ОГ Ловеч 2018/19

« ОГ Ловеч 2018/19

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    12   11   1   0   42:5    34  Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Вежен (Тетевен)                    12    6   3   3   25:14   21         
 3. Балкан (Български извор)           12    6   2   4   33:24   20         
 4. Чавдар (Троян)                     12    4   4   4   20:22   16          [2 0 0  4:2  6]
 5. Априлци 2001 (Априлци)             12    5   1   6   20:26   16          [0 0 2  2:4  0]
 6. Изгрев (Ябланица)                  12    2   3   7   20:36    9         
 7. Спортист Озрен (Голям извор)       12    0   2  10   15:48    2

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         отложен 
Балкан (Български извор) - Априлци 2001 (Априлци)         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        3:3 
20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         2:0 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Балкан (Български извор)                1:0 
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            0:4 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар (Троян)                   2:3 
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Балкан (Български извор) - Спортист Озрен (Голям извор)   4:1 
30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                1:4 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Вежен (Тетевен)                          1:0 
Пещера (Галата)                                           почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)             2:2 
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                отложен 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                       4:0 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                1:1 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          3:2 
Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  1:5 
Балкан (Български извор)                                  почива

                           I кръг - отложен мач

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         2:0 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     2:3 
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Вежен (Тетевен)                                           почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              6:1 
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  0:3 сл. 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Чавдар (Троян)                                            почива

                           IV кръг - отложен мач

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                1:1 

                           VIII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         отложен 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        отложен 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         отложен 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         0:3 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        2:2 
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         отложен 
8 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         3:2 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           IX кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   1:0 
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                3:3 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            8:0 
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           VIII кръг - отложени мачове

26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         0:3 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        2:2 
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         отложен 

                           X кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Балкан (Български извор)   2:3 
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                4:3 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                          1:1 
Пещера (Галата)                                           почива

                           XI кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Чавдар (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)             6:1 
Балкан (Български извор) - Пещера (Галата)                4:6 
12 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Вежен (Тетевен)                       0:1 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XII кръг

18 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:0 
18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          2:2 
Балкан (Български извор)                                  почива

                           XIII кръг

25 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Чавдар (Троян) - Балкан (Български извор)                 1:2 
25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Вежен (Тетевен)                                           почива

                           XIV кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Балкан (Български извор) - Изгрев (Ябланица)              7:0 
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            отложен 
8 юни 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            3:7 
Чавдар (Троян)                                            почива

                           VIII кръг - отложен мач

8 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         3:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Пещера (Галата) XXX 2:0 1:1 3:0* 3:0* 3:0* 8:0 2. Вежен (Тетевен) 0:3* XXX 1:0 1:1 0:0 4:0 3:0* 3. Балкан (Български извор) 4:6 3:3 XXX 3:0* 3:0* 7:0 4:1 4. Чавдар (Троян) 0:3* 1:0 1:2 XXX 1:0 3:3 6:1 5. Априлци 2001 (Априлци) 0:3* 1:5 3:2 2:3 XXX 4:3 3:0* 6. Изгрев (Ябланица) 0:3* 0:1 6:1 2:2 1:4 XXX 3:2 7. Спортист Озрен (Голям извор) 0:4 3:7 2:3 2:2 2:3 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре