 Иван Гендов 71',
   0:4 Стефан Рабаджийски 84', 1:4 Йордан Жаров 85', 2:4 Веселин Филипов 87']
  [чк: Анатоли Киков (Р) _'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Любимец (Любимец)                   4:2 (2:2) 
  [0:1 Милен Савов 12', 1:1 Серафим Михайлов 28', 1:2 Димитър Байданов 30',
   3:2 Георги Куртев 33',64'; 4:2 Атанас Савов 90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               3:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Динков Димитров 50'-аг, 3:0 Шабан Осман 74',90']
  [чк: Боян Пламенов (М) 35'], 250 зрители
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 81', 2:0 Хюсейн Филипов 90']
  [чк: Диян Лефтеров (К) 80', Пламен Димитров (К) 82'], 500 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:2 (0:2) 
  [0:1 Жеко Йорданов 19'-аг, 0:2 Иван Ангелов 40', 1:2 Цветомир Матев 70'-д], 150 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        1:1 (0:0) 
  [1:0 Росен Пенков 72', 1:1 Олгин Чобан 90'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Ахмед Сюнетчиев 27', 1:1 Емил Стоев 75', 2:1 Емил Рачев 79'], 200 зрители
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елхово (Елхово)                 2:3 (1:0) 
  [1:0 Цветан Чахов 21', 1:1 Димитър Баев 57'-д, 1:2 Калоян Ангелов 85',
   1:3 Светлозар Манчев 90'+3', 2:3 Кольо Чахов 90'+3'], 150 зрители

                           XIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:1 (0:1) 
  [0:1 Веселин Филипов 35'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 64'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Алпай Мурад 42', 1:1 Сава Бончев Савов 77'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Петър Колев 37'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 (0:1) 
  [0:1 Явор Иванов 16', 0:2 Хюсеин Филипов 76'], 500 зрители
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Венцислав Иванов 32', 0:2 Кольо Чахов 57'], 200 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 (2:1) 
  [1:0 Иван Жечев 9', 1:1 Георги Петров 14', 2:1 Иван Иванов Иванов 32'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Марица (Пловдив)                      0:4 (0:2) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 10', 0:2 Даниел Веселинов Спасов 18', 0:3 Аян Аянов Садъков 47',
   0:4 Николай Павлов 70'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Борис Малев 16', 1:1 Сашко Лачев 90'-д], ~ 300 зрители

                           XIV кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          1:3 (0:2) 
  [0:1 Тодор Тимонов 2', 0:2 Борис Малев 35', 0:3 Тодор Тимонов 49',
   1:3 Стефан Чилингиров 83'], 150 зрители
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               5:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Павлов 3', 2:0 Асен Самуилов 4'-аг, 3:0 Венцислав Гюзелев 20',
   4:0 Даниел Веселинов Спасов 58', 5:0 Димитър Юруков 72']
  [чк: Асен Самуилов (Р) 73'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Любимец (Любимец)              2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 20', 2:0 Георги Петров 49'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  4:0 (3:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 24', 2:0 Юлий Шекеров 35', 3:0 Явор Иванов 42',
   4:0 Георги Йорданов Георгиев 48']
  [чк: Георги Йорданов Георгиев (З) 75'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Елхово (Елхово)        2:1 (2:1) 
  [0:1 Светлозар Манчев 25', 2:1 Цветомир Матев 30'-д,36'-д], 80 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                     1:2 (0:0) 
  [0:1 Яни Николов 46', 0:2 Георги Жеков 57', 1:2 Павел Замфиров 83'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:2 (3:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 7', 2:0 Кристиан Петров 28', 3:0 Владислав Калайджиев 37',
   4:0 Михаил Лалев 64', 4:1 Анастас Попов 67', 4:2 Костадин Желев 77'], 118 зрители
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    1:1 (0:0) 
  [1:0 Цветан Йотов 65', 1:1 Борислав Хаджиев 86'], 100 зрители
9 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ураган (Бояджик)                7:0 (3:0) 
  [1:0 Ангел Костов 11', 3:0 Венцислав Иванов 15',17'; 4:0 Никола Миренски 53',
   5:0 Венцислав Иванов 56', 6:0 Николай Стоичков 65', 7:0 Венцислав Иванов 80'], 50 зрители

                           XV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 (2:0) 
  [1:0 Сезен Ибрямов 4', 2:0 Васил Гуджев 36'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:3 (3:1) 
  [1:0 Анастас Попов 6', 1:1 Иван Караманов 24', 2:1 Костадин Желев 31',
   3:1 Анастас Попов 45'-д, 3:3 Константин Атанасов 51'-д,72'], 150 зрители
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (1:2) 
  [1:0 Живко Димов 9', 1:1 Григор Георгиев 15', 1:2 Димитър Вакавлиев 30'], 300 зрители
Елхово (Елхово) - Арда (Кърджали)                         1:2 (0:2) 
  [0:1 Ферах Хайрула 11', 0:2 Ерай Салиф 40', 1:2 Димитър Баев 56'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветомир Матев 23'], 70 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       0:1 (0:0) 
  [0:1 Кристиян Николов 77'], 100 зрители
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                  1:1 (0:0) 
  [1:0 Георги Христов Христов /1986/ 54', 1:1 Юлий Шекеров 84']
  [чк: Явор Тенев (З) 33'], 118 зрители
Любимец (Любимец) - Верея II (Стара Загора)               3:1 (0:1) 
  [0:1 Ангел Костов 20', 1:1 Мариян Иванов 55', 3:1 Димитър Ангелов Димитров 70',90'+3']
  [чк: Кольо Чахов (В) 88'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:2 (0:2) 
  [0:1 Димитър Юруков 30', 0:2 Борислав Караматев 40'], 250 зрители

                           XVI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Николай Павлов 41', 0:2 Венцислав Гюзелев 78']
  [чк: Александър Христев (А) 81', Николай Павлов (М) 89'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            1:2 (0:1) 
  [0:1 Серафим Михайлов 37', 0:2 Сезгин Четин 48', 1:2 Шабан Осман 88'-д], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Любимец (Любимец)                 2:0 (2:0) 
  [2:0 Георги Йорданов Георгиев 34',39'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матеев 45']
  [чк: Георги Христов (Д) 75', Иван Жечев (У) 76'], 50 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                        3:1 (2:0) 
  [1:0 Ерай Бехчет 5', 2:0 Сюлейман Шефкет 43', 3:0 Ферах Хайрула 50',
   3:1 Евгени Михов 62'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Елхово (Елхово)                4:0 (4:0) 
  [1:0 Атанас Апостолов 16', 2:0 Димитър Вакавлиев 31', 3:0 Кристиан Петров 33',
   4:0 Димитър Вакавлиев 42']
  [чк: Пламен Христов (Е) 28'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 1:2 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 41', 1:1 Георги Жеков 58', 1:2 Диян Лефтеров 82']
  [чк: Петър Колев (К) 90'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:1) 
  [0:1 Сава Бончев Савов 15', 2:1 Станимир Ковачев 25',58']
  [чк: Йордан Ковачев (А) 73', Митко Ценовски (А) 73', Костадин Желев (С) 73'], 250 зрители
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)        3:0 (2:0) 
  [1:0 Никола Миренски 13', 2:0 Венцислав Иванов 18', 3:0 Ради Стайков 90'], 100 зрители

                           XVII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 (0:0) 
  [0:1 Михаил Аврионов 77'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    4:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Жеков 3', 2:0 Иван Сливаров 57'-аг, 4:0 Георги Жеков 78',80'], 350 зрители
Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                     1:2 (1:0) 
  [1:0 Йордан Панчев 36', 1:2 Благовест Зайцев 73',78'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:3 (0:2) 
  [0:1 Емил Рачев 4', 0:3 Григор Георгиев 41',50'; 1:3 Стоян Краешников 89'], 150 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Арда (Кърджали)                        1:0 (0:0) * 
  [1:0 Николай Петров 89']
  [чк: Хакан Байрямов (А) 48'], 150 зрители
* - мачът започва с 25' закъснение, в 14:55, заради закъснение на охраната.
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Йорданов 72'-д]
  [ид: Дамян Митев (Л) 2']
  [чк: Александър Шабарков (Д) _'], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          1:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Гендов 14', 1:1 Юлий Шекеров 20']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 69', Коста Янев (З) 69'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)             4:2 (3:1) 
  [1:0 Мирослав Караилиев 22', 1:1 Ангел Костов 39', 2:1 Мирослав Караилиев 40',
   4:1 Георги Куртев 42',83', 4:2 Ради Стайков 85'], 60 зрители
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 (1:1) 
  [1:0 Борислав Караматев 33', 1:1 Георги Петров 41', 2:1 Венцислав Гюзелев 87'], 300 зрители

                           XVIII кръг

25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     3:2 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 3', 1:1 Керим Ходжа 48', 2:1 Михаил Аврионов 85',
   3:1 Олджай Алиев 86', 3:2 Пейо Батинов 90'+2']
  [чк: Александър Христев (А) 90'+2'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                8:0 (4:0) 
  [1:0 Самер Алхусеин 18', 2:0 Венцислав Гюзелев 32', 3:0 Иван Гендов 37',
   4:0 Венцислав Гюзелев 45'-д, 5:0 Борислав Караматев 50', 7:0 Рангел Игнатов 56',81',
   8:0 Иван Гендов 84'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Явор Иванов 61'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 43', 1:1 Недялко Хубенов Колев 59'], 100 зрители
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                       2:0 (1:0) 
  [2:0 Венцислав Йорданов 16'-д,65'-д]
  [чк: Дамян Чаушев (А) 50'], 100 зрители
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Иванов Иванов 29', 2:0 Юлий Шекеров 49'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 64']
  [чк: Стилиян Христов (Г) 90'+1'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Атлетик (Куклен)                        0:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Ковачев 31', 0:2 Димитър Джонджоров 33', 0:3 Станимир Ковачев 60'], 60 зрители
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:0 (2:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 8', 2:0 Димитър Атанасов Попов 33', 3:0 Живко Димов 53'], 200 зрители

                           XIX кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          5:1 (4:1) 
  [1:0 Живко Димов 4', 2:0 Георги Калоянов 17', 3:0 Георги Жеков 30',
   3:1 Стефан Чилингиров 40'-д, 4:1 Димитър Петров 44', 5:1 Георги Жеков 75']
  [чк: Васил Богданов (А) 75'], 420 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Елхово (Елхово)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Василев Димитров 26'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:1 (0:1) 
  [0:1 Ангел Костов 19]
  [чк: Иво Янев (М) 80'], 300 зрители
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 10'-д], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Любимец (Любимец)              2:1 (1:1) 
  [1:0 Григор Георгиев 21', 1:1 Ивайло Тодоров 27', 2:1 Владислав Калайджиев 90'+4']
  [чк: Мартин Беломорски (Л) 78'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                3:1 (1:1) 
  [0:1 Стефан Рабаджийски 13', 2:1 Ферах Хайрула 22',81'-д; 3:1 Ахмед Осман 86'], 250 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Калинов 11', 2:0 Цветомир Матев 78'-д], 50 зрители
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Йорданов Георгиев 59'], 250 зрители
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        1:4 (1:2) 
  [0:1 Шабан Осман 4', 0:2 Васил Колев 15', 1:2 Данко Петков 28',
   1:4 Андрей Атанасов 56',87'], 200 зрители

                           XX кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      6:0 (2:0) 
  [2:0 Веселин Филипов 3'-д,27'-д; 3:0 Олджай Алиев 74', 4:0 Мартин Анастасов 76',
   5:0 Стефан Чилингиров 81', 6:0 Мутлу Алиев 82']
  [чк: Християн Първанов (В) 26'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          1:1 (1:1) 
  [1:0 Шабан Осман 32', 1:1 Мариян Чернаев 37'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
  [2:0 Серафим Михайлов 22',34'; 3:0 Мирослав Бориславов 47', 4:0 Серафим Михайлов 60'], 8 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       1:6 (0:4) 
  [0:1 Петко Георгиев 8', 0:2 Григор Георгиев 34', 0:3 Кристиан Петров 40',
   0:4 Николай Стоичков 42', 1:4 Михаел Пърчев 63', 1:5 Кристиан Петров 65',
   1:6 Николай Стоичков 88'], 80 зрители
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Гигант (Съединение)                   4:4 (1:1) 
  [0:1 Добрин Орловски 3', 1:1 Николай Иванов 15', 1:2 Йълмаз Исмаил Сюлейман 56',
   1:3 Андонис Василиадис 57', 3:3 Венцислав Йорданов 68',70'; 4:3 Николай Иванов 80',
   4:4 Цветан Йотов 87']
  [чк: Михаил Митев (Г) 85'], 50 зрители
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Атлетик (Куклен)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Стойко Колев 25']
  [чк: Мирослав Кайряков (А) 80'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:1 (1:1) 
  [0:1 Стоян Краешников 35', 1:1 Ангел Костов 41'], 150 зрители
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     2:4 (0:2) 
  [0:1 Георги Калоянов 11', 0:2 Петър Колев 17', 0:3 Георги Калоянов 54'-д,
   2:3 Калоян Ангелов 73'-д,86; 2:4 Георги Жеков 90'+4'], 200 зрители
11 март 2017, събота, 16:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (2:0) 
  [1:0 Рангел Игнатов 15', 2:0 Иван Гендов 37'], 20 зрители

                           XXI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:2 (0:1) 
  [0:1 Халибрям Кърмаджъ 20', 0:2 Михаил Аврионов 71'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    2:2 (1:0) 
  [1:0 Петър Колев 7', 1:1 Калоян Славов 49', 1:2 Янко Енчев 60',
   2:2 Георги Жеков 73'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)           1:1 (1:0) 
  [1:0 Анастас Попов 34'-д, 1:1 Юлий Шекеров 78']
  [чк: Иван Жечев (У) 35'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                      4:1 (3:1) 
  [2:0 Димитър Джонджоров 25',28'; 2:1 Димитър Байдаков 38', 4:1 Станимир Ковачев 42',71']
  [чк: Николай Валентинов Николаев (Л) 58'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            5:1 (2:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 14', 2:0 Цветан Йотов 26', 3:0 Добрин Орловски 59',
   4:0 Иван Караманов 62', 4:1 Сашко Лачев 71', 5:1 Йълмаз Исмаил Сюлейман 86']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 60'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)            4:0 (1:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 21', 2:0 Емил Рачев 48', 3:0 Атанас Апостолов 52',
   4:0 Диян Динев 67'], 300 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        2:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Караматев 20', 0:2 Венцислав Гюзелев 26', 0:3 Борислав Караматев 47',
   1:3 Хакан Байрямов 71', 2:3 Ахмед Осман 90'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 29', 1:1 Недялко Хубенов Колев 80'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 20']
  [ид: Георги Йорданов Георгиев (З) 62'], 100 зрители

                           XXII кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:3 (0:2) 
  [0:1 Георги Йорданов Георгиев 9', 0:2 Явор Иванов 34', 0:3 Денислав Атанасов 56'], 200 зрители
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        1:1 (1:1) 
  [0:1 Недялко Хубенов Колев 3', 1:1 Костадин Стоянов 21']
  [чк: Панко Петков (В) _, Александър Шабарков (Д) _, Янислав Георгиев (Д) _], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                5:0 (3:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 11', 2:0 Радослав Влашев 16', 3:0 Андрей Атанасов 24',
   4:0 Васил Колев 52', 5:0 Андрей Атанасов 61'], 250 зрители
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0) 
  [2:0 Рангел Игнатов 12',30'; 2:1 Атанас Апостолов 54'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 1:2 (0:1) 
  [0:2 Благовест Зайцев 17',67'; 1:2 Николай Димитров Николов 90'+3'], 70 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               1:3 (1:2) 
  [0:1 Мирослав Кайряков 7', 1:1 Сашко Лачев 17', 1:2 Мехмедали Мустафов 36',
   1:3 Илхан Ибрамчик 78'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          0:3 (0:2) 
  [0:1 Йозгюр Садула 2', 0:2 Стоян Краешников 39', 0:3 Йозгюр Садула 86'], 118 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    2:1 (1:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 30', 1:1 Георги Жеков 77', 2:1 Станимир Арсениев Димитров 85'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 32', 2:0 Даниел Добриков 89'], 150 зрители

                           XXIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:1 (2:0) 
  [1:0 Мартин Анастасов 30'-аг, 2:0 Ангел Костов 44', 3:0 Янко Енчев 58',
   3:1 Стефан Чилингиров 63', 4:1 Атанас Кръстев 64']
  [чк: Александър Христев (А) 73', Иво Янев (М) 73'], 200 зрители
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:0 
  [чк: Станимир Тодоров (Е) 87'], 800 зрители
Карнобат (Карнобат) - Любимец (Любимец)                   2:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 31', 2:0 Диян Лефтеров 67', 2:1 Николай Иванов 86'-д], 550 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0 (0:0) 
  [1:0 Анастас Попов 73'-д], 120 зрители
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
  [0:1 Тодор Тимонов 13', 1:1 Мирослав Кайряков 22', 2:1 Илхан Ибрамджик 74'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 3'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 13', 2:0 Емил Рачев 87'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                 3:1 (2:1) 
  [0:1 Костадин Стоянов 8', 3:1 Росен Пенков 36',38',77'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          0:2 (0:0) 
  [0:2 Мариян Чернаев 66',70'], 250 зрители

                           XXIV кръг

5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:0 (1:0) 
  [1:0 Мутлу Алиев 23', 2:0 Михаил Аврионов 77'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 2', 2:0 Коста Янев 23', 3:0 Иван Дянков 87'-д], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Станимир Петров 43'-аг]
  [ид: Никола Миренски (В) 90'+2']
  [чк: Петко Георгиев (Рд) 76'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 87']
  [чк: Ерсин Тахсин (Г) 77'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:1 (1:0) 
  [1:0 Рангел Игнатов 35', 2:0 Венцислав Гюзелев 46', 2:1 Станимир Ковачев 52'-д,
   3:1 Венцислав Гюзелев 62'], 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:1 (2:1) 
  [1:0 Борис Малев 23', 1:1 Йозгюр Садула 26', 2:1 Георги Куртев 44',
   3:1 Николай Димитров Николов 59']
  [чк: Мирослав Караилиев (Е) 81'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Жеков 35', 1:1 Сашко Лачев 58', 2:1 Димитър Атанасов Попов 76'-аг], 40 зрители
Любимец (Любимец) - Елхово (Елхово)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Иванов 34'-д]
  [ид: Ивайло Тодоров (Л) 43'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                       2:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Андонов 9', 1:1 Ангел Костов 58', 2:1 Стоян Маринов 80'], 200 зрители

                           XXV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Раковски 2011 (Раковски)                2:2 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 36', 1:1 Димитър Генчев 60', 1:2 Михаел Пърчев 62',
   2:2 Димитър Тодоров 72'], 50 зрители
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                 6:0 (5:0) 
  [2:0 Живко Димов 1',17'; 3:0 Георги Калоянов 34', 4:0 Живко Димов 39',
   5:0 Ангел Лазаров 44', 6:0 Петър Колев 66'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Веселинов Спасов 83'-аг], 217 зрители
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 40']
  [чк: Илхан Ибрамчик (А) _'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)             2:2 (1:1) 
  [1:0 Иван Караманов 24', 2:0 Стилиян Христов 25', 2:1 Стивън Славков 68',
   2:2 Емре Емин 85'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:3 (0:0) 
  [0:1 Коста Янев 46', 0:2 Георги Йорданов Георгиев 62'-д, 0:3 Цветан Чахов 80']
  [чк: Милен Христов (Рд) 61'], 450 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (2:0) 
  [1:0 Емил Казиев 10', 2:0 Ферах Хайрула 18'-д], 100 зрители
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)             6:0 (1:0) 
  [2:0 Стойко Колев 40',51'; 3:0 Станислав Славов 57', 4:0 Юлий Шекеров 78',
   5:0 Стойко Колев 81', 6:0 Станислав Славов 86'], 105 зрители
Миньор (Раднево) - Любимец (Любимец)                      1:2 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 10'-д, 1:1 Николай Иванов 60', 1:2 Марио Йовов 63'], 80 зрители

                           XXVI кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              1:1 (1:1) 
  [1:0 Веселин Филипов 39', 1:1 Емил Казиев 43'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       4:0 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 2', 2:0 Георги Христов Христов /1991/ 52', 3:0 Филип Сантов 69',
   4:0 Цветомир Матев 88'-д], 220 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               6:0 (2:0) 
  [1:0 Иван Дянков 20', 2:0 Коста Янев 32', 3:0 Денислав Атанасов 52',
   4:0 Георги Димитров Георгиев 64', 5:0 Денислав Атанасов 76', 6:0 Димитър Атанасов 90'+1'], 200 зрители
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 53', 0:2 Никола Праматаров 90'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3 (0:0) 
  [0:1 Никола Василев Димитров 72', 0:2 Стоян Калев 78', 1:2 Андрей Атанасов 89',
   1:3 Стоян Калев 90'], 300 зрители
Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Юруков 41'], 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                     3:0 (0:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 56', 2:0 Серафим Михайлов 60', 3:0 Веселин Отман 89'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               2:2 (1:0) 
  [1:0 Михаел Пърчев 34', 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 61', 2:1 Кирчо Крумов 76',
   2:2 Николай Желев Димитров 87']
  [чк: Петьо Николов (М) 84', Анатоли Киков (Р) 86'], 50 зрители
Любимец (Любимец) - Ураган (Бояджик)                      2:1 (1:0) 
  [2:0 Николай Иванов 35'-д,52'; 2:1 Стойко Колев 60'], 100 зрители

                           XXVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Петър Колев 49'], 400 зрители
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 (1:1) 
  [1:0 Николай Иванов 16', 1:1 Михаил Аврионов 40', 2:1 Георги Колев 47'], 100 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)              11:1 (5:0) 
  [4:0 Юлий Шекеров 6',12',15',36'; 5:0 Стойко Колев 41', 7:0 Юлий Шекеров 49',61';
   7:1 Стефан Рабаджийски 66', 8:1 Юлий Шекеров 69', 9:1 Иван Иванов Иванов 73',
   11:1 Стойко Колев 76',84'], 70 зрители
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    4:1 (2:0) 
  [1:0 Живко Господинов 11', 2:0 Янко Енчев 18', 3:0 Николай Желев Димитров 48',
   3:1 Сезгин Четин 69', 4:1 Венцислав Иванов 90'], 500 зрители
Елхово (Елхово) - Марица (Пловдив)                        0:4 (0:3) 
  [0:1 Иван Гендов 3', 0:2 Самер Алхусейн 20', 0:4 Венцислав Гюзелев 44',62'], 120 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)    1:1 (1:0) 
  [1:0 Никола Марин 31', 1:1 Виктор Петров 58'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  1:3 (0:1) 
  [0:1 Александър Хардалов 13', 1:1 Борислав Хаджиев 48', 1:3 Денислав Атанасов 71',81'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                5:0 (2:0) 
  [1:0 Николай Стоичков 24', 2:0 Иван Чергев 26', 3:0 Григор Георгиев 46',
   4:0 Ахмед Сюнетчиев 74', 5:0 Григор Георгиев 77'], 150 зрители

                           XXVIII кръг

25 април 2017, вторник, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)             1:3 (1:0) 
  [1:0 Петър Милков 25', 1:1 Яни Николов 60', 1:2 Димитър Атанасов Попов 62',
   1:3 Петър Колев 78'], 100 зрители
26 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Стоичков 81'], 117 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     3:0 (2:0) 
  [2:0 Ахмед Осман 12',45'; 3:0 Росен Пенков 70']
  [чк: Хасай Байрямов (А) 87'], 80 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 71', 2:0 Живко Митев 84']
  [чк: Никола Домакинов (А) 66'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 21', 2:0 Георги Йорданов Георгиев 62'], 150 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Елхово (Елхово)                6:1 (2:0) 
  [3:0 Андрей Атанасов 2',38',53'; 4:0 Джунейт Узунов 79', 5:0 Илия Янков 85',
   6:0 Андрей Атанасов 88', 6:1 Георги Челебиев 89'], 200 зрители
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 6'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Юлий Шекеров 75'], 30 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Любимец (Любимец)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 13'-д, 1:1 Атанас Сталев 72', 2:1 Венцислав Изевков 85',
   3:1 Запрян Тодоров Запрянов 90'], 100 зрители

                           XXIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:0 
  100 зрители
Любимец (Любимец) - Евроколеж (Пловдив)                   3:1 (2:1) 
  [1:0 Николай Валентинов Николаев 15', 2:0 Георги Колев 17', 2:1 Тодор Тимонов 31',
   3:1 Димитър Байдаков 81'], 150 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                       1:2 (1:1) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 20', 1:1 Стоян Маринов 38', 1:2 Николай Павлов 88'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               1:1 (1:1) 
  [0:1 Динко Митрев 33', 1:1 Янко Енчев 38']
  [чк: Николай Димитров (М) 55', Николай Ангелов (Б) 90'], 100 зрители
Елхово (Елхово) - Верея II (Стара Загора)                 0:5 сл. * 
  [1:0 Димитър Тодоров 3', 1:1 Костадин Стоянов 28', 1:2 Стивън Славков 45'-д]
  [чк: Пламен Христов (Е) 58', Георги Димов (Е) 65'], 127 зрители
* - прекратен в 67' при 1:2 по вина на домакините.
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Петров 45'+1'], 600 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:2 (0:1) 
  [0:1 Иван Калинов 16', 1:1 Никола Василев Димитров 58', 1:2 Динко Динев 90'+2' аг], 500 зрители
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                        4:1 (2:1) * 
  [1:0 Борислав Хаджиев 7', 2:0 Станимир Ковачев 37', 2:1 Емил Казиев 45',
   4:1 Борислав Хаджиев 48',66'-д], 300 зрители
* - мачът започва с 15' закъснение, в 17:15 ч, заради забавяне на гостите заради
    повреда в автобуса им.
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Стойчо Бебелеков 31', 2:0 Иван Караманов 51', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 62'], 100 зрители

                           XXX кръг

5 май 2017, петък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    1:2 (0:0) 
  [0:1 Георги Калоянов 55'-д, 1:1 Иван Калинов 60', 1:2 Петър Колев 89']
  [чк: Георги Денчев Георгиев (Д) 78'], 72 зрители
Загорец (Нова Загора) - Елхово (Елхово)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 34', 2:0 Явор Иванов 43', 3:0 Денислав Атанасов 48'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)               2:2 (0:0) 
  [0:1 Добромир Димитров 49', 1:1 Александър Стойчев 74', 1:2 Станимир Арсениев Димитров 90'+1',
   2:2 Александър Стойчев 90'+2'], 100 зрители
6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          4:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Ковачев 45', 2:0 Веселин Филипов 69'-д, 3:0 Мутлу Алиев 72',
   4:0 Олджай Алиев 89'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               1:1 (0:1) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 1', 1:1 Григор Георгиев 61'], 150 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Ахмед Осман 2']
  [чк: Никола Марин (С) 87'], 100 зрители
Марица (Пловдив) - Любимец (Любимец)                      2:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Гайдаров 17'-аг, 2:0 Венцислав Гюзлев 58'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Борис Малев 88'], 50 зрители
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                0:5 сл. * 
  [0:1 Ангел Костов 56', 1:1 Костадин Стоянов 75', 1:2 Даниел Добриков 87'], 150 зрители
* - прекратен в 87' при 1:2 по вина на домакините.

                           XXXI кръг

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:3 (0:2) 
  [0:1 Веселин Филипов 31'-д, 0:2 Олджай Алиев 35', 2:2 Георги Куртев 50',80';
   2:3 Тодор Стоянов Тодоров 89'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               0:4 (0:1) 
  [0:1 Иван Гендов 34', 0:2 Венцислав Гюзелев 55', 0:3 Георги Арабаджиев 60',
   0:4 Николай Павлов 84'], 100 зрители
Любимец (Любимец) - Борислав 2009 (Първомай)              0:0 
  35 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Верея II (Стара Загора)                2:5 (1:1) 
  [0:1 Лъчезар Захариев 19', 1:1 Николай Петров 35', 1:2 Стоян Маринов 53'-аг,
   2:2 Юлий Шекеров 55', 2:3 Михаил Димитров  70', 2:5 Александър Манолов 86',88'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:2 (0:1) 
  [0:1 Александър Хардалов 45', 0:2 Мариян Чернаев 51']
  [чк: Иво Янев (М) 67'], 300 зрители
в Тополовград:
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Златомир Илиев 20']
  [чк: Петър Пламенов Петров (Д) 66'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
  [1:0 Петър Колев 14', 2:0 Диян Лефтеров 31', 3:0 Петър Колев 59'-д,
   4:0 Георги Бинев 82'], 250 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:1 (0:0) 
  [0:1 Григор Георгиев 74', 1:1 Йозгюр Садула 89'], 300 зрители
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    6:0 (3:0) 
  [1:0 Янко Гюзлев 16', 2:0 Борислав Хаджиев 18', 3:0 Илхан Ибрамчик 40',
   4:0 Олгин Чобан 75', 5:0 Димитър Джонджоров 80', 6:0 Борислав Хаджиев 86'], 250 зрители

                           XXXII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:1 (1:0) 
  [1:0 Олджай Алиев 17', 1:1 Борислав Хаджиев 54', 2:1 Тодор Стоянов Тодоров 64',
   3:1 Стоян Славков 88'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Благовест Зайцев 10'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            1:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Жеков 65', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 72']
  [чк: Димитър Попов (К) 83', Николай Стоичков (Рд) 90'+2'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Христо Дюлгеров 38'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                  5:0 (3:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 7', 2:0 Денислав Атанасов 44', 3:0 Явор Иванов 45',
   5:0 Денислав Атанасов 47',48']
  [чк: Георги Христов (У) 80'], 100 зрители
Верея II (Стара Загора) - Любимец (Любимец)               4:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Миренски 30', 2:0 Ради Стойков 51', 3:0 Емре Емин 65',
   4:0 Дани Алуин 80'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 85'-д, 2:0 Джунейт Узунов 90'], 60 зрители
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    2:4 (2:2) 
  [0:1 Самер Алхусейн 11'-аг, 1:1 Иван Гендов 36', 2:1 Венцислав Гюзлев 42'-д,
   2:2 Сезгин Четин 44',  2:3 Георги Куртев 73', 2:4 Тодор Тимонов 75'], 360 зрители
15 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Елхово (Елхово)                         5:0 (1:0) 
  [1:0 Ферах Хайрула 44', 3:0 Ерай Салиф 47',63';  4:0 Росен Пенков 78',
   5:0 Ерай Салиф 87']
  [чк: Данаил Попов (Е) 89'], 100 зрители

                           XXXIII кръг

19 май 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Кръстев 10', 2:0 Даниел Добриков 79'], 1 000 зрители
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             5:2 (2:1) 
  [1:0 Борислав Караматев 7', 2:0 Венцислав Гюзелев 33', 2:2 Веселин Филипов 38',51';
   3:2 Иван Гендов 61', 4:2 Георги Костадинов Георгиев 70', 5:2 Христо Янчев 89'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            5:1 (3:1) 
  [2:0 Серафим Михайлов 9',22'; 2:1 Динко Митрев 39', 3:1 Серафим Михайлов 45',
   4:1 Мирослав Караилиев 63', 5:1 Радослав Влашев 82'-аг], 80 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)        3:1 (2:0) 
  [3:0 Сашко Лачев 40',45',65'; 3:1 Христо Димитров 67'], 200 зрители
Любимец (Любимец) - Загорец (Нова Загора)                 0:7 (0:4) 
  [0:3 Явор Иванов 6',15',31'; 0:4 Добромир Георгиев Димитров 40', 0:5 Денислав Атанасов 69',
   0:7 Цветан Чахов 70',75'], 50 зрители
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Станислав Славов 28', 2:0 Стойко Колев 70'], 100 зрители
в Тополовград: **
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                0:4 сл. * 
  [0:1 Кристиан Петров 3'], 50 зрители
* - прекратен в 23' при 0:1 тъй като "домакините не могат да осигурят
    санитарна линейка за отвеждането на контузените състезатели"
** -  на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
     Елхово.
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Георги Калоянов 47'-д, 1:1 Благовест Зайцев 73', 2:1 Петър Колев 90'+3'], 700 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           1:1 (0:0) 
  [1:0 Никола Домакинов 68'-аг, 1:1 Борислав Хаджиев 80']
  [чк: Илхан Ибрамчик (А) 65'], 300 зрители

                           XXXIV кръг

26 май 2017, петък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    2:2 (1:1) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 14', 1:1 Диян Лефтеров 42', 2:1 Рамадан Хайрула 53',
   2:2 Георги Жеков 58'], 100 зрители
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:0 сл. * 
  127 зрители
* - гостите се явяват на мача, но поради стомашни проблеми само 4 човека
    излизат на терена.
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                     2:1 (2:0) 
  [2:0 Добрин Орлавски 7'-д,20', 2:1 Красимир Ламбов 60'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:3 (2:3) 
  [1:0 Милен Христов 3'-д, 2:0 Кристиан Петров 6', 2:1 Ангел Костов 19',
   2:2 Николай Желев Димитров 36', 2:3 Янко Енчев 45'-д], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                        7:1 (4:0) 
  [1:0 Ахмед Осман 14', 3:0 Седат Юмер 25',30'; 4:0 Ахмед Осман 43',
   5:0 Ерай Салиф 50', 6:0 Седат Юмер 71', 7:0 Олджай Мехмед 77',
   7:1 Юлий Шекеров 82'-д]
  [чк: Асен Желев (У) 6'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          4:0 (3:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 3', 2:0 Александър Хардалов 20', 3:0 Мариян Чернаев 25',
   4:0 Денислав Атанасов 83'], 450 зрители
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)             5:3 (2:2) 
  [1:0 Ради Стайков 19', 1:1 Георги Куртев 23', 2:1 Костадин Стоянов 31',
   2:2 Александър Джиджов 42', 3:2 Емре Емин 49', 5:2 Костадин Стоянов 56',68';
   5:3 Николай Димитров Николов 81'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:4 (0:1) 
  [0:1 Борислав Караматев 4', 0:2 Венцислав Гюзелев 67', 1:2 Алил Кардашев 70',
   1:3 Венцислав Гюзелев 77', 1:4 Мирослав Пушкаров 81'], 200 зрители

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Загорец (Нова Загора) XXX 1:0 2:0 1:0 5:1 3:2 1:1 5:0 1:1 1:1 1:0 6:0 2:0 4:0 4:0 3:0 2:0 3:0 2. Марица (Пловдив) 1:0 XXX 1:0 2:1 3:1 2:1 2:4 4:0 5:2 2:0 8:0 2:0 4:1 5:0 1:0 7:1 2:0 7:0 3. Карнобат (Карнобат) 1:0 2:1 XXX 1:2 4:0 1:0 6:0 3:1 5:1 1:0 3:1 2:1 3:0 7:2 2:2 4:0 2:1 4:1 4. Розова долина (Казанлък) 0:3 1:0 1:1 XXX 1:1 2:0 4:0 2:0 2:0 3:0 3:2 2:1 4:2 2:0 2:3 5:0 2:1 4:0 5. Атлетик (Куклен) 1:3 1:0 2:2 1:0 XXX 0:1 2:1 0:1 2:0 1:0 3:0 6:0 2:1 3:4 0:1 4:1 4:1 2:0 6. Борислав 2009 (Първомай) 1:1 1:4 2:1 4:2 0:0 XXX 1:2 2:2 1:0 1:0 4:4 1:0 1:3 2:0 3:0 5:0 2:0 6:1 7. Евроколеж (Пловдив) 0:1 0:2 2:1 2:1 3:3 5:1 XXX 0:1 2:3 0:0 4:2 1:2 3:1 1:0 1:0 4:0 4:2 3:0 8. Ураган (Бояджик) 1:1 1:2 2:1 2:0 1:0 2:1 4:3 XXX 6:0 2:0 2:5 5:3 1:2 11:1 2:1 1:0 1:1 2:2 9. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 0:2 1:2 0:1 3:1 3:2 1:3 2:0 XXX 2:0 6:0 4:0 3:0* 2:4 4:1 1:1 1:1 3:2 10. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 0:3 1:2 4:0 2:0 1:1 2:0 1:0 2:1 XXX 1:1 4:2 1:2 1:2 0:1 3:2 3:0* 2:1 11. Верея II (Стара Загора) 0:1 3:2 1:3 0:1 0:2 1:4 5:3 7:0 1:0 1:1 XXX 3:1 3:2 3:0 0:5* 4:1 4:0 2:3 12. Гигант (Съединение) 1:3 1:0 1:2 2:1 1:1 1:5 3:1 1:0 0:1 0:0 2:2 XXX 1:0 5:1 1:2 2:1 6:1 2:1 13. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1 1:0 0:2 1:1 1:1 2:0 2:6 1:1 0:1 1:2 1:1 3:3 XXX 1:0 2:0 1:1 2:1 1:0 14. Раковски 2011 (Раковски) 1:1 0:4 2:1 1:6 1:3 0:1 1:1 4:1 0:0 1:1 3:1 1:2 1:1 XXX 2:2 3:0 3:1 4:2 15. Миньор (Раднево) 0:2 0:6 0:3 1:3 0:0 1:1 4:1 2:0 4:1 0:1 0:2 1:0 1:1 0:3 XXX 2:0 1:2 2:0 16. Арда (Кърджали) 0:1 2:3 1:2 2:2 1:1 2:2 2:1 7:1 0:0 2:0 3:1 3:0 1:0 3:1 3:1 XXX 2:1 5:0 17. Любимец (Любимец) 0:7 0:4 1:1 0:4 2:6 0:0 3:1 2:1 2:1 1:0 3:1 4:4 0:3 1:4 1:1 2:0 XXX 1:0 18. Елхово (Елхово) 0:2 0:4 2:4 0:4* 0:3 2:1 2:1 0:0 0:2 0:1 0:5* 1:2 0:2 2:2 4:0 1:2 0:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Всички голмайстори

Голмайстори
31 - Венцислав Гюзелев      - Марица (Пловдив)
23 - Иван Гендов            - Марица (Пловдив)  /вкл. 16 гола за Раковски 2011 (Раковски)/
22 - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)
20 - Ангел Костов           - Миньор (Раднево)  /вкл. 13 гола за Верея II (Стара Загора)/
18 - Борислав Хаджиев       - Атлетик (Куклен)
   - Мариян Чернаев         - Загорец (Нова Загора)
   - Юлий Шекеров           - Ураган (Бояджик)  /вкл. 4 гола за Загорец (Нова Загора)/
16 - Серафим Михайлов       - Евроколеж (Пловдив)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)

15  Георги Жеков                   Карнобат (Карнобат)           
15  Живко Димов                    Карнобат (Карнобат)           
15  Емил Рачев                     Розова долина (Казанлък)      
14  Андрей Атанасов                Борислав 2009 (Първомай)      
14  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
13  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
13  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
12  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
11  Димитър Джонджоров             Атлетик (Куклен)              
11  Константин Атанасов            Гигант (Съединение)           
10  Ферах Хайрула                  Арда (Кърджали)               
10  Александър Стойчев             Борислав 2009 (Първомай)      
10  Георги Петров                  Борислав 2009 (Първомай)      
10  Георги Куртев                  Евроколеж (Пловдив)           
10  Николай Павлов                 Марица (Пловдив)              
10  Стойко Колев                   Ураган (Бояджик)              
 9  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 9  Станимир Ковачев               Атлетик (Куклен)              
 9  Тодор Тимонов                  Евроколеж (Пловдив)           
 9  Явор Иванов                    Загорец (Нова Загора)         
 9  Димитър Юруков                 Марица (Пловдив)              
 9  Венцислав Иванов               Миньор (Раднево)                /вкл. 8 гола за Верея II (Стара Загора)/
 9  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Ерай Салиф                     Арда (Кърджали)               
 8  Росен Пенков                   Арда (Кърджали)               
 8  Георги Йорданов Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 8  Георги Калоянов                Карнобат (Карнобат)           
 8  Николай Иванов                 Любимец (Любимец)             
 8  Борислав Караматев             Марица (Пловдив)              
 8  Георги Костадинов Георгиев     Марица (Пловдив)              
 8  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)                /вкл. 1 гол за Свиленград 1921 (Свиленград)/
 8  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)        /вкл. 4 гола за Верея II (Стара Загора)/
 8  Костадин Желев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Станислав Славов               Ураган (Бояджик)              
 7  Ахмед Осман                    Арда (Кърджали)               
 7  Шабан Осман                    Борислав 2009 (Първомай)      
 7  Добрин Орловски                Гигант (Съединение)           
 7  Иван Караманов                 Гигант (Съединение)           
 7  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 7  Венцислав Йорданов             Любимец (Любимец)             
 7  Кристиан Петров                Розова долина (Казанлък)      
 6  Михаил Аврионов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Костадин Стоянов               Верея II (Стара Загора)       
 6  Калоян Ангелов                 Елхово (Елхово)               
 6  Александър Хардалов            Загорец (Нова Загора)         
 6  Димитър Байдаков               Любимец (Любимец)             
 6  Рангел Игнатов                 Марица (Пловдив)              
 6  Запрян Тодоров Запрянов        Раковски 2011 (Раковски)      
 6  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 5  Емил Казиев                    Арда (Кърджали)               
 5  Олджай Алиев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Стефан Чилингиров              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 5  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 5  Сезгин Четин                   Евроколеж (Пловдив)           
 5  Димитър Тодоров                Елхово (Елхово)               
 5  Цветан Чахов                   Загорец (Нова Загора)           /вкл. 2 гола за Верея II (Стара Загора)/
 5  Николай Желев Димитров         Миньор (Раднево)              
 5  Ахмед Сюнетчиев                Розова долина (Казанлък)      
 5  Владислав Калайджиев           Розова долина (Казанлък)      
 5  Йозгюр Садула                  Свиленград 1921 (Свиленград)    /вкл. 1 гол за Карнобат (Карнобат)/
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Халибрям Кърмаджъ              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Илхан Ибрамчик                 Атлетик (Куклен)              
 4  Ради Стайков                   Верея II (Стара Загора)       
 4  Недялко Хубенов Колев          Димитровград 1947 (Димитровгра
 4  Йордан Панчев                  Елхово (Елхово)               
 4  Диян Лефтеров                  Карнобат (Карнобат)           
 4  Николай Валентинов Николаев    Любимец (Любимец)             
 4  Димитър Вакавлиев              Розова долина (Казанлък)      
 4  Сава Бончев Савов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Стоян Краешников               Свиленград 1921 (Свиленград)    /вкл. 2 гола за Миньор (Раднево)/
 3  Седат Юмер                     Арда (Кърджали)               
 3  Мутлу Алиев                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Тодор Стоянов Тодоров          Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Сезен Ибрямов                  Атлетик (Куклен)              
 3  Пейо Батинов                   Борислав 2009 (Първомай)      
 3  Александър Манолов             Верея II (Стара Загора)       
 3  Евгени Минев                   Верея II (Стара Загора)       
 3  Емре Емин                      Верея II (Стара Загора)       
 3  Кольо Чахов                    Верея II (Стара Загора)       
 3  Никола Миренски                Верея II (Стара Загора)       
 3  Цветан Йотов                   Гигант (Съединение)           
 3  Иван Калинов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Димитър Баев                   Елхово (Елхово)               
 3  Станимир Тодоров               Елхово (Елхово)               
 3  Добромир Георгиев Димитров     Загорец (Нова Загора)         
 3  Коста Янев                     Загорец (Нова Загора)         
 3  Хюсеин Филипов                 Загорец (Нова Загора)         
 3  Димитър Атанасов Попов         Карнобат (Карнобат)           
 3  Димитър Петров                 Карнобат (Карнобат)           
 3  Яни Николов                    Карнобат (Карнобат)           
 3  Даниел Веселинов Спасов        Марица (Пловдив)              
 3  Мирослав Пушкаров              Марица (Пловдив)              
 3  Самер Алхусейн                 Марица (Пловдив)              
 3  Даниел Добриков                Миньор (Раднево)              
 3  Кирчо Крумов                   Миньор (Раднево)                /вкл. 2 гола за Димитровград 1947 (Димитровград)/
 3  Венцислав Изевков              Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Михаел Пърчев                  Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Павел Янев                     Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Стефан Рабаджийски             Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Никола Василев Димитров        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Александър Андонов             Ураган (Бояджик)              
 3  Динко Дерменджиев              Ураган (Бояджик)              
 3  Иван Жечев                     Ураган (Бояджик)              
 3  Иван Иванов Иванов             Ураган (Бояджик)              
 3  Станимир Арсениев Димитров     Ураган (Бояджик)              
 2  Дамян Чаушев                   Арда (Кърджали)               
 2  Виктор Каварджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Йордан Ковачев                 Асеновец 2005 (Асеновград)      /вкл. 1 гол за Атлетик (Куклен)/
 2  Васил Гуджев                   Атлетик (Куклен)              
 2  Мирослав Кайряков              Атлетик (Куклен)              
 2  Олгин Чобан                    Атлетик (Куклен)              
 2  Васил Колев                    Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Джунейт Узунов                 Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Динко Митрев                   Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Стивън Славков                 Верея II (Стара Загора)       
 2  Андонис Василиадис             Гигант (Съединение)           
 2  Емил Стоев                     Гигант (Съединение)           
 2  Йълмаз Исмаил Сюлейман         Гигант (Съединение)           
 2  Стойчо Бебелеков               Гигант (Съединение)           
 2  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Веселин Отман                  Евроколеж (Пловдив)           
 2  Светлозар Манчев               Елхово (Елхово)               
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Иван Дянков                    Загорец (Нова Загора)         
 2  Марин Димитров Маринов         Карнобат (Карнобат)           
 2  Георги Колев                   Любимец (Любимец)             
 2  Димитър Ангелов Димитров       Любимец (Любимец)             
 2  Милен Савов                    Любимец (Любимец)             
 2  Атанас Кръстев                 Миньор (Раднево)              
 2  Петко Георгиев                 Розова долина (Казанлък)      
 2  Стоян Калев                    Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Николай Петров                 Ураган (Бояджик)              
 2  Стоян Маринов                  Ураган (Бояджик)              
 1  Алпай Мурад                    Арда (Кърджали)               
 1  Ерай Бехчет                    Арда (Кърджали)               
 1  Олджай Мехмед                  Арда (Кърджали)               
 1  Павел Замфиров                 Арда (Кърджали)               
 1  Сюлейман Шефкет                Арда (Кърджали)               
 1  Хакан Байрямов                 Арда (Кърджали)               
 1  Александър Христев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Керим Ходжа                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Стоян Славков                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Борислав Ковачев               Атлетик (Куклен)              
 1  Мехмедали Мустафов             Атлетик (Куклен)              
 1  Никола Домакинов               Атлетик (Куклен)              
 1  Никола Праматаров              Атлетик (Куклен)              
 1  Рамадан Хайрула                Атлетик (Куклен)              
 1  Янко Гюзлев                    Атлетик (Куклен)              
 1  Алил Кардашев                  Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Валентин Славов                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Георги Неделчев                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Георги Славчев                 Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Илия Длагонски                 Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Илия Янков                     Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Кристиян Ватралев              Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Кристиян Николов               Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Радослав Влашев                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Виктор Петров                  Верея II (Стара Загора)       
 1  Дани Алуин                     Верея II (Стара Загора)       
 1  Данко Петков                   Верея II (Стара Загора)       
 1  Лъчезар Захариев               Верея II (Стара Загора)       
 1  Михаил Димитров                Верея II (Стара Загора)       
 1  Петър Милков                   Верея II (Стара Загора)       
 1  Станимир Спасов                Верея II (Стара Загора)       
 1  Христо Димитров                Верея II (Стара Загора)       
 1  Михаил Митев                   Гигант (Съединение)           
 1  Стилиян Христов                Гигант (Съединение)           
 1  Георги Христов Христов /1991/  Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Златомир Илиев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Александър Джиджов             Евроколеж (Пловдив)           
 1  Атанас Савов                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Мирослав Бориславов            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Георги Челебиев                Елхово (Елхово)               
 1  Данаил Попов                   Елхово (Елхово)               
 1  Димитър Генчев                 Елхово (Елхово)               
 1  Красимир Ламбов                Елхово (Елхово)               
 1  Димитър Атанасов               Загорец (Нова Загора)         
 1  Ангел Лазаров                  Карнобат (Карнобат)           
 1  Георги Бинев                   Карнобат (Карнобат)           
 1  Атанас Евтимов                 Любимец (Любимец)             
 1  Атанас Сталев                  Любимец (Любимец)             
 1  Ивайло Тодоров                 Любимец (Любимец)             
 1  Иван Йорданов                  Любимец (Любимец)             
 1  Марио Йовов                    Любимец (Любимец)             
 1  Мариян Иванов                  Любимец (Любимец)             
 1  Николай Илчев                  Любимец (Любимец)             
 1  Аян Аянов Садъков              Марица (Пловдив)              
 1  Борислав Никифоров             Марица (Пловдив)              
 1  Георги Арабаджиев              Марица (Пловдив)              
 1  Красимир Иванов                Марица (Пловдив)              
 1  Христо Янчев                   Марица (Пловдив)              
 1  Добромир Димитров Димитров     Миньор (Раднево)              
 1  Евгени Михов                   Миньор (Раднево)              
 1  Живко Господинов               Миньор (Раднево)              
 1  Иван Тонев                     Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Николай Вълков                 Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дюлгеров                Миньор (Раднево)              
 1  Красимир Андонов               Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Диян Динев                     Розова долина (Казанлък)      
 1  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 1  Милен Христов                  Розова долина (Казанлък)      
 1  Михаил Лалев                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Георгиев               Розова долина (Казанлък)      
 1  Иван Алексиев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Иван Алексов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Иван Ангелов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Никола Марин                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Христо Стефанов                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Георги Христов Христов /1986/  Ураган (Бояджик)              
 1  Добрин Дилянов                 Ураган (Бояджик)              
 1  Добромир Димитров              Ураган (Бояджик)              
 1  Енчо Стоянов                   Ураган (Бояджик)              

Автоголове
 1  Мартин Анастасов               Асеновец 2005 (Асеновград) - за Миньор
    Иван Сливаров                  Атлетик (Куклен) - за Карнобат
    Никола Домакинов               Атлетик (Куклен) - за Свиленград 1921
    Радослав Влашев                Борислав 2009 (Първомай) - за Евроколеж
    Станимир Спасов                Верея II (Стара Загора) - за Розова долина
    Цветан Йотов                   Гигант (Съединение) - за Загорец
    Жеко Йорданов                  Димитровград 1947 (Димитровград) - за Свиленград 1921
    Димитър Атанасов Попов         Карнобат (Карнобат) - за Раковски 2011
    Георги Гайдаров                Любимец (Любимец) - за Марица
    Даниел Веселинов Спасов        Марица (Пловдив) - за Свиленград 1921
    Самер Алхусейн                 Марица (Пловдив) - за Евроколеж
    Димитър Динков Димитров        Миньор (Раднево) - за Борислав 2009
    Златомир Георгиев              Миньор (Раднево) - за Асеновец 2005
    Асен Самуилов                  Раковски 2011 (Раковски) - за Марица
    Динко Динев                    Свиленград 1921 (Свиленград) - за Димитровград 1947
    Стоян Маринов                  Ураган (Бояджик) - за Верея II

Служебни голове
 6  срещу Елхово (Елхово) - за Верея II и Розова долина
 3  срещу Верея II (Стара Загора) - за Миньор
 3  срещу Свиленград 1921 (Свиленград) - за Асеновец 2005
 3  срещу Любимец (Любимец) - за Димитровград 1947

Анулирани голове
 1  Димитър Тодоров                Елхово (Елхово)
    Костадин Стоянов               Верея II (Стара Загора)

нагоре