ОГ Ямбол 2018/19

« ОГ Ямбол 2018/19 »


"А" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ямбол 1915 (Ямбол)                 20   17   2   1   79:18   53 [-]    Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Елхово (Елхово)                    20   14   2   4   78:29   44               
 3. Стралджа (Стралджа)                20   12   4   4   49:25   40 [+][*]        
 4. Червена звезда (Каменец)           20   11   4   5   66:29   37                [1 1 0  3:2  4]
 5. Искра (Симеоново)                  20   11   4   5   51:20   37                [0 1 1  2:3  1]
 6. Тракиец (Кукорево)                 20   10   4   6   63:34   34               
 7. Ботев (Болярово)                   20    9   0  11   49:32   27               
 8. Межда (Межда)                      20    7   3  10   52:51   24               
 9. Христо Ботев (Генерал Инзово)      20    5   1  14   31:74   16               
-------------------------------------------------------------------
10. Спортист (Роза)                    20    1   1  18   22:116   4 [+]           
11. Бенковски (Зимница)                20    0   1  19   16:128   1               

Бележки
  - Ямбол 1915 (Ямбол), 15-ти в Югоизточна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ Ямбол.
  - Стралджа 2015 (Стралджа), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Кабиле (Кабиле), 8-ми в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОГ.
  - Спортист (Роза), 2-ри в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Стралджа (Стралджа) се включва в ОГ Ямбол и е включен директно в "А" ОГ.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Ямбол 1915 (Ямбол)                        1:7 
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        4:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            0:9 
Искра (Симеоново) - Стралджа (Стралджа)                   0:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)        2:3 
Спортист (Роза)                                           почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        1:1 
Стралджа (Стралджа) - Христо Ботев (Генерал Инзово)       6:1 
Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново)              2:2 
Спортист (Роза) - Бенковски (Зимница)                     6:2 
Ботев (Болярово)                                          почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Стралджа (Стралджа)                       1:3 
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      6:2 
Ботев (Болярово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     0:3 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Спортист (Роза)                       5:0 
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец)      1:8 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     2:3 
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  3:0 сл. 
7 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     4:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           отложен 
Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново)                   0:5 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           1:7 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                1:1 
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    отложен 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тракиец (Кукорево)                   2:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница)       5:0 
Межда (Межда) - Спортист (Роза)                           9:1 
24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    4:0 * 
* - датата е приблизителна.
Искра (Симеоново)                                         почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               1:3 
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       0:8 
Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово)         3:0 сл. 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  1:2 
Спортист (Роза) - Елхово (Елхово)                         1:12 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           V кръг - отложен мач

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    4:0 * 
* - датата е приблизителна.

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                    10:2 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Червена звезда (Каменец)             2:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Болярово) - Спортист (Роза)                        4:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Искра (Симеоново)                         0:6 
Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа)                  1:2 
Христо Ботев (Генерал Инзово)                             почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    2:9 
Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово)                       2:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)             0:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             3:3 
Спортист (Роза) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      1:4 
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           7:0 
Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      0:2 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Спортист (Роза)                     10:0 
Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)            1:1 
Межда (Межда)                                             почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Искра (Симеоново) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    1:3 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)          0:3 
Межда (Межда) - Елхово (Елхово)                           1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Спортист (Роза) - Стралджа (Стралджа)                     1:6 
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  1:8 
Червена звезда (Каменец)                                  почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          3:0 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        6:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    отложен 
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 отложен 
Червена звезда (Каменец) - Спортист (Роза)                3:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    1:2 
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 3:0 сл. 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           IV кръг - отложен мач

10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           1:7 

                           XI кръг - отложени мачове

10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    1:2 
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 3:0 сл. 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)           10:0 
Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново)                   2:0 
Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        1:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Межда (Межда)                        5:0 
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        1:2 
Спортист (Роза)                                           почива

                           XIII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      0:2 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Стралджа (Стралджа)       2:3 
Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец)              0:1 
23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        2:4 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза)                     2:2 
Ботев (Болярово)                                          почива

                           XIV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Межда (Межда)                       2:1 
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      4:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев (Болярово)                     1:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Роза) - Искра (Симеоново)                       1:6 
Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      5:0 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           XV кръг

6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница)                   9:2 
6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     1:2 
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  3:1 
7 април 2019 г., неделя, 16:30 ч:
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     3:2 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Спортист (Роза)           2:0 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XVI кръг

13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово)                    3:2 
13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово)       2:4 
Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                1:4 
Тракиец (Кукорево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   1:2 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Роза) - Межда (Межда)                           2:4 
Искра (Симеоново)                                         почива

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Бенковски (Зимница)                       6:2 
20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                  2:2 
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               отложен 
Елхово (Елхово) - Спортист (Роза)                         7:2 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново)         0:3 
24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               0:4 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           XVIII кръг

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Межда (Межда)                         1:1 
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     0:7 
Червена звезда (Каменец) - Ямбол 1915 (Ямбол)             2:4 
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  отложен 
28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Роза) - Ботев (Болярово)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  0:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово)                             почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             0:3 
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                    9:0 
Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново)                       1:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Спортист (Роза)                     14:1 
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             отложен 
1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             8:1 
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)           3:5 
Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово)                      1:0 
Червена звезда (Каменец) - Стралджа (Стралджа)            1:5 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  1:9 
Спортист (Роза) - Тракиец (Кукорево)                      2:10 
Межда (Межда)                                             почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           3:0 
18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Спортист (Роза)                     3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  3:0 сл. 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Искра (Симеоново)                    1:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)          0:1 
Червена звезда (Каменец)                                  почива

                           XVII кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               0:4 

                           XXII кръг

25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          1:5 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ямбол 1915 (Ямбол)        0:5 
Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево)                    2:5 
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:3 сл. 
26 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Спортист (Роза) - Червена звезда (Каменец)                0:3 сл. 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           XVIII кръг - отложен мач

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  0:0 

                           XIX кръг - отложен мач

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             8:1 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ямбол 1915 (Ямбол) XXX 2:1 2:2 2:4 1:1 2:0 1:0 5:0 6:1 14:1 3:0 2. Елхово (Елхово) 0:2 XXX 3:2 1:1 1:0 6:2 4:1 3:0 7:0 7:2 10:2 3. Стралджа (Стралджа) 1:2 2:3 XXX 1:1 2:0 0:0 3:2 2:1 6:1 3:0* 3:0* 4. Червена звезда (Каменец) 2:4 1:4 1:5 XXX 2:2 3:3 1:3 3:0* 5:0 3:0 10:0 5. Искра (Симеоново) 1:3 2:0 0:0 0:1 XXX 2:5 1:0 1:1 3:0* 5:0 9:2 6. Тракиец (Кукорево) 1:2 4:1 1:2 0:3 1:2 XXX 4:1 1:1 1:1 10:0 3:0* 7. Ботев (Болярово) 0:3 1:2 4:0 0:4 0:2 1:2 XXX 3:0 0:1 4:1 9:0 8. Межда (Межда) 1:7 1:1 1:3 3:1 0:6 2:4 1:5 XXX 8:1 9:1 6:2 9. Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:5 3:5 2:3 1:8 0:3 2:3 0:3 0:5 XXX 2:0 5:0 10. Спортист (Роза) 1:4 1:12 1:6 0:3* 1:6 2:10 0:3* 2:4 1:7 XXX 6:2 11. Бенковски (Зимница) 1:9 0:7 0:3* 0:9 0:5 1:8 2:9 0:8 2:4 2:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ударник (Иречеково)                24   18   1   5   89:24   55       
-------------------------------------------------------------------
 2. Тунджа 2006 (Тенево)               24   16   2   6   68:42   50       
 3. Бояново 2012 (Бояново)             24   15   2   7   89:54   47       
 4. Бакаджик (Войника)                 23   14   2   7   61:40   44 [+]   
 5. Априлец 2017 (Бояджик)             24   14   0  10   57:38   42       
 6. Безмер (Безмер)                    24   11   2  11   58:45   35 [+]   
 7. Изгрев (Меден кладенец)            24   10   4  10   33:36   34       
 8. Воденичане 2017 (Воденичане)       23   10   3  10   62:51   33       
 9. Кабиле (Кабиле)                    24    9   1  14   49:72   28 [-][*]
10. Индже (Победа)                     24    8   3  13   46:86   27       
11. Партизан (Скалица)                 24    6   3  15   36:60   21       
12. Бакаджик (Чарган)                  24    6   1  17   45:100  19       
13. Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    24    5   2  17   27:72   17       

Бележки
  - Кабиле (Кабиле), 8-ми в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОГ.
  - Спортист (Роза), 2-ри в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Червена звезда II (Каменец), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Бакаджик (Войника) и Безмер (Безмер) се включват в групата.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Бакаджик (Войника)               0:3 
8 септември 2018 г., събота, 17:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново)                  7:5 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)             0:0 
Безмер (Безмер) - Партизан (Скалица)                      3:3 
Бакаджик (Чарган) - Индже (Победа)                        2:8 
Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    4:1 
Воденичане 2017 (Воденичане)                              почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Кабиле (Кабиле)                      1:0 
Изгрев (Меден кладенец) - Априлец 2017 (Бояджик)          1:0 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Ударник (Иречеково)        0:9 
16 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган)                    6:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Индже (Победа) - Тунджа 2006 (Тенево)                     3:2 
Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер)                  4:3 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Изгрев (Меден кладенец)                 2:4 
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Войника)                      3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Воденичане 2017 (Воденичане)     2:6 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Индже (Победа)          1:4 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)                0:3 
Тунджа 2006 (Тенево) - Партизан (Скалица)                 3:0 
Ударник (Иречеково)                                       почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Безмер (Безмер)                 2:1 
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Партизан (Скалица) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      5:0 
Бакаджик (Войника) - Бакаджик (Чарган)                    9:2 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Кабиле (Кабиле)            6:3 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево)             4:4 
Ударник (Иречеково) - Априлец 2017 (Бояджик)              3:0 
Индже (Победа)                                            почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     2:5 
Безмер (Безмер) - Воденичане 2017 (Воденичане)            0:1 
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               0:3 сл. 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Бояново 2012 (Бояново)      0:5 
Индже (Победа) - Партизан (Скалица)                       4:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Войника)                 2:5 
Априлец 2017 (Бояджик)                                    почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган)          8:0 
Априлец 2017 (Бояджик) - Кабиле (Кабиле)                  4:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево)            1:0 
Ударник (Иречеково) - Безмер (Безмер)                     3:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Индже (Победа)                   4:1 
Бакаджик (Войника) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      1:0 
Партизан (Скалица)                                        почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Безмер (Безмер) - Априлец 2017 (Бояджик)                  1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   1:6 
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Изгрев (Меден кладенец)     1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Воденичане 2017 (Воденичане)       2:0 
Индже (Победа) - Бакаджик (Войника)                       1:1 
Партизан (Скалица) - Бояново 2012 (Бояново)               2:3 
Кабиле (Кабиле)                                           почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Индже (Победа)                  2:0 
Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер)                         1:6 
28 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Партизан (Скалица)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Воденичане 2017 (Воденич.) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)  0:0 
Априлец 2017 (Бояджик) - Бакаджик (Чарган)                6:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево)                7:0 
Бояново 2012 (Бояново)                                    почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       1:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ударник (Иречеково)     1:4 
Индже (Победа) - Воденичане 2017 (Воденичане)             1:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Априлец 2017 (Бояджик)             3:0 
Партизан (Скалица) - Изгрев (Меден кладенец)              2:1 
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Войника)               3:4 
Безмер (Безмер)                                           почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган)                       4:0 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Партизан (Скалица)         3:0 
Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево)                    3:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново)          1:1 
Априлец 2017 (Бояджик) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)      4:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Индже (Победа)                     10:0 
Бакаджик (Войника)                                        почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Индже (Победа) - Априлец 2017 (Бояджик)                   3:5 
Партизан (Скалица) - Ударник (Иречеково)                  0:4 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Кабиле (Кабиле)         4:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Безмер (Безмер)                    4:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане)     2:4 
Бакаджик (Войника) - Изгрев (Меден кладенец)              2:0 
Бакаджик (Чарган)                                         почива

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Партизан (Скалица)               6:0 
Кабиле (Кабиле) - Индже (Победа)                          3:0 
Безмер (Безмер) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)         4:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Войника)         2:2 
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                  0:3 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              3:0 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

                           XIII кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Бакаджик (Чарган)       4:2 
Изгрев (Меден кладенец) - Воденичане 2017 (Воденичане)    3:2 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Индже (Победа) - Безмер (Безмер)                          отложен 
Партизан (Скалица) - Кабиле (Кабиле)                      отложен 
Бояново 2012 (Бояново) - Априлец 2017 (Бояджик)           5:1 
Бакаджик (Войника) - Ударник (Иречеково)                  2:1 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Индже (Победа) - Безмер (Безмер)                          0:5 
Партизан (Скалица) - Кабиле (Кабиле)                      3:1 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           XIII кръг - отложени мачове

3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Индже (Победа) - Безмер (Безмер)                          0:5 
Партизан (Скалица) - Кабиле (Кабиле)                      3:1 

                           XIV кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             0:2 
10 март 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Индже (Победа) - Бакаджик (Чарган)                        3:2 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тунджа 2006 (Тенево)    2:5 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Априлец 2017 (Бояджик)               0:2 
Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  8:2 
Партизан (Скалица) - Безмер (Безмер)                      1:0 
Воденичане 2017 (Воденичане)                              почива

                           XV кръг

16 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)                      3:2 
Априлец 2017 (Бояджик) - Изгрев (Меден кладенец)          3:1 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Индже (Победа)                     6:1 
Бакаджик (Чарган) - Партизан (Скалица)                    4:1 
Безмер (Безмер) - Бояново 2012 (Бояново)                  4:3 
Ударник (Иречеково) - Воденичане 2017 (Воденичане)        2:3 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XVI кръг

23 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Кабиле (Кабиле)                 0:0 
24 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Априлец 2017 (Бояджик)     1:3 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Безмер (Безмер)                      4:2 
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                8:1 
Партизан (Скалица) - Тунджа 2006 (Тенево)                 2:3 
Индже (Победа) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)          4:1 
Ударник (Иречеково)                                       почива

                           XVII кръг

30 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Безмер (Безмер) - Изгрев (Меден кладенец)                 3:2 
Кабиле (Кабиле) - Воденичане 2017 (Воденичане)            2:1 
31 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Партизан (Скалица)      0:6 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново)             4:2 
Бакаджик (Чарган) - Бакаджик (Войника)                    4:8 
Априлец 2017 (Бояджик) - Ударник (Иречеково)              1:0 
Индже (Победа)                                            почива

                           XVIII кръг

6 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Безмер (Безмер)            3:1 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)               3:4 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     5:3 
Бакаджик (Войника) - Тунджа 2006 (Тенево)                 2:3 
Бояново 2012 (Бояново) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)      3:0 сл. 
Партизан (Скалица) - Индже (Победа)                       2:2 
Априлец 2017 (Бояджик)                                    почива

                           XIX кръг

13 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Априлец 2017 (Бояджик)                  2:1 
13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане)          3:1 
14 април 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Бакаджик (Войника)      1:4 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Индже (Победа) - Бояново 2012 (Бояново)                   1:5 
Тунджа 2006 (Тенево) - Изгрев (Меден кладенец)            3:0 
Безмер (Безмер) - Ударник (Иречеково)                     2:3 
Партизан (Скалица)                                        почива

                           XX кръг

21 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Безмер (Безмер)                  2:0 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   0:3 сл. 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево)       2:3 
Изгрев (Меден кладенец) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)     1:0 
Бакаджик (Войника) - Индже (Победа)                       2:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Партизан (Скалица)               2:1 
Кабиле (Кабиле)                                           почива

                           XXI кръг

27 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Воденичане 2017 (Воденич.)  2:1 
27 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
Партизан (Скалица) - Бакаджик (Войника)                   1:4 
Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле)                         1:0 
27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Индже (Победа) - Изгрев (Меден кладенец)                  3:0 сл. 
Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик)                0:2 
28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                2:3 
Бояново 2012 (Бояново)                                    почива

                           XXII кръг

4 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Партизан (Скалица)              1:1 
4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)     4:1 
5 май 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       3:6 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Тунджа 2006 (Тенево)             2:3 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Индже (Победа)             8:1 
Бакаджик (Войника) - Бояново 2012 (Бояново)               2:4 
Безмер (Безмер)                                           почива

                           XXIII кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер)                       4:3 
12 май 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Априлец 2017 (Бояджик)      1:0 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец)          5:1 
Партизан (Скалица) - Воденичане 2017 (Воденичане)         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Индже (Победа) - Ударник (Иречеково)                      0:8 
Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле)                    3:0 сл. 
Бакаджик (Войника)                                        почива

                           XXIV кръг

18 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:1 
Кабиле (Кабиле) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)         4:1 
19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Войника)              3:0 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Индже (Победа)                   8:0 
Ударник (Иречеково) - Партизан (Скалица)                  3:0 сл. 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Бояново 2012 (Бояново)     5:7 
Бакаджик (Чарган)                                         почива

                           XXV кръг

25 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Партизан (Скалица) - Априлец 2017 (Бояджик)               0:3 сл. 
26 май 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Безмер (Безмер)         1:2 
26 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Индже (Победа) - Кабиле (Кабиле)                          3:0 
26 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Воденичане 2017 (Воденичане)         анулиран 
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              2:1 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                  3:1 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

                           XXVI кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Партизан (Скалица)                      3:0 сл. 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Изгрев (Меден кладенец)    1:3 
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)       3:3 
Безмер (Безмер) - Индже (Победа)                          8:3 
Априлец 2017 (Бояджик) - Бояново 2012 (Бояново)           2:1 
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Войника)                  3:0 сл. 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ударник (Иречеково) XXX 7:0 3:0 3:0* 3:0 3:1 0:0 2:3 5:3 10:0 3:0* 0:3* 4:1 2. Тунджа 2006 (Тенево) 2:3 XXX 4:2 2:5 3:0 4:0 3:0 2:0 3:0* 6:1 3:0 3:1 4:1 3. Бояново 2012 (Бояново) 2:1 4:4 XXX 3:4 5:1 4:3 5:1 2:4 8:2 4:1 2:1 8:1 3:0* 4. Бакаджик (Войника) 2:1 2:3 2:4 XXX 0:2 4:2 2:0 --- 1:0 2:0 3:0* 9:2 1:0 5. Априлец 2017 (Бояджик) 1:0 2:3 2:1 0:3 XXX 2:0 3:1 2:6 4:1 8:0 6:0 6:1 4:2 6. Безмер (Безмер) 2:3 1:1 4:3 3:0 1:0 XXX 3:2 0:1 1:0 8:3 3:3 4:0 4:0 7. Изгрев (Меден кладенец) 0:2 1:0 1:1 3:0* 1:0 2:1 XXX 3:2 0:0 2:0 1:1 3:4 1:0 8. Воденичане 2017 (Воденичане) 0:9 2:3 5:7 2:2 1:3 3:1 1:3 XXX 6:3 8:1 3:0 8:0 0:0 9. Кабиле (Кабиле) 2:5 3:2 7:5 3:2 2:1 1:6 2:4 2:1 XXX 3:0 3:0* 3:6 4:1 10. Индже (Победа) 0:8 3:2 1:5 1:1 3:5 0:5 3:0* 1:1 3:0 XXX 4:0 3:2 4:1 11. Партизан (Скалица) 0:4 2:3 2:3 1:4 0:3* 1:0 2:1 0:3* 3:1 2:2 XXX 6:1 5:0 12. Бакаджик (Чарган) 1:6 0:3 0:3 4:8 0:2 4:3 0:3* 3:1 1:2 2:8 4:1 XXX 3:3 13. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 1:4 2:5 0:5 1:4 1:0 1:2 1:0 2:1 4:2 1:4 0:6 4:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре