ОГ Пазарджик 2018/19

« ОГ Пазарджик 2018/19 »


"А" ОГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико Бунара (Бяга)                 30   24   3   3  120:35   75     Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чепинец (Велинград)                30   22   4   4   66:26   70            
 3. Сарая (Сарая)                      30   15   7   8   69:49   52            
 4. Левски (Паталеница)                30   14   6  10   73:54   48            
 5. Балкан (Варвара)                   30   10  16   4   42:29   46            
 6. Брацигово (Брацигово)              30   13   6  11   51:38   45            
 7. Тракиец 2005 (Главиница)           30   12   5  13   46:67   41            
 8. Спартак (Калугерово)               30   11   5  14   53:51   38            
 9. Марица (Белово)                    30   10   6  14   46:61   36 [+]         [1 0 1  2:1  3]
10. Тракия (Пазарджик)                 30   10   6  14   38:57   36             [1 0 1  1:2  3]
11. Величково (Величково)              30    8  11  11   48:52   35             [2 1 1 10:7  7]
12. Локомотив 2011 (Септември)         30   11   2  17   47:64   35             [2 0 2 10:10 6]
13. Вихър (Ветрен)                     30   10   5  15   40:60   35             [1 1 2  5:8  4]
14. Родопи 1921 (Козарско)             30    9   6  15   33:46   33             [1 1 0  1:0  4]
-------------------------------------------------------------------
15. Оборище II (Панагюрище)            30    8   9  13   43:57   33     Изпада  [0 1 1  0:1  1]
16. Ботев (Момина клисура)             30    2   5  23   25:94   11 [+] Изпада 

Бележки
  - Братаница (Братаница), 15-ти; и Зенит (Ветрен дол), 16-ти и отказал се през изминалия сезон; отпадат в "Б" ОГ.
  - Марица (Белово), 1-ви в "Б" ОГ - север; и Ботев (Момина клисура), 1-ви в "Б" ОГ - юг през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Тракия (Пазарджик) представлява и играе домакинските си мачове в Мирянци.

                           I кръг

26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Величково (Величково)            3:3 
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)       1:0 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      2:0 
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    0:0 
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:0 
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово)            3:0 
Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая)                        6:3 

                           II кръг

2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     1:4 
Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга)                 3:9 
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище)        1:1 
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               1:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово)              3:1 
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              3:2 
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)                 1:3 

                           III кръг

6 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  4:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)           0:2 
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     2:4 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               4:1 
Чепинец (Велинград) - Тракия (Пазарджик)                  2:1 
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)           1:1 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)             5:1 
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      3:2 

                           IV кръг

9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Спартак (Калугерово)              0:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  0:0 
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище)              3:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)          1:3 
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      4:1 
Ботев (Момина клисура) - Марица (Белово)                  1:5 
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                 1:0 

                           V кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            2:4 
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:1 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     0:3 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   6:0 
Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница)                 2:1 
Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)      2:0 
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                   2:0 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           1:2 

                           VI кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          7:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        1:1 
Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище)             3:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  2:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)           0:4 сл. * 
* - прекратен в 26' при 0:1, когато футболист на домакините удря съдията.
    Локомотив 2011 е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача. В
    последствие наказанието е намалено на 4 мача.
Ботев (Момина клисура) - Чепинец (Велинград)              0:4 
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         1:0 

                           VII кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   0:4 
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   3:1 
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                3:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          3:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    0:0 
Оборище II (Панагюрище) - Ботев (Момина клисура)          1:1 
Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга)                  3:2 * 
* - по първоначална програма в Бяга, по взаимна договорка домакинствата в
    мачовете между двата отбора са разменени.
Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик)                 5:0 

                           VIII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             2:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       3:2 
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          0:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Белово: *
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         1:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив 2011.
Ботев (Момина клисура) - Чико Бунара (Бяга)               1:4 
Балкан (Варвара) - Оборище II (Панагюрище)                3:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград)              0:0 

                           IX кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    0:3 
Чепинец (Велинград) - Марица (Белово)                     4:2 
Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско)          0:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     2:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара)                     1:0 
Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура)                    4:0 
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                1:2 

                           X кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                1:2 
в Сарая: *
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        0:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив 2011.
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            6:0 
Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище)                 2:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Спартак (Калугерово)             0:6 
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          4:4 
Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)               1:2 
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград)                      0:4 

                           XI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    2:1 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               2:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)           3:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)               3:1 
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                  2:2 
Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово)                      8:0 
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)         3:1 

                           XII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)        5:1 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  3:0 
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               1:1 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           0:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)            2:4 
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             1:1 
Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга)                       0:1 
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище)             4:0 

                           XIII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         1:0 
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  0:3 
във Величково: *
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          0:7 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив 2011.
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково)           0:0 
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  3:0 
Спартак (Калугерово) - Марица (Белово)                    2:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)               3:0 

                           XIV кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               1:1 
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     0:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            1:0 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                1:4 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 2011 (Септември)       0:1 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     1:0 
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                       4:2 
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)              1:9 

                           XV кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище)                   2:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 1:0 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               2:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                0:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково)                4:2 
във Величково: *
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)             0:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив 2011.
Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура)              3:1 

                           XVI кръг

23 февруари 2019 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    отложен * 
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)       отложен * 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      отложен * 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    отложен * 
* - съботните мачове са отложени заради сняг и ниски температури.
24 февруари 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура)            отложен * 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград)            отложен * 
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)            отложен * 
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                        отложен * 
* - целият кръг е отложен заради сняг и ниски температури, а програмата за
    полусезона е изместена с една седмица по-късно.
2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    0:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)       1:0 
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:0 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    6:0 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура)            1:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград)            1:3 
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)            3:0 
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                        1:4 

                           XVII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     2:0 
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                 3:0 
Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)        1:0 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       2:2 
Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември)              3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              1:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               1:1 
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура)                 1:1 

                           XVIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:0 
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     1:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               3:0 
Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище)           1:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)           1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                  1:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)             0:2 
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      0:2 

                           XIX кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  5:2 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      0:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 0:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)              2:0 
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                3:1 
Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик)              2:0 
Чепинец (Велинград) - Локомотив 2011 (Септември)          2:0 
Марица (Белово) - Ботев (Момина клисура)                  2:0 

                           XX кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            3:1 
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        2:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище II (Панагюрище)      4:0 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     0:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)                   2:1 
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                 0:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)                   0:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           3:2 

                           XXI кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          3:0 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        5:2 
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         3:0 
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  5:3 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              1:0 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           3:2 
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница)             4:1 
Чепинец (Велинград) - Ботев (Момина клисура)              2:1 

                           XXII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   0:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                   1:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая)                0:2 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    0:0 
Ботев (Момина клисура) - Оборище II (Панагюрище)          3:3 
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                  5:0 * 
* - по първоначална програма в Паталеница, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                 0:3 

                           XXIII кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             3:1 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       4:2 
Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                3:0 
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          2:1 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         1:3 
Чико Бунара (Бяга) - Ботев (Момина клисура)              10:1 
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)              2:0 

                           XXIV кръг

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    1:1 
Марица (Белово) - Чепинец (Велинград)                     3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище)          1:0 
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                     2:2 
Ботев (Момина клисура) - Сарая (Сарая)                    1:3 
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                3:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     4:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                0:2 

                           XXV кръг

29 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                1:1 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            3:1 
Спартак (Калугерово) - Ботев (Момина клисура)             3:0 
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          4:2 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)               6:1 
Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово)                 3:0 
Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен)                      3:0 

                           XXVI кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    2:1 
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               6:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           5:0 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Чепинец (Велинград)               2:4 
Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище)                  1:0 
Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга)                      4:3 
Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово)                   1:1 
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)         2:4 

                           XXVII кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково)        5:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  6:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               2:2 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           0:0 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)            4:0 
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)             0:0 
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                       8:0 
Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)             0:2 

                           XXVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище)           3:3 
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            2:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         3:1 
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  1:0 
Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември)          2:2 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга)                  4:3 
Марица (Белово) - Спартак (Калугерово)                    4:3 
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)               0:3 сл. 

                           XXIX кръг

25 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Ботев (Момина клисура)       3:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     1:1 
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            1:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                2:4 
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     3:1 
Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград)                       2:3 
Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище)              5:3 

                           XXX кръг

2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                0:0 
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая)                   3:2 
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                3:0 
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 5:0 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   3:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)               4:1 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)             2:2 
Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница)              0:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX 3:0 6:3 5:0 1:0 3:1 5:1 3:0 8:0 2:0 4:2 3:2 8:0 6:1 5:3 10:1 2. Чепинец (Велинград) 4:3 XXX 4:2 2:1 0:0 1:1 3:0 3:0 4:2 2:1 3:1 2:0 3:0 2:0 4:0 2:1 3. Сарая (Сарая) 1:4 2:3 XXX 4:2 4:2 0:3 5:2 3:2 0:0 5:2 2:0 3:0 4:0 2:1 2:1 4:0 4. Левски (Паталеница) 3:2 0:1 3:2 XXX 0:0 6:1 6:0 3:4 1:1 3:0 2:2 2:2 4:1 3:2 3:2 3:1 5. Балкан (Варвара) 2:2 0:0 4:4 2:1 XXX 1:0 1:1 1:1 2:0 0:0 4:0 2:2 1:0 1:0 3:0 1:1 6. Брацигово (Брацигово) 1:1 1:0 0:0 2:2 0:3 XXX 3:1 3:1 3:0* 3:0 2:0 1:4 6:0 1:2 1:0 4:0 7. Тракиец 2005 (Главиница) 0:2 1:3 0:0 3:1 2:2 3:2 XXX 3:2 2:4 3:1 3:0 2:0 1:0 1:0 1:1 3:1 8. Спартак (Калугерово) 3:9 0:2 0:2 1:2 1:1 1:0 1:2 XXX 2:0 5:0 2:0 1:3 3:1 0:0 3:0 3:0 9. Марица (Белово) 4:3 3:1 0:0 2:4 1:1 3:0 1:4 4:3 XXX 2:0 0:4 3:1 0:1 5:3 2:2 2:0 10. Тракия (Пазарджик) 0:2 1:0 1:1 6:3 1:1 0:2 1:1 0:3 1:0 XXX 1:1 3:0 3:1 2:1 3:2 3:0 11. Величково (Величково) 0:0 2:4 1:4 1:1 0:0 2:1 7:1 0:0 0:0 1:2 XXX 5:1 1:1 3:1 3:3 1:0 12. Локомотив 2011 (Септември) 0:4* 1:3 0:2 0:7 0:4 0:4 4:0 1:4 3:1 5:0 5:1 XXX 3:0 1:0 4:0 3:0 13. Вихър (Ветрен) 0:1 0:4 2:2 0:3 3:0 0:0 5:0 1:0 2:1 2:2 0:3 4:1 XXX 3:1 1:0 6:0 14. Родопи 1921 (Козарско) 1:2 0:0 2:1 1:0 0:0 1:0 3:1 1:1 2:0 4:1 2:4 1:0 1:3 XXX 1:0 0:2 15. Оборище II (Панагюрище) 1:9 0:2 3:2 4:1 3:0 1:1 1:0 3:0 3:0 2:0 0:0 2:0 2:2 0:0 XXX 1:1 16. Ботев (Момина клисура) 1:4 0:4 1:3 0:3 1:3 2:4 2:4 0:6 1:5 0:3* 3:3 0:1 2:1 1:1 3:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица (Синитово)              18   13   1   4   37:19   40               
-------------------------------------------------------------------
 2. Шипка (Драгор)                     18   12   3   3   59:32   39               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спартак (Щърково)                  18    9   5   4   38:25   32               
 4. Миньор (Елшица)                    18    9   3   6   34:33   30               
 5. Лесичово (Лесичово)                18    9   2   7   36:25   29                [1 0 1  4:3  3]
 6. Карабунар (Карабунар)              18    9   2   7   35:27   29                [1 0 1  3:4  3]
 7. Барикади (Стрелча)                 18    5   2  11   22:34   17                [1 0 1  3:3  3, -12 обща ГР]
 8. Тракиец (Исперихово)               18    5   2  11   23:40   17 <- [*]         [1 0 1  3:3  3, -17 обща ГР]
 9. Юнак (Ивайло)                      18    4   4  10   18:33   16               
10. Виноградец 2014 (Виноградец)       18    2   2  14   11:45    8    [*] Изваден

Бележки
  - Марица (Белово), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Тракиец (Исперихово), 11-ти в "Б" ОГ - юг и изваден през изминалия сезон; се включва отново в "Б" ОГ и е преместен в "Б" ОГ - север.
  - Юнак (Ивайло) играе домакинските си мачове на ст."Спортно училище" в Пазарджик заради ремонт на стадиона в Ивайло.
  - Барикади (Стрелча) играе домакинските си мачове през пролетта в Панагюрище.
  - Спартак (Бошуля), 10-ти през изминалия сезон; първоначално подава заявка за участие, но се отказва в седмицата преди началото на сезона. Изработена е нова програма за 10 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1. Спартак (Бошуля)      - 12. почива
    2. Спартак (Щърково)     - 11. Карабунар (Карабунар)
    3. Светкавица (Синитово) - 10. Тракиец (Исперихово)
    4. Шипка (Драгор)        -  9. Виноградец 2014 (Виноградец)
    5. Лесичово (Лесичово)   -  8. Барикади (Стрелча)
    6. Юнак (Ивайло)         -  7. Миньор (Елшица)
  - На 19 март 2019 г. Виноградец 2014 (Виноградец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар)                 3:0 
Шипка (Драгор) - Виноградец 2014 (Виноградец)             3:2 
Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча)                  2:0 
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           2:4 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Тракиец (Исперихово)              6:4 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        3:2 
Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово)                 1:3 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   0:3 
Барикади (Стрелча) - Юнак (Ивайло)                        1:0 
Тракиец (Исперихово) - Шипка (Драгор)                     1:6 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково)                        3:3 
Лесичово (Лесичово) - Тракиец (Исперихово)                3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Виноградец 2014 (Виноградец)              0:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Карабунар (Карабунар)             2:1 
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      1:1 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово)                   3:1 
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    1:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча)                3:1 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)            1:3 * 
* - Виноградец 2014 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Тракиец (Исперихово) - Юнак (Ивайло)                      1:0 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Светкавица (Синитово)               4:1 
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Спартак (Щърково)                         2:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Карабунар (Карабунар)                    1:4 
Миньор (Елшица) - Тракиец (Исперихово)                    3:0 
Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец)         3:0 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       3:3 
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      3:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец)      0:0 
Тракиец (Исперихово) - Барикади (Стрелча)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Светкавица (Синитово) - Юнак (Ивайло)                     0:1 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар)               4:2 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково)                    0:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Шипка (Драгор)                            1:3 
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                   0:2 
във Величково: *
Виноградец 2014 (Виноградец) - Тракиец (Исперихово)       5:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Виноградец 2014.

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец)          5:0 
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       1:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
в Септември: *
Карабунар (Карабунар) - Тракиец (Исперихово)              2:2 
* - в Септември заради влошено състояние на терена в Карабунар.
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                4:0 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          3:0 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     2:1 
Тракиец (Исперихово) - Спартак (Щърково)                  1:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Карабунар (Карабунар)                     3:1 
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       2:4 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Светкавица (Синитово)      0:1 

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково)                 3:0 
в Панагюрище:
Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово)                  2:0 
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           0:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Светкавица (Синитово)              0:1 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка (Драгор)             0:3 сл. 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Барикади (Стрелча)                        2:0 
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)        3:0 сл. 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Щърково)                 0:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                   1:5 
Шипка (Драгор) - Тракиец (Исперихово)                     2:3 

                           XII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор)                        2:2 
Тракиец (Исперихово) - Лесичово (Лесичово)                0:1 
в Панагюрище:
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      1:3 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Светкавица (Синитово)             1:2 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Юнак (Ивайло)              0:3 сл. 

                           XIII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково)                   3:1 
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                    4:2 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в Панагюрище:
Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)                2:3 
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            3:0 сл. 
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Тракиец (Исперихово)                      0:2 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово)               2:1 
Спартак (Щърково) - Юнак (Ивайло)                         3:1 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                    1:3 
Тракиец (Исперихово) - Миньор (Елшица)                    2:3 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча)         0:3 сл. 

                           XV кръг

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар)      0:3 сл. 
27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Панагюрище:
Барикади (Стрелча) - Тракиец (Исперихово)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково)                       3:1 
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Светкавица (Синитово)                     1:3 
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      3:3 

                           XVI кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово)               1:0 
Шипка (Драгор) - Юнак (Ивайло)                            6:0 
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча)                    1:0 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   4:0 
Тракиец (Исперихово) - Виноградец 2014 (Виноградец)       3:0 сл. 

                           XVII кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково)          0:3 сл. 
в Пазарджик, ст."Спортно училище":
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       1:2 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Карабунар (Карабунар)              0:1 
в Панагюрище:
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                0:0 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          2:4 

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     3:0 
Спартак (Щърково) - Тракиец (Исперихово)                  3:0 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Юнак (Ивайло)                     4:0 
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       6:3 
Светкавица (Синитово) - Виноградец 2014 (Виноградец)      3:0 сл. 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Светкавица (Синитово) XXX 1:0 0:1 4:0 2:1 2:1 4:0 6:4 0:1 3:0* 2. Шипка (Драгор) 4:2 XXX 3:3 3:0 3:2 1:4 6:3 2:3 6:0 3:2 3. Спартак (Щърково) 1:3 2:2 XXX 3:3 3:1 3:0 1:0 3:0 3:1 5:0 4. Миньор (Елшица) 0:2 2:4 3:1 XXX 2:1 1:5 1:1 3:0 0:0 3:0* 5. Лесичово (Лесичово) 4:1 3:3 3:1 3:0 XXX 4:2 2:0 3:0 1:1 3:0* 6. Карабунар (Карабунар) 1:2 1:3 3:0 0:3 1:0 XXX 3:1 2:2 4:0 0:0 7. Барикади (Стрелча) 0:0 2:4 0:2 1:3 2:0 2:3 XXX 3:0* 1:0 3:0 8. Тракиец (Исперихово) 0:1 1:6 1:1 2:3 0:1 0:1 3:0* XXX 1:0 3:0* 9. Юнак (Ивайло) 1:3 1:3 2:2 2:4 1:2 3:1 2:0 0:2 XXX 0:0 10. Виноградец 2014 (Виноградец) 0:1 0:3* 0:3* 1:3 3:2 0:3* 0:3* 5:1 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лозен (Лозен)                      22   17   2   3   87:35   53               
-------------------------------------------------------------------
 2. Братаница (Братаница)              22   16   3   3   97:29   51 [-]           
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Зенит (Ветрен дол)                 22   14   3   5   77:37   45 [-]           
 4. Левски (Ракитово)                  22   14   1   7   65:37   43 [+]           
 5. Милеви скали (Семчиново)           22   13   3   6   58:42   42               
 6. Родопи (Дебръщица)                 22   10   6   6   50:35   36               
 7. Коба (Радилово)                    22   10   1  11   42:50   31               
 8. Кале 09 (Нова махала)              22    7   2  13   36:75   23 [+][*]        
 9. Бенковски 2006 (Црънча)            22    6   3  13   39:71   21               
10. Тракия 2017 (Звъничево)            22    4   4  14   27:55   16    [*]        
11. Атлетик (Мокрище)                  22    1   2  19   23:104   5               
12. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 22    4   2  16   24:55   14    [*] Изваден

Бележки
  - Братаница (Братаница), 15-ти; и Зенит (Ветрен дол), 16-ти и отказал се през изминалия сезон; отпадат в "Б" ОГ - юг.
  - Ботев (Момина клисура), 1-ви в "Б" ОГ - юг през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Тракиец (Исперихово), 11-ти в "Б" ОГ - юг и изваден през изминалия сезон; се включва отново в "Б" ОГ и е преместен в "Б" ОГ - север.
  - Тракия 2017 (Звъничево), 10-ти и изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Левски (Ракитово) се включва в групата.
  - Батак (Батак), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие в седмицата преди началото на първенството. Кале 09 (Нова махала) се включва на негово място и с неговата програма.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.
  - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове през есента в Септември, докато трае реконструкция на стадиона в Семчиново.
  - На 6 март 2019 г. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча)              2:2 
Тракия 2017 (Звъничево) - Лозен (Лозен)                   1:3 
Левски (Ракитово) - Зенит (Ветрен дол)                    0:2 
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      0:1 
9 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново)              1:3 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Братаница (Братаница)             1:10 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Коба (Радилово)                      3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Септември:
Милеви скали (Семчиново) - Левски (Ракитово)              1:5 
16 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия 2017 (Звъничево)         0:3 сл. * 
* - липсва охрана.
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Родопи (Дебръщица)                2:1 
Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                         7:2 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                2:1 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен)                         1:0 
Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново)                1:2 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Братаница (Братаница)                0:3 
Тракия 2017 (Звъничево) - Кале 09 (Нова махала)           0:0 
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)               1:4 
Родопи (Дебръщица) - Зенит (Ветрен дол)                   0:4 сл. * 
* - прекратен в 89' при 0:1 по вина на домакините. Родопи е наказан с лишаване
    от домакинство за 3 мача.

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Лозен (Лозен) - Коба (Радилово)                           5:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Левски (Ракитово)               3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                3:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Септември:
Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица)             3:3 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 3:2 
Спортист 2010 (КД) - Тракия 2017 (Звъничево)              5:0 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Ракитово) - Кале 09 (Нова махала)                 2:0 
Коба (Радилово) - Бенковски 2006 (Црънча)                 3:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Милеви скали (Семчиново)             4:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Братаница (Братаница)           1:3 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    0:3 
в Брацигово: *
Родопи (Дебръщица) - Лозен (Лозен)                        2:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Родопи.

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   0:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Левски (Ракитово)    3:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Братаница (Братаница) - Милеви скали (Семчиново)          5:0 
Лозен (Лозен) - Зенит (Ветрен дол)                        8:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              1:7 
Тракия 2017 (Звъничево) - Атлетик (Мокрище)               1:1 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Братаница (Братаница)                 0:5 
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      3:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча)              3:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Ракитово) - Тракия 2017 (Звъничево)               5:1 
в Брацигово: *
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                3:0 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Родопи.
** -  гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Септември:
Милеви скали (Семчиново) - Лозен (Лозен)                  0:5 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Левски (Ракитово)                     0:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   3:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Братаница (Братаница) - Лозен (Лозен)                     7:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново)        2:2 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Зенит (Ветрен дол)                4:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Коба (Радилово)                 0:1 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Ракитово) - Братаница (Братаница)                 3:2 
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       3:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
в Брацигово: *
Родопи (Дебръщица) - Тракия 2017 (Звъничево)              5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Родопи.
Зенит (Ветрен дол) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:2 
в Септември:
Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала)          6:0 
Лозен (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)                   8:3 

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Ракитово) - Коба (Радилово)                       2:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Братаница (Братаница) - Бенковски 2006 (Црънча)           4:4 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Лозен (Лозен)                     0:2 
Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново)             0:3 
Тракия 2017 (Звъничево) - Зенит (Ветрен дол)              2:2 
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    0:1 

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Братаница (Братаница)                   2:3 
Родопи (Дебръщица) - Левски (Ракитово)                    отложен 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Атлетик (Мокрище)                   14:2 
в Септември:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия 2017 (Звъничево)        3:2 
Лозен (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        4:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)           2:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Левски (Ракитово)                    2:1 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Ракитово)                    2:1 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      2:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Братаница (Братаница) - Кале 09 (Нова махала)             9:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД)              3:0 сл. 
Лозен (Лозен) - Тракия 2017 (Звъничево)                   4:1 
Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище)              5:2 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Зенит (Ветрен дол)                      4:7 
Левски (Ракитово) - Милеви скали (Семчиново)              3:2 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Братаница (Братаница)                2:2 
Атлетик (Мокрище) - Лозен (Лозен)                         1:6 
Тракия 2017 (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча)         0:1 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                0:3 сл. 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               4:1 
Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово)                         1:2 
Милеви скали (Семчиново) - Коба (Радилово)                5:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Братаница (Братаница) - Спортист 2010 (КД)                3:0 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 2017 (Звъничево)           6:2 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица)                   2:0 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Лозен (Лозен)                           1:5 
Левски (Ракитово) - Бенковски 2006 (Црънча)               8:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                2:2 (1:0) 
Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             1:1 
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 0:3 
Тракия 2017 (Звъничево) - Спортист 2010 (КД)              3:0 сл. 

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Левски (Ракитово)                 0:2 
Бенковски 2006 (Црънча) - Коба (Радилово)                 0:1 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Братаница (Братаница) - Тракия 2017 (Звъничево)           2:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    0:3 сл. 
Лозен (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                        4:2 
Милеви скали (Семчиново) - Зенит (Ветрен дол)             3:1 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Милеви скали (Семчиново) - Братаница (Братаница)          1:0 
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   5:3 
Левски (Ракитово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    3:0 сл. 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Лозен (Лозен)                        1:1 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)              2:0 
Атлетик (Мокрище) - Тракия 2017 (Звъничево)               0:2 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Левски (Ракитово)               2:1 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      0:3 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Братаница (Братаница) - Атлетик (Мокрище)                13:2 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                1:5 
Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит (Ветрен дол)              0:6 
Лозен (Лозен) - Милеви скали (Семчиново)                  2:0 

                           XIX кръг

27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Лозен (Лозен) - Братаница (Братаница)                     4:2 
Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча)        5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала)                5:0 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   3:0 сл. 
Коба (Радилово) - Тракия 2017 (Звъничево)                 3:0 
Левски (Ракитово) - Атлетик (Мокрище)                     8:0 

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Левски (Ракитово)                 7:3 
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   2:3 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)              2:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Зенит (Ветрен дол)   0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Милеви скали (Семчиново)          2:5 

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД)             3:0 сл. 
Коба (Радилово) - Левски (Ракитово)                       6:4 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Братаница (Братаница)           0:6 
Лозен (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)                    10:2 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия 2017 (Звъничево)              4:2 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    3:3 

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Коба (Радилово)                   4:2 
Левски (Ракитово) - Родопи (Дебръщица)                    4:2 
Тракия 2017 (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)        2:4 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Зенит (Ветрен дол)                    1:9 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен)        0:3 сл. 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)           6:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лозен (Лозен) XXX 4:2 8:1 1:2 2:0 4:2 5:1 10:2 8:3 4:1 7:2 4:3 2. Братаница (Братаница) 7:0 XXX 3:1 7:3 5:0 2:1 4:2 9:0 4:4 2:0 13:2 3:0* 3. Зенит (Ветрен дол) 1:1 2:2 XXX 2:1 4:1 2:0 3:0* 5:0 3:1 4:2 14:2 1:2 4. Левски (Ракитово) 1:0 3:2 0:2 XXX 3:2 4:2 2:0 2:0 8:1 5:1 8:0 3:0* 5. Милеви скали (Семчиново) 0:5 1:0 3:1 1:5 XXX 3:3 5:0 6:0 5:1 3:2 5:2 3:0* 6. Родопи (Дебръщица) 2:2 2:2 0:4* 2:1 1:1 XXX 2:0 3:0* 2:0 5:0 3:3 3:0* 7. Коба (Радилово) 1:5 2:3 4:7 6:4 1:2 0:1 XXX 5:3 3:1 3:0 3:0 3:2 8. Кале 09 (Нова махала) 0:2 1:10 4:0 0:2 2:5 1:5 0:0 XXX 6:4 6:2 3:2 2:1 9. Бенковски 2006 (Црънча) 2:3 0:6 0:6 3:0* 2:2 1:7 0:1 2:0 XXX 0:3* 4:1 3:0* 10. Тракия 2017 (Звъничево) 1:3 1:3 2:2 2:1 2:4 2:2 0:1 0:0 0:1 XXX 1:1 3:0* 11. Атлетик (Мокрище) 1:6 0:5 1:9 0:4 1:3 0:1 1:3 0:3 1:4 0:2 XXX 0:3 12. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:3* 0:3 0:3* 3:3 0:3 3:1 0:3* 0:3* 2:2 5:0 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре