ОГ Видин 2018/19

« ОГ Видин 2018/19 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Грамада)                    16   13   2   1   47:14   41     Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дреновец (Дреновец)                16   11   1   4   46:13   34            
 3. Партизани (Макреш)                 16   11   0   5   40:19   33            
 4. Тимок (Брегово)                    16    9   3   4   36:20   30            
 5. Дунав (Дунавци)                    16    7   5   4   32:17   26            
 6. Балкан (Белоградчик)               16    4   4   8   20:24   16            
 7. Рациария (Арчар)                   16    4   2  10   24:51   14            
 8. Ботев Д (Димово)                   16    2   1  13   13:68    7            
 9. Пластик (Старопатица)              16    1   2  13    7:39    5            
--. Венец (гара Орешец)                 0    0   0   0    0:0     - [*]        

Бележки
  - Славия (Ново село), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Венец (гара Орешец), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   5:1 
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    анулиран 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:1 
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:3 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Дунав (Дунавци)                     1:0 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     0:5 
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         1:1 
Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                    0:6 сл. * 
* - прекратен в 40' при 0:3, когато двама футболисти на гостите, започнали
    мача с 8 човека, се контузват.
Балкан (Белоградчик) - Венец (гара Орешец)                анулиран 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   2:1 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    анулиран 
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                2:0 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        7:0 
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   1:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      1:3 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        2:2 
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  3:0 
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    1:1 
Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                 анулиран 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      4:1 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    3:0 
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     анулиран 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     4:0 
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         0:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              0:4 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        0:3 
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 1:0 
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               анулиран 
Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                     3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        3:4 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        5:1 
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  анулиран 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    4:1 
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        4:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Дреновец (Дреновец)               0:2 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       8:2 
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    0:0 
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     анулиран 
Дреновец (Дреновец) - Партизани (Макреш)                  1:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   5:0 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      2:3 
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     1:0 
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                     анулиран 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  1:1 

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   3:1 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         0:2 
17 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Дреновец (Дреновец)                     1:4 
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                2:0 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XI кръг

23 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                    10:2 
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         2:1 
Дреновец (Дреновец) - Ботев Д (Димово)                    9:0 
24 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   0:3 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                1:2 
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        0:7 
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   1:0 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      0:1 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        4:0 
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  2:0 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    2:0 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      2:1 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                    1:2 
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     0:2 
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         1:1 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              3:2 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        6:1 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 2:1 
Ботев (Грамада) - Дреновец (Дреновец)                     3:2 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        6:0 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XVI кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        0:1 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    0:2 
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        2:5 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)               6:0 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XVII кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       1:3 
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    1:1 
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  1:0 
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:2 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  1:0 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      3:2 
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     3:3 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   0:0 
Дунав (Дунавци)                                           почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Грамада) XXX 3:2 3:2 3:1 2:1 2:0 5:1 7:0 5:0 --- 2. Дреновец (Дреновец) 3:0 XXX 1:2 3:3 1:0 2:0 3:0 9:0 6:0 --- 3. Партизани (Макреш) 2:3 1:0 XXX 1:3 2:1 2:1 10:2 4:0 2:0 --- 4. Тимок (Брегово) 0:2 1:0 0:1 XXX 0:2 4:1 4:0 6:0 2:1 --- 5. Дунав (Дунавци) 1:1 1:4 4:1 1:1 XXX 1:1 6:1 4:0 1:0 --- 6. Балкан (Белоградчик) 1:1 1:2 1:0 0:2 0:0 XXX 5:1 0:0 3:2 --- 7. Рациария (Арчар) 0:1 1:2 0:5 2:2 0:3 3:1 XXX 8:2 1:0 --- 8. Ботев Д (Димово) 0:7 0:6* 0:2 3:4 2:5 2:1 1:3 XXX 3:0 --- 9. Пластик (Старопатица) 0:2 0:2 0:3 0:3 1:1 0:4 1:1 2:0 XXX --- 10. Венец (гара Орешец) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре