ОГ Разград 2016/17

« ОГ Разград 2016/17 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бенковски 2016 (Исперих) 22 19 2 1 91:12 59 [+] Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Стара сила (Старо селище) 22 18 2 2 81:19 56 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Златен лист (Точилари) 22 12 5 5 65:26 41 4. Челси (Брестовене) 22 12 3 7 60:35 39 5. Адаспорт (Острово) 22 10 5 7 33:30 35 6. Академик (Веселец) 22 10 1 11 64:68 31 7. Левски (Подайва) 22 9 3 10 54:55 30 8. Светкавица (Медовене) 22 7 1 14 39:82 22 [+] 9. Барса 2011 (Сушево) 22 6 2 14 36:80 20 10. Стрела (Тодорово) 22 5 4 13 41:67 19 11. Скрита сила (Мъдрево) 22 2 1 19 27:88 7 [+] 12. Арсенал (Лъвино) 22 7 1 14 26:55 22 [*]
Бележки - Бенковски 2016 (Исперих), Скрита сила (Мъдрево) и Светкавица (Медовене) се включват в групата. - Арсенал (Лъвино) се отказва от по-нататъшно участие след XIII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище) отложен Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене) 10:2 Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене) 5:3 Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево) 9:2 Скрита сила (Мъдрево) - Арсенал (Лъвино) 0:3 сл. Стрела (Тодорово) - Бенковски 2016 (Исперих) 1:5 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище) 2:1 II кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Бенковски 2016 (Исперих) 4:3 Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово) 3:3 Барса 2011 (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Челси (Брестовене) - Левски (Подайва) 5:1 Светкавица (Медовене) - Златен лист (Точилари) 0:9 Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец) 2:1 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище) 1:6 Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово) 3:0 Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене) 7:1 Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене) отложен Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 Бенковски 2016 (Исперих) - Арсенал (Лъвино) 8:0 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене) 3:5 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино) 4:2 Барса 2011 (Сушево) - Бенковски 2016 (Исперих) 1:10 Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово) 6:0 Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево) 2:12 Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва) 2:2 Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари) 2:2 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище) 0:1 Левски (Подайва) - Академик (Веселец) 2:4 Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово) 0:0 Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене) 4:1 Бенковски 2016 (Исперих) - Челси (Брестовене) 3:0 Арсенал (Лъвино) - Барса 2011 (Сушево) 4:2 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево) 12:0 Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино) 3:0 Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово) 3:1 Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево) 6:1 Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва) 2:5 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Светкавица (Медовене) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:1 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище) отложен Скрита сила (Мъдрево) - Златен лист (Точилари) 0:2 Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец) 1:3 Бенковски 2016 (Исперих) - Адаспорт (Острово) 3:0 Арсенал (Лъвино) - Светкавица (Медовене) 3:0 Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене) 1:3 3 декември 2016 г., събота, 14:00 ч: Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище) 1:4 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене) 2:2 Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево) 3:1 Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино) 0:1 Академик (Веселец) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:6 Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово) 3:0 Левски (Подайва) - Скрита сила (Мъдрево) 6:4 IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Скрита сила (Мъдрево) - Стара сила (Старо селище) 1:4 Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва) 1:1 Бенковски 2016 (Исперих) - Златен лист (Точилари) 4:1 Арсенал (Лъвино) - Академик (Веселец) 3:0 Барса 2011 (Сушево) - Адаспорт (Острово) 0:0 Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене) 5:0 X кръг 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене) 3:0 Златен лист (Точилари) - Арсенал (Лъвино) 3:1 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене) 4:0 Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево) 4:2 Левски (Подайва) - Бенковски 2016 (Исперих) 1:4 Скрита сила (Мъдрево) - Стрела (Тодорово) 0:5 XI кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище) 0:5 Бенковски 2016 (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево) 9:1 Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва) 3:0 Барса 2011 (Сушево) - Златен лист (Точилари) 0:0 Челси (Брестовене) - Академик (Веселец) 6:1 Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово) 1:1 I кръг - отложен мач 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище) 2:1 VII кръг - отложен мач 3 декември 2016 г., събота, 14:00 ч: Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище) 1:4 XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово) 2:0 Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец) 7:4 Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари) 2:2 Барса 2011 (Сушево) - Левски (Подайва) 2:4 Арсенал (Лъвино) - Скрита сила (Мъдрево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след отказването на Арсенал. Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово) 7:1 XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Бенковски 2016 (Исперих) - Стара сила (Старо селище) 0:0 Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино) 2:3 Скрита сила (Мъдрево) - Барса 2011 (Сушево) 0:3 сл. Левски (Подайва) - Челси (Брестовене) 2:0 Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене) 6:0 Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово) 1:3 XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец) 3:0 Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари) 1:0 Светкавица (Медовене) - Левски (Подайва) 3:0 * * - първоначално 2:3, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово) 3:0 Арсенал (Лъвино) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 сл. XV кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище) 0:3 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Барса 2011 (Сушево) 9:1 Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене) 2:2 Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене) 1:4 Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово) 0:0 Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец) 8:1 XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари) 2:1 Академик (Веселец) - Левски (Подайва) 6:3 Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово) 3:2 Челси (Брестовене) - Бенковски 2016 (Исперих) 1:2 Барса 2011 (Сушево) - Арсенал (Лъвино) 3:0 сл. XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище) 1:5 Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене) 0:3 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене) 3:0 Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово) 4:2 Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец) 1:8 Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари) 0:3 XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва) 3:0 Златен лист (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево) 6:0 Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово) 4:0 Адаспорт (Острово) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:2 Светкавица (Медовене) - Арсенал (Лъвино) 3:0 сл. Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 XIX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище) 2:1 Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене) 4:1 Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово) 0:3 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Академик (Веселец) 3:0 Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари) 3:3 Скрита сила (Мъдрево) - Левски (Подайва) 0:3 XX кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Скрита сила (Мъдрево) 7:0 Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово) 4:3 Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:0 Академик (Веселец) - Арсенал (Лъвино) 3:0 сл. Адаспорт (Острово) - Барса 2011 (Сушево) 5:1 Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене) 1:3 XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище) 1:3 Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово) 1:2 Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец) 5:2 Арсенал (Лъвино) - Златен лист (Точилари) 0:3 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Левски (Подайва) 3:0 Стрела (Тодорово) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово) 6:2 Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино) 3:0 сл. Златен лист (Точилари) - Барса 2011 (Сушево) 3:1 Академик (Веселец) - Челси (Брестовене) 3:2 Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене) 0:6
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски 2016 (Исперих) XXX 0:0 4:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 9:1 7:1 9:1 8:0 2. Стара сила (Старо селище) 4:3 XXX 2:1 2:2 2:0 3:0 3:0 3:0 12:0 6:2 7:0 4:2 3. Златен лист (Точилари) 0:0 0:1 XXX 5:3 3:0 8:1 2:5 6:0 3:1 3:0 6:0 3:1 4. Челси (Брестовене) 1:2 2:1 2:2 XXX 1:2 6:1 5:1 5:0 3:0 6:0 3:0 3:0 5. Адаспорт (Острово) 0:2 2:1 1:0 4:0 XXX 2:1 2:2 0:6 5:1 3:1 3:0 0:1 6. Академик (Веселец) 0:6 1:6 2:2 3:2 1:3 XXX 6:3 10:2 4:2 4:0 6:1 3:0* 7. Левски (Подайва) 1:4 1:4 0:3 2:0 0:0 2:4 XXX 7:1 9:2 4:3 6:4 3:0* 8. Светкавица (Медовене) 0:1 1:3 0:9 1:3 1:1 7:4 3:0 XXX 3:1 3:2 2:12 3:0* 9. Барса 2011 (Сушево) 1:10 1:5 0:0 1:3 0:0 5:2 2:4 4:1 XXX 3:0 3:0* 3:0* 10. Стрела (Тодорово) 1:5 0:5 3:3 2:2 4:2 1:3 1:1 4:1 3:0 XXX 3:0 2:3 11. Скрита сила (Мъдрево) 0:3 1:4 0:2 3:5 0:0 1:8 0:3 1:4 0:3* 0:5 XXX 0:3* 12. Арсенал (Лъвино) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:0 3:0 3:0 4:2 3:3 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бели Лом (Дряновец) 21 15 4 2 71:28 49 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Светкавица (Чудомир) 21 14 3 4 45:24 45 [*] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Спортист (Пороище) 21 11 6 4 45:24 39 3-4 място 4. Миньор (Сеново) 21 11 4 6 56:28 37 5. Вихър (Лозница) 21 5 6 10 53:52 21 6. Победа (Богданци) 21 5 2 14 31:65 17 [+][*] 7. Ураган (Гецово) 21 4 4 13 38:65 16 8. Ясен (Ясеновец) 21 4 1 16 21:74 13 [+]
Бележки - Вихър (Владимировци), 5-ти; Ураган (Манастирци), 7-ми; и Златен клас (Благоево), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Ясен (Ясеновец) се включва в групата. - Непосредствено преди началото на сезона Езерче (Езерче), 4-ти през изминалия сезон; също се откава от участие, а на негово място в програмата се включва Победа (Богданци). - Ясен (Ясеновец) играят домакинските си мачове на ст."Стъклозавода" в кв.гара Разград, Разград. - Светкавица (Чудомир) отказва участие в мача за 3-4 място и вместо него играе Спортист (Пороище). I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница) 6:2 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Гецово: Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово) 1:7 Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец) 4:0 Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) 6:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) 4:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ураган (Гецово) - Победа (Богданци) 3:1 Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново) 2:2 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир) 3:6 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец) 3:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово) 3:0 Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец) 1:3 Победа (Богданци) - Вихър (Лозница) 2:3 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци) 7:1 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница) 4:4 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново) 0:5 Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище) 2:0 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово) 4:0 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир) 2:3 Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец) 1:0 Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 1:2 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново) 1:1 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец) 1:2 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница) 3:2 Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци) 3:1 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец) 3:0 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово) 5:0 Победа (Богданци) - Спортист (Пороище) 1:1 Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир) 0:1 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище) 1:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец) 1:3 Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир) 3:1 Победа (Богданци) - Миньор (Сеново) 2:0 IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница) 3:0 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Победа (Богданци) - Ураган (Гецово) 0:4 Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) 1:0 Светкавица (Чудомир) - Ясен (Ясеновец) 3:0 X кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище) 0:7 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир) 0:1 Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново) 3:0 Вихър (Лозница) - Победа (Богданци) 5:2 XI кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир) 1:1 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово) 2:2 Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец) 2:6 Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец) 3:0 XII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница) 6:4 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище) 0:1 Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново) 4:0 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци) 3:1 XIII кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово) 9:1 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец) 10:0 Победа (Богданци) - Светкавица (Чудомир) 0:4 Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище) 0:0 XIV кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) 3:0 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново) 2:7 Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница) 2:2 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец) 1:4 XV кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница) 3:2 16 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово) 2:2 Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец) 1:1 Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) 7:1 XVI кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) 4:4 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ураган (Гецово) - Победа (Богданци) 4:4 Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново) 2:1 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир) 0:2 XVII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец) 3:0 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово) 2:1 Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец) 2:2 Победа (Богданци) - Вихър (Лозница) 4:1 XVIII кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище) 0:2 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница) 4:3 Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци) 3:1 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново) 2:5 XIX кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово) 3:1 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир) 1:0 Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец) 3:0 Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 1:1 XX кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново) 1:2 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец) 1:5 в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница) 3:0 Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци) 2:1 XXI кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Победа (Богданци) - Спортист (Пороище) 3:0 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово) 3:0 Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир) 6:0 Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец) 3:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Бели Лом (Дряновец) XXX 3:1 4:0 3:0 6:4 7:1 9:1 3:0 XXX --- 4:4 --- --- 3:1 --- 3:0 2. Светкавица (Чудомир) 4:0 XXX 2:0 4:0 2:2 3:1 3:0 3:0 1:1 XXX 0:2 --- --- 2:1 2:1 --- 3. Спортист (Пороище) 1:0 1:1 XXX 1:1 6:2 3:0 4:0 3:0 --- --- XXX 1:2 3:2 --- 3:1 3:0 4. Миньор (Сеново) 1:3 2:3 0:0 XXX 3:0 6:0 5:0 3:0 2:2 1:0 --- XXX --- 7:1 3:0 --- 5. Вихър (Лозница) 1:2 0:1 1:1 2:2 XXX 5:2 2:2 10:0 1:1 6:0 --- 2:1 XXX --- --- --- 6. Победа (Богданци) 2:6 0:4 1:1 2:0 2:3 XXX 0:4 1:0 --- --- 3:0 --- 4:1 XXX --- 3:0 7. Ураган (Гецово) 1:2 0:1 0:1 2:7 4:4 3:1 XXX 1:3 1:5 --- --- --- 4:3 4:4 XXX --- 8. Ясен (Ясеновец) 1:4 3:6 0:7 0:5 3:2 3:1 1:7 XXX --- 0:2 --- 2:5 3:0 --- 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

3 юни 2017 г., събота, 15:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Стара сила (Старо селище) - Спортист (Пороище)            5:4 

                           Финал

3 юни 2017 г., събота, 17:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Бенковски 2016 (Исперих) - Бели Лом (Дряновец)            3:1 (1:1) 

нагоре


Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре