ОГ Разград 2017/18

« ОГ Разград 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Стара сила (Старо селище) 22 20 1 1 80:14 61 ------------------------------------------------------------------- 2. Стрела (Тодорово) 22 15 3 4 55:27 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Челси (Брестовене) 22 14 2 6 48:22 44 4. Златен лист (Точилари) 22 13 3 6 48:26 42 5. Левски (Подайва) 22 11 0 11 54:50 33 6. Академик (Веселец) 22 10 2 10 44:46 32 7. Барса 2011 (Сушево) 22 10 0 12 35:48 30 8. Светкавица (Медовене) 22 9 1 12 40:45 28 9. Бенковски 2016 (Исперих) 19 10 0 9 38:30 30 [*] 10. Адаспорт (Острово) 19 5 0 14 22:46 15 [*] 11. Вихър (Завет) 19 3 0 16 14:67 9 [+][*] 12. Скрита сила (Мъдрево) 19 0 0 19 0:57 0 [*]
Бележки - Вихър (Завет) се включва в групата. - Скрита сила (Мъдрево) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. ОС на БФС - Разград решава да не анулира мачовете им, а да присъжда служебни победи с 3:0 на противниците му през целия сезон. - На полусезона Адаспорт (Острово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На полусезона Бенковски 2016 (Исперих) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На полусезона Вихър (Завет) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. XI кръг - изтеглен мач 2 септември 2017 г., събота, 18:00 ч: Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 I кръг 8 септември 2017 г., петък, 17:00 ч: Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене) 3:0 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Бенковски 2016 (Исперих) - Адаспорт (Острово) 2:1 Барса 2011 (Сушево) - Златен лист (Точилари) 0:6 10 септември 2017 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Завет) - Академик (Веселец) 2:9 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Челси (Брестовене) - Левски (Подайва) 4:0 Стара сила (Старо селище) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. II кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Левски (Подайва) - Академик (Веселец) 7:2 Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово) 3:4 Адаспорт (Острово) - Барса 2011 (Сушево) 8:0 Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 сл. Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище) 2:0 17 септември 2017 г., неделя, 11:00 ч: Светкавица (Медовене) - Вихър (Завет) 6:0 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва) 4:1 Бенковски 2016 (Исперих) - Челси (Брестовене) 2:1 Барса 2011 (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово) 3:1 Вихър (Завет) - Златен лист (Точилари) 1:3 Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене) 4:1 IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене) 4:0 Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец) 3:0 Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет) 3:1 Скрита сила (Мъдрево) - Стрела (Тодорово) 0:3 сл. Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево) 2:1 Стара сила (Старо селище) - Бенковски 2016 (Исперих) 2:1 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Бенковски 2016 (Исперих) - Левски (Подайва) 8:1 Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище) 2:7 Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене) 3:1 Вихър (Завет) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово) 0:3 Светкавица (Медовене) - Златен лист (Точилари) 2:4 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари) 3:0 Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене) 3:0 Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец) 0:3 сл. Челси (Брестовене) - Вихър (Завет) 1:3 Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово) 4:0 Бенковски 2016 (Исперих) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 XI кръг - изтеглен мач 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево) 2:0 VII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 13:00 ч: Вихър (Завет) - Стара сила (Старо селище) 1:12 Академик (Веселец) - Челси (Брестовене) 1:8 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Барса 2011 (Сушево) - Левски (Подайва) 1:0 Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово) 3:0 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Стрела (Тодорово) - Бенковски 2016 (Исперих) 1:4 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово) 8:0 Скрита сила (Мъдрево) - Златен лист (Точилари) 0:3 сл. Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене) 2:1 Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец) 3:0 Бенковски 2016 (Исперих) - Вихър (Завет) 3:0 Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово) 0:3 IX кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва) 1:3 Вихър (Завет) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 Академик (Веселец) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище) 2:4 Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене) 2:2 Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. X кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Левски (Подайва) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово) 2:0 Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари) 3:0 Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене) 6:0 Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец) 3:0 Стрела (Тодорово) - Вихър (Завет) 3:0 XI кръг 2 септември 2017 г., събота, 18:00 ч: Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево) 2:0 18 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Завет) - Левски (Подайва) 0:3 Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово) 0:3 Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево) изтеглен Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих) изтеглен Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище) 0:3 сл. Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене) 0:3 сл. XXII кръг - изтеглени мачове 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец) 0:0 Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово) 3:0 сл. Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. XII кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Левски (Подайва) - Челси (Брестовене) 1:2 Скрита сила (Мъдрево) - Стара сила (Старо селище) 0:3 сл. Адаспорт (Острово) - Бенковски 2016 (Исперих) анулиран Златен лист (Точилари) - Барса 2011 (Сушево) 2:0 Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово) 1:3 Академик (Веселец) - Вихър (Завет) 3:0 сл. XIII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Академик (Веселец) - Левски (Подайва) отложен Вихър (Завет) - Светкавица (Медовене) 0:3 сл. Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари) отложен Барса 2011 (Сушево) - Адаспорт (Острово) 3:0 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево) анулиран Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене) отложен 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Академик (Веселец) - Левски (Подайва) 3:0 Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари) 1:3 Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене) 3:0 XIV кръг 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец) 1:5 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище) 0:3 Челси (Брестовене) - Бенковски 2016 (Исперих) 3:0 сл. Скрита сила (Мъдрево) - Барса 2011 (Сушево) 0:3 сл. Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово) 0:3 сл. Златен лист (Точилари) - Вихър (Завет) 3:0 сл. XV кръг 6 април 2018 г., петък, 14:00 ч: Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари) 1:1 7 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Медовене) - Левски (Подайва) 7:1 Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово) анулиран Стрела (Тодорово) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене) 3:1 Бенковски 2016 (Исперих) - Стара сила (Старо селище) 0:3 сл. XVI кръг 14 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Левски (Подайва) - Бенковски 2016 (Исперих) 3:0 сл. Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово) 0:0 Скрита сила (Мъдрево) - Вихър (Завет) анулиран Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец) 0:3 сл. Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене) отложен 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене) 0:0 XVII кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово) 3:0 сл. Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Вихър (Завет) - Челси (Брестовене) 0:3 сл. Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище) 4:4 Барса 2011 (Сушево) - Бенковски 2016 (Исперих) 3:0 сл. 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва) 3:2 XVIII кръг 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево) 2:7 28 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово) 0:3 сл. Стара сила (Старо селище) - Вихър (Завет) 3:0 сл. Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене) 0:3 сл. 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Челси (Брестовене) - Академик (Веселец) 4:1 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари) 0:3 сл. XIX кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва) 0:3 сл. Златен лист (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене) 1:0 Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище) 0:4 Вихър (Завет) - Бенковски 2016 (Исперих) анулиран Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 XVI кръг - отложен мач 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене) 0:0 XX кръг 12 май 2018 г., събота, 14:00 ч: Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари) 1:0 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Барса 2011 (Сушево) - Вихър (Завет) 3:0 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Академик (Веселец) 0:3 сл. Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене) 3:1 Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово) анулиран 13 май 2018 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово) 3:5 XIII кръг - отложени мачове 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Академик (Веселец) - Левски (Подайва) 3:0 Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари) 1:3 Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене) 3:0 XXI кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Скрита сила (Мъдрево) - Левски (Подайва) 0:3 сл. Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене) 0:3 сл. Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище) 0:3 Светкавица (Медовене) - Бенковски 2016 (Исперих) 3:0 сл. Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево) 3:0 Вихър (Завет) - Стрела (Тодорово) 0:3 сл. XXII кръг 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец) 0:0 Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово) 3:0 сл. Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево) 3:0 сл. 24 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Левски (Подайва) - Вихър (Завет) 3:0 сл. Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене) 3:0 сл. Бенковски 2016 (Исперих) - Златен лист (Точилари) 0:3 сл. 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец) изтеглен Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово) изтеглен Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево) изтеглен
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Стара сила (Старо селище) XXX 4:0 3:0 3:0 4:1 3:0 3:0 3:1 2:1 3:0* 3:0* 3:0* 2. Стрела (Тодорово) 4:4 XXX 3:1 1:3 1:3 0:0 3:0 3:0 1:4 3:1 3:0 3:0* 3. Челси (Брестовене) 2:0 0:0 XXX 1:0 4:0 4:1 2:1 2:1 3:0* 2:0 1:3 3:0* 4. Златен лист (Точилари) 0:3 3:4 2:2 XXX 3:2 3:0 2:0 0:0 0:3 3:0 3:0* 3:0* 5. Левски (Подайва) 0:3 3:5 1:2 3:0 XXX 7:2 2:7 4:0 3:0* 8:0 3:0* 3:0* 6. Академик (Веселец) 0:4 0:3 1:8 1:1 3:0 XXX 3:0 4:1 0:3 0:3 3:0* 3:0* 7. Барса 2011 (Сушево) 2:7 0:3 3:1 0:6 1:0 3:0 XXX 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 8. Светкавица (Медовене) 2:4 1:3 1:0 2:4 7:1 1:5 2:0 XXX 3:0* 3:0* 6:0 3:0* 9. Бенковски 2016 (Исперих) 0:3* 0:3* 2:1 0:3* 8:1 0:3* 3:0 6:0 XXX 2:1 3:0 --- 10. Адаспорт (Острово) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 8:0 3:0 --- XXX 3:1 3:0* 11. Вихър (Завет) 1:12 0:3* 0:3* 1:3 0:3 2:9 3:0 0:3* --- --- XXX 3:0* 12. Скрита сила (Мъдрево) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Белите орли (Лозница) 18 15 1 2 64:15 46 [+] ------------------------------------------------------------------- 2. Миньор (Сеново) 18 14 2 2 45:10 44 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Бели Лом (Дряновец) 18 14 1 3 48:15 43 4. Вихър (Лозница) 18 10 2 6 40:29 32 5. Спортист (Пороище) 18 9 2 7 44:25 29 [1 0 1 4:4 3, 1 гол на чужд терен] 6. Победа (Богданци) 18 9 2 7 40:31 29 [1 0 1 4:4 3, 0 гола на чужд терен] 7. Езерче (Езерче) 18 7 0 11 27:36 21 [+] 8. Ураган (Гецово) 18 5 0 13 18:67 15 9. Ясен (Ясеновец) 17 0 0 17 5:58 0 [*] 10. Локомотив (Самуил) 17 1 0 16 3:48 3 [+][*]
Бележки - Светкавица (Чудомир), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. - Езерче (Езерче), Локомотив (Самуил) и Белите орли (Лозница) се включват в групата. - След изиграването на 1 мач Локомотив (Самуил) се отказва от по нататъшно участие. ОС на БФС - Разград решава да не анулира мачовете му, а вместо това присъжда служебни победи с 3:0 на противниците му до края на сезона. - На полусезона Ясен (Ясеновец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. IX кръг - изтеглени мачове 2 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница) 4:2 Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) 1:2 3 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово) 4:0 3 септември 2017 г., неделя, 18:00 ч: Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) 3:0 I кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница) 2:0 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Богданци) - Спортист (Пороище) 4:1 Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново) 0:3 Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. Белите орли (Лозница) - Езерче (Езерче) 6:0 II кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци) 6:0 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче) 1:0 Локомотив (Самуил) - Белите орли (Лозница) 0:3 сл. Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово) 2:0 Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец) 8:2 III кръг 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Богданци) - Вихър (Лозница) 3:2 Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец) 0:4 Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище) 0:5 Белите орли (Лозница) - Миньор (Сеново) 2:0 Езерче (Езерче) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово) 3:0 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Лозница) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче) 3:0 Спортист (Пороище) - Белите орли (Лозница) 0:3 Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец) 3:0 V кръг 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ураган (Гецово) - Победа (Богданци) 1:5 Белите орли (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 4:0 Езерче (Езерче) - Спортист (Пороище) 3:2 Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново) 0:3 сл. VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Пороище) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. Бели Лом (Дряновец) - Езерче (Езерче) 4:1 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново) 2:0 Победа (Богданци) - Белите орли (Лозница) 2:3 Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово) 3:4 VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница) 1:8 Белите орли (Лозница) - Ясен (Ясеновец) 3:0 Езерче (Езерче) - Победа (Богданци) 4:2 Локомотив (Самуил) - Бели Лом (Дряновец) 0:3 сл. Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище) 1:0 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново) 1:1 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище) 0:0 Победа (Богданци) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. Ясен (Ясеновец) - Езерче (Езерче) 0:3 Ураган (Гецово) - Белите орли (Лозница) 0:8 IX кръг 2 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница) 4:2 Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) 1:2 3 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово) 4:0 3 септември 2017 г., неделя, 18:00 ч: Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) 3:0 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница) изтеглен Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово) изтеглен Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец) изтеглен Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) изтеглен Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) изтеглен XVIII кръг - изтеглени мачове 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) 3:1 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил) анулиран 18 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница) 1:5 X кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) отложен Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово) 0:3 сл. Езерче (Езерче) - Белите орли (Лозница) отложен 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 3:2 Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) 3:0 Езерче (Езерче) - Белите орли (Лозница) 0:3 XI кръг 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница) 1:2 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Белите орли (Лозница) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново) 0:1 Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище) 0:3 сл. Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец) 1:3 XII кръг 8 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Миньор (Сеново) - Белите орли (Лозница) 5:1 8 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Лозница) - Победа (Богданци) 2:2 Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Локомотив (Самуил) - Езерче (Езерче) 0:3 сл. 9 април 2018 г., понеделник, 15:00 ч: Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово) 7:0 XIII кръг 15 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница) 0:3 сл. Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново) 1:3 Белите орли (Лозница) - Спортист (Пороище) 1:1 Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец) 0:5 Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци) 0:3 сл. XIV кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Пороище) - Езерче (Езерче) 2:1 22 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Победа (Богданци) - Ураган (Гецово) 3:0 Бели Лом (Дряновец) - Белите орли (Лозница) 2:0 Миньор (Сеново) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. XV кръг 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница) 6:1 Локомотив (Самуил) - Спортист (Пороище) 0:3 сл. Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец) 0:1 Белите орли (Лозница) - Победа (Богданци) 3:2 XVI кръг 5 май 2018 г., събота, 17:30 ч: Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово) 4:0 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Локомотив (Самуил) 3:0 сл. 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Ясен (Ясеновец) - Белите орли (Лозница) 0:3 сл. Победа (Богданци) - Езерче (Езерче) 4:0 Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново) 1:5 XVII кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец) 3:1 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница) 3:0 Локомотив (Самуил) - Победа (Богданци) 0:3 сл. Езерче (Езерче) - Ясен (Ясеновец) 3:0 сл. Белите орли (Лозница) - Ураган (Гецово) 9:0 X кръг - отложени мачове 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) 3:2 Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) 3:0 Езерче (Езерче) - Белите орли (Лозница) 0:3 XVIII кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) 3:1 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил) анулиран 18 март 2018 г., неделя, 15:30 ч: Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница) 1:5 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) изтеглен 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница) изтеглен Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче) 3:0 Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил) изтеглен Победа (Богданци) - Миньор (Сеново) 0:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Белите орли (Лозница) XXX 2:0 4:0 4:2 1:1 3:2 6:0 9:0 3:0 3:0* 2. Миньор (Сеново) 5:1 XXX 3:1 6:1 1:0 3:0 3:0 2:0 3:0* 3:0* 3. Бели Лом (Дряновец) 2:0 1:1 XXX 2:0 3:1 6:0 4:1 3:0 3:0* 3:0* 4. Вихър (Лозница) 1:5 2:0 3:2 XXX 0:0 2:2 1:0 4:0 3:0* 3:0* 5. Спортист (Пороище) 0:3 1:5 1:2 3:0 XXX 3:0 2:1 7:0 8:2 3:0* 6. Победа (Богданци) 2:3 0:0 1:3 3:2 4:1 XXX 4:0 3:0 3:0 3:0* 7. Езерче (Езерче) 0:3 1:3 0:1 1:2 3:2 4:2 XXX 4:0 3:0* 3:0* 8. Ураган (Гецово) 0:8 0:1 0:5 1:8 0:5 1:5 3:0 XXX 3:0* 3:0* 9. Ясен (Ясеновец) 0:3* 0:3 0:4 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 3:4 XXX --- 10. Локомотив (Самуил) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:0* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

26 май 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Стрела (Тодорово) - Миньор (Сеново)                       1:3 

                           Финал

26 май 2018 г., събота, 18:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Стара сила (Старо селище) - Белите орли (Лозница)         1:2 

нагоре


Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре