ОГ Разград 2018/19

« ОГ Разград 2018/19

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стара сила (Старо селище)          24   24   0   0   88:11   72  Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор (Сеново)                    24   18   2   4   79:30   56         
 3. Светкавица (Медовене)              24   15   2   7   57:41   47         
 4. Победа (Богданци)                  24   15   1   8   67:40   46         
 5. Белите орли (Лозница)              24   14   2   8   61:30   44         
 6. Бели Лом (Дряновец)                24   10   5   9   44:41   35          [1 1 0  7:6  4]
 7. Спортист (Пороище)                 24   11   2  11   51:45   35          [0 1 1  6:7  1]
 8. Академик (Веселец)                 24    8   2  14   54:64   26         
 9. Барса 2011 (Сушево)                24    6   5  13   42:57   23         
10. Ураган (Гецово)                    24    7   1  16   38:91   22         
11. Челси (Брестовене)                 24    6   2  16   34:58   20          [1 0 1  5:4  3]
12. Вихър (Лозница)                    24    6   2  16   30:74   20          [1 0 1  4:5  3]
13. Стрела (Тодорово)                  24    2   2  20   25:88    8         

Бележки
  - Златен лист (Точилари), 4-ти; и Левски (Подайва), 5-ти в ОГ Разград - изток през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Езерче (Езерче), 7-ми в ОГ Разград - запад през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - ОГ Разград е реорганизирана и вместо в две подгрупи е консолидирана в единна "А" ОГ.
  - Град Сеново административно принадлежи към община Ветово в област Русе, но по традиционни причини Миньор се състезава в състава на ОГ Разград.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене)                  3:2 
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     отложен 
Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово)                 1:0 
Вихър (Лозница) - Стара сила (Старо селище)               0:2 
Победа (Богданци) - Белите орли (Лозница)                 0:2 
2 септември 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      3:0 
2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     4:0 
Академик (Веселец)                                        почива

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Победа (Богданци)                    1:0 
Стара сила (Старо селище) - Миньор (Сеново)               отложен 
Стрела (Тодорово) - Вихър (Лозница)                       3:0 
Челси (Брестовене) - Бели Лом (Дряновец)                  3:3 
Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево)                  2:2 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Светкавица (Медовене)                   2:4 
2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Миньор (Сеново)               1:0 
Белите орли (Лозница)                                     почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Академик (Веселец)                  4:0 
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                3:1 
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         7:1 
Миньор (Сеново) - Стрела (Тодорово)                       8:0 
Победа (Богданци) - Стара сила (Старо селище)             1:2 
Белите орли (Лозница) - Спортист (Пороище)                6:2 
Барса 2011 (Сушево)                                       почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Белите орли (Лозница)         2:1 
Стрела (Тодорово) - Победа (Богданци)                     3:3 
Челси (Брестовене) - Вихър (Лозница)                      5:1 
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)                5:1 
Барса 2011 (Сушево) - Бели Лом (Дряновец)                 3:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         3:10 
Спортист (Пороище)                                        почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 16:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               4:2 
Победа (Богданци) - Ураган (Гецово)                       7:2 
Белите орли (Лозница) - Стрела (Тодорово)                 3:0 
Спортист (Пороище) - Стара сила (Старо селище)            1:3 
30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Академик (Веселец)                      3:2 
Миньор (Сеново) - Челси (Брестовене)                      2:0 
Бели Лом (Дряновец)                                       почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Спортист (Пороище)                    0:2 
Челси (Брестовене) - Победа (Богданци)                    2:4 
Академик (Веселец) - Миньор (Сеново)                      1:3 
Барса 2011 (Сушево) - Вихър (Лозница)                     3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Медовене)               0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) - Белите орли (Лозница)                   0:6 
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           VII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Победа (Богданци) - Академик (Веселец)                    5:1 
Белите орли (Лозница) - Челси (Брестовене)                1:0 
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      4:0 
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     0:2 
Миньор (Сеново) - Барса 2011 (Сушево)                     3:1 
Светкавица (Медовене)                                     почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Челси (Брестовене) - Спортист (Пороище)                   3:2 
Академик (Веселец) - Белите орли (Лозница)                2:5 
Барса 2011 (Сушево) - Победа (Богданци)                   2:3 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     0:1 
Светкавица (Медовене) - Вихър (Лозница)                   3:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) - Стара сила (Старо селище)               0:5 
Стрела (Тодорово)                                         почива

                           IX кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец)                   1:4 
Белите орли (Лозница) - Барса 2011 (Сушево)               3:0 
Спортист (Пороище) - Академик (Веселец)                   1:3 
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            5:0 
Стрела (Тодорово) - Ураган (Гецово)                       2:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Медовене)                   4:2 
Вихър (Лозница)                                           почива

                           X кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    1:1 
Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище)            0:2 
Барса 2011 (Сушево) - Спортист (Пороище)                  0:3 
Бели Лом (Дряновец) - Белите орли (Лозница)               1:4 
Светкавица (Медовене) - Победа (Богданци)                 3:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         0:2 
Ураган (Гецово)                                           почива

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       6:0 
Белите орли (Лозница) - Светкавица (Медовене)             3:0 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  3:4 
Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево)           3:0 
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    2:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)                      4:5 
Миньор (Сеново)                                           почива

                           XII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Академик (Веселец) - Ураган (Гецово)                      8:1 
Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово)                   3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Стара сила (Старо селище)           0:2 
Светкавица (Медовене) - Спортист (Пороище)                2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница)                   0:5 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       7:1 
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XIII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Миньор (Сеново)                   0:0 
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      6:1 
Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене)         3:0 
Стрела (Тодорово) - Бели Лом (Дряновец)                   1:4 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   1:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Барса 2011 (Сушево)                     2:3 
Победа (Богданци)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     4:0 

                           II кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Миньор (Сеново)               1:0 

                           XIV кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево)                  1:0 
Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене)                 2:6 
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Лозница)               7:1 
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      2:3 
Белите орли (Лозница) - Победа (Богданци)                 1:2 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:1 
Академик (Веселец)                                        почива

                           XV кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    1:0 
Светкавица (Медовене) - Ураган (Гецово)                   4:1 
Бели Лом (Дряновец) - Челси (Брестовене)                  2:1 
Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец)                  2:3 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Стара сила (Старо селище)               0:2 
Вихър (Лозница) - Стрела (Тодорово)                       3:0 
Белите орли (Лозница)                                     почива

                           XVI кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Академик (Веселец) - Бели Лом (Дряновец)                  2:2 
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                0:3 сл. 
Стрела (Тодорово) - Миньор (Сеново)                       3:11 
Стара сила (Старо селище) - Победа (Богданци)             2:1 
Спортист (Пороище) - Белите орли (Лозница)                1:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         3:0 
Барса 2011 (Сушево)                                       почива

                           XVII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Стара сила (Старо селище)         1:3 
Победа (Богданци) - Стрела (Тодорово)                     4:0 
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                3:1 
Бели Лом (Дряновец) - Барса 2011 (Сушево)                 1:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         4:1 
Вихър (Лозница) - Челси (Брестовене)                      3:0 
Спортист (Пороище)                                        почива

                           XVIII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене)               0:2 
Академик (Веселец) - Вихър (Лозница)                      7:1 
Челси (Брестовене) - Миньор (Сеново)                      1:3 
Стрела (Тодорово) - Белите орли (Лозница)                 1:3 
Стара сила (Старо селище) - Спортист (Пороище)            4:0 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                       1:4 
Бели Лом (Дряновец)                                       почива

                           XIX кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист (Пороище) - Стрела (Тодорово)                    3:0 
Белите орли (Лозница) - Ураган (Гецово)                   0:1 
Победа (Богданци) - Челси (Брестовене)                    3:2 
Светкавица (Медовене) - Бели Лом (Дряновец)               1:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Миньор (Сеново) - Академик (Веселец)                      3:1 
Вихър (Лозница) - Барса 2011 (Сушево)                     5:3 
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           XX кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     2:0 
Барса 2011 (Сушево) - Миньор (Сеново)                     3:3 
Академик (Веселец) - Победа (Богданци)                    2:1 
Челси (Брестовене) - Белите орли (Лозница)                1:4 
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             1:9 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      5:2 
Светкавица (Медовене)                                     почива

                           XXI кръг

27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Гецово)               9:0 
Спортист (Пороище) - Челси (Брестовене)                   4:2 
Белите орли (Лозница) - Академик (Веселец)                4:2 
Победа (Богданци) - Барса 2011 (Сушево)                   3:0 
29 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     1:0 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Медовене)                   2:2 
Стрела (Тодорово)                                         почива

                           XXII кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Миньор (Сеново)                   4:1 
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                   0:3 
Барса 2011 (Сушево) - Белите орли (Лозница)               3:3 
Академик (Веселец) - Спортист (Пороище)                   0:3 
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)            0:3 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Стрела (Тодорово)                       2:0 
Вихър (Лозница)                                           почива

                           XXIII кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    3:0 
Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец)            6:1 
Спортист (Пороище) - Барса 2011 (Сушево)                  3:1 
Белите орли (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)               6:2 
Победа (Богданци) - Светкавица (Медовене)                 4:3 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         4:1 
Ураган (Гецово)                                           почива

                           XXIV кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Белите орли (Лозница)             3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  3:3 
Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище)           2:5 
Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово)                    8:3 
Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово)                      0:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (Лозница) - Победа (Богданци)                       0:5 
Миньор (Сеново)                                           почива

                           XXV кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево)                   0:3 
Стара сила (Старо селище) - Бели Лом (Дряновец)           2:1 
Спортист (Пороище) - Светкавица (Медовене)                3:0 
Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница)                   0:1 
Победа (Богданци) - Миньор (Сеново)                       3:0 
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Академик (Веселец)                      3:0 
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XXVI кръг

8 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище)         0:3 
Бели Лом (Дряновец) - Стрела (Тодорово)                   2:0 
Барса 2011 (Сушево) - Ураган (Гецово)                     2:2 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   0:3 
9 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Белите орли (Лозница)                   3:0 
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      1:1 
Победа (Богданци)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Стара сила (Старо селище) XXX 1:0 3:0 2:1 2:1 2:1 4:0 6:1 3:0 9:0 5:0 7:1 3:0 2. Миньор (Сеново) 0:2 XXX 4:2 7:1 3:0 1:0 3:0 3:1 3:1 4:1 2:0 4:1 8:0 3. Светкавица (Медовене) 0:3 4:1 XXX 3:2 3:0 1:1 2:1 3:1 4:2 4:1 3:1 3:0 1:0 4. Победа (Богданци) 1:2 3:0 4:3 XXX 0:2 1:4 1:0 5:1 3:0 7:2 3:2 6:0 4:0 5. Белите орли (Лозница) 1:3 0:0 3:0 1:2 XXX 6:2 6:2 4:2 3:0 0:1 1:0 0:1 3:0 6. Бели Лом (Дряновец) 0:2 0:1 0:3 0:3 1:4 XXX 3:3 4:0 1:1 4:0 2:1 2:0 2:0 7. Спортист (Пороище) 1:3 2:3 3:0 1:0 1:0 3:4 XXX 1:3 3:1 4:0 4:2 6:1 3:0 8. Академик (Веселец) 0:2 1:3 5:1 2:1 2:5 2:2 0:3 XXX 2:2 8:1 0:3 7:1 8:3 9. Барса 2011 (Сушево) 2:5 3:3 0:2 2:3 3:3 3:1 0:3 2:3 XXX 2:2 3:2 3:0 3:0 10. Ураган (Гецово) 0:5 3:10 2:4 1:4 0:6 0:1 5:2 3:0 2:3 XXX 4:5 3:0 2:0 11. Челси (Брестовене) 0:3 1:3 0:3* 2:4 1:4 3:3 3:2 1:0 1:0 0:1 XXX 5:1 1:1 12. Вихър (Лозница) 0:2 0:2 2:2 0:5 0:5 0:2 1:1 3:2 5:3 7:1 3:0 XXX 3:0 13. Стрела (Тодорово) 1:9 3:11 2:6 3:3 1:3 1:4 0:2 2:3 0:3 2:3 3:0 3:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре