ОГ Варна 2016/17

« ОГ Варна 2016/17 »


Подгрупа A1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Брестак) 18 14 3 1 36:7 45 Финали 2. Белослав 1918 (Белослав) 18 14 2 2 42:12 44 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Бозвелийско (Бозвелийско) 18 10 5 3 28:21 35 4. Провадия (Провадия) 18 8 1 9 29:39 25 5. Черноморец 1946 (Чернево) 18 5 6 7 23:20 21 [1 1 0 1:0 4] 6. Атлетик (Провадия) 18 5 6 7 26:29 21 [0 1 1 0:1 1] 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 18 4 6 8 14:27 18 8. Тополи 2010 (Тополи) 18 3 5 10 15:30 14 [1 0 1 3:2 3] 9. Девня 2005 (Девня) 18 4 2 12 25:40 14 [-][*] [1 0 1 2:3 3] 10. Напредък (Суворово) 18 3 4 11 23:36 13
Бележки - ОФГ Варна е преструктурирана от "А" и "Б" ОФГ на две групи с еднакъв ранг - А1 и А2. - ФК Спартак (Варна), 1-ви в "А" ОФГ през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига. - Отборите, завършили от 2-ро до 10-то място в "А" ОФГ през изминалия сезон; са разпределени в подгрупа А1. - Химик (Девня), 9-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие в Трета лига. В града е възстановен Девня 2005, неактивен от пролетта на 2009 г., който става правоприемник на Химик. - Тича 1948 (Долни чифлик), 13-ти и изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; не заявява участие в ОФГ Варна и прекратява дейност. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 1:2 Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 2:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак) 0:2 Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи) 2:2 Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:3 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия) 3:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:0 Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково 1948 (Аксаково) 0:1 Девня 2005 (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско) 0:1 Напредък (Суворово) - Провадия (Провадия) 5:1 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 1:5 Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи) 0:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово) 1:1 Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Брестак) 1:2 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:1 Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково) 4:2 Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия) 0:2 Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:2 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи) 2:0 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня) 2:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав) 1:0 Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия) 3:1 Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово) 1:1 Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак) отложен 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак) 0:2 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак) 0:0 Девня 2005 (Девня) - Тополи 2010 (Тополи) 0:2 Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия) 3:2 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия) 2:3 Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня) 3:0 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1 Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово) 2:1 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак) 0:1 Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи) 1:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня) 4:1 Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 Атлетик (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2 IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия) 1:0 Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия) отложен 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Аксаково 1948 (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско) 1:3 Девня 2005 (Девня) - Напредък (Суворово) 0:2 14 април 2017 г., петък, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия) 5:0 V кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак) 0:2 X кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско) 5:1 Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия) 1:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково 1948 (Аксаково) 0:1 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 4:1 XI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 Аксаково 1948 (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи) 0:0 Провадия (Провадия) - Напредък (Суворово) 2:1 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак) 1:2 Бозвелийско (Бозвелийско) - Девня 2005 (Девня) 3:0 XII кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско) 0:1 Ботев (Брестак) - Аксаково 1948 (Аксаково) 0:0 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) 1:1 Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:1 XIII кръг 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав) 1:3 Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак) 0:1 Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня) 1:0 Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово) 4:1 Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия) 1:3 IX кръг - отложен мач 14 април 2017 г., петък, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия) 5:0 XIV кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия) 3:2 Напредък (Суворово) - Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1 Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи) 2:0 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2 Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 сл. * * - първоначално 2:0, в последствие на Девня 2005 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. XV кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово) 6:1 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Тополи 2010 (Тополи) - Девня 2005 (Девня) 1:2 Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия) 1:0 Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2 XVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 4:1 Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи) 4:0 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) 5:1 Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0 Девня 2005 (Девня) - Ботев (Брестак) 2:3 XVII кръг 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав) 2:3 Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово) 3:0 сл. Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия) 1:3 Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско) 0:0 Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 0:1 XVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак) 0:1 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково 1948 (Аксаково) 6:0 Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи) 2:0 Напредък (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 4:6
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Брестак) XXX 0:1 5:1 5:0 1:1 3:0 0:0 2:0 3:0 3:0* 2. Белослав 1918 (Белослав) 0:0 XXX 2:2 3:0 1:0 5:1 6:0 2:0 4:1 3:0 3. Бозвелийско (Бозвелийско) 0:2 1:0 XXX 1:3 2:1 3:2 2:0 2:0 3:0 1:1 4. Провадия (Провадия) 0:1 1:5 1:2 XXX 4:1 3:2 3:1 1:1 2:0 2:1 5. Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 2:0 0:0 2:3 XXX 1:0 0:1 0:0 2:2 6:1 6. Атлетик (Провадия) 1:2 0:1 2:2 3:1 0:0 XXX 2:2 2:2 2:1 4:1 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 1:2 0:1 1:1 1:0 1:3 0:1 XXX 0:0 1:0 1:1 8. Тополи 2010 (Тополи) 0:2 1:3 1:3 1:3 3:1 1:1 0:1 XXX 1:2 2:1 9. Девня 2005 (Девня) 2:3 2:3 0:1 4:1 0:3* 1:1 4:2 0:2 XXX 0:2 10. Напредък (Суворово) 0:1 1:2 0:1 5:1 0:0 0:2 1:1 4:0 4:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа A2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Овеч 2016 (Провадия) 18 15 2 1 81:14 47 [+] Финали 2. Спартак 1918 (Варна) 18 15 0 3 60:7 45 [+] Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Камчиец 1945 (Дългопол) 18 13 2 3 46:19 41 [+] 4. Вихър 2016 (Вълчи дол) 18 9 2 7 40:48 29 [+] 5. Устрем (Караманите) 18 8 2 8 35:29 26 6. Спортист (Михалич) 18 5 4 9 34:47 19 7. Искра (Генерал Киселово) 18 5 2 11 22:55 17 <- 8. Спринт (Белоградец) 18 4 1 13 22:60 13 9. Факел 1935 (Гроздьово) 18 3 3 12 27:61 12 10. Бабушки орли (Момчилово) 18 3 2 13 20:47 11 [*]
Бележки - ОФГ Варна е преструктурирана от "А" и "Б" ОФГ на две групи с еднакъв ранг - А1 и А2. - Отборите, завършили на 1-во, 2-ро и от 4-то до 7-мо място в "Б" ОФГ и Искра (Генерал Киселово), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; са разпределени в подгрупа А2. - Академик (Варна), 3-ти; и Аврен (Аврен), 8-ми в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказват от участие. - Вихър 1926 (Вълчи дол), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие. На негово място се включва нов клуб от града - Вихър 2016 (Вълчи дол), който първоначално се явява продължител на Вихър 1926, но в последствие остава отделен клуб, след като от 2017/18 г. Вихър 1926 отново възстановява дейността си. - Агромел (Момчилово), 5-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; е преименуван на Бабушки орли. - Овеч 2016 (Провадия), Камчиец 1945 (Дългопол) и Спартак 1918 (Варна) се включват в групата. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Овеч 2016 (Провадия) 1:4 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Факел 1935 (Гроздьово) - Искра (Генерал Киселово) 3:4 Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) отложен Камчиец 1945 (Дългопол) - Спартак 1918 (Варна) 2:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) 3:0 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 4:2 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Камчиец 1945 (Дългопол) 2:1 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите) 1:7 Спартак 1918 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0 Овеч 2016 (Провадия) - Спринт (Белоградец) 10:0 Факел 1935 (Гроздьово) - Бабушки орли (Момчилово) 2:0 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово) 2:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич) 4:4 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово) 3:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Овеч 2016 (Провадия) 0:4 във Варна, ст."Спартак": Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна) прекратен * * - прекратен в 44' при 0:0 заради пороен дъжд и градушка. 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите) 1:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 Овеч 2016 (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 9:1 Факел 1935 (Гроздьово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:3 2 октомври 2016 г., неделя, 17:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец) 2:2 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово) 5:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Бабушки орли (Момчилово) 4:2 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово) отложен Устрем (Караманите) - Овеч 2016 (Провадия) 2:2 Спартак 1918 (Варна) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово) 5:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:5 сл. * * - прекратен в 60' при 1:2 по вина на домакините. 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич) 1:1 Овеч 2016 (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 Факел 1935 (Гроздьово) - Устрем (Караманите) 0:3 Спринт (Белоградец) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:2 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Овеч 2016 (Провадия) 3:5 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Искра (Генерал Киселово) 2:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец) 3:1 Устрем (Караманите) - Бабушки орли (Момчилово) 1:1 Спартак 1918 (Варна) - Факел 1935 (Гроздьово) 9:0 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: в Суворово: Бабушки орли (Момчилово) - Спартак 1918 (Варна) 0:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Овеч 2016 (Провадия) 0:2 Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич) 4:4 Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите) 0:2 Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен 5 февруари 2017 г., неделя, 15:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:1 III кръг - преигран мач 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 V кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово) 5:1 IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Бабушки орли (Момчилово) 3:0 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Искра (Генерал Киселово) 3:0 Устрем (Караманите) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:3 Спартак 1918 (Варна) - Спринт (Белоградец) 5:0 Овеч 2016 (Провадия) - Факел 1935 (Гроздьово) 5:0 VIII кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен I кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 4:2 VIII кръг - отложен мач 5 февруари 2017 г., неделя, 15:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:1 X кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Овеч 2016 (Провадия) - Бабушки орли (Момчилово) 10:0 Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Факел 1935 (Гроздьово) 1:1 Спартак 1918 (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:2 XI кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово) 7:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спартак 1918 (Варна) 0:4 Камчиец 1945 (Дългопол) - Спортист (Михалич) 5:0 Спринт (Белоградец) - Овеч 2016 (Провадия) 0:2 Бабушки орли (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово) 2:3 XII кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:1 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово) 2:1 Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец) 3:0 Овеч 2016 (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:3 Спартак 1918 (Варна) - Устрем (Караманите) 3:0 XIII кръг 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Искра (Генерал Киселово) 5:0 Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич) 3:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Факел 1935 (Гроздьово) 1:0 Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово) 2:4 9 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Овеч 2016 (Провадия) 2:5 XIV кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:2 Спортист (Михалич) - Спартак 1918 (Варна) 1:4 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец) 5:2 Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:5 Овеч 2016 (Провадия) - Устрем (Караманите) 4:0 XV кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово) отложен 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Овеч 2016 (Провадия) отложен Устрем (Караманите) - Факел 1935 (Гроздьово) 2:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово) 2:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Спринт (Белоградец) 5:0 10 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Овеч 2016 (Провадия) 2:0 17 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. XVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 14:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Устрем (Караманите) 1:2 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:8 Спринт (Белоградец) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на сезона. Факел 1935 (Гроздьово) - Спартак 1918 (Варна) 1:3 7 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Овеч 2016 (Провадия) - Спортист (Михалич) 3:0 XV кръг - отложен мач 10 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Овеч 2016 (Провадия) 2:0 XVII кръг 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Овеч 2016 (Провадия) - Искра (Генерал Киселово) 3:0 сл. Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово) 3:3 Спартак 1918 (Варна) - Бабушки орли (Момчилово) 2:0 Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец) 3:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 XV кръг - отложен мач 17 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. XVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 14:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич) 3:0 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Генерал Киселово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 сл. Камчиец 1945 (Дългопол) - Устрем (Караманите) 3:1 Спринт (Белоградец) - Спартак 1918 (Варна) 0:7 Факел 1935 (Гроздьово) - Овеч 2016 (Провадия) 0:8
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Овеч 2016 (Провадия) XXX 2:0 3:3 9:1 4:0 3:0 3:0*10:0 5:0 10:0 2. Спартак 1918 (Варна) 2:0 XXX 0:1 5:0 3:0 3:0* 5:0 5:0 9:0 2:0 3. Камчиец 1945 (Дългопол) 0:4 2:1 XXX 1:1 3:1 5:0 2:1 5:0 1:0 4:2 4. Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:5 0:4 3:0 XXX 3:0 4:4 3:0 3:1 5:1 2:1 5. Устрем (Караманите) 2:2 0:3 1:3 1:2 XXX 3:1 7:0 3:0 2:1 1:1 6. Спортист (Михалич) 3:5 1:4 2:1 6:1 1:0 XXX 0:3* 3:0 3:3 3:0 7. Искра (Генерал Киселово) 0:2 0:3 0:8 3:0* 1:7 1:1 XXX 5:2 1:1 2:1 8. Спринт (Белоградец) 0:2 0:7 0:2 3:0* 0:2 4:2 5:1 XXX 3:1 2:4 9. Факел 1935 (Гроздьово) 0:8 1:3 0:3 4:5 0:3 4:4 3:4 3:0 XXX 2:0 10. Бабушки орли (Момчилово) 1:4 0:1 0:2 0:5* 1:2 3:0 2:0 2:2 2:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/2 финали

Овеч 2016 (Провадия)2 Белослав 1918 (Белослав)0
Ботев (Брестак)2 (4) Спартак 1918 (Варна)2 (1) след дузпи

Финал

Овеч 2016 (Провадия)0 (3) Ботев (Брестак)0 (4) след дузпи

                           1/2 финали

28 май 2017 г., неделя, 15:00 ч:
в Аксаково:
Овеч 2016 (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)           2:0 
28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч:
в Аксаково:
Ботев (Брестак) - Спартак 1918 (Варна)                    2:2; при дузпите: 4:1 

                           Финал

4 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Овеч 2016 (Провадия) - Ботев (Брестак)                    0:0; при дузпите: 3:4 

нагоре


Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре